|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje spava vasa beba?
21.3.2011 10:19:07   
amela25
Hvala puno ma malo me to zabrinjavalo jer kolica nemaju tu korpu nego su ona klasična, ali kad se lijepo obore i nije tako strašno, rekoh samo da nisam sama, i naravno obavezno na bok user posted image

(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Gdje spava vasa beba?
21.3.2011 11:29:30   
mama_aBd
IZVORNA PORUKA: amela25

Hvala puno ma malo me to zabrinjavalo jer kolica nemaju tu korpu nego su ona klasična, ali kad se lijepo obore i nije tako strašno, rekoh samo da nisam sama, i naravno obavezno na bok user posted image


Evo dok tipkam, moja beba spava u kolicima:) Nista se ne sekiraj. Ako hoces da napravis nagib u kolicima kako bi beba fino spavala (a to preporucuju i za jrevetic samo sto to nisam jos uvijek uradila) mozes ga napraviti od dekice ili jastuka.

_____________________________

Moja čupava djevojčicaušunjala se u moj život 12.02.2011. god. i otvorila mi je vrata jednog novog svijeta...Moja najveća ljubav!

(odgovor članu amela25)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Gdje spava vasa beba?
21.3.2011 11:31:35   
sabinos
moj bebac je isto imao tu fazu spavanja u kolicima,proci ce to a nista mu biti nece

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Gdje spava vasa beba?
17.4.2011 2:10:56   
lost
Naša M spava s nama u krevetu user posted image
Prvih mjeseci nakon rođenja je spavala u  malom krevetiću - kolijevci ali ju je brzo prerasla i pošto nam je spavaća mala krevetić nismo ni kupovalli jer nema gdje da stane.
Meni ne smeta da spava s nam u krevetu a ni MM. Meni je i lakše jer dojim i tako da ne moram ustajati a ovako smo i svi sretniji user posted image
Ujutro se ona probudi pa sjedne na krevet pa me budi, otvara mi oči, doziva "eee eeee eee" user posted image  

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Gdje spava vasa beba?
2.5.2011 9:54:49   
Cickolini
Moja D spava u koljevci odmah pored bracnog kreveta. Sad su joj masalla puna tri mjeseca i uskoro je planiram prebaciti u njenu sobu. Ona se jos uvijek budi jednom u toku noci da doji, ali njena soba je odmah pored nase tako da cu pokusati da je prebacim i da je dojim u toku noci u njenoj sobici.

Malo me je strah, ali ulazim u sobu na trepavicama jer cim me osjeti pocne da se vrti pa tako da moramo to da rijesimo na obostrano zadovoljstvo hehe Njena sobica je spremna jos od prije rodjenja tako da je samo trebamo prebaciti.

Kako ste vi navikle bebe na drugu sobicu???? Moja D ne spava puno po danu pa ne znam kako da je navikavam ... jedino da je jednu noc stavim u sobicu pa da vidim kako ce funkcionisati?!


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Gdje spava vasa beba?
2.5.2011 10:18:47   
teacher75
mi smo imali slicno iskustvo, spavala je prva 2 mjeseca porek naseg kreveta u spavacoj sobi, a u 3.mj, smo je prebacili u krevetic u dnevnoj sobi koja je odmah pored. nismo imali problema jer je tokom dana spavala u tom kreveticu od samog pocetka, a samo tokom noci u toj korpi, jer sam ja vise voljela provoditi dane u dnevnoj. dojila je i budila se po nekoliko puta po noci sve do 1.rodjendana, al meni nije bilo tesko ustajati i ici u drugu sobu a cesto mi je i mm donosio na podoje, posto je on obicno do kasno budan. uglavnom, sad mi je drago sto sam je od pocetka navikla da sama spavauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Gdje spava vasa beba?
2.5.2011 10:59:39   
Cickolini
Tako cu i ja ... fino cu samo jednu noc presjeci i staviti je u njenu sobicu pa cemo vidjeti hehe Ja se nadam da se nece protiviti. Baby phone imam, ali mislim da mi i ne treba jer ja nju odlicno cujem. Moja D ne place ona samo vristi hehe

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Gdje spava vasa beba?
2.5.2011 11:08:55   
Selma.A.M
 Kod mene  malacnije htio u krevetac nema šanse,ma kao da su podzemne vode ispod,nema kako nisam pokušavala ali čim skonta gdje je odmah u vrisku i tak oje to trajalo oko 3 mjeseca,ja bila premorena i počela ostavljati malca da samnom spava,evo sada mu je 4 godina i danas -dan spava sa mnom (znam greška) ali već je počeo prelaziti kod oca na krevet tako da sam skontala da više on meni fali navečer da bude kraj mene a ne ja njemu user posted image  (opet moja greška znam user posted image )
Ah sad je na puti drugo i rekla sam da ću se svim silama truditi da spava u krevetiću (i nadam se da neće biti tvrdoglava kao braco joj i da  ću ja biti izdržljivija karakter pa kada kažem NE da bude NE user posted image )

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Gdje spava vasa beba?
2.5.2011 11:22:45   
sunce27
Moja bebara takodjer nece da spava u kreveticu, spava sa mnom, pokusavala sam nekoliko puta da je stavim u krevetic ali cim je stavim ona u virsku tako da sam odustala ne mogu da slusam da vristi bude mi zao.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Gdje spava vasa beba?
2.5.2011 11:43:19   
Anoniman
moj je skoro do godine spavao u krevetcu bez budnjenja. Al kad su zubi poceli tad se budio stalno i htjeo pored mene noc po noc naucio se pored mene. Doduse bude dana kad spava u krevetcu nekad pola noci, nekad 2. sata nekad citavu noc Nikad kako treba .
Pa vecinom opet pored mene , uzadnje vrijeme me slomi (malo je rec slomi) stvarno spava po jastucima gura me, ustaje sjedi nesto place user posted image ....
Vrti se. Tako da sam zadnji noc nenaspavana . I svaka me kosica boli i vrat bez jastukauser posted image

(odgovor članu sunce27)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Gdje spava vasa beba?
19.4.2012 21:57:56   
canim
Mojoj je 15 mjeseci spava u kreveticu odmah do naseg, kad prestane dojiti planiram je prebaciti u njenu sobu, medjutim u poslijednje vrijeme je bas muce zubici I zadnja 4 Dana nece nikako da spava u svom kreveticu vec samo na nasem, cim je prebacim u njen krevet vristi. Imate li vi kakav savjet, kako je opet navici da spava u svom krevetu, ovako nemogu nista da uradim, samo dezuram da ne padne s bracnog user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Gdje spava vasa beba?
19.4.2012 22:22:02   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: canim

Mojoj je 15 mjeseci spava u kreveticu odmah do naseg, kad prestane dojiti planiram je prebaciti u njenu sobu, medjutim u poslijednje vrijeme je bas muce zubici I zadnja 4 Dana nece nikako da spava u svom kreveticu vec samo na nasem, cim je prebacim u njen krevet vristi. Imate li vi kakav savjet, kako je opet navici da spava u svom krevetu, ovako nemogu nista da uradim, samo dezuram da ne padne s bracnog user posted image

Ako ti je tako lakše, a i njoj, neka je kraj tebe dok je ne prođu zubići, ali kupi zaštitnu ogradicu za krevet. Tako ćeš ako ništa imati sigurnost .


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Gdje spava vasa beba?
3.7.2012 21:50:59   
Aylana
Ja sam htjela da se beba nauci spavati u svojoj sobi u svom krevetu pa sam od njegovog rodjenja odselila se iz spavace u njegovu sobu (imamo tamo dodatni krevet). I sa 4 mjeseca sam se vrata u spavacu :) prvi put u pola noci morala sam se vratiti posto bebac kad je skontao da mene nema glasno proplakao pola noci i slijedece jutro nisam mogla izaci iz sobe :) ali jos par pokusaja i uspjeli smo. Ali moram priznati da me je i dalje strah da se ne zagrcne, ugusi ili gluho bilo jos nesto, pa ukljucim baby video monitor pored sebe, just in case :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Gdje spava vasa beba?
4.7.2012 11:19:35   
RICI
Moja bebara takodjer nece da spava u kreveticu, spava sa mnom, pokusavala sam nekoliko puta da je stavim u krevetic ali cim je stavim ona u virsku tako da sam odustala ne mogu da slusam da vristi bude mi zao.


Moja N se u svom kerevetiću samo igra a spava na bračnom krevetu, tatu je istjerala iz spavaće sobe, pročiće i to brzo pa kad predje u svoju sobu onda će dolaziti nama u pola noći pa ce i to brzo proći i doći će vrijeme kad će se zatvarati u svoju sobu i ja ću morati kucati da udjem hahahah kao što sad radi moj stariji sin.

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu Aylana)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Gdje spava vasa beba?
4.7.2012 23:27:47   
vjestica
a zašto kad se beba useli u krevet , tata odseli iz istoguser posted image
to dosta puta čujem
i naša se uselila kod nas, još spava između nas, pa sam sigurna da neće past iz kreveta
sad još čekamo da nam se i cuko pridruži user posted image

< Poruku je uredio vjestica -- 4.7.2012 23:28:29 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Gdje spava vasa beba?
5.7.2012 0:07:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

a zašto kad se beba useli u krevet , tata odseli iz istoguser posted image
to dosta puta čujem
i naša se uselila kod nas, još spava između nas, pa sam sigurna da neće past iz kreveta
sad još čekamo da nam se i cuko pridruži user posted image

zene hoce da postede muza budjenja posto ujutro mora ustati na posao- tako mi je rekla prijateljicauser posted image kod nas su djeca odselila iz naseg kreveta cim su napunili 2 mjeseca, i jedno i drugouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Gdje spava vasa beba?
5.7.2012 0:12:32   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

a zašto kad se beba useli u krevet , tata odseli iz istoguser posted image
to dosta puta čujem
i naša se uselila kod nas, još spava između nas, pa sam sigurna da neće past iz kreveta
sad još čekamo da nam se i cuko pridruži user posted image


Asja je od 2 rodjendana pa sve do prosle godine spavala izmedju nas... bili smo nenaspavani nocima ali se niko nije iselio iz kreveta....
pa kad smo presli u veci stan njen krevet sam privukla uz svoj dio bracnog .... sad nam siroko svima.... ljepota .... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Gdje spava vasa beba?
5.7.2012 0:16:12   
Medić*
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: vjestica

a zašto kad se beba useli u krevet , tata odseli iz istoguser posted image
to dosta puta čujem
i naša se uselila kod nas, još spava između nas, pa sam sigurna da neće past iz kreveta
sad još čekamo da nam se i cuko pridruži user posted image

zene hoce da postede muza budjenja posto ujutro mora ustati na posao- tako mi je rekla prijateljicauser posted image kod nas su djeca odselila iz naseg kreveta cim su napunili 2 mjeseca, i jedno i drugouser posted image


Moj je rijetko prespavao u nasem krevetu, svi zajedno par puta dok je beba bio , jednostavno je strasno volio svoj krevetac, pune 3,5 godine spavao u njemu. Sada ima svoj krevet ali u nasoj sobi, krevet privukli do naseg da ne bi padao, iako ima svoju sobu.

I ja cesto cujem odselio otac iz kreveta a dijete doselilo user posted image Nisam za to user posted image

A F spava kod mene kada nam babi ode na put user posted image


< Poruku je uredio medic slatki -- 5.7.2012 0:18:42 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Gdje spava vasa beba?
5.7.2012 0:25:18   
Skvo RR
Beba spava u kreveticu, umce spava u svojoj sobi.

Ne slazem se da je djetetu mjesto u krevetu sa roditeljima.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Gdje spava vasa beba?
5.7.2012 7:53:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Beba spava u kreveticu, umce spava u svojoj sobi.

Ne slazem se da je djetetu mjesto u krevetu sa roditeljima.

i kod nas je isto, s tim sto je lanina soba u stvari dnevna sobauser posted image ni ja se ne slazemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Gdje spava vasa beba?
5.7.2012 8:05:05   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: vjestica

a zašto kad se beba useli u krevet , tata odseli iz istoguser posted image
to dosta puta čujem
i naša se uselila kod nas, još spava između nas, pa sam sigurna da neće past iz kreveta
sad još čekamo da nam se i cuko pridruži user posted image



jedino ako imas dovoljno veliki krevet user posted image


nas sin je 2-3 puta spavao s nama kad se nesto plasio (jedne noci san, druge grmljavina ja mislim) i malo je reci da smo se probudili slomljeni a i on jer gdje ce spavati na mom velikom jastuku. otislo dijete gore i udaralo nas nogicama.

inace, i on i beba spavaju u svojim kreveticima

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Gdje spava vasa beba?
5.7.2012 18:37:49   
vjestica
imamo klasični bračni krevet
doduše nerijetko ja završim sklupčana na dnu kreveta user posted image
i mi smo njen krevetac primakli našem krevetu,pa nekad spava pola u svom krevecu, pola kod nas, nekad samo u svom krevecu, nekad skroz kod nas
inače još niakd u koamdu niej prespavala noć, pa mi je ovo najlakši način da se i ja najviše naspavam
bilo bi mi teže da moram ustajati i ići do njenog kreveta ili još gore, u drugu sobu
a to da poštedim muža, jest aha user posted image
jedino akd bi bilo naizmjenično, nisam mu dala da se odseli iz kreveta ni u najčešćim buđenjima, pa ni sad, eto ko on se treba naspavati, a ja ne trebam user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Gdje spava vasa beba?
5.7.2012 19:02:29   
canim

IZVORNA PORUKA: canim

Mojoj je 15 mjeseci spava u kreveticu odmah do naseg, kad prestane dojiti planiram je prebaciti u njenu sobu, medjutim u poslijednje vrijeme je bas muce zubici I zadnja 4 Dana nece nikako da spava u svom kreveticu vec samo na nasem, cim je prebacim u njen krevet vristi. Imate li vi kakav savjet, kako je opet navici da spava u svom krevetu, ovako nemogu nista da uradim, samo dezuram da ne padne s bracnog user posted image

Kod nas se je malo stanje promijenilo, s obzirom da se je ovo njeno izbjegavanje spavanja u krevetcu nastavilo, ja otvorila jednu stranu njenog krevetca i primakla bracnom i sad svi rahat spavamo user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Gdje spava vasa beba?
5.7.2012 19:07:14   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: vjestica

imamo klasični bračni krevet
doduše nerijetko ja završim sklupčana na dnu kreveta user posted image
i mi smo njen krevetac primakli našem krevetu,pa nekad spava pola u svom krevecu, pola kod nas, nekad samo u svom krevecu, nekad skroz kod nas
inače još niakd u koamdu niej prespavala noć, pa mi je ovo najlakši način da se i ja najviše naspavam
bilo bi mi teže da moram ustajati i ići do njenog kreveta ili još gore, u drugu sobu
a to da poštedim muža, jest aha user posted image
jedino akd bi bilo naizmjenično, nisam mu dala da se odseli iz kreveta ni u najčešćim buđenjima, pa ni sad, eto ko on se treba naspavati, a ja ne trebam user posted image



ja (ili rjedje muz) odem u njihovu sobu kad cujem da me stariji zove i spavam na kaucu pored njegovog kreveta. za sekundu se stvorim tamo user posted image . jedno jutro sam se tako probudila i nakon jedno pola sata (oduzilo se mazenje :)) skontam: hej, pa ja nisam sinoc ovdje zaspala! kad sam presla pojma nemam user posted image


haha i jos nesto, prebacila ja njega tako jednom na taj kauc i prevrce se dijete i okrece i na kraju rece: mama, vrati me u moj krevetac user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Gdje spava vasa beba?
14.7.2012 10:30:20   
Ombra
od pocetka spava u svom kreveticu....jednom spavala s nama i rekla sam nikad vise...tu niti se naspavala ona niti mi...mislim da je veca patnja i za dijete i za roditelje da spavaju u istom krevetu....ili da muz spava u drugoj sobi....mislim wtf....ali o.k. to je samo moje misljenje..uglavnom, moja cura paja u svom kreveticu i ne mislim joj tu nista mijenjati....sad ima 6 i po mjeseci i kontam je aBd kad napuni godinu dana prebaciti u njenu sobicu :)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *