|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
5.9.2016 14:39:09   
tačkicaa
Đe ste hanume user posted image Evoj ja se probudila user posted image
Amela Milo mi je zbog kontrole user posted image user posted image
Lejla I ja se nadam da ti je trudničko začepljenje, ko bi inače trpio kuknjavu i za prehladu user posted image A za bradavice vala pojma nemam, otkud to sad user posted image
Nari Bejbibi zao mi je zbog dječice user posted image Ne sekirajte se puno, biće oni ok aBd user posted image A ti Nari, ako je mm kriv, potuci se slobodno, imaš pravo sad user posted image Bolje nego da plačeš user posted image
Joj žene, ja sinoć zaspala u pola 11 user posted image I probudim se oko 3, bole me leđa nisko, kao menstrualni bol. Samo to, i blago skroz. Kako sam se samo bila obradovala user posted image Kad eto vala ništa, a ja baš mislila evo gospođice user posted image Pih user posted image
Winky Ja prošli put nisam bila, kobajagi sve znam user posted image Eto ako ne oteknem puno u stopalima u srijedu čekajući kontrolu, doći ću aBd u četvrtak user posted image
Bubo Dođe li kući hanumče? JEste sad super? user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
5.9.2016 16:07:09   
winky_sa
Nari nemoj se sikirati, to je sve do hormona a mozda i do promjene vremena. Slobodno se ispusi i bit ce ti lakse
Lejla ja sam cula da su najbolje lanolinske kreme, kao aventova, multi mam i dm-ova. Probaj, nadam se da ce ti pomoci.
Amela super za kontrolu
Tackice ja sam navikla da se ti cesce javljas, sad cim vidim nema te pocinjem misliti da se gosppdjica sprema. Nemoj nas prepadati user posted image
A oticanje u srijedu, ma.neces. sreca pa je vrijeme ruzno.
Sretno svima na pregledima ove sedmiceee

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
5.9.2016 19:09:34   
Midnight_489
Ženice,evo i mene user posted image
Nemojte misliti da vas ne čitam,sve pročitam,ali mi mrsko pisati user posted image prava sam ljenčuga user posted image
Mi se prekosutra,aBd vraćamo kući user posted image evo sad sa mojom dragom mamicom pričam o mrvici,pričamo o imenima
MM i ja želimo da se zove Hana user posted image
Svim ženicama koje idu na kontrolicu želim sreću i da se jave sa dobrim nalazima user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
5.9.2016 22:30:52   
lejla80
O baš ste se uspavale curke, nisam zadovoljna danas heheh...slaba je kahva ovdje bila, tanka user posted image user posted image

Kod mene najnovije vijesti, sike se umirile pravo od pantenola, nema ni onog neugodnog osjećaja, nešto izmešu svraba i boli, nema ni pucanja a ni sukrvice huhhh, ma ljepota jedna. Jučer kad svisnula nisam, koliko mi je to smetalo. Na kraju sam morala mamu zvati, a to radim u krajnjoj nuždi jer ne želim da je sikiram ako ne moram, al pregled mi tek nekad 20. zbog Bajrama i svega pa nisam mogla toliko čekat.

Danas vala pospani dan, neka spavanja dobro dođe.

Midnight bezobraznice, zapostavljaš drugarice user posted image

Nego šta vi mislite kakva mi prava kao pacijenti imamo u slučaju kad doktori dovedu na preglede studente? O tome razmisljam već nekoliko dana i nikako da i vas priupitam. Neki dan sam u mojoj porodičnoj ambulanti pročitala da trebaju tražiti pristanak, a to niko ne radi. Kontam vjerovatno je tako i gore na Jezeru???
Konkretno, u mom slučaju, prilikom prošlog poroda bilo je baš puno studenata, koji pored doktora pregledaju. Pa mislim stvrano u svoj toj muci, svak živ u tebe zavlači ruke, meni je baš bilo dozlogrdilo user posted image Došlo mi je da ih sve maršnem.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
6.9.2016 8:27:12   
Midnight_489
Ajmo žene,nije viked,što ste se uspavale user posted image
Evo kafica user posted image

lejla jeste vala,ružite me,prava sam ljenčuga user posted image što se tiče doktora i studenata,ja mislim da mi kao
pacijenti možemo tražiti tijekom pregleda ili poroda da oni ne budu tu user posted image znam kako ti je,jednom kad sam bila kod ginekologa,bio tu i jedan student,i ja fino zatražim da izađe on,kaže doktor nema problema user posted image



_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
6.9.2016 8:42:12   
svamojadjeca
jutric zene,djeca u skoli,kafa na stolu i r.r user posted image user posted image user posted image ,kako ste mi jutros.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
6.9.2016 9:49:07   
amelaaaa
Dobro jutroooo zeneee user posted image Kako ste mi danas user posted image
Ja pospano, umorno, nervozno...tesko trudnicki, vrijeme me muci, u Tz je vlaznost zraka preko 80%, jedva disemo user posted image

Sto se tice susreta sa studentima, jednom prilikom je na redovnoj kontroli kod mog dr.bila grupa studenata na praksi. Sve zene prije mene su uredno pregledane, i prosto nisam bila sigurna da li da se jedino ja izmotavam ili da se pustim kao i one. Taman kad sam htjela reci da se na sto ne penjem dok su oni tu, dr.ih je otpremio i zakazo drugi termin user posted image Ja licno, ne bih bas da me pregledaju, sta znam...nekako nije ugodno...mada razumijem da im treba, da se uce, da sutra imamo dr.koji znaju posao i sl...

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
6.9.2016 11:36:14   
lejla80
Ma scenu sa studentima sam haman skroz zaboravila dok ne pročitah to obavještenje zalijepljeno na zidu u porodičnoj ambulanti. Tu čak piše da student ne bi smio dočekati pacijanta u ordinaciji, kao na taj način se dovodi pacijent u neugodnu situaciju i pred svršen čin, nego prethodno treba dati dozvolu da ovaj uđe i prisustvuje.
Ajjj ja kad sam se porađala, bila ih je parada gore na Jezeru. Prvo na prijemnoj jedan sa doktoricom. Ja došla gore pod bolovima. Pregleda ona mene, veli nisam ni jedan prst otvorena, kaže studentu, hajde pogledaj i ti. Njemu ruke drhte, ma ne zna on ni šta radi. Sljedeći dan u porođajnoj sali, nas tri ili četiri unutra na stolovima, uđe grupa njih, ja već namučena drugi dan pod bolovima, a niko živ te ma ni upita. Redom su žene pregledali. Tad nisam bila pri sebi, al sad me baš ljuti ta situacija.

Dobro jutro, moje dame user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
6.9.2016 23:22:53   
Bebica11
Hej ženice evo i mene

I mene nema jer su djeca....bolesnauser posted image NARI i bejbibi virus vlada u gradu i ovaj za grlo plus neki stomacni . Sin imao tri dana tačno temperaturu. Tamam on ozdravio samo još malkice kašlje kcerkica veceras ima temperaturu. Razmišljam kako će biti kad se ovako virusi prošire na tri kruga user posted image

Al hajde. Nekako sam optimisticna. Jah i muž je bolestan na putu samo sam ja beton hBuser posted image doduše ja trpam. Mama samo donosi hercegovačko domaće voće i povrće te paprikice te smokve te donosi aroniju, borovnicu. Ja sve meljem ne biramuser posted image

I malo me kiselina počela mučiti ponovo kako ulazimo u treći trimestar al dobro je HB user posted image

Eto malo kako je seka mi lani rodila sedmance u 29 sedmici ovih dana imam crnjake i samo osluškujem tijelo. Znam koliko su se napatili al hB sve ok pa valjda zato sam malo uplašena

Sad ce nam Bajram jedva čekam da promijenim misli a i da mm dodje brzo kući aBd

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
6.9.2016 23:27:19   
Bebica11
Lejla joj ne znam za prava al praticu sta pišete. Dosad se nisam bunila. Nisam imala bas takve kao ti scene al jednom se desilo da su srednjoškolke!!! bile na praksi a meni dijagnoza vanmatericna i sad zamisli moju paniku i strah a njima stazista dr pokazuje cerviksuser posted image to je bas bilo previše.
Nadam se da će me zaobići na porodu. Ako jebpo pravilu da pitaju voljela bih da prvo pitaju i vjerovatno ne bih odbila al ako onako kako znaju bezobrazno da uvale srednjoškolca il studenta da te pipa il gleda eh... Za takve scene bih i ja voljela znati naša prava u tom segmentu user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 8:56:37   
NARI
Jutro zenice! Hajte na vrelu user posted image user posted image user posted image
Danas je dan poceo bolje hB. Jucer sam bila na kontroli i dr. rece da je sve ok. Nisam plaho sitnice ni pitala. Jedino me malo kopka sto na svakom pregledu beba drzi ruke preko lica user posted image Kao da se skriva...Bit ce na hajr aBd. Dr. rece izgleda kod mene opet musko user posted image . Kad se tri sina sastanu, hahaha...moze biti da cu i ja misliti da sam musko user posted image Bilo me stid pitati dr.smijem li odmah planirati 4., nece li me zadesiti curica user posted image ...da sam bila s muzem pitala bih, ali otisla sama...vidjet cu na sljedecoj kontroli...user posted image Salim se ja malo, samo da se rodi zivo, zdravo i normalno...a nekako od pocetka osjecam da je musko, sve se obracam bebi u muskom rodu.
BEBICE zao mi je zbog djecice, i kod mene je tako, sve u krug. Samo sto sam redovno i ja bolesna s njima. Drzi se sad, moras biti zdrava bar dok se muz ne vrati...
Vidim spominjete studente, staziste i ucenike....sve to rastjerajte, imate na to pravo. Ja sam prije fakulteta zavrsila srednju medicinsku skolu i prisustvovali smo porodima, kiretazama i sl., ali samo kod zena koje se nisu bunile. Cim zena spomene da ne zeli prisustvo, grupa mora napustiti prostoriju. Ja sam prilikom spontanog, zapravo na kiretazi bila okruzena studentima/ucenicima (ko zna ko su), i odmah rekla da necu da mi se to radi u njihovom prisustvu. Eto da znate.Jasno je meni da oni moraju uciti, ali neka ne uce na meni...Pogotovo, kad je bila kiretaza missed-a, zeljene bebe....

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 9:02:57   
NARI
Hej zene, ja jucer u DM-u srela jednu trudnicu kojoj je vec termin. Kupuje ona pelene, pita mene za savjet koje pelene da ponese u bolnicu. Ja se sokirala, pa reko ne treba to u nasoj bolnici...kaze ona njoj su porucile set_re na zadnjoj kontroli da treba ponijeti...Ja user posted image
Bas je to bezobrazluk! Pa kako su nas umotavale...kako su mi prvo dijete umotavale....Sve se to pogospodilo...Ja sam svoje djecake od pocetka i kod kuce sve umotavala u pamucne pelene, a ne u pampers. Stvar izbora.Pampers je bio samo kad krenemo pedijatru na kontrolu i nekada kad je dijete bolesno, pa da ga ne budim nocu presvlaceci. Jest da sam crkavala peruci i peglajuci, ali po meni je ta opcija zdravija, pogotovo za musku djecu....Ali, i sam hirurg (stari, zenicki poznati hirurg) mi je strogo podcrtao da je to ispravno i bolje. Znaci i u bolnici bi se tako trebali ponasati. Bas sam bila ljuta kad sam saznala...


< Poruku je uredio NARI -- 7.9.2016 9:04:35 >

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 9:34:19   
amelaaaa
Ih Nari kod nas u Tz odavno moras ponijeti paket pelena za bebu i to neotpakovan. Ja sam nosila babylove jer su imali prakticno malo pakovanje, a sad cu violetu. Inace dosta je razlicito Sa od Tz, kao da smo u dvije razlicite drzave user posted image
Kod nas ne mozete unijeti nista svoje u smislu spavacice, papuca, peskira, nista za bebu...Idu samo ulosci, pakovane bejbi pelene, mrezaste gacice iz apoteke i kozmetika. Ljudi dragi, niste svjesne koji je to uzas... Izderane bolnicke spavacice, one najjeftinije gumene papuce obavezno par brojeva vece, kad se istusiras dobijes novu spavacicu a obrises se starom (uglavnom krvavom), a ako je guzva i nema spavacica, istusiras se i posusis papirnim maramicama pa ponovo u spavacicu u kojoj si cijeli dan user posted image . Ja se porodila prosle godine u julu, na otprilike najtopliji dan u godini, nema klime, izderani zastori na prozorima koji su stari ko i bolnica (ove godine su hB renovirali, pa su novi prozori), bila guzva, nisu imali ni novu posteljinu da mi daju, nego mi presmotali onu krvavu sto sam na njoj lezala poslije poroda, da zastite tu jednu jedinu cistu na krevetu... Iskreno da vam kazem, tjesi me jedino sto mi je ove godine termin u novembru, makar cu izbjeci nesnosnu vrucinu...user posted image user posted image

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 9:40:06   
amelaaaa
Samo jos da dodam da ne pretjerujem user posted image Cak sam i ublazila user posted image Nisam spomenula kako su jadni ogrtaci koje vam daju i kakav je osjecaj kad izadjete iz porodilista u tim papucetinama i ogrtacu, na putu prema sobici gdje cete se presvuci u odjecu koju su vam vasi donijeli, kroz hodnik u kome je horda dotjeranih, namirisanih porodica koji cekaju porodilje i bebe. user posted image user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 11:11:04   
lejla80
Jutro user posted image user posted image user posted image Kakva sam pospana jutros, ni šest kafa mi ne može pomoći. Ubi ovo vrijeme. Još se u ormar moram zavući da pronađem koju ovu jesenju kombinaciju, sinoć sam skontala da pojma nemam šta obući. Pitanje je i od obuće šta mi može, djeluje ko da nisam otekla, pa budemo vidjeli.

Bebice, ti ko i ja haha, i moja se porodila u 28, a pukao joj vodenjak u 24. Ko na iglama sam bila. Sad mi je malkice laknulo.

Nari, hoće tebe dječaci hahaha...i kod mene bi vjerujem isto tako bilo user posted image I ne ljuti se bona zbog pelena, nego sebi olakšaj kad već možeš. Ništa ne fali ni ovim pelenama, a da uštedi energije, zglobova i vremena ne pričam.

Amelaaa šta da ti kažem, daj Bože samo hairli da se sve završi a spavaćice me ne zanimaju. Izgleda da se jedino u Sarajevu može unijeti šta ti duša želi, al su zato unijeli i Mrsu i prenijeli je na novo porodilište.

Šta nam je sa Tačkicom, nešto se ne javlja a spominjala je i da je nešto bolucka? Bejbibi, gdje si ti?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 17:28:43   
tačkicaa
Hej zene user posted image
Evo mene. Zamijenila sam dan i noc, jedva nekako funkcionisem. Danas bila na kontroli, kobajagi 4D, ma nisam vidjela ekran a kamoli bebu. Bio dr. Katica, a on je valjda puni trazen, pa sve bi gotovo za 3 minuta. Znam samo da mi je reko: s ovom bebom je sve uredu. Ima 2850 gr. Dijete mi zgodnica i haj user posted image
Sto se tive studenata, ja se evo ibretim. Zar to moze tako jbt?! user posted image
A tek ove price s tuzlanskim spavacicama me bacise u depresiju user posted image
Bebice jesu li djeca bolje?
Nari neka sinova, odma znas da ces imati jos djece, ganja Nari curetinu user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 18:04:53   
bejbibi
Ev i mene ..ja sam bila zauzeta .prekjuce mi dosla prijateljica i evo danas otisla .nismo se vidjele 5g pa smo se bas ispricale.fino nam bilo,osim vremena naravno koje je katastrofa ..pa haman nismo nigdje mogle .al dobro ispricale smo se hehe..

Nisam vas puno citala ,vidim samo da se prica o prisustvu studenata .ja mislim da mozete rec da il ne prisustvu ..ko ne zeli i treba rec da ne zeli nikoga....al ima slucajeva da ne pitaju uopste.ja kad sam radjala A ,dan poslije sjedim u sobi a ono nas obilaze srednjoskolke .kad jedna udje i govori ostalima " hajmo gledat kako se zena poradja" ..mislim haloooo ,uci u salu i gledati user posted image a vrata naravno uvijek otvorena ..uzas ...hB meni nije niko osim babica prisustvovao..osim jedne trudnice koja nije bila svjesna sebe a kamoli menw user posted image a i ja isto user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 18:11:44   
NARI
Tackice, al me nasmijauser posted image Da ne bude NARI ganjala pamet,a ne curetinu user posted image Hej,a zamisli tek kako cu tri puta biti svekrva user posted image Cuvajte se cure kad NARI red zavede user posted image .
Amela, tako ti je i kod nas u Ze. Bas sam pisala kakve su spavacice, sretna sam ako mi bar gospoja bude pokrivenauser posted image .

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 18:14:34   
NARI
Tackice, i ja ko fol jucer imala 4 D uzv, a nista nisam vidjela. Ma samo mi zamazao oci. Ali zato sam se sokirala kad mi naplati...duplo skuplje nego inace. A vjeruj mi, bas nista nisam razaznala.

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 19:45:43   
ema08
Ola žene,

Evo uhvati malo vremena da virnem sta se dešava kod vas. Prvo da Bubi čestitam rodjenje kćerkice. Želimo vam sve najbolje i da princezu sreća prati cijeli život 💓. I da znaš da Vedo ipak nije Vedo nego Ejub 😊.
Tackice, ti znači iščekujes. Sretnooo draga u da se aBd hairli i lako porodiš .

Ostalim ženicama ja i moje pile šaljemo puno zagrljaja user posted image
user posted image . Mi uživamo, mazimo se i pazimo. Malo pile sada spava pored mene a ja se topom od draogosti svaki put kad ga pogledam 😊. I nema niko ljepši i draži na cijelom svijetu 😊.

Čuvajte nam se i kad stignemo pratimo vas i navijami za lagane porode

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 19:53:51   
lejla80
A tu si Tačko, spavaš povazda, ja kontam vti otišla da se napinješ user posted image user posted image Vidiš ti tog Katice, i on se haman ubezobrazio, kako je tražen..još sam negdje čitala da ga žene kritikuju u zadnje vriejem. A što se kilaže tiče, prvo ne mora biti tačna a drugo i ako je tačna sasvim je solidna. Ni na nama se ne primjeti sa koliko smo kila rođeni. Ha ja...Rodica mm je rađala djecu po pet kila, a sada su joj baš sićušni. Tak da draga moja, kilaža nije nikakvo mjerilo, osim što je malo lakše nohat ove mršavije haha

Nari svekrvo hahahaha..oj kakve li ćemo mi svekrve biti kuku user posted image Al ti ćeš čini mi se bit gora od mene user posted image user posted image



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
7.9.2016 19:58:16   
lejla80
Ema poželejni ste, uživajte user posted image user posted image user posted image Valjda ćemo se druziti i na temi o bebama user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 0:28:07   
tačkicaa
Bejbibi znaci ti obnavljala prijateljstva, bas fino user posted image joj nemojte vise o tim studentima, morace mi mm presijecat pupcanik i ovako kontam sama obavit sto vise user posted image
Nari Ih kad se aBd okitis snajkama, sa jedno 4-5 njih user posted image Ti ces mozda biti strozija svekrva, ali zamisli Lejlu kad pocne kukat' :Ajde snajka sine ovo, ajde pomozi ono, kene sve nesto preko krsta ziga ' user posted image user posted image
Ema pa sta bi s Vedom? Kako dodje do promjene? user posted image znaci fino se slazete vas dvoje? Joj kako zavidim vama novim mamicama, ja ne mogu docekat' aBd, samo da je pucnem po guzi zbog ovog sutiranja user posted image kako se oporavljaš?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 8:29:35   
bejbibi
Jutro ,hajmooo ustajte polako ..sta ste se uspavale user posted image
Hajde na ☕☕☕☕🍵🍵🍵
Jel i kod vas tmurno vrijeme ,depresivno,dosadno??? Kod nas tako od pon...

Zene ,sad ce nam bajram aBd ..jeste se spremile ..jeste kupile djecici sta?? Ja planiram ovih dana u soping aBd ....a za kuhanje nista posebno jer smo sami :)

TACKICE ,to mi je najbolja prijateljica jos iz srednje ..ona je malajka pa se preselila uu maleziju i nismo se vidjele 5g ...prije toga studirala u uk al smo se kolko tolko vidjale jer sam ja zivjela u sa ...onda se ja selila u slo ,pa bihac i ona nije dolazila ,zauzeta i tako prodjose godine ...sad bude kod mojih ( tolikooo smo bliske znaci,ko sestre) pa je dosla i kod mene jer ja ne mogu putovati zbog mog stanja user posted image
Kad smo kod ptovanja ..u M vrticu ,vikend poslije bajrama idu u zg a ne znam bil mi isli :(( zao mi da M ne ide .bude se citav dan,igraju se u igraoni,soping ovo ono,druzenje ..al kalo cu ja u ovakvom stanju ,trebala i A pivest jer mm radi ..a ja sa ovom svojom pljuvackom nisam normalna nikako :((( eto bas ne znam sta bi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 9:29:52   
lejla80
Jutro, jeste se naspavale cure?

Tackice user posted image , ma najmanji je problem kukanje vjeruj ali sam ja mnogo slaba na sina uhhhhh, a on je baš dobrica prava, valjda će malo ojačati jer ovakvog će ga svi da izvines zaj....a mati to nemere da gleda. .

Bejbibi ja još nismo počela sa pripremama. Danas ću se na prozore bacit. Moram naći neku tortu da pravim. Prvi dan bude kod nas za Kuban bajram raje jer živimo u kući pa moj svekar kolje kurbane ovdje. Zna ih zaklati po nekoliko jer se niko od familije ne usudjuje sam. Vjerujem da će tako i ove godine.

Večeras ću u šoping aBd, najprije radi sebe jer sam sinoć uvidjela da nemam šta obući osim trenerke. Sinoc imala roditeljski, jedva sam skockala nešto da licim na insana. Sve same haljinice ljetne a ovo zahladilo.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *