|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
21.1.2009 8:12:57   
Emina*
Ja sam vidjela ovu drugu teglicu, tjestenina sa sunkom i povrcem u DM-u...
Ne znam jesil tamo gledala...

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
22.1.2009 10:16:32   
ElmaB
Super, hvala ti puno. Na njihovoj starani ima masa jako dobrih proizvoda koje ja uopste nisam vidjela u nasim prodavnicama!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
22.1.2009 12:22:32   
MAYO29
IZVORNA PORUKA: moonlight

na hipp-ovom sajtu vidjela sam da ima raznih hipp mliječnih gotovih kašica, pakovanih u kutiju, piše da su bez glutena, bez šečera eko proizvod, pravi se s vodom, sadrže adaptirano mlijeko, za bebe od 6 mjeseci, da li ste davali ove kašice,



ja sam u pocetku davala kupovne kasice al vrlo kratko
jer dodu skuplje nego kad doma sama napravim i
bar znam sto mi dijete jede a u kupovnim
kasicama nikad neznam sto je tocno i koliko
to dugo stoji na policama ducana...

osobno nisam za kupovne kasice al
svatko ima pravo na svoj izbor i misljenje user posted image user posted image


_____________________________

MAYO & CLAUDIO

(odgovor članu moonlight)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.1.2009 22:20:22   
Daja_sa
Drage mame...
Potreban mi je savjet u vezi Hipp mlijecnih kasica...
Moja Sara pije Aptamil i nigdje nema kupiti mlijecnih kasica Millupa znaci ista marka kao Aptamil...
Jel ja smijem bebi ponuditi Hipp mlijecnu kasicu koja se pravi sa vodom znaci da u sebi vec sadrzi Hiip mlijeko...??
Danas sam gledala Hipp Baby First Milk Pap...lagana kasica sa rizom...
A ima i riza i jabuka...


_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu MAYO29)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.1.2009 22:28:00   
Anoniman
Ja sam u Konzumu vidjala neke vrste koje nisam vidjela ni u Mercatoru niti u DM-u. I to mi je i prijateljica rekla, da je ona nalazila tamo najvise vrsta.

(odgovor članu Daja_sa)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.1.2009 22:33:27   
žana o8
Ja sam Žani dala tu papicu i super je prihvatila, a i baš je ukusna , mama probala user posted image i skroz je lagana, pa samo rižica, nema ništa teško. Mislim da joj možeš dati  od 4 mjeseca . Pozz.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.1.2009 22:40:32   
Daja_sa
Ma mene buni sto one u sebi imaju Hipp mlijeko...pa kontam jel smijem mjesati jer ona pije Aptamil...ili to nema nikakve veze...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.1.2009 22:40:51   
stella
Mi smo veceras kupili neku hipp u kutiji sa vocem a pravi se sa vodom.A inace kupujemo vocne jer slabije jede domace vocne,a uzeli smo i suho voce da probamo kompot a od voca kasicu.
Samo me sada malo buni sto je ovo suseno voce u bojamauser posted image ucinilo mi se ok tamo kad smo bili(jer sam kao muha bez glave sve bih kupila,a nedostatke vecinom uocavam kod kuce)a sad se razmisljam dali da joj to stavim u kasicu,drecave boje susenog  voca na kockiceuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.1.2009 22:42:55   
žana o8
Ma mislim da nema veze, bar mojoj nema, ona to mljacka sve u 16.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.1.2009 22:46:27   
stella
Zana jeli na ovo voce mislis??

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.1.2009 22:53:08   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: stella

Mi smo veceras kupili neku hipp u kutiji sa vocem a pravi se sa vodom.A inace kupujemo vocne jer slabije jede domace vocne,a uzeli smo i suho voce da probamo kompot a od voca kasicu.
Samo me sada malo buni sto je ovo suseno voce u bojamauser posted image ucinilo mi se ok tamo kad smo bili(jer sam kao muha bez glave sve bih kupila,a nedostatke vecinom uocavam kod kuce)a sad se razmisljam dali da joj to stavim u kasicu,drecave boje susenog  voca na kockiceuser posted image


draga Stela napravi ti njoj domace voce pa ispasiraj i onda pomjesaj sa dvije kasike pahuljica i garant ce smazati...
ja uzmem npr 1/4 jabuke, 1/4 kruske i skuham u pola dcl vode...par minuta.. u tu vodicu koja je slatka dodam AD i sve pomjesam sa pahuljicama... u to dodam jabuku, krusku nekad i pasiranu bananu... i mljac mljac
a nekad i suhu sljivu malo iskuham pa u to dodam jabuke, kruske i opet ista procedura ... ako sve obogatis sa dvije kasike pahuljica smazace garant

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.1.2009 22:57:16   
stella
da se nje pita ona nebi najradije nista

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.1.2009 23:18:11   
stella
Ja sam isto u dm u ferhadiji vidjela hipp sa tjesteninom al neznam sa cim jos,al sam tjesteninu zapamtila.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
25.1.2009 9:22:42   
žana o8
Nije Stella to voće , nego riža. Al skroz lagana hranica.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
27.1.2009 18:21:36   
stella
Ipak je mama popapala voceuser posted image jer mi one boje nesto previse vjestacke,drecave.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
31.1.2009 8:53:07   
ElmaB
Nasla sam u Merkatoru Hipp-ovu hranu koja se pravi sa vodom, jogurt sa vocem, super je!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
31.1.2009 10:48:13   
Skvo RR
Ja juce u DM kupila Hipp mlijecne gotove kasice: banana i breskva, breskva i marelica, kasa za laku noc, i prva mlijecna kasica...
Moramo to sve polako probati.....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
19.2.2009 19:45:39   
Anoniman
drage mame, ja ću se nastaviti na ovu temu sa svojim pitanjem.
Kako sam već pisala bebi mi je 6mj. i polahko smo počele ručati. Do sad je jela slatki krompir, rižine pahuljice, kuhanu rižu sa mrkvicom i kuhanu jabuku. Svega po par kašikica u posljednjih sedam dana.
I danas vam dolazi moj otac donosi joj hipp kašicu u teglici. Hajd ja tamo pogledam kad šok, hapica sa puretinom za bebe od 4mj.
Ja, ne želeći da ga povrijedim, jer je on jedva dočekao da ona počne jesti, objasnim mu da je to pretjerano i da nije ni probala toliko friškog kuhanog povrća, da to sad proba, da se njen probavni trakt treba prvo da navikne da vari obične stvari, pa onda meso. Mislim, imao je dobro namjeru, a on će hajde bona pa neće joj ništa biti, piše da je od četiri mjeseca, to je prilagođeno njenom uzrastu.
Hapicu sam, naravno, odložila na stranu, ali sam se poslije i sama zapitala.
Zato da vidim šta vi mislite, da li su te hapice čemu i da li su prilagođene i pogodne za davanje. Jer mnoge sadrže totalno neprimjerene sastojke za uzrast za koji su određene . Npr. ta puretina, pa šipak sa jabukom i sl.
Kako ste vi radile?

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
19.2.2009 20:01:42   
ElmaB
Prije cetiri godine, kada je moja Tea bila mala, samo je Hipp-ova kasica sa piletinom bila namjenjena od 4-og mjeseca, a sve ostale mesne bile su za uzrast od 6 mjeseci. Ja licno mislim da je rano davati puretinu i ostale mesne kasice od 4-og mjeseca i mislim da je bolje sacekati bar jos dva mjeseca! Tako sam ja radila. A, sve vocne, osim sumskog i bobicastog voca, ja sam davala odmah od cetvrtog mjeseca!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
19.2.2009 20:03:02   
Amrino
Ja sam Hamzi prvi put hapicu u teglici dala sa 13 mjeseci. To mu dam kada nemam nekog voca u kuci ili kada smo negdje vani a on ogladni...ugl. do sada ih je pojeo 5-6. Kupujem iskljucivo vocne i to Nestle. A to sa puretinom i mlijecnim proivodima...i meni je to suhveli...Znam da ja nikada ne bih pojela meso iz tegle...Da se bar drze u frizideru a ne na rafi  pa hajd...Ne znam...znam da vecina to koristi ali eto ja nisam pobornik...Mozda pretjerujem ali ja tako...user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
19.2.2009 20:42:39   
Visnja RR
ja sam Asju pocela dohranjivati sa 6 m... u pocetku sam davala  vocne Hipp kasice...tek negdje sa 7 m povrcne kasice Hipp...i nekih par sedmica kasnije te s piletinom, puretinom i sl...
kad su i kasice u pitanju uvodila sam po tabeli... dakle pazila sam sta je u njima...
medjutim one mi nekad budu samo kao dodatak domacem prozivodu... pogotovo ove od 8 m jer imaju lagani slani ukus...
Asja voli sve do jedne... ili je to sto sam ih u pocetku mjesala sa riza\kukuruz pahuljicama...
btw sigurna sam da postoji razlog sto se mogu jesti sa 4 m... nekako vjerujem Hipp-u iako kao sto vec rekoh pazim na tabelu...

evo ti jedna stranica o Hipp-u

http://www.hipp.hr/proizvodi/overview/24

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
19.2.2009 20:48:08   
Anoniman
hvala vam na odgovorima. I ja sam mislila, iako ima šest mjeseci, da bar mjesec sačekam dok ne počnem sa tim sastojcima, ali me zbunjuje ta oznaka.user posted image I naravno u nedostatku vremena i sastojaka za domaću. Hvala za link višnja.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
19.2.2009 20:59:25   
Anoniman
a sad mi naumpade reklama, ne znam da li je kod nas prikazuju, ali na satelitu da. Prikazuju livade, uzgoj voća, povrća i onda se pojavi prof.dr.Claus Hipp, uzme jabuku sa grane i sa smiješkom kaže: "Dafur stehe Ich mit meinem Nahmen!" ili u prijevodu: "Iza toga ja stojim svojim imenom!"
Pa ako čovjek stoji, mora da ima nešto u tom!user posted image U protivnom ćemo ga tužiti!user posted image

< Poruku je uredio Shee -- 19.2.2009 21:00:05 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
19.2.2009 21:41:31   
Emina*
user posted image  user posted image  user posted image , ti me uvijek nasmijes..
Ma Klaus, k'o Klaus, celo celavi user posted image   user posted image  
Bakir jedno vrijeme nije htio nista da jede, osim Hipp gotovih kupovnih kasica, i tada sam to kupovala k'o luda... Napravim mu sve isto od domacih proizvoda, ali dzaba...
I onda to bacim, i on smaze citavu teglicu user posted image
U zadnje vrijeme ne kupujem gotove, iskreno, koliko sam para dala za to, sad mi zao.. I stvarno su skupe, kad izracunas....
Ponekad kupim vocnu, ako se zadesi da nemam svjezeg voca u kuci, onda mu dam vocnu.. 
I dobijemo iz Njemacke Hipp teglica, pa mu i to dam...
Ali, kako sam mu pocela praviti sve ono sto i mi jedemo, mete u 16 user posted image   user posted image
Danas drzim zdjelicu u rukama sa krompir corbom, i mijesam kasikicom da mu se ohladi, on puze po kuci i ganja me citavo vrijeme user posted image

Ja nisam davala meso (gotove kasice ili domace), dok on nije navrsio, pa mislim 8 mjeseci.. Po meni je prerano za meso sa 4 mjeseca...


< Poruku je uredio Emina* -- 19.2.2009 21:42:11 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
19.2.2009 22:52:06   
Visnja RR
gotove kasice jesu skupe al ako se uzme u obzir da teglica moze biti 2-3 dana onda i nije strasno...2-3 dana jer ja uzmem samo trecinu teglice pored domace pripremljenog povrca...
vocne prepolovim pa mixam s pahuljicama, grizom... ili sa domace pripremljenom jabukom , kruskom, bananom... nekad i s tikvom...
cak i one GoodNigth ne iskorisitim citavu nego pola za jedan obrok... i tada mjesam s grizom ili s pahuljicama ili bananom...
Hipp koristim jer se pravi od organski porizvedenog voca i povrca...
Zivio CELO CELAVIuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *