|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
13.5.2009 8:19:47   
Skvo RR
Zatrudnila sa  69, otisla sa 99, vratila se sa 87, sada imam 70kg......

user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
13.5.2009 10:29:51   
bebano
Zatrudnila sa 58, otisla na porod sa 72, vratila se sa nekih 62-63 i vrlo brzo opet dosla na svojih 58 user posted image . Stomak mi je super, uopste nije popucao niti imam strije, ali su mi zato zenice drage sike ispuhale skroz  user posted image . Ni prije trudnoce nisu bile ohooo, ali sada su sega skroz. Ali kao sto Suzi rece, briga me za to, neka je meni moj misic ziv i zdrav.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
13.5.2009 10:35:55   
gvendolina
Zatrudnila sa 54 nabacila u trudnoci 18 kg.Na prijemu u bolnici imala 72,a poslije porodjaja 65.Znaci 7 kg izgubila.
Ali cini mi se da sam jos smrsala,nadam se da ce koja kila i ostati,bila sam premrsavauser posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
13.5.2009 13:52:05   
Suzana
IZVORNA PORUKA: bebano

Stomak mi je super, uopste nije popucao niti imam strije, ali su mi zato zenice drage sike ispuhale skroz  user posted image . Ni prije trudnoce nisu bile ohooo, ali sada su sega skroz. Ali kao sto Suzi rece, briga me za to, neka je meni moj misic ziv i zdrav.


Uf mene je strah za sise... user posted image Još dojimo i pravo, pravo me strah kakve će biti po prestanku... Bebano dojila mjesec pa ispuhale, šta će s mene biti. user posted image
Već sam pisala da mi je stomak odron, ali to mi i nije toliko bitno user posted image , al' bogami mi je do sisa stalo hehehe.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
13.5.2009 14:18:33   
bebano
Nemoj tako Suzi ja dojila skoro 4 mjeseca user posted image , a za mene je to ogromna razlika user posted image . Ma salu na stranu ne znam ima li veze sa dojenjem, jer ima kolegica kod mene da su dugo dojile djecu, a sike super stoje. Ma don't sikirli zivjeo push up, pa se ne vidi da su sike ispuhale user posted image . Uh odosmo mi OT, sorry. 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
13.5.2009 14:58:03   
Anoniman
ma ja sam izgubila 9 kg..pravi sokuser posted image odjednom sam mogla stopala da vidimuser posted image ...a sada dolazi onaj najmukotrpniji dio skinuti jos 4-5 kg da bi bila user posted image

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
13.5.2009 15:09:42   
mišur
Zatrudnila sa 58kg, prije poroda imala 68kg, a vratila se kući sa 60kg.
Ova 2kg viška su u međuvremenu otišlauser posted image
Stomak je super, vratio se na staro, nema strija...
Ali zato sike..Majko moja...
Kao dva ispuhana balona, dvije kese...
I za broj manje nego prije...
A imala sam baš lijepe grudi prijeuser posted image user posted image user posted image
Rekla sam mm da ću staviti silikone kad završim sa rađanjem i dojenjem, jer ne smijem ni pomisliti kakve će mi tek biti nakon dojenja drugog djeteta kad ga aBd budem imala...
Kaže mm da ćemo morati dići kredit za silikoneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
13.5.2009 16:32:38   
bebano
IZVORNA PORUKA: mišur

Stomak je super, vratio se na staro, nema strija...
Ali zato sike..Majko moja...
Kao dva ispuhana balona, dvije kese...
I za broj manje nego prije...
A imala sam baš lijepe grudi prijeuser posted image user posted image user posted image
Rekla sam mm da ću staviti silikone kad završim sa rađanjem i dojenjem, jer ne smijem ni pomisliti kakve će mi tek biti nakon dojenja drugog djeteta kad ga aBd budem imala...
Kaže mm da ćemo morati dići kredit za silikoneuser posted image user posted image user posted image user posted image


Haha upravo tako i kod mene Misur user posted image . Ajde lakse mi je kada vidim da nisam sama. Neka nama nasih misica, a za sike manje vise user posted image . Hvalicemo se ravnim stomacima, bez strija user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
13.5.2009 16:38:14   
mirna 25
sa 58 na 95 uzas mislila sam nikad necu biti kao prije,na porodu sam izgubila oko7 kg,beba 4 i 100 plasenta i ona je skoro oko kilu vagala plus voda tamo vamo ZNACI DOBRA 7-ca,ali sada sam kao i  prije samo sto je stomak izguzvan i popucao ali neka to mi je uspomena na mog sincica da je bio u meniuser posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
15.5.2009 12:37:13   
taze_mlada
zatrudnila sa 55 kg, 72 imala pred porod, evo 15-ak dana nakon poroda sam se vagala i vidjela da imam 65, dakle neki prosjek -7 je otisao na porodu, stomak se fino smanjio, ali naravno ja kako nikad nisam imala stomak ikakav prije sad cemo da vidimo koliko cemo se vracati na staru kilazu jer mozda i ne bih isla na 55, mozda do 57 ili tu negdje...elem, za sada sam zadovoljna user posted image

(odgovor članu mirna 25)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
19.5.2009 17:59:50   
ringeraja
Nakon dva meseca posle porodjaja sam skoro na svojoj kilazi pre trudnoce. Na pocetku trudnoce imala 52kg, a dva meseca nakon porodjaja55kg. Toliko imam i danas.
Mislim da je istina da zene koje doje, brze mrsaju.user posted image


_____________________________

"Stpljivo podnositi i prastati, - tako treba svako pametan postupiti!"

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
19.5.2009 18:01:38   
ringeraja
Izvinjavam se, vidim da sam pomesala temeuser posted image .
Ovde odgovor glasi: posle samog porodjaja sam izgubila celih 11 kg. Imala 72 kg na kraju trudnoce, a iz bolnice izasla sa 61 kg.


_____________________________

"Stpljivo podnositi i prastati, - tako treba svako pametan postupiti!"

(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
19.5.2009 18:01:47   
Ilhana RR
u roku tri dana 17 kila odma spalo... posle jos 3 kg i do nove godine, 7 mjeseci, izgubim i onih ostailih 5 plus jos 6 kg... i sada je sve to stalo... =(

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
25.5.2009 22:15:44   
cibra
ja sam zatrudnila sa 64 a porodilasa  85 pri porodu sam izgubila 9 kg , i evo za tri mjeseca ovo ostalo nije nista spalo.trudim se sa nekim djetama ali uzalud posto ne dojim mogu exprimentisati sa djetama

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
25.5.2009 22:18:59   
mamma mumi
zatrudnila sam sa 65 na porod otisla sa 80 kg, a nakon poroda imala 72 kg , na kojima sam i sada a proslo je 8 mjeseci i dojim i nije istina da se brze mrsa, bar kod mene, a jos sam fakat u naporu , desi mi se da i nejedem kako treba, doduse cesto imam potrebu za slatkim, a da dodam da se non stop skoro svaka 2 sata moj Tarik budi.

(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
25.5.2009 22:30:16   
cibra
ma i to je sve do genetike.ja evo i radim i sve ali nista.ima osoba kojima treba malkicu duze da smrsaju nedaj se mamma mumi

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
25.5.2009 22:58:45   
Anoniman
caos, ja imala 52 kad sam zatrudnila, na porod otisla sa 67-68,poslije imala 60, i sad nakon 40-ak dana imam 58, eto ja sam zadovoljna i da ne smrsam vise, a definitivno sam bila premrsava

(odgovor članu cibra)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 10:25:43   
mamma mumi
blago tebi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 10:48:48   
Anoniman
mama mumi, pijes li vode, ja popijem najmanje 2 litre, a ljeti i vise, i ja jedem slatko ali ja sam ti inace teska na hrani, peka sto bi rekliuser posted image

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 11:04:11   
mamma mumi
pa nepijem bas 2 litra ali popijem 1 l. evo sada je 11 sati, a ja sam popila sok iz 2 cijedjene narandje i nista vise nisam jela. Pokusam na dijetu ali mrzim ogranicenja. Mislim da je problem malo fizicke aktivnosti. Bebac se budi oko 6, 6.30, pa ponovo nekad zaspi oko 10 i kada se probudi vec je vrelina vani da hodamo, a navece u 7 pocne trljati oci, tako da nisam nigdje prispjela

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 11:08:36   
Anoniman
ma jest aktivnost bitna ali moras povecati i unos vode, i nemij izbjegavati dorucak, evo ja npr. uvijek doruckujem pahuljice i to ti je super za probavu, i prije rucka pij vode ali jedno 15 minuta prije obroka, to ce ubrzati metabolizam i kad si pravo gladna bolje da pijes vode da malo izpunis zelaudac, ozbiljno, to sam citala a i vidjeces voda je cudo, narvno malo treba vremena, i zans sta ti lijepo muza aktiviraj, sto je provjereno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 11:16:27   
mnn
ja sam izgubila 7kg a ostalo mi je 5kg od poroda i ne palniram ih skinuti jer ni ne vidim gdje su te kile.sva mi je roba dobra od prije tako da nema šanse da skinem ni gram.baš se dobro osječam sa tim kilama ali se i dalje pitam gdje su te kile kad iha ja ne vidim...i stomak mi se skoro do kraja povukao.baš sam zadovoljna sa linijom još da se pupak vrati kakav je bio.bilo bi super.

zna li netko kad če se vratiti pupak kakv je bio prije i boja kože jer mi je još uvijek tamnija malo?

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 11:19:50   
Anoniman
meni je pupak uvucen, mislim nije se mijenjao, ali jos imam lineu negru, i ide mi na zivceuser posted image

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 11:28:33   
Anoniman
Ja cu samo statistickiuser posted image
Zatrudnila s 56kg
Prvo tromjesjecje spala na 51,5kg
Otisla na porod s 69kg
Sada imam 58kg
I ZADOVOLJNA SAMuser posted image

(Farah je bila teska 3900g, a duga 54cm)

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 11:29:08   
mamma mumi
i meni se pupak nije mijenjao, a linija je nestala neznam ni ja kad. A probat cu to sa vodom, tako mi i prija jer imam nizak pritisak, a to sa muzem hm, vjeruj mi koliko sam iscrpljena  nepada mi na pamet, a i nemam zelje, naka sam postala uzas po tom pitanju

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *