|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plazma i ostali keksici
20.12.2009 21:47:30   
Ex Yu
ja nocas moj ima 6.5 mjeseci i jede po noci 4-5 flasa skupa sa onom pred spavanje i zadnje budjenje  poslije pokusaja varanja cajem ljuljanja i svih ostalih metoda odvikavanja ostaje m samo jos plazma pa bar da spoji 6h u komadu spavanja a ne 3 a inace pije aptamil , prije je pio novalac i sad uzimam aptamil 2 al i dalje je budjenje svaka 3 sata

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu danis)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Plazma i ostali keksici
2.1.2010 12:16:24   
mojbebac
mi smo jutros probali plazmu i jako nam se svidja ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Plazma i ostali keksici
25.1.2010 19:44:58   
milaa
Sa kolko meseci se moze uvesti plazma u ishranu i dali je mjesate sa aptamilom? Nama je 6 meseci i sedmica dana pa nas zanima jel mozemo pocet sa plazmom?

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Plazma i ostali keksici
25.1.2010 19:52:28   
Mya_81 RR
Plazmu preporučuju od 7. mjeseca, ali s tim ne treba pretjerivati jer su to prazne kalorije. Možeš ponekad staviti u slatku kašicu.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu milaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Plazma i ostali keksici
25.1.2010 19:54:51   
Anoniman
i ja sam cula da keks deblja,al da u njemu nema nikakvih vitamina samo napuhiva djete bas mi je to rekla jedna zena kad sam anela vodila kod pedi.


(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Plazma i ostali keksici
25.1.2010 19:59:17   
milaa
fala mya,nisam znala sa kolko meseci se moze poceti sa plazmom,i zanimalo me dali moze u aptamil se pomjesat?

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Plazma i ostali keksici
26.1.2010 0:48:18   
milenium
ako more proć kroz cucu slobodno pomješaj.moj je jeo suhe plazma kekse dok još nije imao nijednog zubauser posted image ali baš onaj keks ne mljevenu!

(odgovor članu milaa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Plazma i ostali keksici
26.1.2010 9:52:22   
Mya_81 RR
Ma, naravno da možeš miješati sa Aptamilom, ali ne moraš to raditi sa svakim obrokom zbog tih praznih kalorija. Možda recimo samo u večernji da bude zasitnije user posted image I ja u noćni stavljam da bude gušće rižine pahuljice, plazmu još nismo probali...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Plazma i ostali keksici
31.1.2010 18:24:51   
dana3
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Plazmu preporučuju od 7. mjeseca, ali s tim ne treba pretjerivati jer su to prazne kalorije. Možeš ponekad staviti u slatku kašicu.





Da, prazne kalorije koje nemaju nesto aman ucinka ali eto da bude dijete sitije i ja sada isto stavljam mada prije nije htio.Kako sd skorz slabo jede, napravim mu pred spavanje da ga drzi duze i navece se ne budi da bi jeo.
Koristim petit jer plazmu ne voli

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Plazma i ostali keksici
31.1.2010 18:33:20   
Hannica
Moja beba jos uvijek nije napunila ni 6 mjeseci a vec 3 mjeseca joj dajem plazmu i mlijeko.Do treceg mjeseca je pila aptamil i previse se debljala.Sad je sve super,odlicno podnosi mlijeko i keks i bas je zdrava beba,do sad nisam imala bas nikakvih problema s njom.Pravi mali andjeo..

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Plazma i ostali keksici
31.1.2010 18:36:07   
dana3
Hannica-to se uglavnom keks izbjegava zbog glutena pa zato a moj sin je dojio pa nisam davala, poslije nije htio evo sve do do skoro.sad mu je 15 mjeseci

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Plazma i ostali keksici
31.1.2010 18:40:58   
Hannica
Moja beba je dojila samo mjesec dana i poslije toga je pila aptamil ali se pocela puno debljat i bila je stalno gladna.Ja sam ,takodjer,odrasla na keksu i mlijeku i bas mi nista ne fali pa nisam vidjela ni jedan razlog da me sprijeci da i svojoj bebi dajem keksic.Iskreno,doktore ne slusam nesto previse jer malo pretjeruju.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Plazma i ostali keksici
7.12.2012 12:13:00   
moja suncica
user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Plazma i ostali keksici
10.10.2023 19:22:59   
Ervina85
Slazem se sa vama u potpunosti, molim vas mjenjajte pedijatra pod hitno ako vam predlozi secer za kosti,  za kosti to jeste Vitamin D3 se daje a ne secer, toliko je stetan za bebe da nije normalno, a kravlje mlijeko se prije davalo bebama zato I imamo problema sa stomakom, pankreasom I crijevima uopste, takodjer se ne preporucuje nista do 6 mjeseci zbog mogucnosti da se djetetetu kroz hranu ili vodu ubaci bakterija u crijeva,  MED NIKAKO DO 1 GODONE MOZE BITI KOBNO ZA BEBE, A VODA OD 6 MJESECI, molim vas ne dajite cajeve, vodu itd bebama ispod 6 mjeseci unistiti cete rodojeno djete, a bebama moze podleci od vode jer bubrezi Im nisu jaki, mlijeko je I vise nego dovoljno! Žene danas mozete ama bas sve Google ti, a preporucujem da ukucate na engleski jezik da vam izadje forum iz drugih zemalja

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 164
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *