Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više!
IZVORNA PORUKA: Eh ja nisam krivila mm jer nisam ni pomislila da je on"otima" I par dana mi bilo tesko kasnije "poravnim"...ja sam odmarala uzivala u T a babo obavljao sav posao oko nje I drzalo je bar dva mj to I kasnije je opet podjednako trazila mene I mm...a sad kako joj se brat rodio glavno je "MAMA CE" I samo sa mnom hoce da spava itd itd...cak mi neko jutro govori "mazi me mama" :)))
RE: Prepucavanja preko djeteta 24.11.2013 14:51:18
Medić*
IZVORNA PORUKA: hanabanana
Bio je slican " problem " skoro na forumu.......
I tad sam rekla da u uvodu u psihologiju se govori o tome da dijete se u odredjenim godinama identifikuje sa ocem, onda s majkom....pa opet s ocem...itd. Misa mu, citate li vi bilo sta?
Naravno da postoji faza identifikacije djece s roditeljima. Ali ovdje je problem sto zeni smeta sto kada se igra sa malom otac uleti i hoce on. Dakle problem je u mami, treba da se opusti i da sve ide svojim tokom a ne da se otimaju oko djeteta.
RE: Prepucavanja preko djeteta 24.11.2013 14:59:52
Medić*
IZVORNA PORUKA: ananas_ze
IZVORNA PORUKA: hanabanana
Bio je slican " problem " skoro na forumu.......
I tad sam rekla da u uvodu u psihologiju se govori o tome da dijete se u odredjenim godinama identifikuje sa ocem, onda s majkom....pa opet s ocem...itd. Misa mu, citate li vi bilo sta?
samo forum izgleda ja sam cak pomislila da se javlja ista s istim "problemom" kontam nije valjda da jos nije "rijesen"...
Neko izgleda bas puno cita Inace nisam ni upratila da je slican problem imao