|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svinjska gripa!!!!
16.12.2009 18:57:17   
dinaa
Joj dva nova smrtna slucajauser posted image uzas.
A ja sam citala da ako jednom dobijes ovu gripu,mozes je opet dobitiuser posted image Nadajmo se da ce nas zaobici.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Svinjska gripa!!!!
17.12.2009 15:26:38   
Mamica24
Konačno jedna lijepa vijest. trudnica sa svinjskom gripom se porodila i beba i ona su u redu. beba jena peijatriji a majka se vartila na infektivnu kliniku da nastavi liječenje.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Svinjska gripa!!!!
19.12.2009 10:50:11   
aya
Konacno i nesto lijepo, Majci puno srece, da se sto prije oporavi, a i bebici naravno!!!

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Svinjska gripa!!!!
19.12.2009 11:07:34   
dana3
Javljeno u Svedskoj da svinjska gripa gubi!Sve je manje oboljelih!sad je na redu vjerovatno nesto novo sto ce izmisliti da bolujemo!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Svinjska gripa!!!!
19.12.2009 22:24:32   
mamma mumi
ako se preboli svinjska gripa, vrlo su male sanse da ponovo obolis, od istog soja neces sigurno, jedino ako virus mutira,ali to se u nasoj sezoni oboljevanje nece desiti, e sad moze se oboliti od sezonske gripe, a Tamiflu nema veze sa tim, Trudnica je sigurna do poroda kao njena beba. A test na H1N1 se radi kao bris nosa i grla tj usta, u prvih 48 h, da bi se ulovio, jer kasnije se spusti nize i moze se dobiti negativan nalaz.Travara nebih komentarisala, pa sto kad je tako dobar se ne javi WHO pa im ponudi lijek i spasi svjet ::)))

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Svinjska gripa!!!!
20.12.2009 16:16:59   
dincica
Ma samo neka prolazi ova svinjska gripa koja je izazvala toliku paniku među ljudima. ja sam se iskreno prepalva i radi sebe a i svog djeteta, pa tako nigdje i ne idem.
Nadam se da ce nas ako Bog da zaobici!Mozda ce sad povecanje temp ubiti viruse!


_____________________________

pahulja moja Emin stigao 25.11 2008

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Svinjska gripa!!!!
21.12.2009 13:03:21   
dana3
Nije uspio biznis oko ove vakcine pa ce vjerujte eto pred nama je izmisliti novi virus do slijedece godine!Sve je to ispitivanje bioloskog oruzja!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Svinjska gripa!!!!
21.12.2009 13:04:09   
dana3
I da!Uvijek fazon.pobjegao virus .hhhaahahh zamislim virusa kako se sulja van iz laboratorrije

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Svinjska gripa!!!!
21.12.2009 13:09:54   
Nedi
dano i meni tako naumpadne...hahaha....mali viruščić kako bježi iz labosa

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Svinjska gripa!!!!
21.12.2009 13:21:49   
Mamica24
Ma samo da se prodaje ovaj Tamiflu.. meni to nidje veze... Tamiflu je bio za ptičiju gripu

al odjednom dobar je i za svinjsku... mozda bude dobar i za koziju...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo ih izmišljaju.. a nama samo jednom rogovi kad niknu..

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Svinjska gripa!!!!
21.12.2009 22:20:01   
dana3
Mamica24 evo mene glava boli ko da ce rogovi da niknuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma nama je najgore..

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 1:37:51   
Esmica
A zasto niko ne pogleda video sto sam stavila na dvije razlicite teme.Radi se o vakcinaciji nase djece.
Sta mislite da te iste kompanije koje nam daju te vakcine protiv svinjske gripe ciji su virus sami napravili i pustili,da nam daju vakcine koje su kao dobre za nasu djecu.
I vakcina protiv svinjske gripe,i vakcine koje se daju nasoj djeci,sve sami profit za farmaceutsku industriju.A to sto se nasa djeca truju...user posted image niko ne razmislja,i nikog od njih nije briga.
Molim vas pogledajte video,zena sve fino objasnjava od nastanka vakcina,pa sta sadrze,i sve sto je bitno za to.

Mi mozemo odbiti da nas vakcinisu,a bebice jadne ne mogu same reci ne.Zato smo mi tu kao njihovi roditelji da ih zastitimo od profiterskih zarada na nasoj djeci.
A vakcinama ih necemo zastititi.
Evo link na video koji ima 12 djelova,ovo je prvi dio,a ostatak se nalazi tu.
Jako je bitno.

http://www.youtube.com/watch?v=FzB1Kv5Hado

< Poruku je uredio Esmica -- 23.12.2009 1:38:14 >

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 1:39:30   
Esmica
Evo ima isto drugi video,o istoj temi.
http://www.youtube.com/watch?v=cIjCa3fgBuQ&feature=related

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 1:44:07   
Esmica
Ja nikad nisam razmisljala o ovim stvarima,jednostavno sam vjerovala doktorima sta god kazu.Mislila sam samo oni bolje znaju,i nikad se nisam ni pitala sta sadrze vakcine,niti bilo sta vezano za njih.
Djeca su mi prvih godina stalno bili bolesni,na inhalacijama i na antibioticima.
I sad u trecoj trudnoci malo sam se vise informisala i nakon sto sam saznala sve ove ruzne stvari,odlucila sam da ne vakcinisem svoju djecu vise.
Mala beba je jako napredna i zdrava hvala Bogu i bez njihove vakcine.
Prvo ih zatruju vakcinama,da bi stalno bili bolesni,i da bi koristili njihove antibiotike na kojima isto zaradjuju....E neces vise.
Trece djete sam rodila kuci sama s muzem.
Samo da bih izbjegla 2 vakcine koje daju u rodilistima bez da pitaju majku ista o tome.

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 2:11:30   
Ella_H
Pozdrav..Esmice sve sam to pregledala i neke danske clanke koji su objavili
da su prije 5 godina vec napravili vakcine za tu dusmansku gripu
a sad se tek pojavila vauuu, nisam vakcinisala ni djecu ni sebe
ni vakcinom za obicnu gripu a kamoli ovu i svi evo zivi jos uvijek
a primjetila sam dvije godine dok sam vakcinisala malog
odma se razboli pa po 2 sedmice drz nedaj antibiotici itd
dosta mi je i njih i njihovih profita na racun neduznih

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 11:42:30   
aazra
U vezi vakcina sve je vec receno..

cinjenica je da su u najtezoj situaciji oboljeli sa slabim imunitetom i rizicne grupe - djeca, bebe i starije osobe.

Otkad sam procitala za ovaj slucaj trudnice u devetom mjesecu trudnoce koja lezi na Kosevu u teskom stanju pretuzna samuser posted image user posted image user posted image user posted image  Evo bas sam i na anketi to spomenula...

Samo se nadam da ce ozdraviti...

_____________________________








(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 16:46:34   
aazra
Zena koja se prosle sedmice porodila a koja je bolovala od svinjske gripe umrlauser posted image user posted image user posted image . Mislim da je imala oko 28 godina i rodila je zdravo dijete. Tako mi je zao..

Nadam se da ce se trudnica koja je isto u 9. mjesecu a boluje od svinjske gripe izvuciuser posted image

_____________________________








(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 17:07:26   
dinaa
Sad sam cula na TV da je umrla ova mlada zena sto se nedavno porodilauser posted image user posted image user posted image user posted image  prestrasno i pretuznouser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 17:08:02   
dana3
Esmica-to je tvoja odluka o vakcinisanju djece od rodjenja pa do prve godine zivota.
Ne bih tvoju odluku komentarisala ali sto se tice svinjke gripe odluka je dobrovoljna-hoces ili neces

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 17:08:26   
bebano
A i ja to procitah na sarajevo-x.com
Tragedija prava user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 18:44:57   
sarayka
Meni danas dr epidemiolog kaze da ko god je sad bolestan da je to svinjska gripa...jer ovog obicnog virusa sada nema , ali nemaju testova za testiranje pa se testiraju samo rizične grupe user posted image navodno imaju samo 120 testova za cijelu Bih....

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 19:03:10   
Private
Jeste li gledali sada na hayatu prvu vijest na dnevniku?

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 19:18:28   
anidla
boze dragi....
pa 28 godina....i jos k tome beba osta bez majke od 8 dana...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 19:39:17   
marinčii
iskreno ne volim ni čitati ovu temu toliko se isprepadam i rastužim da to nije dobro..i onda postanem panična ma užas jedan..žao mi je mlade mame koja je umrla i bebice koja je ostala bez njeuser posted image user posted image user posted image user posted image ne dao Bog nikome

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Svinjska gripa!!!!
23.12.2009 21:04:26   
dinaa
Iza te zene je ostalo troje djeceuser posted image user posted image user posted image .Nedaj Boze nikom vise da se ovo desi.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *