|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 15:10:45   
acudesa
Radi se posebnim testom, a to ti ne znam jedino neki povišeni parametri da ukažu na neku upalu ili sl, a na samu svinjsku gripu-sumnjam da može..mislim ovako

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 15:14:22   
Nedi
Hvala, i ja tako mislim, ali sad baš imam dilemu. Voditi cemo dječaka u dispanzeruser posted image (nema naše pedijatrice) a 99,9% sam sigurna da će bilo koja druga dr dati antibiotik čim nas ugleda i poslati kući. A meni se ne daje antibiotik bez nalaza krvi koji ću na svoj zahtjev uraditi, hoću da budem sigurna i ne rizikuje mi se za svoje dijete. Pa reko kad smo već kod posla da i to vidimo..pu pu pu...

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 15:15:36   
bebano
Jos 2 muskarca ('70) i cini mi se ('71) godiste umrli od nove gripe. Strasno!

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 15:16:07   
acudesa
IZVORNA PORUKA: bebano

Jos 2 muskarca ('70) i cini mi se ('71) godiste umrli od nove gripe. Strasno!

user posted image user posted image user posted image user posted image
čovječeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 15:17:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nedi

Hvala, i ja tako mislim, ali sad baš imam dilemu. Voditi cemo dječaka u dispanzeruser posted image (nema naše pedijatrice) a 99,9% sam sigurna da će bilo koja druga dr dati antibiotik čim nas ugleda i poslati kući. A meni se ne daje antibiotik bez nalaza krvi koji ću na svoj zahtjev uraditi, hoću da budem sigurna i ne rizikuje mi se za svoje dijete. Pa reko kad smo već kod posla da i to vidimo..pu pu pu...

nedi, imaš li još nekog povjerljivog, osim te dok, idi privatno...to si upravu, briga njih odmah antibiotik (ok ako treba, ali često ni ne razmisle a daju ga)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 15:21:30   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: bebano

Jos 2 muskarca ('70) i cini mi se ('71) godiste umrli od nove gripe. Strasno!

Ovo je pretuznouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 15:24:08   
Nedi
Mi baš nismo posjećivali doktore jer hb u 2 god samo jednom je bio bolestan i popio sirup-antibiotik i to je sve. S vremena na vrijeme obiđemo svoju pedijatricu onako da vidimo šta ima i to je sve. A baš smo počeli kašljucatiuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 15:25:18   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Nedi

Mi baš nismo posjećivali doktore jer hb u 2 god samo jednom je bio bolestan i popio sirup-antibiotik i to je sve. S vremena na vrijeme obiđemo svoju pedijatricu onako da vidimo šta ima i to je sve. A baš smo počeli kašljucatiuser posted image


Pobježe mi poruka...a kako sam u dodiru sa ljudima mene odmah panika uhvatila da nisam donijela kakav virus i kući


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 15:42:54   
acudesa
Ma i mene je strah za malog, više nego za sebe, a možeš biti samo prenosnikuser posted image user posted image
ljudi jest mi ova gripetina dosadila, da vala hoće više smaniti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 18:03:31   
Tresnja
http://www.mojevijesti.ba/novost/23154/u-vakcini-protiv-svinjske-gripe-biolosko-oruzje

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 18:08:58   
Jajan

IZVORNA PORUKA: acudesa

Ma i mene je strah za malog, više nego za sebe, a možeš biti samo prenosnikuser posted image user posted image
ljudi jest mi ova gripetina dosadila, da vala hoće više smaniti







ma i meni je vise na vrh glave svaki dan slusat, a taman prestanem mislit na to.user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 19:10:23   
new mama
Joj i ja vise ne mogu da gledam i slusam o ovoj gripi,sad me bas neka panika pocela hvatati,jos kako mi je malena bolesna bas me strahuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Jajan)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 19:32:58   
Tidzi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zao mi ovih mladih ljudi!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.12.2009 23:44:42   
Niobe
Skvalen je glavno biološko oružje koji nanosi ogromnu štetu ljudskom organizmu, a on se nalazi u vakcini protiv svinjske gripe. Ovo šokantno otkriće saopštila je austrijska novinarka Jane Burgermeister i izazvala pravi lom u svijetu, ne samo u stručnim krugovima.
Ona je podastrla i dokaze i time se sada bave austrijska policija i FBI. Ona tvrdi da je u nekim zemljama na snazi odluka o obaveznom potpisivanju saglasnosti pri vakcinaciji "kojom pacijent sav rizik preuzima na sebe ukoliko dođe do eventualnih komplikacija, kontraindikacija ili smrti".
"Vakcinacija protiv ptičije gripe prošlog ljeta u Poljskoj ispostavila se kao smrtonosna jer je od posljedica vakcine umrla 21 osoba, uglavnom beskućnici. To je i razlog što je Vlada Poljske zabranila uvoz i distribuciju vakcine protiv svinjske gripe sve dok se ne utvrdi da je ispravna i bezopasna", izjavila je za stranu štampu Burgermeister i dodala:
"Svjetska zdravstvena organizacija je još 1972. godine teoretski usavršila metodu vakcinacije kojom bi se u tri koraka ubijali nedužni ljudi. Zapisnici o tome još postoje i čuvaju se, a aktuelna vakcinacija protiv gripe A H1N1 nameće se kao praktična realizacija te ideje!"
Prema njenim riječima, tri koraka podrazumijevaju slabljenje imunog sistema; ubrizgavanje prevelike doze virusa protiv koga oslabljeni imuni sistem ne može da se bori, ubrizgavanje sastojaka koji će isprovocirati zapaljenski proces i izazvati haos u imunom sistemu.
"Vakcina protiv svinjske gripe je patentirana više od godinu dana prije nego što je dignuta pandemijska uzbuna u junu 2009", upozorava Austrijanka.
I to nije sve, javili su se i stručnjaci iz Holandije, a vlada te zemlje optužila je dr. Alberta Osterhausa, šefa laboratorije Medicinskog centra "Erazmus" u Roterdamu zbog "širenja straha od nove gripe". Zbog stalnog pojavljivanja na TV i tvrdnji o pandemiji svinjske gripe njega su mediji prozvali "Doktor Gripa" i tvrdi se da je to radio kako bi "promovisao sopstvene interse u razvoju vakcine".
"Još 2005. definicija pandemije je podrazumijevala razbolijevanje ili smrt ogromnog broja ljudi. Ta rečenica je uklonjena iz sadašnje definicije, zašto", kažu i pitaju stručnjaci Louise Voler i Cristian Vilsen.
"Pojačano unošenje vitamina D bolje je od vakcinacije protiv bilo kog oblika gripe", tvrde mnog svjetski stručnjaci.
"Farmaceutska industrija u svijetu zaradiće ove godine više od sedam milijardi eura prodajom vakcine protiv virusa A H1N1 i drugih antivirusnih preparata. Proglašavanje pandemije svinjske gripe je jedna od najambicioznijih prevara i korupcijskih skandala našeg vremena", tvrdi ugledni ruski list "Novaja izvestija".
"Meni je priznati australijski virolog Adrian Gibs zvanično rekao da je svinjska gripa nastala u laboratoriji. Mislim da je virus greškom utekao i mislim da je dr. Gibs samo oprezno birao riječi", tvrdi Jane Burgermeister.

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Svinjska gripa!!!!
11.12.2009 9:43:17   
ivanas
evo jedan snimak šta se može desiti od cjepiva protiv svinjske gripe

user posted image 8 min - 9 Nov 2009 - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
S obzirom na paranoju koja se ovih dana siri u medijima oko ''pandemije Svinjske gripe'' - osjecam duznost izvijestiti i drugu stranu ove price kao ...
www.youtube.com/watch?v=47HVfPO7K2k - Video u sličnoj kategoriji

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Svinjska gripa!!!!
14.12.2009 0:58:39   
Visnja RR
Čedomir Arsević iz Zemuna uzimao biljni lek travara Nenada Gavrilovića i za 24 sata potpuno se izlečio od teške zaraze virusom A (H1N1)

1



Umesto "tamiflua" uzeo biljne kapi... Čedomir Arsević

Čedomir Arsević (22) iz Zemuna izlečio se od svinjskog gripa pomoću biljnog leka koji mu je dao travar sa Romanije Nenad Gavrilović! Arsević kaže da su mu simptomi gripa u potpunosti nestali samo 24 sata posle uzimanja terapije, koja se sastojala od nekoliko različitih preparata spravljenih od lekovitog bilja!
Čedomir nam je juče u svom stanu u Zemunu rekao da je grip koji je upravo preležao jači od svih prehlada koje je ranije imao.
- Ovaj grip je sličan običnom gripu, ali svi simptomi su mnogo jači. Potpuno iscrpljuje organizam - kaže Arsević.
Odbio "tamiflu"



Imam lek koji za 24 sata ubija virus svinjskog gripa u ljudskom organizmu ... Nenad Gavrilović, travar

Sve je, kaže, počelo u utorak 17. novembra, kada je po dolasku s posla osetio jaku glavobolju i groznicu.
- Temperatura mi je bila oko 37,5 stepeni. Imao sam i jake bolove u grudima kada se zakašljem. Sutradan ujutru temperatura mi je skočila na 38,5 stepeni, pa sam sa roditeljima otišao u dom zdravlja. Lekar mi je rekao da nastavim da pijem "brufen", što sam i uradio, ali je temperatura i dalje rasla. Narednog dana smo opet otišli u dom zdravlja. Uradili su mi analizu krvi i rendgen pluća i uputili me na Infektivnu kliniku. Tamo su lekari na osnovu mojih nalaza i celokupne kliničke slike zaključili da imam svinjski grip - priča Arsević.
Čedomirova majka Dragana kaže za Press da su lekari na Infektivnoj klinici odmah rekli da njen sin najverovatnije ima svinjski grip!
- Nisu mu radili laboratorijsku potvrdu virusa A (H1N1). Lekar je rekao da kompletna klinička slika ukazuje da se kod njega radi o svinjskom gripu. Prepisali su mu "tamiflu" i antibiotik "hemomicin" i poslali ga kući - priča Dragana Arsević.
Po preporuci rođaka, koji su ranije koristili tinkture i meleme koje je spravljao Nenad Gavrilović, porodica Arsević donela je odluku da sina leči biljnim kapima sa Romanije.
Nudi lek državi
- Prvu turu Gavrilovićevog leka Čedomir je popio u petak 20. novembra oko 18 sati. U tom trenutku imao je temperaturu 39,3 stepena. Već posle tri sata temperatura mu je spala na 37,1. U toku noći, negde oko dva sata, popio je još jednu dozu kapi i ujutru više nije imao temperaturu. Mi verujemo da su ove kapi izlečile našeg sina - pričaju uglas Čedomirovi roditelji.
Čedomir Arsević kaže da je sutradan već ustao iz kreveta i sa ocem otišao u crkvu jer im je tog dana bila porodična slava.

3

Saveti travara Nenada Gavrilovića čitaocima Pressa
Recept za prevenciju svinjskog gripa:
Najvažnije je podići imuni sistem, a to se radi pomoću ribljeg ulja. Odrasli treba da piju po jednu supenu kašiku dnevno, a deca dve kašike ribljeg ulja dnevno. Zatim, treba uzimati i veoma jednostavan lek, koji se pravi od sastojaka koji se mogu naći na svakoj pijaci i u apotekama.
POTREBNI SASTOJCI:
- 500 grama meda
- 100 grama svežeg korena rena
- 20 grama samlevene žalfije
NAČIN PRIPREME:
Ren se izrenda i pomeša sa medom. Tome se doda 20 grama samlevene žalfije.
UPOTREBA:
Mešavina se uzima 20 dana ujutru i uveče. Odrasli treba da uzimaju po jednu supenu kašiku, a deci je dovoljna po jedna kafena kašika ujutru i uveče. Ako u tih 20 dana čovek dođe u dodir sa virusom, neće oboleti, a steći će imunitet na svinjski grip.
Ako neko već boluje od gripa treba u toku 24 sata da popije četiri grama vitamina C, po jedan gram na šest sati. Najbolje ga je istucati pa popiti s vodom.

Šta treba izbaciti iz ishrane dok traje epidemija:
Travar Nenad Gavrilović kaže za Press da dok traje epidemija svinjskog gripa ne bi trebalo jesti sve vrste šećera niti piti veštačke sokove.
- Slatkiše treba izbaciti iz ishrane. Šećer izbacuje kalcijum iz organizma i tako uništava imunitet. Najveću opasnost predstavlja upotreba sirćeta, bilo da se radi o vinskom ili jabukovom. Ne treba koristiti ni pasterizovano povrće. Sirće izbacuje vitamin C i umesto njega treba koristiti isključivo limun - navodi Gavrilović.

Čaj koji pomaže onima koji već imaju grip:
POTREBNI SASTOJCI:
- limun, med, cimet, muškatni oraščić, karanfilić, crno vino
NAČIN PRIPREME:
U dva litra hladne vode stave se četiri oguljena limuna, koja se prethodno sitno iseckaju. Tome se dodaju četiri supene kašike meda. Ovo se poklopi i pusti da ključa oko 20 minuta. U tu vodu se potom dodaju jedna kašika mlevenog cimeta, jedna kašika mlevenog muškatnog oraščića, pola kafene kašike karanfilića i dva decilitra crnog vina. Ostaviti da ključa još pet minuta.
UPOTREBA:
Ova količina čaja treba da se popije u toku 24 sata. Čaj treba piti četiri dana.
- Ove kapi su mi pomogle, posle samo dve ture osetio sam da mi se vraća snaga - kaže Čedomir.
Travar sa Romanije Nenad Gavrilović tvrdi za Press da je Čedomiru poslao kapi koje ubijaju sve viruse gripa, uključujući i virus A (H1N1). On otkriva da poseduje lek koji u roku od 24 sata eliminiše virus iz ljudskog organizma, a da bolesniku nakon toga treba još 48 sati da se u potpunosti oporavi!
- Poslao sam mu kapi koje ubijaju sve viruse koji se prenose vazduhom - sve vrste gripa, štenećak kod pasa i svinjsku kugu kod svinja. Kada su se pojavili prvi slučajevi svinjskog gripa u Meksiku ponudio sam meksičkoj ambasadi lek, ali su oni odbili moju ponudu. Imam i trave koje se piju da se ljudi zaštite od dobijanja virusa A (H1N1).Svi koji su je do sada pili nisu se zarazili, iako su bili u kontaktu sa ljudima koji su zaraženi virusom. Imam lek koji za 24 sata ubija virus svinjskog gripa u ljudskom organizmu. - objašnjava Gavrilović.

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ivanas)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Svinjska gripa!!!!
14.12.2009 9:59:30   
tea lana
PREMA posljednjem priopćenju ukrajinskoga ministarstva zdravstva, u toj zemlji je od svinjske gripe do jučer preminulo 496 osoba. Samo u posljednja 24 sada je u Ukrajini od svinjske gripe i upale pluća koja je nastala kao komplikacija zaraze virusom H1N1 preminulo šestero ljudi.
Od kad je epidemija svinjske gripe zavladala Ukrajinom, preko 2,463 milijuna ljudi je imalo gripu i respiratorne probleme. Samo u posljednja 24 sata u Ukrajini je registrirano 19,198 novooboljelih.
Od 29. listopada, kad je u Ukrajini proglašena epidemija, u toj je zemlji hospitaliziran 147.931 pacijent. Od ukupnoga broja hospitaliziranih, 117.186 ih je otpušteno iz bolnice.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Svinjska gripa!!!!
14.12.2009 10:02:05   
jabuka28
user posted image user posted image ha ha ma nema nas  ni ludzi a i najpametniji u svjetuuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio jabuka28 -- 14.12.2009 10:04:15 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Svinjska gripa!!!!
14.12.2009 10:12:26   
dana3
vec sam pisala kako je to u drzavi Svedskoj pa na kraju ispade da se tresla gora a rodio mis!
Navodno opasnost prosla i oko 3 miliona vakcina je viska

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Svinjska gripa!!!!
14.12.2009 19:11:54   
Private
Maloprije gledam najavu dnevnika na hayatu,pored svinjske pojavila se kozja gripa u Holandijiuser posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Svinjska gripa!!!!
16.12.2009 13:27:25   
new mama
Citam danas da je jos jedna djevojka umrla od gripeuser posted image ,23 godine imalauser posted image i da je zavod za javno zdravstvo predlozio proglasenje epidemije nove gripe i cekaju odgovor od ministarstva zdravstvauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Svinjska gripa!!!!
16.12.2009 13:29:27   
marinčii
 joj baš mi je žao user posted image user posted image pa kako tako mlad čovjek od gripe da umreuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Svinjska gripa!!!!
16.12.2009 13:30:10   
anidla
IZVORNA PORUKA: new mama

Citam danas da je jos jedna djevojka umrla od gripeuser posted image ,23 godine imalauser posted image i da je zavod za javno zdravstvo predlozio proglasenje epidemije nove gripe i cekaju odgovor od ministarstva zdravstvauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
cula sam za tu djevojku, bas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Svinjska gripa!!!!
16.12.2009 18:04:53   
Amrino
Eno na vjestima- umrla je, pored ove djevojke, jos jedna zena, 40 tak godina...
U bolnici tri trudnice u teskom stanju user posted image user posted image user posted image .
Znate sta mi samo nije jasno...Moja poznanica koja je takodje trudnica je odbolovala ovu gripu. Neki dan izasla iz bolnice ali mi rece da je opet u istoj situaciji kao i svi mi jer je odbila da prima Tamiflu i da nije stekla imunitet.
Pa zar samim tim sto je odbolovala gripu nije postala imuna na nju? user posted image

< Poruku je uredio Amrino RR -- 16.12.2009 18:05:09 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Svinjska gripa!!!!
16.12.2009 18:37:37   
taurus
mislim da se nakon prebolovane gripe stiče imunitet ali samo za taj tip virusa gripe i vjerovatno je u tome fazon, nego kako vi štitite svoju djecu od gripe odnosno šta im dajete za imunitet i koje preventivne mjere provodite

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *