|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
12.5.2016 11:28:15   
Dragana V
Iskreno govoreci nikada nisam koristila ovu kremu, alicitajuci preporuke i reci hvale mama, usudila bi se probati je za cas.

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
19.5.2016 21:09:23   
Vanja88
Moze li mi neko reci koliko kosta ova krema u BIH apotekama??

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
19.5.2016 21:25:31   
ninuska
Oko 25 KM

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
20.5.2016 20:10:55   
saamy
Dobra je krema,djeluje brzo i efikasno user posted image

Nije samo za bebe i djecu nego i odrasle user posted image

Hvala vamuser posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
24.5.2016 22:10:16   
hatepsut
Kupila ,odlicna ! Koristim je od glave do pete ! S obzirom da bolujem od jednog kožnog oboljenja ,bas mi fino Godi .Maleni ako se malo udari odma nosi da mu namažem kaze da brze prodje !user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
30.5.2016 2:12:12   
marketing RR

Drage mame i tate,


Pišite iskustva, jer uskoro saznajemo ko su 3 dobitnika CortinaT kreme za maj user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.6.2016 0:18:08   
marketing RR



Pišite nam i dalje iskustva, jer najbolja iskustva na kraju meseca nagrađuje kompanija Vitamedic user posted image

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumjeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.






(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.6.2016 20:00:47   
marketing RR
Draga mama, svi Pharmalife preparati se mogu nabaviti u svim bolje snabdjevenim apotekama širom BiH, ali ukoliko ih nema u momentu tražnje uvijek možete tražiti da budu poručene od neke od veledrogerija, kao što su Phoenix, Hercegovinalijek, Velfarm, MGM Kakanj, Vitamedic Bijeljina...
Lijep pozdrav

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Ja sam inace iz Tuzle,voljela bih znati da li je neka apoteka u TZ snadbijena Vasom kremom.
Lijep pozdrav


< Poruku je uredio marketing RR -- 2.6.2016 20:08:44 >

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.6.2016 20:05:07   
marketing RR
Prva majska dobitnica CortinaT krema je Leptirica87 user posted image

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Ja imam bebicu od nepunih 6mj, vec par puta joj se na licu pojavilo neko crvenilo sa sitnim skroz kao bubuljicama.Ja se nisam usudjivala ni jednom kremom to tretirati (osim caja od kamilice),jer je ipak u pitanju djecija koza lica koja je osjetljiva.Citala sam karakteristike i recenzije Vase kreme i vjerujem da bi nam Vasa krema pomogla u tim situacijama.Ja sam inace iz Tuzle,voljela bih znati da li je neka apoteka u TZ snadbijena Vasom kremom.
Lijep pozdrav


(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.6.2016 20:05:50   
marketing RR
Druga majska dobitnica CortinaT krema je almac user posted image

IZVORNA PORUKA: almac

pozdrav..
Imam problem s kožom na bebinim obrazima koja je stalno hrapava i ispucala, a ne vidim koji je razlog tome, ne ljubimo po obrazima niti iznosimo na vjetrovitom vremenu vani. Probali smo razne baby kreme ali bezuspješno..Sada me zanima smijem li koristiti cortina kremu za moju tromjesečnu bebu, da je pokušam negdje nabaviti pošto u Banovićima je nema..


(odgovor članu almac)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.6.2016 20:06:28   
marketing RR
Treća majska dobitnica CortinaT krema je loptica7 user posted image

IZVORNA PORUKA: loptica7

Mojem djecaku su se pojavile mrlje na licu koje su svjetlije boje nego ostatak koze lica. Ponekad se pojavi unutar njih crvenilo ili crvene tockice. Ne znam da li bi mu ova krema pomogla, i nisam sigurna da je kod nas ima kupiti, prije Mostara.
Nisam do sada tretirala mrlje nikakvom kremom. Prepisivala sam to alergiji i pratila, ali ne prolazi. Inace nije alergicar, ali u obitelji imamo alergicara, pa zbog genetike.




< Poruku je uredio marketing RR -- 2.6.2016 20:08:15 >

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.6.2016 20:07:52   
marketing RR



Drage mame, čestitamo user posted image


Molimo vas da nam do 6.6.2016. pošaljete podatke na pp: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.


(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.6.2016 23:21:12   
loptica7
Hvala na nagradiuser posted image

Jedva cekam da je isprobam.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.6.2016 23:42:25   
Leptirica87
Veliko Hvala i od mene,i naravno da jedva cekam da probam je.Vjerujem da cemo biti jedni od mnogih u nizu Vasih korisnika.
Lijep pozdrav.user posted image

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
5.6.2016 14:48:10   
kocka
Mi smo koristili kremu CortinaT. Mazala sam djeci dok su nosili pelene ako se slucajno pojavi kakvo crvenilo ili osip, na svim dijelovima tijela gdje je bila suva koza, kao npr. iza usiju, tu je bas pucala. Cak sam i ja mazala ruke ponekad. user posted image
Krema je jako ugodna, lijepo mirise, prilicno je hidratantna i smiruje kozu. I dalje cu nastaviti da je koristim definitivno.

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
5.6.2016 19:56:48   
Kengur
Do sada nisam imala priliku da koristim kremu CortinaT, ali citajuci iskustva i preporuke drugih mama i nakon malo vise informisanja o sastavu ove kreme definitivno ce biti u kucnoj apoteci. Super je sto je mogu koristiti bebe od rodjenja i sto je na prirodnoj bazi.
user posted image

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
7.6.2016 19:42:01   
almac
Hvalaaa na nagradi jedva čekamo da je isprobamo..nismo se prije javljali malo nas internet zezao

(odgovor članu Kengur)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
10.6.2016 19:02:44   
nudzejma
Zna li neko kome treba da se obratim obzirom da sam kremu osvojila u aprilu a jos je nisam dobilauser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu almac)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
26.6.2016 14:27:54   
marketing RR
Drage mame, očekujemo vaša iskustva, pišite! Uskoro saznajemo ko su dobitnici CortinaT kreme za jun mesec user posted image

Napišite komentar, iskustvo, možda baš vi osvojite CortinaT kremu ovog meseca. Sponzor će nagraditi 3 Ringerajina korisnika!

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
26.6.2016 23:44:25   
hatepsut
Mi se i dalje mažemo cortinaT kremom, od osipa,ojeda do psorijaze. Godi i mališanima i nama velikima .

< Poruku je uredio hatepsut -- 26.6.2016 23:45:27 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
26.6.2016 23:55:37   
niki83
Topla preporuka za CortinaT kremu! Kod mene je koriste 3 clana porodice user posted image to su ovi koji imaju atopijski.. Lijepog je mirisa, super njeguje kozu, lahko se nanosi, ne ostavlja tragove na odjeci, i najbolje je sto se moze koristiti duzi vremenski period, bez zasicenja!
Hvala sponzorima jos jednom!

_____________________________

N&N

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
27.6.2016 7:17:40   
Maya_K

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Zna li neko kome treba da se obratim obzirom da sam kremu osvojila u aprilu a jos je nisam dobilauser posted image

Polako dok mi martovci dobijemo user posted image
Zezam se...mi smo u martu osvojili, ali još ništa user posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
28.6.2016 11:10:05   
Ringerajin doktor
IZVORNA PORUKA: almac

pozdrav..
Imam problem s kožom na bebinim obrazima koja je stalno hrapava i ispucala, a ne vidim koji je razlog tome, ne ljubimo po obrazima niti iznosimo na vjetrovitom vremenu vani. Probali smo razne baby kreme ali bezuspješno..Sada me zanima smijem li koristiti cortina kremu za moju tromjesečnu bebu, da je pokušam negdje nabaviti pošto u Banovićima je nema..



Draga mama,

CORTINAT krema se posebno preporučuje za primenu kod beba od rođenja I male dece, za suvu, ljuspastu , iritiranu kožu.
CORTINAT krema NE sadrži kortikosteroide I potpuno je bezbedna za primenu na licu, pregibima I većim površinama.
Vaša beba verovatno ima oset_ljiviju kožu lica. Bilo bi dobro I potražiti savet pedijatra.

Čistim rukama blago utrljajte kremu do upijanja. Možete je aplicirati I više puta dnevno , po potrebi.
da biste nabavili kremu možete kontaktirati našeg distributera:
VITAMEDIC , tel. 00 387 55 355 600

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu almac)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
28.6.2016 11:11:17   
Ringerajin doktor
IZVORNA PORUKA: loptica7

Mojem djecaku su se pojavile mrlje na licu koje su svjetlije boje nego ostatak koze lica. Ponekad se pojavi unutar njih crvenilo ili crvene tockice. Ne znam da li bi mu ova krema pomogla, i nisam sigurna da je kod nas ima kupiti, prije Mostara.
Nisam do sada tretirala mrlje nikakvom kremom. Prepisivala sam to alergiji i pratila, ali ne prolazi. Inace nije alergicar, ali u obitelji imamo alergicara, pa zbog genetike.



Draga Mama,
Iz opisanog ne možemo biti sigurni o kakvim promenama se radi.
Najbolje bi bilo da potražite savet lekara koji prati I leči dete.

Dr Mirjana Mišić

< Poruku je uredio Ringerajin doktor -- 28.6.2016 11:13:09 >

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
28.6.2016 11:12:24   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: Cakan

Pozdrav svima, ja imam dječaka od 3,5 godine.Kad mu je bilo pola godine primjetila sam mu na vratu,tačnije na dijelu leđa i vrata, male puhljice koje bi se s vremena na vrijeme zacrvenile i češao bi ih. Onda opet period kad se smire,imaju boju kože, tada mu ne smetaju. Kažu mi da je to neki vid ekcema, koristili smo Avene sprej i A dermu ali opet se vraća..ne znam više šta da radim..čini mi se da se i proširilo :( .Probala bih Cortinu :(



Draga mama,
Da li ste odveli dete kod pedijatra koji leči dete? da li je lekar potvrdio da se radi o ,,.. vidu ekcema..,, I ako jeste koji bi to tip bio?
U slucaju da jeste ekcem CORTINAT krem se može primeniti I na tim regijama , na većim popvršinama I pregibima.


Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu Cakan)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *