|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje spava vasa beba?
7.4.2010 14:03:21   
salmy
Ista stvar kao kod Visnje,u nasoj sobi ima svoj krevet i tu spava!ujutro ga MM prebaci kod mene i nas dvoje spavamo i cupamo seuser posted image user posted image A o kupovini veceg stana nema govorauser posted image user posted image user posted image user posted image tek sto smo ovaj sredili i konacno dobili krevet,ne pada nam na pamet uzimati veci! i ovaj je predobar!
Kad bebi poraste nas krevet ide vanka,a mi cemo da spavamo u dnevnojuser posted image user posted image user posted image
Do tada smo svo troje skupauser posted image user posted image user posted image user posted image bas nam je dobro!!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Gdje spava vasa beba?
7.4.2010 14:07:57   
amela2208
moja curica spava u svom krevetcu od samog rodjenja...
Tek kad sam se porodila ja sam ko i svaka majka htjela je uza sebe ali mi sestrice nisu dale da se dijete ne navikne tako. Jako mi je krivo bilo sto je "daleko"od mene sve me nesto kopkalao sto je ona "sama"ali mislim da je bolje i za nju i za nasuser posted image Nadam se da ce tako i nastaviti. A draga moja Visnja ja ti od sad muku mucim sa kicmom (ustvari nema s cim se ne mucimuser posted image user posted image user posted image ). A moja Sara nije kod nas u sobi vec smo mi kod nje al samo ko misiafiriuser posted image user posted image user posted image dok malo ne odraste
Ajd puno srece u odvikavanju od spavanja kod vas....

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Gdje spava vasa beba?
7.4.2010 14:21:15   
Dinkica
Moja dadi spava u svom kreveticu i u svojoj sobi od 10og mjeseca.  Rijetko se probudi pred sabah i mi cujemo ona nesto  prica user posted image i onda je prenesemo kod nas da se mazimo.
Od 4og mjeseca se ne budi po noci i nema nocnih obroka tako da sam je sto se toga tice mogla davno prebaciti i mogu reci da sam relativno odmorna i dobro naspavana porodilja user posted image , sad vec stara porodilja user posted image .



_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Gdje spava vasa beba?
7.4.2010 22:43:37   
š t a
user posted image ja sam do svoje druge godine spavala u kevecu kao i moj brat i sestra, poslije smo postepeno prelazili u svoje sobe. Nikad nismo spavali uz roditelje i nebih rekla danam je falilo nježnosti i topline. Moja će beba u krevetac.......

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Gdje spava vasa beba?
9.4.2010 15:31:06   
Idina mama
Nasa beba spava izmedju nas vec vise od godinu user posted image . Nocu. budi se cesto i nema govora da tako cesto mogu ustajati. U kreveticu spava u toku dana.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Gdje spava vasa beba?
9.4.2010 22:31:55   
AmelaR
Moj mali mis spava u kreveticu u nasoj sobi, nemamo djeciju sobu, dok nenapravimo neki premjestaj i rusenje zidova... user posted image

_____________________________

Kanita mamina sreca rodjena 15.03.2010.

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Gdje spava vasa beba?
14.3.2011 16:40:31   
Hanady RR
prenos posta

IZVORNA PORUKA: amela25

Beba ima 2 puna mjeseca zna li neko da li smije spavat u kolicima blago uzdignute glavice i trupa, ja se izvinjavam ako tema već postoji unaprijed hvala



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu AmelaR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 14:11:18   
mama_aBd
Ne znam zasto ne bi smjela spavati u kolicima. Mojoj bebi je jedan mjesec i od samog rodjenja preko dana uvijek spava u kolicima jer mi je tako lakse, kad zaplace malo je "proljuljam" i ona opet spava, zapravo spava u onoj korpi sto dodje uz kolica 3in1. Kolica su takva da se podloga na kojoj beba spava moze malo podici za nekih 45 stepeni tako da ja malo podignem tu podlogu kolica, stavim bebu obavezno na bok (ako povrati da se, ne daj Boze, ne udavi - najbolje je da spava na boku dok je mala).

_____________________________

Moja čupava djevojčicaušunjala se u moj život 12.02.2011. god. i otvorila mi je vrata jednog novog svijeta...Moja najveća ljubav!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 14:16:16   
mama_aBd
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Moja dadi spava u svom kreveticu i u svojoj sobi od 10og mjeseca.  Rijetko se probudi pred sabah i mi cujemo ona nesto  prica user posted image i onda je prenesemo kod nas da se mazimo.
Od 4og mjeseca se ne budi po noci i nema nocnih obroka tako da sam je sto se toga tice mogla davno prebaciti i mogu reci da sam relativno odmorna i dobro naspavana porodilja user posted image , sad vec stara porodilja user posted image .





Kako si to uspjela da ti se beba ne budi navece? Sama se pretsala buditi ili...?

Ja ne mogu vjerovati da ima beba koje se ne bude nocu. Doduse, mojoj je tek jedan mjesec ali mi izgleda nemoguce da se ne budi preko noci. Sad se budi minimalno 2, a maximalno 6 puta, sto me polomiuser posted image . Trenutno spava u svom kreveticu ali u nasoj spavacoj sobi jer ne bih mogla sto puta ustajati i ici u drugu sobi, to bi me jos vishe smorilo, i ovako sam poput zombia:)



< Poruku je uredio mama_aBd -- 20.3.2011 14:17:07 >


_____________________________

Moja čupava djevojčicaušunjala se u moj život 12.02.2011. god. i otvorila mi je vrata jednog novog svijeta...Moja najveća ljubav!

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 14:29:46   
škorpija

IZVORNA PORUKA: mama_aBd

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Moja dadi spava u svom kreveticu i u svojoj sobi od 10og mjeseca.  Rijetko se probudi pred sabah i mi cujemo ona nesto  prica user posted image i onda je prenesemo kod nas da se mazimo.
Od 4og mjeseca se ne budi po noci i nema nocnih obroka tako da sam je sto se toga tice mogla davno prebaciti i mogu reci da sam relativno odmorna i dobro naspavana porodilja user posted image , sad vec stara porodilja user posted image .





Kako si to uspjela da ti se beba ne budi navece? Sama se pretsala buditi ili...?

Ja ne mogu vjerovati da ima beba koje se ne bude nocu. Doduse, mojoj je tek jedan mjesec ali mi izgleda nemoguce da se ne budi preko noci. Sad se budi minimalno 2, a maximalno 6 puta, sto me polomiuser posted image . Trenutno spava u svom kreveticu ali u nasoj spavacoj sobi jer ne bih mogla sto puta ustajati i ici u drugu sobi, to bi me jos vishe smorilo, i ovako sam poput zombia:)



pa tvoja beba se budu sasvim normalnouser posted image , nije to puno iako  se tebi možda čini tako, predlažem da krevetić staviš uz svoju stranu kreveta, skineš jednu stranu ogradice, i kad se beba probudi samo je malo pomilkiš nešto joj kažeš i ona će zaspati (naravno ako nije gladna)

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 18:30:57   
rose
IZVORNA PORUKA: mama_aBd

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Moja dadi spava u svom kreveticu i u svojoj sobi od 10og mjeseca.  Rijetko se probudi pred sabah i mi cujemo ona nesto  prica user posted image i onda je prenesemo kod nas da se mazimo.
Od 4og mjeseca se ne budi po noci i nema nocnih obroka tako da sam je sto se toga tice mogla davno prebaciti i mogu reci da sam relativno odmorna i dobro naspavana porodilja user posted image , sad vec stara porodilja user posted image .





Kako si to uspjela da ti se beba ne budi navece? Sama se pretsala buditi ili...?

Ja ne mogu vjerovati da ima beba koje se ne bude nocu. Doduse, mojoj je tek jedan mjesec ali mi izgleda nemoguce da se ne budi preko noci. Sad se budi minimalno 2, a maximalno 6 puta, sto me polomiuser posted image . Trenutno spava u svom kreveticu ali u nasoj spavacoj sobi jer ne bih mogla sto puta ustajati i ici u drugu sobi, to bi me jos vishe smorilo, i ovako sam poput zombia:)




moja je beba s nekih 1,5 mesec, 2 pocela spavati cijelu noc...rijetko kad bi se desilo da se probudi oko 4 ujutro nakon sto zaspi oko 9, 10 navece


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 18:37:02   
teacher75
rose, to je prava rijetkost. ne znam jel dojis. moja se prestala buditi tokom noci tek kad je prestala dojiti, sto znaci sa 14 i po mjeseci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 18:42:10   
chuci
IZVORNA PORUKA: mama_aBd

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Moja dadi spava u svom kreveticu i u svojoj sobi od 10og mjeseca.  Rijetko se probudi pred sabah i mi cujemo ona nesto  prica user posted image i onda je prenesemo kod nas da se mazimo.
Od 4og mjeseca se ne budi po noci i nema nocnih obroka tako da sam je sto se toga tice mogla davno prebaciti i mogu reci da sam relativno odmorna i dobro naspavana porodilja user posted image , sad vec stara porodilja user posted image .





Kako si to uspjela da ti se beba ne budi navece? Sama se pretsala buditi ili...?

Ja ne mogu vjerovati da ima beba koje se ne bude nocu. Doduse, mojoj je tek jedan mjesec ali mi izgleda nemoguce da se ne budi preko noci. Sad se budi minimalno 2, a maximalno 6 puta, sto me polomiuser posted image . Trenutno spava u svom kreveticu ali u nasoj spavacoj sobi jer ne bih mogla sto puta ustajati i ici u drugu sobi, to bi me jos vishe smorilo, i ovako sam poput zombia:)



moja se sa nekih 16 mjeseci prestala buditi. počela je sa 2 puta, pa postepeno povećavala, na kraju je to bilo prosječno oko 6-7 puta, nekada 4 a nekada 10. i ja bila slomljena, ali da te utješim izdrži se. i prestaće nekada aBd

(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 18:45:05   
teacher75
a moja je smanjivala, u pocetku se budila da doji svaka 2-3 sata, pa na kraju se budila samo 1-2 puta

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 18:46:16   
Nunichi
Od 18 mjeseci spava sama u svojoj sobi. Na velikom krevetu, u mraku, otkrivena. user posted image
Zato je grijanje na maximumu po cijelu noc.
Zadnjih par noci uleti nama u sobu i odvede mene u svoju sobu. A inace baby alarm nas i dan danas spasava. Ona fino zovne tokom noci "mama dodji molim te" i ja dodjem. user posted image Ako nisam komirana, pa me mm razabere. user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 18:56:58   
rose
IZVORNA PORUKA: teacher75

rose, to je prava rijetkost. ne znam jel dojis. moja se prestala buditi tokom noci tek kad je prestala dojiti, sto znaci sa 14 i po mjeseci


dojim i dam po neku flasicu adaptiranog s tim sto sada pred spavanje uglavnom doji a kad zaspi ranije onda je oko ponoci jos jednom dojim i spava do 6,30...tj ja je tad cujem jer kad se probudi ne place....zato trenutno nece da spava user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 18:58:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: teacher75

rose, to je prava rijetkost. ne znam jel dojis. moja se prestala buditi tokom noci tek kad je prestala dojiti, sto znaci sa 14 i po mjeseci


dojim i dam po neku flasicu adaptiranog s tim sto sada pred spavanje uglavnom doji a kad zaspi ranije onda je oko ponoci jos jednom dojim i spava do 6,30...tj ja je tad cujem jer kad se probudi ne place....zato trenutno nece da spava user posted image


ja nisam nikad dala adaptirano a spavala je u toj dobi vec oko 7 i spavala ujutro do 8-9 tako da se izmedju budila da doji bar 3-4 puta, al bi odmah nastavila da spava nakon podoja

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 19:01:45   
sporty mamaa
Moja od rodenja spva u svom krevetcu. I da obozava ga, nekad ako slucajno zaspe s nama na krevetu, ali rijetko, cim vidi gdje je, odmah govori da ide u svij krevet. Nekad zna i po danu otic i lec u svoj krevet, odnedavno se penje i silazi sama, jer je primaknut nasem. Kako nam uskoro stize beba mislili smo njoj kupit neki krevet, a bebu u njen ali to ce mislim biti tesko jer kaze ona neda bebi svoj krevetuser posted image Ja mislim da ce do skole spavat u njemuuser posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 19:13:36   
teacher75
moja ne bi nikako mogla zaspati s nama, cak je nerviram i kad sam u istoj prostoriji s njom pa me viri iz kreeveta i nece da spava, tako da moram izaci. navikla je od pocetka spavati sama u svom kreveticu u dnevnoj sobi. kad smo isli na more imali smo problem jer nije htjela zaspati s nama na krevetu, na kraju smo stavili spuzvu na pod do naseg kreveta i tako je spavala...kad bude veca nasu spavacu cemo pretvoriti u njenu a mi cemo spavati u dnevnoj

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 19:32:34   
rose
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: teacher75

rose, to je prava rijetkost. ne znam jel dojis. moja se prestala buditi tokom noci tek kad je prestala dojiti, sto znaci sa 14 i po mjeseci


dojim i dam po neku flasicu adaptiranog s tim sto sada pred spavanje uglavnom doji a kad zaspi ranije onda je oko ponoci jos jednom dojim i spava do 6,30...tj ja je tad cujem jer kad se probudi ne place....zato trenutno nece da spava user posted image


ja nisam nikad dala adaptirano a spavala je u toj dobi vec oko 7 i spavala ujutro do 8-9 tako da se izmedju budila da doji bar 3-4 puta, al bi odmah nastavila da spava nakon podoja


mi smo od pocetka na kombinaciji dojenje + AD... s tim sto sam jednom uspjela citava 4 dana da je iskljucivo dojim i tada je isto tako spavala cijelu noc, standardno...a sada ne mozemo bez bar dvije male flasice AD (kad kazem male mislim da beba njenog uzrasta ako je iskljucivo na AD pije po 210 ml po obroku a mi njoj damo kolicinu za 120, razblazenu na 150, cisto da je dopunimo ili da me lakse saceka da dodjem na pauzu da je dojim jer sam ja pocela da radim prije mjesec dana a njoj su sada 4 mjeseca i 7 dana u dobar cas user posted image evo yaspala je maloprije...danas smo bili kod nane i dede van Sarajeva pa se valjda i smorila i od umora postala nervozna a okice joj se sklapaju...cak je prihvatila i dudu nakon 10-ak dana odbijanja iste user posted image user posted image

da se vratimo na temu...moja spava u nasoj sobi u svom kreveticu...nemamo djeciju sobicu ali se nadamo kada jednom budemo imali svoj krov nad glavom i ne budemo podstanari da ce je imati user posted image

< Poruku je uredio rose -- 20.3.2011 19:34:13 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 19:54:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

moja ne bi nikako mogla zaspati s nama, cak je nerviram i kad sam u istoj prostoriji s njom pa me viri iz kreeveta i nece da spava, tako da moram izaci. navikla je od pocetka spavati sama u svom kreveticu u dnevnoj sobi. kad smo isli na more imali smo problem jer nije htjela zaspati s nama na krevetu, na kraju smo stavili spuzvu na pod do naseg kreveta i tako je spavala...kad bude veca nasu spavacu cemo pretvoriti u njenu a mi cemo spavati u dnevnoj

Isto je i kod nas i sa Farah kad je bila manja, a i sada sa Iman.
Damo joj flasicu s mlijekom, ugasimo svjetlo, pokrijemo i izadjemo. Dok popije flasicu...gotova jeuser posted image
Kako smo preselili u ovaj stan i kako imaju svoju sobu same spavaju. Otvorimo vrata da cujemo svaki njihov sum, pa ih obilazimo. Uglavnom, rahat i one i miuser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 20.3.2011 20:08:10 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 20:05:24   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

i kako imaju svoju sobu same spavaju. Otvorimo vrata da cujemo svaki njihov sum, pa ih obilazimo. Uglavnom, rahat i one i miuser posted image



Isto, hB...user posted image
Sad...

A imali smo i mi fazu "sardina" kada su u nasoj spavacoj sobi od 16 m2 bili i bracni krevet i veliki T. lezaj i kreveticuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 20:10:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

i kako imaju svoju sobu same spavaju. Otvorimo vrata da cujemo svaki njihov sum, pa ih obilazimo. Uglavnom, rahat i one i miuser posted image



Isto, hB...user posted image
Sad...

A imali smo i mi fazu "sardina" kada su u nasoj spavacoj sobi od 16 m2 bili i bracni krevet i veliki T. lezaj i kreveticuser posted image user posted image user posted image


Ovako je bilo i kod nas unazad 2 mjeseca. user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 21:48:25   
mama_aBd
[/quote]
pa tvoja beba se budu sasvim normalnouser posted image , nije to puno iako  se tebi možda čini tako, predlažem da krevetić staviš uz svoju stranu kreveta, skineš jednu stranu ogradice, i kad se beba probudi samo je malo pomilkiš nešto joj kažeš i ona će zaspati (naravno ako nije gladna)

[/quote]


MA beba je do moje strane kreveta i blizu smo, spustena je ogradica ali ona kad se probudi, treba joj dosta vremena da potrefi pa pocne dojiti i onda se iznervira, place itd. Ne moze je smiriti nista osim da doji iste sekunde kad se probudiuser posted image A kad je stavim kod sebe, odmah zaspi, iste sekunde. Medjutim, necu  da spava kod mene, ne zato sto ne zelim, nego sto znam kako je tesko odviknuti dijete da spava kasnije samo u krevetu jer sam kroz to prosla. Spavala sam kod roditelja u krevetu dugo vremena i prava mi je trauma bila kad sam sama pocela spavati. Ne zelim da se to desi i mom djetetu.

A kad bi mi se beba budila bar samo 2x navece, uh, bas bih se naspavala:) Bila bih presretna. Neku vecer se samo 2x budila, u 3 i u 7h ujutro, ja sam se toliko naspavala i bila raspolozena:)


< Poruku je uredio mama_aBd -- 20.3.2011 21:49:03 >


_____________________________

Moja čupava djevojčicaušunjala se u moj život 12.02.2011. god. i otvorila mi je vrata jednog novog svijeta...Moja najveća ljubav!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Gdje spava vasa beba?
20.3.2011 23:14:58   
leona81
mi smo se prestali buditi 2 noci, pa se budili jednom ili dva puta i zadnje 2 noci opet po 6 puta? a sve identicno radimo...spava u kreveticu ali kad se probudi zeli da doji i onda je vratim nazad...strasno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *