|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:31:09   
Merylin
Ova tema je postala iznošenje vlastitih iskustava, a ne davanje savjeta ženi koja se javila sa problemom.
Džaba se prepucavate i govorite kako je kome, nikad se na tuđoj muci nije izgradila vlastita sreća.

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:36:32   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Merylin

Ova tema je postala iznošenje vlastitih iskustava, a ne davanje savjeta ženi koja se javila sa problemom.
Džaba se prepucavate i govorite kako je kome, nikad se na tuđoj muci nije izgradila vlastita sreća.


mozda necije iskustvo primjeni, dobro je cuti kako je neko postupio u istoj ili slicnoj situaciji pa nek sebi izabere i pokusa...

i kad vec pisem da dam i taj savjet: posalji muza s bebom svekrvi, nemoj uopce biti tu, nemoj ih gledat, iskoristi to sto si sama za neke druge stvari

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 13:31:45   
Merylin
Naravno ananas, ali ovdje svi pišu meni ovako, meni onako, na prste možeš izbrojati koliko je žena dalo konkretan savjet.

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 14:28:54   
berni
Vesela ja sam samo napisala svoje iskustvo i cinjenicno stanje. (podijelila s vam ) i mislim. pa necu novu temu otvarati zato sto je iskustvo drugacije.

Meni ne smeta to sto ne dolaze i bas me briga hoce li ko voljeti moje dijete ili ne, vazno je da je nas dvoje volimo svoje dijete. Moj mm je vidio neke stvari i on im svima kaze u facu, da se ne cude sto dijete place kad ih vidi, al naravno ja to nikad ne bih rekla jer me stvarno ne zanima.

Muaa strah na kupanje presvlacenje se nije odnosio kao da ja nju mrzim pa ne dam da to radi, nego da pored njih necu nauciti oko svog dijeteta, i mami rodjenoj sam rekla pusti mene da presvucem svoju mrvu od 3kg i radila sam to sa 2 prsta jer mi je prvo dijete.

Ako ces iskreno moja ne zna ni koje mlijeko moja Ismihan, pije a kamo li koje pelene koristi, ali meni ne trebaju savjeti niti cu vise nastavljati objasnjavati sta kako zasto, svakom svacije, mislim da su ovoj zeni koja je otvorila temu, mnogo vise potrebniji savjeti...



_____________________________

10.5.2013 dvije crtice
20.6.2013 srculence kuca
16.1. 2014. stigla sultanija Ismihan

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 16:14:35   
Galicia
IZvini molim te, a sto bi neko drugi trebao da zna koje mlijeko pije tvoja beba, osim tebe i tvog muza?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu berni)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 17:25:26   
berni
Aaaa ja ne mogu da vjerujem, pisem ovo jer je gospodja napisala da njena svekrva njenoj bebi kupuje hipp mlijeko i pelene i daje pare...

Ovdje luda kuca, svima sve najbolje dovidjenjaaaa...

_____________________________

10.5.2013 dvije crtice
20.6.2013 srculence kuca
16.1. 2014. stigla sultanija Ismihan

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 18:24:44   
MajkaTereza

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

minie nemoj je ti više tješit user posted image

ja imam djevera neoženjenog, pa čovjek nije bio kući 3 - 4 dana user posted image
ima neku ribu ide kod nje i nema ga danima, kad dodje legne spavat ,smorila ga user posted image

meni bi bilo čudno da neko mlad i slobodan uhvati se kuće i i posjeta po 10 puta bratičini al ajd,nismo u istom fazonu življenja

a i nisam kući vala ni ja nešto user posted image

i to ispijanje kafe svakodnevno sa sveki, ajd sve al za to treba zaista imati vremena, ljubavi, htijenja

ja takvo što gajim samo prema mojoj majci, svi drugi su drugi i nemam kad da ih stavim u svakodnevni raspored







Hahahaha jest vala, kakva je to utjeha - "Boga mi meni moja dolazi", kakva vam je to babska prica majke vam.. Sta je vama svima (ne svima, svima, vec vecini, znate sta mislim..) , zasto osudjujete svaku situaciju, svaku zenu, covjeka, pa zar svi moraju po vasem kalupu? A vi sto se sekirate, bezze vrijeme trosite, kakve veze to sto neko drugi radi ili ne radi ima s vasim zivotom?! Ja bih sad trebala da se roknem, svekrva mi je jednom vidjela dijete, ni za rodjendan ga ne zove, jednu tetku je vidio jednom, a drugu nikad vidio nije, i posto sam u procesu rastajanja sa mm, on nije vidio sina evo vec mjesecima. Sta ja sad da radim? Ne mozete kontrolisati sta neko drugi radi/ne radi, kakav ce biti, kako ce se ponasati.. Sekirate se dzaba, ne mozete promjeniti druge, i sta je najgore sto se moze desiti ako ne vidi amidzu 5 dana? Moj nije oca vidio mjesecima, i daleko je sretniji nego prije, jer bar ne mora mene gledati uplakanu, slusati njegovu dreku i gledati svakodnevne trzavice.. Zene drage, budite sretne sto su vam djeca zdrava, ako vam je muz na mjestu, uzivajte i u tome, budite zahvalne na zivotu koji imate, samo je jedan. Ako se budete sekirali kad je ko bio, kad ce ko doci i slicno, nece vam biti onako dug kao sto bi mogao.. A vi sto osudjujete, i mislite da svako ko se ne ponasa isto kao bas vi, ili da je bas vas kalup najbolji, shvatite da se zivot za minut moze promjeniti, nikad ne znate sta vas ceka, i ko ce na kraju bolje proci. Ja sam recimo sad sretnija nego sto sam ikad bila sa muzem, on dolazi iz jedne jako cudne porodice, negativa, osudjivanje, demoralisanje, i u principu mi je sad drago sto nisu htjeli da budu puno s nama, i dijete mi nisu okupirali.. Tako je kako je, izvucite ono najbolje iz svega - skupite snage da prihvatite ono sto ne mozete promjeniti, i da promjenite ono sto mozete..

A za DelSarH - sve je bona normalno prvih par mjeseci, jos su ti hormoni ludi. Ja bih ti savjetovala da provjeris hormone, i da popricas s nekim. Ja sam kad mi je siin imao 6 sedmica pricala sa Dzejnom, ona je na Mojmilu, i jako je fina, i puno mi je pomogla. Kasnije sam preska kod Sandre na Grbavici, takodjer divna. To je anksioznost, znaci moras naci nacin da kontrolises misli, a psiholozi su trenirani da ti s tim pomognu. Ne osvrci se na zlobne komentare, nasi ljudi su mentalno zaostali kad je u pitanju psiholog, u ostatku svijeta svi idu psiholozima kad je neka zivotna kriza. I ja sam sad kad mi je pokrenuto sve u vezi razvoda otisla da popricam parputa, i bas mi je godilo. I kao sto ti rekose zenice, radi nesto drugo dok ga drze da ne gledas. Kad je mrak, ne tjeras mrak da ide, vec upalis svijetlo - tako i ti, otjeraj taj osjecaj radeci nesto drugo, fokusirajuci se na osjecaj neces biti bolje. Zelim ti svu srecu, i drzim fige

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 18:31:48   
MajkaTereza
Sve me ovo podsjetilo na nesto sto mi je moja mama rekla kad sam rekla da sam trudna : "samo nemoj zene slusati" user posted image

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 19:09:11   
Galicia

IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Sve me ovo podsjetilo na nesto sto mi je moja mama rekla kad sam rekla da sam trudna : "samo nemoj zene slusati" user posted image



Na veliko cudo, i mama ti je zena. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 19:10:07   
jaculi
DelSarh nemoj da brines..vremenom ces se opustiti..i sama kazes da ti to nije u redu i da ne razumijes sta ti je..vjerovatno su u pitanju hormoni,ljubomorna si sto se javlja kod mnogih majki nakon poroda..ako ti ista pomaze samo zamisli kako je tvoja beba sretna sto je okruzena sa toliko ljudi koji je vole...nana je nesto posebno u zivotu ali MAMA je MAMA i tebe nikad niko nece moci zamijeniti nebitno koliko tepali,voljeli ili nosali tvoje milo..pokusaj sama sa sobom rascistiti neke stvari u glavi..ne zelim pametovati,pokusavam ti nekako pomoci..sretnooooo

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 19:11:41   
minie
Meni se cini ovdje da ako ne pricas protiv suprogovih, nisi u raji, mislim user posted image

I da, vec je dobila mnogo savjeta da se proba iskljuciti iz sitaucaije kad tepaju i uzimaju bebu, ne znam sta je tu bilo zlobno.

Ali kao sto berni rece, dovidjeeenjaaaaa...

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 19:12:22   
Galicia

IZVORNA PORUKA: berni

Aaaa ja ne mogu da vjerujem, pisem ovo jer je gospodja napisala da njena svekrva njenoj bebi kupuje hipp mlijeko i pelene i daje pare...

Ovdje luda kuca, svima sve najbolje dovidjenjaaaa...



Pogresno si me shvatila. user posted image

Raja ovdje ima tendenciju da od svakog sve ocekuje.
Furaj svoj zivot, kupuj svom djetetu sta mozes priustiti, ako zatreba pomoc, zatrazi.
Ko dosao, dobro dosao, ko nije, ko ga sisa.

Ja bih potpisala zakon da uvedu, da se zena tek porodjena i beba ne posjecuju prvih mjesec dana. Znaci ni mama, ni brat, ni sestra, niko. A to vrijeme da se iskoristi u dusevne i medicinske potrebe. Da se dodje sebi, ozdravi, da se majka nauci na bebicu, bebica na nju. Itd.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu berni)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 19:12:41   
minie

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Sve me ovo podsjetilo na nesto sto mi je moja mama rekla kad sam rekla da sam trudna : "samo nemoj zene slusati" user posted image



Na veliko cudo, i mama ti je zena. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 19:45:18   
DelSarH
Zakazala sam vrijeme kod psihologauser posted image . Valjda ce posjeta ili posjete user posted image biti od koristi i pomoci mi da se malo rasteretim jer ovo je stvarno grozan osjećaj. Cak sam pocela sanjati da mi neko uzima dijete i krije ga od mene :-(. Ako su hormoni u pitanju, molim ih da se smire jer me izluđuju user posted image .


(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
14.6.2014 7:59:36   
MajkaTereza
Ma bitno je da si ti zakazala, to je prvi korak.. A psiholozi uistinu znaju sta rade, samo polako.. Vidi mozes li u DZ izvaditi i homone, i to se moze srediti kad znas sta je.. Svi mi prolazimo kroz teske periode, nisi luda, samo ti je previse svega cini mi se, i to se manifestuje tako.. Proci ce, obecavam ti!

(odgovor članu DelSarH)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
14.6.2014 8:01:51   
MajkaTereza
Da, zena koja je iskusila sta znaci slusati mahalske price, poredjenja i sikirati se.. pa je zaradila srcani prije nego sto je 50 u napunila, i citajuci nivo razgovora ovdje, vidim sta je mislila. Neko ko ne shvata sta sam s tim htjela reci je upravo jedna od tih osoba cije savjete ne treba uzimati zaozbiljno. Sretno tebi sa osudjivanjem..

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
15.6.2014 12:27:16   
ellene

IZVORNA PORUKA: DelSarH

Drage mame, imam jedan jako veliki problem user posted image . Naime, imam osjecaj da cu poludjeti kad moj svekar i svekrva uzmu bebu, tepaju joj, ljube, pricaju kako ce se druziti kad poraste itd.Oni su dobri prema meni nikad mi nista lose uradili ali jednostavno od kako je beba dosla mene su poceli tako nervirati.Ja to ne želim i trudim se da to potisnem na neki nacin ali uvijek preovlada neki cudan oosjecaj u meni.Postanem tako nervozna totalno kao dr.osoba..Cak mi se desava i kad oni nisu tu da razmisljam kako su je drzali i pricali i pocnu me opterecavati neke crne misli.Trudim se da ih ne uvrijedim na neki nacin ali mislim da su i oni poceli primjecivati da sam postala cudna.Muzu sam ispricala kakav problem imam ali on smatra da to nije normalno i da sam zlobna. Ne znam sta da radim. Zanima me da li je neka od vas imala ili ima slican problem i kako se nosite sa tim.Da li ima nade da ce proci ovaj osjecaj jer mi po citav dan kad znam da ce doci traju psihicke pripreme il kad mi trebamo ici kod njih.Mada izbjegavam da idem ikako jer me to toliko izjeda iznutra. Oni inace dolaze svako 3 dan mozda i meni je to smrt jer znam da ce htjeti da drze bebu i najgore sto hoce da je drze svo vrijemerdok su tu a ja naprosto kuham. user posted image



Isto sam se ponašala kao i ti, čak su me progonili u snovima, bila sam užasno ljubomorna mislila sam da ću poludit. Sve je prošlo kad sam shvatila da su to hormoni, obratila sam se curama na RR koje su mi objasnile da to može bit od hormona, bilo mi je puno lakše. Danas je curici 7 mj, ja radim oni je čuvaju, imamo jako dobar odnos.

(odgovor članu DelSarH)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
15.6.2014 20:16:17   
Mrvica_83
Draga nadam se da ce razgovor sa psihologom pomoci ! Ja sam nakon poroda bila kod svekijevaca sa bebom .Inace smo u sjajnim odnosima ali imala sam osjecaj koji pominjes kad uzmu bebu .Nije bilo snova ali bas neka tjeskoba ,ljubomora !? Borila sam se na nacin da bebu ostavim da se igraju sa njom a ja odem da se nasminkam ,okupam ,jedem i sl.Nije neki osjecaj i vjerovatno su hormoni odigrali ulogu u svemu ..Sad nismo sa njima i kad odemo u posjetu sve je ok .. Nadam se da ce kod tebe uskoro biti sve kako treba .Ako trebas nekog za razgovor - tu sam ;-)


_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
29.7.2014 14:27:06   
starkaMo
Ne kontam, ovoj ne odgovara što je svekrva tu 2 minute, a ovoj drugoj je puno što joj dolazi svako treći dan. U oba slučaja kako god ne valja. Žene moje drage ne bi ni vama niko ugodio...

U biti, da se vratim na temu. Osobno sam doživjela ovakvu negativnost od strane bratove žene kad im se rodio njihov sin, odnosno mojim roditeljima prvi unuk. Baš smo joj išli na živce kad god bi došli, znači sve skupa bi nas najradije potjerala mada se ona trudila da mi to ne primjetimo ali se osjetilo. Iako ama baš nikakvog razloga za to nije imala. Moji roditelji su ih osigurali i financijski i kupili im nov stan u centru grada, auto, platili matične stanice za malog, sve šta su zinuli dobili su. A za uzvrat su dobili netrepeljivost i sebičnost od strane nevjeste.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
5.8.2014 13:45:30   
Pepeverde
Moram se i ja pozaliti, mada ne znam kako cu to rijesiti- rjesenje je i jednostavno alii tesko. Moja bebba ima 3mj. Meni smeta kad svekar uzme dijete iz dva razloga, prvi je jer SMRDI, a drugi je jer je DOSADAN. Inace je ok covjek i jako ga postujem. Taj zapusteni staracki znoj me ubija. Svo se dijete ulijepi od njega pa kenjka, a meni se gadi uzeti u ruke vlastito dijete. Onda ima glupe i dosadne komentare, zasto dijete place. Muz moj zna da on smrdi i ranije se s njim svadao oko toga, ali je stari tvrdoglav i nema efekta. On se svaki dan pere ali samo s obicnom vodom, i Bog ga ne moze ubijediti da koristi gel ili barem sapun. Plus smrdi mu iz usta i noge su pune gljivica. Ja cu poludjeti i sasuti mu sve u lice ne bude li muz intervenirao kako zna i umije. Sto je najzalosnije, voli dijete i ja nemam nista protiv da razvija lijep odnos s dedom.

(odgovor članu starkaMo)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
5.8.2014 14:09:47   
Hanady RR
pepeverde ovo je već problem koji starac ima sam sa sobom i podobrano isti utječe na okoliku...sasvim je jasno da se tako osjećaš...
sve nabrojano uveliko šteti i ugrožava zdravlje male bebe...mislim da na tom fonu sa suprugom trebaš razgovarati, i da tu tvrdoglasvot rješi stručno lice...zapuptanje u tom segmentu sa higijenom je nešto što bi ipak priholog trebap rešiti mislim...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Pepeverde)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
5.8.2014 14:19:35   
Pepeverde
Oh, da je barem slucaj za psihologa, lako bismo rijesili i uputili na pravo mjesto. Rijec je o ukorijenjenom, seoskom obrascu ponasanja. Znate ono podapiranje tu i tamo i muckanje vode u ustima (to su zamjene za tusiranje i pranje zuba). Nisam nikakav bakteriofob koji sve sterilizira oko djeteta, ali SMRAD ME UBI. Ako muz ne uspije jos jednim razgovorom, bit cu prisiljena biti vrlo direktna. Suptilnost kod tog covjeka ne pali. Da mu kupim parfem pa da shvati porukuuser posted image Ne, njega treba za ruku ipod tus. user posted image user posted image Ljuta sam jer je maloprije bio u posjetu, sad moram cistiti kucu. A dijete smrdljivo zaspalo, ne mogu ga buditi. Rekla sam muzu a on me usutkava.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
5.8.2014 14:25:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pepeverde

Oh, da je barem slucaj za psihologa, lako bismo rijesili i uputili na pravo mjesto. Rijec je o ukorijenjenom, seoskom obrascu ponasanja. Znate ono podapiranje tu i tamo i muckanje vode u ustima (to su zamjene za tusiranje i pranje zuba). Nisam nikakav bakteriofob koji sve sterilizira oko djeteta, ali SMRAD ME UBI. Ako muz ne uspije jos jednim razgovorom, bit cu prisiljena biti vrlo direktna. Suptilnost kod tog covjeka ne pali. Da mu kupim parfem pa da shvati porukuuser posted image Ne, njega treba za ruku ipod tus. user posted image user posted image Ljuta sam jer je maloprije bio u posjetu, sad moram cistiti kucu. A dijete smrdljivo zaspalo, ne mogu ga buditi. Rekla sam muzu a on me usutkava.


ma mislim žao mi je...
al otac je on tvoga supruga...
suprug mora biti malo direktniji...
inače stariji imaju taj svoj miris...al još ako higijena nije mu briga vrlo je nezgodnouser posted image
suprug mora biti direktan

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Pepeverde)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
5.8.2014 18:01:10   
Pepeverde
danas fino onako ljuta, mahnito cistim, mm pita sto je. kazem smeta mi jako sto stari smrdi. presvuci dijete jer se i ono usmrdilo od njega. on se uvrijedio jako, ali sam i ja bila nepokolebljiva- ne zelim takvu stvar trpjeti, covjek mi ne smeta ali ucini nesto inace nastupam ja. mm veli da godinama vodi borbu s njim i da ga ne slusa. poslije dosla sveki, mm pametno pita koliko i kako se stari pere. sveki isto pizdi, nece da se tusira a ne slusa ni nju. pere se mozda jednom tjedno, a svaki dan podapire bez sapuna iznad lavaboa. mislim da ce njih dvoje pokusati izvrsiti pritisak na njega. oni su to radili i ranije ali nije ih slusao. tvrdoglav je i misli da ga ovi zajebavaju, nevjerovatan lik.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
5.8.2014 21:31:34   
AAvalon
Pepeverde, razumijem tvoj problem, vjerovatno bi i mene izludilo. Ali ovako gledano sa strane, mislim da bi i ti trebala biti malo takticnija sa tm. Zamisli da je tvoj tata takav smrdljiv, i ti to znas, i pokusavas da ga promijenis, ali uzalud. I onda ti jos dodje tm i dospe so na ranu svojim ciscenjem i izjavama o higijeni tvog oca. Ne kazem da ne treba tm na tome da poradi za svacije dobro, ali mislim da ni njemu jadnom nije lako ni gledati to, a kamoli jos cuti od tebe nesto sto je svakako ocito.

A inace, kao mikrobiolog ti mogu reci da se ne sikiras za bezbjednost bebe. Mozda smrdi, zao mi je, ali bebi nece nista biti, sve su to dobre bakterije. Samo nek ne dolazi u dodir sa tim gljivicama na nogama, a nemojte bas ni vi iste papuce oblacit...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Pepeverde)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *