|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
9.11.2009 22:02:39   
Bubica.sa
U prva tri mjeseca sam izgubila 2 kg, do kraja trudnoce dobila 9 kila. Sve izgubila na porodu, ostao mozda kilogram-dva.

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 20:53:59   
Meri29
Na porod sam otisla sa 78kg, a par dana poslije kada sam se izvagala imala sam 69kh. Danas vec imam 66kg user posted image Ja zadovoljnauser posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Bubica.sa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 21:20:45   
bumbalu
na dan poroda sam imala 102kg,dan poslije poroda 6kg manje,a sad tri sedmice nakon imam 13 kg manje,napredujem,polako al sigurno

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 21:40:12   
škorpija
bumbalu znači kile padaju finouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bumbalu)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 21:45:49   
teacher75
do kraja trudnoce dobila 12kg, i kad sam izasla iz bolnice imala prijasnju kilazu, znaci sve spalo. medjutim sada, 3 i po mjeseca nakon poroda imam viska 3 kg:(

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 21:54:43   
škorpija
eee hoće to od dojenja, ja se trpala sokom od jabuke i ponovo dobila 3-4 kg, ali evo sad su spale hvala bogu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 21:55:42   
nikita
nazaslot ne znam, a tako bih voljela da sam se onaj dan izvagala...ne znam koliko i sad imam, zadnji put kad sam se vagala imala sam 73 kg na dan poroda

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 21:59:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

eee hoće to od dojenja, ja se trpala sokom od jabuke i ponovo dobila 3-4 kg, ali evo sad su spale hvala bogu

ma nije sok od jabuke nego silni kolaci i cokolade (nezasita sam), a i nekretanje. jedva cekam proljece, bicu ko navijena:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 22:19:00   
Ljoki80
Kad sam zatrudnila imala sam 61kg., na dan poroda 79,80 kg. a nakon poroda tacno 64.kg. tako da sam bila prezadovoljna, a na moju visinu 1,70 cm to je o.k., uglavnom ja sam prezadovoljna :)))

_____________________________

MamaTata&naš mali Slatkiš

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 23:02:33   
Kviki
Kad sam saznala da sam user posted image imala 52,5, otišla na porod sa 71 user posted image , a vratila se iz porodilišta sa 65, 5. Znači na porodu izgubila svega nekih 5, 5 kg, od čega je beba bila teška 4300. Nekako sam očekivala da ću izgubiti puno više... user posted image

(odgovor članu Ljoki80)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 23:50:33   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Kviki

Kad sam saznala da sam user posted image imala 52,5, otišla na porod sa 71 user posted image , a vratila se iz porodilišta sa 65, 5. Znači na porodu izgubila svega nekih 5, 5 kg, od čega je beba bila teška 4300. Nekako sam očekivala da ću izgubiti puno više... user posted image


isto tako, na porodu izgubila tačno 4kg, a beba teška 3550gr, pa kontam a šta je s vodom, posteljicom, pih, nemoguće da je to sve težilo samo pola kileuser posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
21.1.2010 23:52:24   
Skvo RR
Evo dan poroda 99kguser posted image
Poslije poroda -89kguser posted image
Poslije godinu- 64 kguser posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bumbalu)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
22.1.2010 0:01:29   
škorpija
 e skvo mogla si ovu prvu cifru zakoružiti na dan porodauser posted image , kutija krašove domaćice i pola litra soka i to bi bilo touser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
22.1.2010 10:59:33   
Kviki
Škorpijo zaboravila si dodati 'krašova domaćica namočena mlijekom' user posted image , kako ja to samo volim user posted image
Skvo pa ti super prošla, - 10 pri porodu i plus smršala  -25 za godinu user posted image
A ja u prvih mjesec dana poslije poroda izgubila neke 3-4 koje su nestale same od sebe i vratila ih prošli mjesec  tako da nigdje nisam makla, a još malo pa će pola godine od poroda user posted image  

< Poruku je uredio Kviki -- 22.1.2010 11:01:22 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
22.1.2010 11:04:55   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

e skvo mogla si ovu prvu cifru zakoružiti na dan porodauser posted image , kutija krašove domaćice i pola litra soka i to bi bilo touser posted image


Heheh, mozda su mi moja skorpija, kad su me vagali vidjeli izraz lica, pa mi rekli da imam 99kg, jer ja iskreno nisam gledala.....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
22.1.2010 14:15:11   
anidla
Skvo isto ko i ja kila na porodu hahahaha tacno 99 kg ! user posted image user posted image user posted image user posted image doduse vagali su me u puna zeludca user posted image user posted image user posted image user posted image

na porodu izgubila oko 6 Kg, od toga je beba 4 kg

jutros se vagala, imam 84 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

spadaju...pa mogu priznati i brze nego sto sam ocekivala....al ima ih jos 16 za skinuti user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
22.1.2010 14:19:22   
hanin
Ja sam prije trudnoce imala 60 kg. Pred porod 73kg, a iz bolnice sam izasla sa 64kg, i skinula sam ih u prva dva mjeseca.  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
22.1.2010 14:28:12   
lilybeby
ostala trudna sa 54 na porod otisla sa 66 par sati posle poroda imala 61 a za deset dana od poroda imala djevojacku kilazu,dojenje sve izvuce,i sad jedem o nikad u zivotu(u trudnoci dosta jela,ali pjesacila po 5 km dnevno)ali imam 54 kg.stomak mi je ravan ali meksi?jel to sa folijom pomaze oko toga ili samo trbusnjaci?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
8.2.2010 18:47:16   
de_de
Ja sam ostala trudna sa 59,5 kg, na porodjaj otisla sa 72,5 kg, a nakon porodjaja imala 62 kg. Sad 2,5 mjeseca nakom porodjaja imam 61,5 kg. Taj visak mi je u stomaku, malo u guzi, a ostalo je u Keninim tetrapacima ( sikama)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
10.2.2010 12:26:28   
želim bebu
U trudnoći dobila 11kg, izašla iz bolnice sa 8kg manje, znači ostalo mi još tri!!

_____________________________

Sunce nam je zasjalo 17.1.2010. u 23:20h.Sretni smo zbog toga

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
3.3.2010 20:00:42   
amela2208
u trudnoci dobila 16 kg, poslije poroda izgubila 9 i ostalo mi jos 7 kg i ogromni stomak koji ni u 7-mom mjesecu nisam imalauser posted image user posted image user posted image
Sva sam napumpata kao balon. Ne znam je li to normalno da sam i dalje takvauser posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu želim bebu)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
3.3.2010 20:09:21   
Medić*
u trudnoci dobila 12 kg, izgubila 9, i opet vratila 4 kg jer sve sto bebara nece pojede mamauser posted image , jos malo pa restrikcije sama sebi uvodim sto se tice hrane a mozda i zelenu user posted image kafu narucim

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
3.3.2010 20:12:06   
dafri
Prije poroda sam imala 55 kila,na dan poroda 69,par sedmica poslije poroda 61 a nekih osam mjeseci kasnije 58.
Voljela bih da mi ostanu ove tri kilice,fino mi stojeuser posted image



_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
3.3.2010 20:24:04   
amela2208
IZVORNA PORUKA: dafri
Voljela bih da mi ostanu ove tri kilice,fino mi stojeuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja se pasim da mi ne ostane ovaj balon od stomaka a za tri kila se ne bih zalila uopsteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
3.3.2010 20:32:14   
frenkoza
zatrudnila sa 90.... na porodu 113... poslije poroda 100... i sad se zakucala nece dole ni kila

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *