|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
30.3.2012 23:01:58   
mala_sa
user posted image

Mi imamo ova Bubu kolica i meni su perfektna. Lahka su, jako su kompaktna kad se sklope, super udobna i sa vise polozaja i dosta siroka (ja mogu sjesti u njih). Moj djecak uziva da se vozi u njima.
Placena su 100KM u TL.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Kisobran kolica
30.3.2012 23:21:56   
milenium
problem je u tome što ovdje više nema tl.zatvoriouser posted image a ondje gdje je bio ima kolica ali samo marke cam.a ta ne bih.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Kisobran kolica
31.3.2012 21:36:14   
mala_sa
Ah pa nisam znala da su zatvorili TL user posted image . Ja sam ova bas kupila na 50% snizenju u Sa.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Kisobran kolica
31.3.2012 21:59:19   
Lulu_08
Super su ta BuBu kolica! Ja planiram kupiti slicna u Quinny-jevoj izvedbi, ako bismo za NG isli kod mojih u Holandiju, tada budu prilicno dobre rasprodaje tamo pa stoga.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Kisobran kolica
31.3.2012 23:26:34   
mala_sa
Lulu ja da nisam bas jeftino nasla ova kupila bih ta Quinny, ona jesu bolja jer imaju malo drugaciju, pojacanu, konstrukciju; a na snizenju se mogu kupiti bas povoljno.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 18:24:38   
Skvo RR
mi danas kupili bebcu cam flip kolica...bebacpjeva u njimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 18:28:05   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mala_sa

user posted image

Mi imamo ova Bubu kolica i meni su perfektna. Lahka su, jako su kompaktna kad se sklope, super udobna i sa vise polozaja i dosta siroka (ja mogu sjesti u njih). Moj djecak uziva u njima.
Placena su 100KM u TL.



ova imaju samo u roze boji, kako su dobra, razmišljam se da ih kaparišem, hahaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 18:38:20   
Selminja
mama alma, kupi neces se pokajati, ja ih imam i prezadovoljna sam, samo su kod mene na 4 tocka user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 20:20:35   
mala_sa
Mama Alma moj djecak uziva da se vozi u njima, dok je u proslim kolicima "urlao" nakon 10min voznje user posted image . Meni su super, jako su mala kad se sklope, nama stoje u haustoru pored vrata, i nikome ne smetaju dok prolazi user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 20:30:23   
M kao Mama
Moja L nije od 11 mjeseci nikako htjela u kolica, pa ćemo vidjeti kakva će ova biti, imamo grako i kišobran buby

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 20:38:14   
mala_sa
Mi smo imali problem urlanja od rodjenja do 7og mjeseca, i onda kako kupismo ova, djete odjednom zavoli kolica user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 22:12:37   
lepao
Težina?

IZVORNA PORUKA: mala_sa

user posted image

Mi imamo ova Bubu kolica i meni su perfektna. Lahka su, jako su kompaktna kad se sklope, super udobna i sa vise polozaja i dosta siroka (ja mogu sjesti u njih). Moj djecak uziva da se vozi u njima.
Placena su 100KM u TL.


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 22:49:15   
Skvo RR
Evo nadjoh slikicu.. ovakva su nasa...

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 22:52:16   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Evo nadjoh slikicu.. ovakva su nasa...

user posted image


mašala,, plaha li su, i ja bih se u njima vozikala, hahahaha, mada trokolica je trokolica, al i curska boja je curska boja, hahah

a moja nije htjela u kolica jer je sa nepuhin 11 mjeseci shvatila čari nona i škitnje, tako da je uvijek voljela da hoda, muž često kaže ista ti, hahahaha, i zaista nama su koloca ostala ne iskorištena jedino kad smo išli na more do treće godine nosila iz zbog večeri jer zaspe u gradu i onda je ubacim u kolica i ne razmišljam

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 22:54:27   
Skvo RR
Imamo mi i trokolicu od hejbet kg...user posted image ..a vise nisu u modi mama alma...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Kisobran kolica
23.4.2012 22:55:04   
Medić*
Moj bi se jos vozio u kolicima, nekada mu i sada ispunim zelju do pijace po povrce, bude me stid kada gledaju koliki klipan u kolicima user posted image Sakrila sam ih i velim kod nane nam ostala user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Kisobran kolica
26.4.2012 17:56:21   
Skvo RR
toplo preporucujem nasa kisobran kolica...lagana za upravljanje, za sklapanje, ima i lezeci polozaj, skidanje precke lagano...krovic, zgodan...fino prekrije lice bebe...rucke poprilicno visoke...ja sam ponijela i bebija i kolica i u lift...to nisam mogla sa uminim kisobran...kocnica zadovoljavajuca...tockovi se mogu otkociti da se rotiraju...i onda je bas lagano da se upravlja...ako ste u dilemi za kolica...ja ova preporucujem...i da uspjesno podnose teret na ruckama...ima i donja korpa...ona je isto za kisobran kolica poprilicno velika.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Kisobran kolica
26.4.2012 22:59:31   
mala_sa
Lepao pise na deklaraciji 7kg, ja sam do u nazad mjesec dana iznosila malog u kolicima na prvi sprat (on je imao oko 10kg), a danas sam njega u jednu ruku a kolica u drugu (sad ima 11kg) i meni uopste nisu teska. Sad sve je stvar ukusa, meni su ova pogotovo dobra jer su bas mala kad se sklope.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Kisobran kolica
7.5.2012 21:01:26   
rose
ima li gdje finih kisobran kolica s nekim krovicem, do 4 kg tezine i ne skupa user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Kisobran kolica
7.5.2012 21:05:24   
rose
IZVORNA PORUKA: new mama



user posted image

user posted image Evo kolica iz Mercatora,ma super su,ja ih kupila prije godine,jos uvijek su dobra,a lagana sto je najbitnijeuser posted image



ovakva npr...ako neko zna, nek javi user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Kisobran kolica
7.5.2012 21:11:00   
animagical
ims bas mala i lagana, a jeftina u robotu, nekih 30-ak KM, ja maloprije vidjela...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Kisobran kolica
7.5.2012 21:15:02   
mama75

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: new mama



user posted image

user posted image Evo kolica iz Mercatora,ma super su,ja ih kupila prije godine,jos uvijek su dobra,a lagana sto je najbitnijeuser posted image



ovakva npr...ako neko zna, nek javi user posted image


Mi imamo ista, kupljena takodjer u Mercatoru (u samoposluzi unutra). Nisu bila 30KM, nego 40-50, ne sjecam se tacno. Solidna kolica, malo teza za voziti jer su tockovi mali, ali odnos kvalitet:cijena je taman. Javim ako ih vidim ponovo.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Kisobran kolica
7.5.2012 21:20:12   
rose
IZVORNA PORUKA: animagical

ims bas mala i lagana, a jeftina u robotu, nekih 30-ak KM, ja maloprije vidjela...


al nemaju krovic


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Kisobran kolica
7.5.2012 21:21:02   
rose
mama 75 hvala user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Kisobran kolica
7.5.2012 21:22:43   
animagical

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: animagical

ims bas mala i lagana, a jeftina u robotu, nekih 30-ak KM, ja maloprije vidjela...


al nemaju krovic


ne znam koliko mislis potrositi, moja kisobran imaju odlican krov, da se namjestiti da pokrije skroz do naprijed, chipolino, imas u mercuru na otoci...

e da, vidjela sam te preksinoc u gradu s curicom i muzem...naravno, curicu sam poznala, s avatarauser posted image preslatka je!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *