|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
25.3.2019 19:23:55   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: amised

Hvala drage moje na odgovorima, puno ste mi olaksale, ljubimo vas sve moja cura i ja.

Jos cemo da uzivamo zajedno i necemo misliti o povratku na posao dok ne dodje vrijeme.Kako ste mi vi i vasa djecica, mi smo se evo vratile iz set__nje, sad cura doji. 



To je najbolje. Ja sam vec oplakala povratak na posao kad su me zvali, tako da mislim da ce mi biti malo lakse kad taj dan dodje. 
Dani su divni za set_nju, bas steta da se ne koristi

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
27.3.2019 9:32:36   
Irinea
Gdje ste zenice kako ste svi.kako mala raja.evo danas se razvedrava juce je uzasno bilo.

Mi dobro.ako ugrije idemo u skitnju.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
28.3.2019 10:12:16   
ijaa
Gdje ste mamice... Evo i nas ne spavamo, puzemo poceo se 4noske dizati pa ljulja guzu naprijed nazad jos ne sjedi samostalno. Sve prije onog sto treba 🤣🤣🤣 prolopovio se nema gdjr ga nema xsamo kad vidi da se nesto jede eto ga samo bi nesto ruckio


(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
28.3.2019 13:51:41   
Irinea
Joj preslatki su u ovim.svim fazama. To sa guzom njihanje je premedeno i moja isto to radi i ide nazad onda i digne se kao sklekove da radi.kad prohodaju bice veselo.nek su zdravo samo.


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
29.3.2019 9:37:24   
ijaa
Ma bas tako Irinea, a ovaj moj je smjesko ne skida osmjeh sa lica.... Gleda u oci i i lopovi se.... Sano vidis nema ga i onda gledaj gdje se mogao zavuci 🤣


(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
29.3.2019 10:38:18   
vortex RR
Duse mile, bas mi je drago da su nam djecica "ublizu" pa mozemo savjetovati i dijeliti iskustva.


Sad ce nama fino vrijeme i duge set_nje, bas se veselim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
30.3.2019 20:55:25   
amised
Cao drage moje, kako ste mi? Kako ste provele ovaj lijepi danasnji dan? 

Moja cura se nesto jutros uspavala, ali opet smo uspjeli izaći vani, malo uhvatiti sunca. Nesto mi je zadnjih par dana poremetila spavanje, kasno mi zaspi, cesce se budi tokom noci. Ali moze mama izdrzati, samo nek je ona zdrava.Ljubimo vas

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
30.3.2019 22:46:22   
ijaa
Vecer... Amised kod nas svki dan drugacije sa spavanjem nekad ujutru do 11h spava jutross se u 8 nadigao


(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
30.3.2019 22:49:08   
ijaa
Ne stigoh do kraja poruku istipkati.... Sa spavanjem je svaki dan drugacije, najgore mi je ustajati M u vrtic tad najsladje spava... Pa bi i ja s njim.. Mzzivim od vikenda do vikenda da se naspavam pa me onda zeznu odradim generalku.... 


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 9:32:07   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

Ne stigoh do kraja poruku istipkati.... Sa spavanjem je svaki dan drugacije, najgore mi je ustajati M u vrtic tad najsladje spava... Pa bi i ja s njim.. Mzzivim od vikenda do vikenda da se naspavam pa me onda zeznu odradim generalku.... 





Jutro zenice moje mile, mi smo juce bas dugo u kolicima set_ali i uzivali, bas smo se izmorili. Divan je dan bio i steta bi bila da se nije iskoristio.
Danas ako bude fino cemo isto. Izbjegavamo guzve i zatvorene prostore.. parking na osami, kolica i uzivanje. Madam se da ce se brzo ova epidemija primiriti pa da i po gradu pijemo kafice

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 9:35:12   
vortex RR
Recite mi kako vi sada trenutno oblacite bebice tj.koliko slojeva kada ste vani? 


A kad recimo budete set_ale s kolicima u avgustu da li planirate bodije bez rukava ili da kupim samo kratkih? Ove bez rukava sam zimi koristila kao potkosulje ako je trebam utopliti, pa ne znam trebam li nabavljati i za ljeto.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 10:03:16   
Irinea
Jutro i od mene.mi juce pobjegli na planinu imam loge gdje nema ljudi i bas se odmorimo tako cemo sada cesto a i snijeg se dosta istopio pa se moze kolicima.

Vortex za oblacenje uzmi i bretele i kratki rukav iskoristices oboje vjeruj mi.tvoja curica i moj djecak su novembarske bebe znaci na ljeto su veliki vec i aktivni pa uzmi.objr varijante.i ja sam tako i s malim a i s njom.cu.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 10:19:42   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: Irinea

Jutro i od mene.mi juce pobjegli na planinu imam loge gdje nema ljudi i bas se odmorimo tako cemo sada cesto a i snijeg se dosta istopio pa se moze kolicima.

Vortex za oblacenje uzmi i bretele i kratki rukav iskoristices oboje vjeruj mi.tvoja curica i moj djecak su novembarske bebe znaci na ljeto su veliki vec i aktivni pa uzmi.objr varijante.i ja sam tako i s malim a i s njom.cu.


Tako i mi trazimo loge, malo se izoliramo zbog epidemije.
Hvala puno za savjet, uzet cu onda oboje. Imam i previse ovih dugih rukava, ali bez nemam skoro nikako, sve prerasla. Gdje uzimas te osnovne stvari?

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 11:28:42   
Irinea
Dosta imam od malog bodica a i tada i sada sam uzimala u fisu oni njihovi fin je pamuk vjerovatno si vidjela i uzimala.isto tako u bingu zna biti od lidla bodica i super su ti ljetni posrbno a bas lijepe sam vidjela na bretelice u waikikiju pa cu otici uzeti pogledaj dopasce ti se bas su curinski hihi.a cijenom fis i bingo najpovoljniji od ovoga stp sam vidjela.


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 16:27:20   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Dosta imam od malog bodica a i tada i sada sam uzimala u fisu oni njihovi fin je pamuk vjerovatno si vidjela i uzimala.isto tako u bingu zna biti od lidla bodica i super su ti ljetni posrbno a bas lijepe sam vidjela na bretelice u waikikiju pa cu otici uzeti pogledaj dopasce ti se bas su curinski hihi.a cijenom fis i bingo najpovoljniji od ovoga stp sam vidjela.





Hvala ti puno, bas moram pogledati. Super ideja za bingo i fis. Dan je predivan za izlet

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 16:46:46   
ijaa
Gdje ste... Vortex bolji bodija od fisovih nema sto odkuhavati, peglati raditi od njih sta hoce ne mjenjaju se... Ja ih ovdje nemam... Ma uzmes svakakvi, zavisi kako ti je u stanu, nocu npr spavati samo u dugim rukavima bodicu je isto dobra opcija... Vidjet ces sama kad dodje vrijeme za to... Mi smo jucer set_ali bas.... Sta znam ja se sa vremenom ovdje ne mogu poistivjetiti kao u Bosni... Ali slojevito se obucemo pa skidam lagano kad primjetim da je previse... Bitno je da su rukice tople i usi odnosno obrazi


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 16:47:43   
ijaa


user posted image

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 16:56:44   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ijaa



user posted image



Zet moj mili spava, ljubim ga puno

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 17:00:10   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

Gdje ste... Vortex bolji bodija od fisovih nema sto odkuhavati, peglati raditi od njih sta hoce ne mjenjaju se... Ja ih ovdje nemam... Ma uzmes svakakvi, zavisi kako ti je u stanu, nocu npr spavati samo u dugim rukavima bodicu je isto dobra opcija... Vidjet ces sama kad dodje vrijeme za to... Mi smo jucer set__ali bas.... Sta znam ja se sa vremenom ovdje ne mogu poistivjetiti kao u Bosni... Ali slojevito se obucemo pa skidam lagano kad primjetim da je previse... Bitno je da su rukice tople i usi odnosno obrazi





Znam da ima i fisova marka, a ima i pcelica maja kod njih i neki bebolino ili tako nesto, ali nisam bas detaljno obracala paznju, bas hocu. Hvala za savjet!

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 17:01:52   
vortex RR
Ova marka? https://anbinni.ba


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 17:11:23   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: ijaa



user posted image



Zet moj mili spava, ljubim ga puno



meeeed.... i već zet user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
31.3.2019 19:15:45   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: ijaa



user posted image



Zet moj mili spava, ljubim ga puno



meeeed.... i već zet user posted image user posted image user posted image user posted image



Hehe ja sam ga prisvojila bez dopustenja haha.
Ijaa nadam se da se ne ljutis.
Nego, zene, da li ste iskoristile ovaj predivni dan? Mi smo set_ali par sati i bas uzivali u pritodi. Diivno proljece, napokon

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
1.4.2019 9:52:59   
ijaa
Ma jok kakvi ljutila 🤣🤣🤣

On je lopuza... Kod mene M kaslje evo jutros, bali.... Novi val krece 🤣 kod nas i nije pretoplo.... Ambini je marka iz fisa.... Ja sam M kupovala stalno dolje.... Bodice samo, i one majcice sa natpisom su mi preslatke

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
1.4.2019 9:53:42   
ijaa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: ijaa



user posted image



Zet moj mili spava, ljubim ga puno



meeeed.... i već zet user posted image user posted image user posted image user posted image


Jasta radi Visnja ko zna? 🤣🤣🤣

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
1.4.2019 10:23:02   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ijaa



IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: ijaa



user posted image



Zet moj mili spava, ljubim ga puno



meeeed.... i već zet user posted image user posted image user posted image user posted image


Jasta radi Visnja ko zna? 🤣🤣🤣



Hvala puno za potvrdu marke bodica, bas cu provjeriti. Drzim fige da ipak ne bude novi val prehlada kod vas. Cuvajte se! Dizite imunitet na sve nacine

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *