|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 11:40:11   
Anoniman
daj nemoj se zezati, ne smijes tako, vjerujem ti da si isrpljena, i sama sam ti takva, ali ne dozvoli da beba poremeti nesto medju vama, osjecaces se i bolje io privlacnije, ja sam bar takvauser posted image user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 11:49:15   
mamma mumi
pa znam, ali nije ni do mene, ni muz bogami nije nesto aktivan, mada je ovako sve ok medju nama, ali sto se toga tice slabo. Mozda ima svalerkuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 12:06:41   
škorpija
Uh mama mumi, jel ti to već osam mjeseci apstiniraš od tih aktivnosti:-)
meni je prošlo tek 35 dana od poroda, a muž već obleće oko mene i veseli se prolasku četeresnice, a ja ne da nemam želje za seksom, već ne želim ni da me poljubi koliko sam umorna i nervozna, bože do kad će to trajati, aodoh ja s teme, sory

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 12:10:01   
cibra
i ja sam imala tih problema i izasla sam i ceteresnice nisam imala neku zelju tek kadaje proslo nekih 2 mjeseca probudila se zelja, a i mozda zbog toga sto sam imala problema sa ranom pa me je  bilo pomalo strah

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
26.5.2009 13:36:39   
mamma mumi
ma neapstiniram, samo za to nema bas pretjerane zelje

(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
27.5.2009 12:45:01   
HannaS
Nakon poroda imala sam 10 kg manjeuser posted image Beba teska 3400,a ostalo ne znam gdje je bilouser posted image Al imam jos dosta da skinem

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
27.5.2009 13:02:56   
Anoniman
nekih 8 kg ja mislim user posted image

(odgovor članu HannaS)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
27.5.2009 13:06:11   
mama_debeljuca
Ja sam izgubila nekih 10 kg, taman koliko sad imam viška!

_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
27.5.2009 14:37:47   
sirnica
13 kg. Beba teška 3650 kg

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
27.5.2009 14:39:19   
sirnica
uf!user posted image ovo za bebu je naravno u gramimauser posted image

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
27.5.2009 14:53:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sirnica

uf!user posted image ovo za bebu je naravno u gramimauser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirnica)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
27.5.2009 16:17:26   
Okarica
Mislim da sam pri porodu izgubila oko 10 kg, a beba je bila teška 3 300 g.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
3.6.2009 15:04:42   
prvabeba
U trudnoci sam se udebljala 14 kg, ali je sve bilo u stomaku i malo u butinama. Tokom trudnoce nisam bas pazila sta jedem, jer ne volim bas zdravu hranu, povrce i to, pa sam jela sto i do tad, i nije fB bilo nikakvih problema ni sa mnom ni sa bebom. Pri porodu sam izgubila 8 kg i sad nakon 1 mj jos 2 kg, imam jos samo malo stomak. Valjda zavisi od konstitucije, inace sam sitna ali mi se drugi dijelovi tijela nisu udebljali, malo sam samo otekla pred kraj trudnoce, sto je normalo. Nakon 20 dana sam usla u pantalone br. 38, sto sam nosila i prije trudnoce. Da napomenem, beba je imala 3950 g, ljubi ga mama.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
3.6.2009 19:42:25   
valika
ostala sam trudna sa 63 kg i navukla na 85 vjerovali ili ne 22 kg a izgubila na porodu 11 kg-ona je bila 3250 teska i 49 dugacka...moram jos da izgubim jer sam si koma kad se pogledam u ogledalo

(odgovor članu prvabeba)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
7.6.2009 11:54:25   
liliputanka
Ja sam zatrudnila sa nekih 75 kg, otišla roditi sa 100 kg, možda i koju više, a kući se vratila sa 88 kg. Beba je bila teška 4250 g, a mislim i da sam za ona tri dana u bolnici izgubila još kilo jer sam slabo jela!

_____________________________

Lorena, 22.10.2008.

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
20.6.2009 13:02:27   
dina_89
ja sam izgubila 6 i iznenadila sam se ocekivala sam vise, ali evo nakon nekoliko dana skinula sam jos 3 tako da je do sada 9 , zadovoljnauser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
20.6.2009 13:05:35   
mamica87
IZVORNA PORUKA: dina_89

ja sam izgubila 6 i iznenadila sam se ocekivala sam vise, ali evo nakon nekoliko dana skinula sam jos 3 tako da je do sada 9 , zadovoljnauser posted image
dina_89 koliko si dobila u trudnoci?


_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
20.6.2009 17:52:15   
Anoniman
Kad sam zatrudnila imala 52 kg. Na porod otišla sa 70 kg a vratila se sa 60 kg.
Evo danas je 15 dana od poroda i dalje imam 60 kg i bilo bi mi drago da tako i ostane.... al daj Bože user posted image  Ja baš lako gubim kile....

(odgovor članu mamica87)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
20.6.2009 21:12:18   
dina_89
IZVORNA PORUKA: mamica87

IZVORNA PORUKA: dina_89

ja sam izgubila 6 i iznenadila sam se ocekivala sam vise, ali evo nakon nekoliko dana skinula sam jos 3 tako da je do sada 9 , zadovoljnauser posted image
dina_89 koliko si dobila u trudnoci?



20 user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
2.7.2009 10:23:58   
ivanak
Ja sam zatrudnila sa 50 kg, dobila u trudnoći 73 kila. Dan nakon poroda izgubila 7 kg, a sad sam 14 dan nakon poroda i došla sam na 60 kila. Dojim pa bi će da je zbog toga sve to brže gubljenje kila.


(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
2.7.2009 12:06:59   
daca/maca
Ja sam imala 58,5kg (173cm visoka), svaki mjesec sam dobila po 1kg, za u devetom sam se natovarila sa 4kg ( valjda od neke nervoze sam jela sve što nisam prije-lazanje, pite, slane kokice..hljeb koji inače ne trošim...). Na porod otišla sa 70-71kg, a peti dan poslije se izvagam i imam 63kg.

Sada imam oko 61. Dojim malenog, i METEM sve živo....i sretna sam radi toga....a i lijepo izgledam ( da se ne hvalim...)....
Moje mišljenje je da adekvatna odjeća čini ČUDA....Ja u trudnoći sam nosila MAMA kolekciju,koja ističe samo stomak, tako da se ni ti kilogrami nisu vidjeli...


p.s.
jedva čekam aBd da opet rabim MAMU....hehehuser posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
2.7.2009 12:14:22   
Pretty mamma
Ja sam nakon poroda izgubila 7 kg, 10-ak dana nakon sam na -12. Dosta brzo se to topi, mada imam još brdo za izgubiti!

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
2.7.2009 12:16:48   
smarty
ostala sam trudna sa 62 kg....na dan poroda sam imala 79kg,pravo malo burenceuser posted image
odmah po porodu sam izgubila oko 11 kg ( mali je bio tezak 3 300)...sad imam 63 user posted image nisam bas zadovoljna s tom kilazom na svojih 168 cm visine...ali boze dragi sta se moze...polahko cemo i to dovesti u red!!


_____________________________

moja sreca rodjena 27.04.2007. i zove se Maid!!

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
2.8.2009 21:25:08   
iv@ncica
ej  da  te utješim...ja zatrudnila s a 61 rodila sa 75 . kući  se  vratila  sa 65-66,  znači  10-ak  spala pa  sad  dok  dojim  nagurala  još  2 kg..a  visopka  sam  1,64...zamisli...sreća  pa se  svugdje  debljam  jednako  pa mi  se  tek  sad  i  vidi  višak  koji  prikriven  još može  proći..i  ja  hoću  da  skinem  ovaj  višak..i  prije  trudnoće  sam  imala  par  kila  više..uhhhh...al  vadim  se  da  dojim..i  da  je  ljeto  pa  sam  puna  vode  koju  manijački  pijem .)

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu smarty)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
3.8.2009 13:28:07   
pocahontas
ostala trudna sa 54 kg..otisla na porod sa 68 i vratila se sa 60kg i evo 2,5 mjeseca poslije poroda ne mrdam sa te kilaze :( svi kazu da divno izgledam ali moja odjeca osjeti tih par kila viska koje zelim da skinem ali nikako...iako dojim i jedem fakat samo zdravo i ono sto sam jela u trudnoci...ma necu da se opterecujem...kad prestanem dojiti i kada se pocnem vise kretati i setati sa maleckim e tada mislim da ce ici kg dole :)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *