|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 8:13:02   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: ringeraja


Danas sam primetila da joj je stolica ne zelena, vec skoro maslinasto-zelena i bas sam na kraju strpljenja. Ali opet, sacekacu do sutra ako Bog da, pa cim zora svane, telefon u ruke i babicu zovem.
Mada sam juce i danas pila tu neko pice kao sto je dobro za stomak, ima neke korisne bakterije, pa joj je verovatno od toga i tamnija, jer je taj sok od borovnice...user posted image
Ne mogu vise ni da mislim. MM mi kaze da mi se svet okrece oko dojenja i gledanja u pelenuuser posted image . Pocinjem da mu verujemuser posted image .
@Nunichi, kako je tvoja bebica danas? Sta si joj radila u vezi sa stolicom?
Ma ja sam ubedjena da mi bebica nije gladna, jer imam dovoljno mleka hB, a i ona sama kad je sita izbaci i odguruje se od mene. Tako radi od rodjenja i ja joj uhvatila reda po tome...
 


Dala sam joj tu noc jednu flasicu hippa,ma pojede puslica ko da nikad nista nije jela.
I onda sam nastavila sa dojenjem samo...i hvala Bogu sve je ok.
Stolica ko kod velike user posted image user posted image
Juce je nesto cijeli dan kmezila,skoro svo vrijeme je bila budna...Sinoc vec oko 22h sam imala osjecaj da mi je mozak otekao user posted image user posted image
Ali zato kad je zaspala u ponoc tek jutros u 4h me probudla,i onda u 7h. Sad pajki...pa vidjecemo kakav ce nam danas dan biti.

(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 8:14:00   
Nunichi
Ringerja,ne znam jesam li propustila tvoj post ili nisi ni napisala. Jesi li zvala patronaznu,sta se desilo?

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 9:38:46   
Anoniman
sahara kako si mi? i ko je ono jos imao temperaturu? ja evo njinjam njanjam...i Andrej je prije tri dana lose spavao...ne samo preko noci...vec je citav dan bio cranky...nervozan...spavao po sat pa se probudi...ali hvala bogu proslo nas jeuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 9:55:07   
Anoniman
ej, dadada, danas sam, ne ureklo se, super, jucer me glavobolja spucala a oci hoce da mi ispadnu, ali sta ces, valjda sam bila iscrpljena (kad sam glupa pa nikad da odmorim ko zena) i sinoc bogami odspavam 3 sata prije normalnog lijeganja te sam danas superiska, danas cu samo ljencariti, ma evo cekala onu patronaznu, ali je nema, pupak davno otpao ali ona rece d jos pricekamo da lijepo zacijeli rana, i koliko ja vidim sve je ok, ja bih da je konacno okupam a i da onoj kazem da vise ne dolaziuser posted image user posted image user posted image user posted image , jbg svako jutro kontam sace pozvoniti user posted image user posted image user posted image , kako si ti, je li se pi pi smirilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 10:06:51   
Anoniman
ma jok...moram ja to vidjet sta je...samo da vise prestanem krvariti...mada imam neki osjecaj za feelinguser posted image da cu i dobiti user posted image

Koliko je to tebi puta dolazila patronazna...moja je bila 4 puta i to je to ....ma okupaj ti njegauser posted image ako vidis da je pupak suh, da ne krvari...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 10:14:11   
Anoniman
evo upravo je stiglauser posted image , javim ti sta je bilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 10:30:06   
Anoniman
ej, ode, ma kao jos pupak treba bivacinom prasiti, ali rekla mi je da odem pedijatru jer sam joj se pozalila da user posted image desno oko stalno krmelja, pa eto da mi pedijatar kaze sta strucnouser posted image , ma bez zeze nadam se da nije nesto ozbiljno, a usput cu i ja svoje guzove pronosati user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 11:18:37   
manuela RR
Izvinite,znam da ne pripadam ovdje,al mi je toliko simpatično iz ove perspektive gledati vaše upoznavanje sa vašim bebicama...i analiziranje svega,odmah se sjetim kakva sam ja bila za svaki manji okret ja bih skakala i gledala jel nešto ne štimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Brinula sam se da mu pupak nikad neće otpasti(otpao mu 15 dan)premda nisam čula za takav slučaj al mislila sam da ćemo mi biti prviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Stalno sam mislila da je gladan...i non stop gledala da li diše
Ma katastrofa sam bila...
Sad mi se čini ko da je to bilo davno...

Eto pozdravljamo nove mame...i naše nove rr drugove i drugariceuser posted image user posted image user posted image user posted image

Nadam se de se ne ljtite što sam vam upala u temuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 11:34:11   
Anoniman
ma naravno da se ne ljutimo, naprotiv mozda nam das kakav savjet iz svog iskustva, zato  'navrati ponekad'user posted image

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 12:11:11   
Anoniman
jadnauser posted image ..user posted image ma nije to valjda nista...mom andreju se jedno oko nikako nije otvaralo par dana je bas skiljio...tek kada se rodio..izgledao je k'o kapetan kukauser posted image user posted image

neka, neka starih mama...trebate namuser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 12:15:10   
ringeraja
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ringerja,ne znam jesam li propustila tvoj post ili nisi ni napisala. Jesi li zvala patronaznu,sta se desilo?

Evo mene.. Zvala sam je, ali je kod njih, po obicaju, sve uvek normalno. Kaze da je moguce da je prehladila, a kad sam joj rekla da to traje vec 10 dana, kaze da vise ne obracam paznju na stolicu i da to ne mora da znaci nista. To sto je pocela krace i redje da doji, kaze da je i to normalno, jer je ona sad veca i nema potrebe kao sto je imala dok je bila bebica.
Nisam imala izbora, vec da se smirimuser posted image !
Evo je dusica sad pajka, a jutros sam primetila da joj j stolica opet zlatno-zute boje. Videcu kako ce biti tokom dana, nadam se najboljem.
Bravo za tvoju malu devojcicuuser posted image ...
Usput, preslatka je masallah...user posted image

_____________________________

"Stpljivo podnositi i prastati, - tako treba svako pametan postupiti!"

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 12:17:16   
ringeraja
Nije bas vezano za temu, ali ne pitah jos: kako da postavim sliku moje bebice? Ne vidim da mi igde pise Album?

(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 12:19:14   
babymia
ringeraja,koliko je tvojoj bebici?i moja je ovih dana pocela rijedje da doji,pa se malo brinem,jer njoj je samo 40 dana!!! 

_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 12:25:25   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: ringeraja

Nije bas vezano za temu, ali ne pitah jos: kako da postavim sliku moje bebice? Ne vidim da mi igde pise Album?

Odeš u ćošak stranice gdje piše prijavljen kao ringeraja(u tvom slučaju)klikneš na to,onda ponovo odeš na isti ćošak gdje piše Moja ringeraja i klikneš na to i onda ti se otvori gdje između ostalog piše i moji albumi i onda počneš da stavljaš slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image valjda ćeš me skontati pošto sam malo nejasna čini mi se...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 13:03:35   
Anoniman
LJudi, mi smo dosli do sleep and play pelenauser posted image user posted image user posted image ne mogu da vjerujem kojom brzinom raste...glava mu se uduplala najmanje mada meni izgleda i vecauser posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 13:22:16   
mudrost
nadam se da ste dobro danas..ja sam bolje,mada me jucer drmala temp,bila je i 40.user posted image  je bila nervozna, imala i grceve,ja pila limunadu pa valjda od toga.. danas smo obje bolje,hB.
da vas nesto pitam... krvarenje poslije poroda mi trajalo 30 dana.. nakon 5-6 dana dobijem user posted image ,,, i sad opet,nakon 10 dana ponovo dobila krvarenje.. ne znam imam li razloga za brigu, trebam li se javit doktoruuser posted image

_____________________________

nasa dusa Šejma 22.2.2009

...za cim moja dusa zudi,u Dzennetu Tvome ima...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 13:48:07   
ringeraja
IZVORNA PORUKA: babymia

ringeraja,koliko je tvojoj bebici?i moja je ovih dana pocela rijedje da doji,pa se malo brinem,jer njoj je samo 40 dana!!! 

Mojoj je dva i po meseca nazdravlje. Mada ona ni u pocetku nije puno dojila, ali napreduje hB, tako da nemoj da brines. Znaju bebice same koliko i kad im treba hraneuser posted image . 
@Manuela, bila si jasna;), hvala ti. Snadjoh se...user posted image

(odgovor članu babymia)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 18:37:57   
Anoniman
kako provodite dan, slusaju li bebice, ja sam sama sebi smijesna, kad user posted image ne zeli da spava ja molim boga da spava, a sad kadspava cijeli dan sve mi dodje da je probudim da vidim je li gladna user posted image user posted image user posted image user posted image , ali kao sto imam obicaj reci mm 'ne diraj lava dok spava', ipak cu cekati da se sama probudi, uh malo sam nervozna sutra idemo do pedijatra, a cim pomislim na dr. odmah me neki strepnja obuzme ono sta li ce reci, ali aBd bice sve okuser posted image

(odgovor članu ringeraja)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 18:45:39   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: dadada

mom andreju se jedno oko nikako nije otvaralo par dana je bas skiljio...tek kada se rodio..izgledao je k'o kapetan kukauser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image I Zara je bila ista...to je neki znak mozda. user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 18:48:16   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: ringeraja


Evo mene.. Zvala sam je, ali je kod njih, po obicaju, sve uvek normalno. Kaze da je moguce da je prehladila, a kad sam joj rekla da to traje vec 10 dana, kaze da vise ne obracam paznju na stolicu i da to ne mora da znaci nista. To sto je pocela krace i redje da doji, kaze da je i to normalno, jer je ona sad veca i nema potrebe kao sto je imala dok je bila bebica.
Nisam imala izbora, vec da se smirimuser posted image !
Evo je dusica sad pajka, a jutros sam primetila da joj j stolica opet zlatno-zute boje. Videcu kako ce biti tokom dana, nadam se najboljem.
Bravo za tvoju malu devojcicuuser posted image ...
Usput, preslatka je masallah...user posted image


Eto vidis dobro je,stolica se unormalila...super. user posted image user posted image
Hvala ti...sad cemo i mi pogledati novu drugaricu...ako si uspjela postaviti slicice.
Puse od nas...

(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 20:23:07   
babymia
IZVORNA PORUKA: sahara

ja sam sama sebi smijesna, kad user posted image ne zeli da spava ja molim boga da spava, a sad kadspava cijeli dan sve mi dodje da je probudim da vidim je li gladna user posted image user posted image user posted image user posted image , ali kao sto imam obicaj reci mm 'ne diraj lava dok spava', ipak cu cekati da se sama probudi, uh malo sam nervozna sutra idemo do pedijatra, a cim pomislim na dr. odmah me neki strepnja obuzme ono sta li ce reci, ali aBd bice sve okuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ista sam tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 21:50:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: dadada

mom andreju se jedno oko nikako nije otvaralo par dana je bas skiljio...tek kada se rodio..izgledao je k'o kapetan kukauser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image I Zara je bila ista...to je neki znak mozda. user posted image

user posted image user posted image



ko ce ga znati...krhko je znanjeuser posted image user posted image user posted image ...nego skuplja li se raja jos na plavom mostuuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 21:55:57   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image

Ma jok bona,sad se skuplja na Jali. user posted image user posted image
Slicno je to...ono kad stanes na plavi most pa gledas prema Sarajevu user posted image user posted image pa citavom duzinom korita...
I to je najbolje mjesto za izlazak u zadnje 2-3 godine u Tz...sav se svijet tu sjati,pa oko 23h-00h kud koji mili moji po klubovima.
Kad smo vec kod izlazaka evo barim mm da idemo na Skroz u subotu,a on ce ti meni "pa imamo malu bebu" user posted image user posted image
Ali na dobrom sam putu...valjda izadjem i ja malo u civilizaciju. user posted image Lako je njemu,ode na poso,ode na kafu,gleda utakmice s rajom uz pive...a ja huda zena,majka i domacica. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 22:02:40   
Anoniman
joj suti ista sam ti..sad se zalim, citav dan sam s bebom..fakat mi dodje nekad da popucam po savovima...ne kontaju to oni majke miuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bebe 2009
21.4.2009 22:25:25   
Nunichi
Tek sad kad sam se porodila postala sam sretna sto radim inace. user posted image user posted image user posted image
Kuce i ljudi mi je na vrh moje glave...samo cekam subotu puslica mjesec da napuni pa hoj mi se haj. user posted image
Ovaj zatvor mi se ni malo ne svidja...user posted image
Ali tjesim ja sama sebe to je samo ovako na pocetku...pa eto vidjecemo.

Sta Andrej radi,susa li?
Jesil stavila koju slicicu u album da ga vidimo?
Ljubi ga od nas dvije...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *