|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: inkontinencija nakon poroda
3.4.2009 21:37:57   
suncan_dan
a sta su ti oni tacno rekli???
jeli imas joos uvijek kateter?
dali si bila kod ortopeda??


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Rivana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: inkontinencija nakon poroda
7.4.2009 12:03:45   
Rivana
Taman sam se pozalila da ne mogu da piskim i eto posle tri meseca javio se osecaj i pocela sam da piskim isla sam na akupunkturu mislim da je to pomoglo, u petak idem kod urologa da vidimo tj. proverimo da li praznim celu besiku juce mi je bio prvi dan bez katetera posle tri meseca i malo viseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: inkontinencija nakon poroda
9.4.2009 23:30:01   
suncan_dan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas mi je drago, SUPER user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Rivana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: inkontinencija nakon poroda
9.4.2009 23:44:10   
veeseelaa
ja sam mislila da sam ja nadrljala na porodu a vidi sad ovo, pa ne mogu da vjerujem sta te snaslo. Pa kako doktori ti ne mogu pomoći? ne kontam? sta ti se desilo na porodu? oni su to nesto zeznuli

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: inkontinencija nakon poroda
9.4.2009 23:45:44   
veeseelaa
meni su tokom poroda jednom stavili katetar i poslije poroda jednom to me uzasno boljelo, kao u oko da me neko iglom spucao. Neznam kako se nosis  s tim problemom al mora da postoji neki specijalista koji ti moze pomoći

< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.4.2009 23:46:09 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: inkontinencija nakon poroda
10.4.2009 15:21:14   
Rivana
Danas asm bila kod urologa pocela sam normalno da praznim mokracu gledao mi besiku i bubrege na uz kaze sve je ok dobro se prazni. Jao, kako sam srecna hvala dragom Bogu, tri meseca nekoliko puta dnevno sam se praznila sa kateterom da ne pricam muke moje i suze koje sam prolila....Dobila sam silne infekcije od upotrebe katetera. Kaze urolog danas da se zabrinuo da li ce se ikada popraviti stanje jer predugo trajalo je. Isla sam na akupunkturu, doktirka sa akupunkture mi je rekla da je sigurno neki nerv upaljen pa da zato mozak ne dobija onformaciju kad mi se piski jer ja sam posle porodjaja dobila sepsu, svi organi creva itd su bili zahvaceni upalom, jakom infekcijom. Jedva sam prezivela....Posle svega ostalo je da ne mogu da piskim sad se i to zahvaljujuci akupinkturi resilo ja sam propiskila posle akupunkture, da sam znala pa ranije otii. Ali eto bravo za akupunkturuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: inkontinencija nakon poroda
21.12.2011 1:47:32   
animagical
da nazalost podignem temu...
porodila sam se prije vise od tri mjeseca, mjehur je usljed upotrebe vakuuma ostao spusten, a problem inkontinencije ogromanuser posted image bila sam kod dr. i on kaze nista...tako ej kako je, dao mi plan kegelovih tj treninga mjehura, i kaze da se strpim, kao bice bolje... pitanje je kada? za koliko ste vi koje ste keglale osjetile poboljsanje? tj nakon koliko ste mogle hodati bez dnevnih ulozaka?

(odgovor članu Rivana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: inkontinencija nakon poroda
30.12.2011 0:22:52   
animagical
pa nije moguce da ovo samo mene muciuser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: inkontinencija nakon poroda
30.12.2011 10:00:32   
Anoniman
Ja priznajem da nisam ni isla kod dr. vec sam sama sebi "odredila" vjezbe...pravo primitivno...znam...ali mi ginekolog nije padao na um nakon poroda....ne mogu se tacno sjetiti koliko je trajalo...trajalo jeste...ali je i prestalo...znaci, svaki put kada bi morala piskiti ja sam "pokusavala" zadrzati...sve pomalo...pisnem...pa pokusam zadrzati...pa tako...nije iz prve palilo..znam kako je grozan osjecaj...ali kad tad je pocelo polako...i evo sad kao i prije...nikakvih problema...pa cak ni ono sto neke zene kazu, da psinu kada se zakaslju, recimo...meni se to ne desava...Mislim da je i sex pomogao...elem samo vjezbaj...docice to na svoje...kad god se sjetis pokusaj kontrolisati tj. vjezbati misic

(odgovor članu animagical)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: inkontinencija nakon poroda
15.1.2012 12:37:20   
animagical
4 mjeseca poslije, jos keglam, jos isti problem... dr kaze 90% da i ostane ovako i kad zavrsim s porodima koje planiram da mi taj spusteni mjehur operativno vrate odakle je i dosao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: inkontinencija nakon poroda
27.10.2013 21:20:28   
Alannah
Nemam sad vremena iscitati temu,ali eevo i mene sa ovim problemom.stalno sam radila Kegelove vjezbe u trudnoci,ali cim se nakasljem,kihnem,moram se presvlaciti,pogotovo ovih dana ,prehadjena sam. Kad hodam na ulici,moram stati da kihnem ili se nakasljem.Ima li nade da ce ovo proci?

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *