|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
26.1.2009 14:49:45   
medavi
prvi 10 drugi 8 i ako je prvi duze trajao i vise je bolilo drugi put sam izgubila svijest neznam zasto...rekli su mi kao zato sto si se prebrzo otvorila kakve to veze ima neam pojmauser posted image user posted image



_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
26.1.2009 14:53:34   
HanaBana
Porodila sam se na carski rez, pa mozda je malo i suludo da dajem komentare na ovo, ali eto, moramuser posted image user posted image user posted image
Uglavnom postooperativni oporavak - 5

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
27.1.2009 10:17:00   
malaaaa
isto na carski user posted image (oporavak) ocjena je 8

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
27.1.2009 10:24:21   
simba
Ocijena 2
Malo boli al eto kao sto kazu najprije se zaboravi .Tako i jest znam da me je bolilo al taj osjecaj boli nepamtim.Inace sam imala brz porod .Zabolilo me navece oko polo 12 sve je islo brzo a moja ljubav je dosla na svijet u 3:20 ujutro.To mi je za sada prvo i jedino dijete da znam da ce mi svi porodi biti tako laki nebi nista cekala hihihihuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
27.1.2009 13:49:29   
teta berta
porod na carski- bol nakon budenja iz anestezije 10, onih sat vremena dok voltaren koji su nam davali iv. nije poceo djelovati je bas bolilo tako da sam stalno pitala sestre do kad ce to trajati. poslije toga bol 2-3, uglavnom nista strasno.

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
27.1.2009 23:57:17   
nexie
3-4....stvarno sam imala sreću da sam imala brz i lagan porod...al opet mislim da je većina boli u glavi, u strahu kako će sve proći...ostala sam pribrana čitavo vrijeme i čak sam se zezala sa doktorom, zvala sam da stane ispred mene, on pita zašto, ja govorim da mi ulovite dijete kad ga izbacim....hehe...user posted image

_____________________________

06.12.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
2.2.2009 12:32:37   
Anoniman
10 definitivno, užasan bol za koji sam mislila da nikad neće prestat (kod mene je porod trajao mogu slobodno u Ginusovu knjigu rekorda) a kad je beba izašla sve je ok i odma se nekako zaboravi.  Šivanje nisam ni osjetila, dok su me šili ja pričala s mužem na telefon.user posted image

Danas mi je 20-ti dan od poroda već se prisjećam i smijem se. Jedna žena je štipala doktora dok se porađala, doktor jadan ciči aj ne štipaj me, pusti...druga kuka oj sestro, oj doktore, treća vrišti, četvrta povraća, ja govorim dajte porodite me carski nemučite me više. Ludnica dobro oni izdrže.

(odgovor članu nexie)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 15:18:42   
emma.L
Drip 860, sam porod 6, šivanje 7, elem, kako sve rekoše, nije strašno user posted image . Samo znam da drugi put idemo bez dripa, pa makar tri dana trajalo.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 15:25:46   
dinciii
za 34 sata trudova dajem ocjenu 10 na kraju sam ipak morala na carski oporavak hmmm....7 primala sam infuziju za bolove pa mi je lakse bilo....

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 17:00:50   
le_ella
ocjena je 10 ali kad sam vidjela bebu sve sam zaboravila, doktor me sije sto sam razrezana a ja se smijem i pricam s njim.
fala Bogu sve je proslo u najboljem redu.

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 17:09:19   
tea lana
navlacenje grlica materice preko bebine glave 1000000 beskonacno mnogo sam porod ma ne znam nije puno 7 al bolovi koji su trajali punih 56 sati su neopisivi,Lana se zaglavila.

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 17:40:15   
nita
Jeza me hvata od tog navlačenja grlića na bebinu glavicuuser posted image Ustvari prvi put čujem za to. Važno je da je Lana dobro i to je dovoljna utjeha. user posted image Moj prvi porod na toj skali je 4, a drugi 10.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 17:48:05   
tea lana
ma Lana je super cura izdrzala je i bez plodne vode 10sati i zaglavljena,ona je mamin borac.A na kraju kad ih covjek uzme u ruke sav bol i muke nestanu.

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 17:59:04   
andji
A na kraju kad ih covjek uzme u ruke sav bol i muke nestanu.

E baš tako Tea Lana,trenutak kad sam vidjela Sergeja oči u oči nikad neću zaboravit,momenat akd me je uhvatio onom malom ručicom za spavaćicu(a tek izašao iz mene)naježim se,i sve bi prošla ponovo da to oživim...uh baš sam se naježilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 18:04:12   
nita
Zbog tog prelijepog osjećaja žene se i odlučuju da ponovo rode. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 18:13:25   
enna
Ja sam vec pisala na ovoj temi prirodno sam rodila uz prikljucen drip i ocjena je 10 uhhhh hvala Bogu da je sve iza mene.Pitanje je dali cu se odluciti za drugu bebe,mene vise progabjaju slike Ene par sati poslije poroda gdje se bori da dode do vazduha i poslije inkubator i sve te cjevcice grrrrrrrrrr ne ponovilo se nikom i nikada!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 20:26:18   
teta berta
žao mi je iskreno što si to doživila, ali bit će drugi put ako se odlučiš vjerijem dobro. samo treba misliti pozitivno i bit će pozitivno. znam da je lako reći, ali je zaista to tako.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 20:51:10   
Ummuisa
prvi porod, 15 sati katastrofalnih bolova, ocjena 10!
drugi porod, 3 i po sata, ocjena 5!



(odgovor članu Elizabeta)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 23:05:02   
emina_h
Prvi porod indukoan bolovi 10,drugi porod puno laksi,brzi 1.

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 23:50:59   
nita
Drip - strašno!!! Ali, hvala Bogu da i to postoji, ne znam kako bih se bez toga uopće i porodila.

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2009 23:52:08   
Ilhana RR
po mom sjecanju je 1 jer nesjecam se da me je ista bolilo... ali ipak mislim da jeste hahah

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Elizabeta)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
14.2.2009 17:47:25   
ringeraja
S obzirom da sam bila pri kraju poroda puno iscrpljenja, bol pri istiskivanju bebe je kod mene bio za 9. Ali, kad sam je ugledala, sunce mi sinulo i sve zaboravila u trenutku. user posted image
Dusa maminauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
27.2.2009 18:56:55   
neki
Ja sam vristala i tiskalauser posted image Taj bol je za ocjenu 10,a bolovi do tad,ma nista ocjena 1 he he,super lagan porod,koji zelim svimauser posted image

(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
3.3.2009 21:40:34   
mynxlee
za mene bolovi pred sam cin poroda su za cistu 10, a kad pocne izlaziti, ma i nisam osjetila bol, jer sam se skoncentrisala na ono sto mi govore i gurala samo da izadje. cim je izasao, bila sam ko u raju, nista ne boli. kasnije je bilo sivanje, jest bolilo ali uporedjujuci s prijasnjim bolovima je mozda 2-3. oporavak, nikakvi bolovi, samo sam imala osjecaj zatezanja.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
4.3.2009 14:24:40   
manuela RR
Ja sam imala jako tezak porodjaj,tako su mi bar doktori rekli,al meni uopste nije tako izgledao.
Ja sam sitne gradje a beba je bila poprilicno krupna pa smo se dosat namucili,na kraju je rodjen uz pomoc vakuma,mene su morali isjeci,a imala sam i unutrasnje pucanje tako da su morali i to da siju,i s obzirom na cielu tu situaciju moram ti reci da je sve to u glavi.
Tokom citavih 9 sati koje sam trpila bolove nisam ni glasa pustila jer sam stalno ocekivala vecu i jacu bol koju necu moci podnijeti,a ta se bol nije desila.
Ne znam kako je kod drugih zena,al kod mene je bol jedino bila u predjelu ledja i tu  bol sam poznavala jer sam slicne bolove imala kada trebam dobiti menstruaciju.Nesto jaca u odnosu na menstruacijsku bol al nista strasno sto se ne moze podnijeti.Sivenje mi je bilo gore u odnosu na porodjaj jer ne podnosim takvu vrstu intervencije,al i to sam sve podnijela bez ikakvog vristanja.Znaci svoj tezak porodjaj ocijenjujem sa 5,a male su sanse da se nekome toliko iskomplikuje kao meni.A sve se to omah i zaboravi,prilikom oporavka uopstre nisam ni mislila na svoje bolove nego na bebu,koju sam od samog pocetka sama i kupala i presvlacila.....Slicno menstruacijskim bolovima,malo jace....a uostalom ionako jedva cekas da vidis kako izgleda tvoja beba i molis boga da sve prodje kako treba tako da i ne mislis puno na bolove koje trpis.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *