|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:14:01   
mishkica
Canim ne cini se mrsava, ima 11 kg, a 15 mjeseci, ali ne mice vec mjesec dana ni gram nije dobila, dosad je bar 200-300gr dobivala, ali je tako zivahna i nemirna, ni u snu nema mira, i njoj je jelo gubljenje vremenauser posted image user posted image sad je malo vise s tatom jer sam pocela raditi, a on je i ne nudi previse, neki dan ga pitam sta je ppojela, kaze on pola boce oko 140ml, i 2 stapica, i to on ponosno kao da je porciju janjetine pojela, od jutra do 16 h, cccccuser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:15:21   
maja_86
kakogod izracunam, moja je najgora,em ne jede, em ne spava user posted image user posted image user posted image !
Nekad je bilo kao kod pocahontas (kolicinski manje-vise),
dok nije pocela prohodavati i igrati se- valjda sad ima preceg poslauser posted image !
Utjesite me da je ovo prolazno.......user posted image !

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:16:46   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: canim

pocahontas
A sta ces ti na ovoj temi, jeli nas to jos u veci crnjak bacas user posted image pa moja nije toliko jela za cijeli svoj zivot user posted image

moj kao jede, ali izgleda kao da uopšte ne jede user posted image
znala sam da će te me to pitati pa reko da vidim da nema gluho bilo kakve gliste koje mu sve to jedu u pupi user posted image

ima 3 godine i 14,300 kg user posted image
sa godinu dana je imao 9,5 kg...
eto zasto cu ja na ovoj temi user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:20:23   
reallove

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: canim

pocahontas
A sta ces ti na ovoj temi, jeli nas to jos u veci crnjak bacas user posted image pa moja nije toliko jela za cijeli svoj zivot user posted image

moj kao jede, ali izgleda kao da uopšte ne jede user posted image
znala sam da će te me to pitati pa reko da vidim da nema gluho bilo kakve gliste koje mu sve to jedu u pupi user posted image

ima 3 godine i 14,300 kg user posted image isto kao i moj Ameen,kad mi neko kaze da je mrsav ja bih plakalauser posted image
sa godinu dana je imao 9,5 kg...
eto zasto cu ja na ovoj temi user posted image



_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:24:43   
reallove

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: canim

pocahontas
A sta ces ti na ovoj temi, jeli nas to jos u veci crnjak bacas user posted image pa moja nije toliko jela za cijeli svoj zivot user posted image

moj kao jede, ali izgleda kao da uopšte ne jede user posted image
znala sam da će te me to pitati pa reko da vidim da nema gluho bilo kakve gliste koje mu sve to jedu u pupi user posted image

ima 3 godine i 14,300 kg user posted image isto kao i moj Ameen,kad mi neko kaze da je mrsav ja bih plakalauser posted image
sa godinu dana je imao 9,5 kg...
eto zasto cu ja na ovoj temi user posted image



eto ne znam ni da citiram,hocu reci da i moj Ameen ima oko 14 kg,3 mu godine,mrsavica moja

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:30:15   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: canim

pocahontas
A sta ces ti na ovoj temi, jeli nas to jos u veci crnjak bacas user posted image pa moja nije toliko jela za cijeli svoj zivot user posted image

moj kao jede, ali izgleda kao da uopšte ne jede user posted image
znala sam da će te me to pitati pa reko da vidim da nema gluho bilo kakve gliste koje mu sve to jedu u pupi user posted image

ima 3 godine i 14,300 kg user posted image isto kao i moj Ameen,kad mi neko kaze da je mrsav ja bih plakalauser posted image
sa godinu dana je imao 9,5 kg...
eto zasto cu ja na ovoj temi user posted image



eto ne znam ni da citiram,hocu reci da i moj Ameen ima oko 14 kg,3 mu godine,mrsavica moja

koliko je visok?

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:46:25   
reallove
Visok je 99user posted image ...sad ga mm izmjerio,on je visok,na mm

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:46:26   
canim

IZVORNA PORUKA: mishkica

Canim ne cini se mrsava, ima 11 kg, a 15 mjeseci, ali ne mice vec mjesec dana ni gram nije dobila, dosad je bar 200-300gr dobivala, ali je tako zivahna i nemirna, ni u snu nema mira, i njoj je jelo gubljenje vremenauser posted image user posted image sad je malo vise s tatom jer sam pocela raditi, a on je i ne nudi previse, neki dan ga pitam sta je ppojela, kaze on pola boce oko 140ml, i 2 stapica, i to on ponosno kao da je porciju janjetine pojela, od jutra do 16 h, cccccuser posted image user posted image

Dok god ne gubi na kilazi ne sekiraj se jer znaci da jede dovoljno da odrzava tu kilazu, inace bi gubila kilograme, da je nama dogurati do dvocifrenog broja user posted image

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:53:36   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: reallove

Visok je 99user posted image ...sad ga mm izmjerio,on je visok,na mm

R. je visok 104 pa ti sad kontaj ko je mršaviji user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:56:03   
felix

IZVORNA PORUKA: reallove

Visok je 99user posted image ...sad ga mm izmjerio,on je visok,na mm

ejs moj je 98 A i A skoro iste visine sam 1 cent. fali al jedan , ko nijedanuser posted image ..

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 15:05:18   
reallove

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: reallove

Visok je 99user posted image ...sad ga mm izmjerio,on je visok,na mm

R. je visok 104 pa ti sad kontaj ko je mršaviji user posted image

ma joj mila,tu su oni negdjeuser posted image ...mrsav je i moj,jos uvijek ima neko da mi kaze,a jest ti dijete mrsavouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 15:06:35   
reallove

IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: reallove

Visok je 99user posted image ...sad ga mm izmjerio,on je visok,na mm

ejs moj je 98 A i A skoro iste visine sam 1 cent. fali al jedan , ko nijedanuser posted image ..

koliko je A tezak?

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 15:11:20   
marinčii

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: reallove

Visok je 99user posted image ...sad ga mm izmjerio,on je visok,na mm

R. je visok 104 pa ti sad kontaj ko je mršaviji user posted image
M atej ima 102 cm i isto 14 kg kao i Rafael,baš ga neki dan gledam i dođe mi da plačem još nekakav blijed ma ko proziran ,ezto upade ja ko padobranac vam na temu ,inače ne kukam al eto danas me nešto spucalouser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 15:13:47   
felix

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: reallove

Visok je 99user posted image ...sad ga mm izmjerio,on je visok,na mm

R. je visok 104 pa ti sad kontaj ko je mršaviji user posted image

ma joj mila,tu su oni negdjeuser posted image ...mrsav je i moj,jos uvijek ima neko da mi kaze,a jest ti dijete mrsavouser posted image

jadni 14 est kila skojih ne mice evo mjesecima ,i mjesecimauser posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 15:16:21   
reallove

IZVORNA PORUKA: marinčii


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: reallove

Visok je 99user posted image ...sad ga mm izmjerio,on je visok,na mm

R. je visok 104 pa ti sad kontaj ko je mršaviji user posted image
M atej ima 102 cm i isto 14 kg kao i Rafael,baš ga neki dan gledam i dođe mi da plačem još nekakav blijed ma ko proziran ,ezto upade ja ko padobranac vam na temu ,inače ne kukam al eto danas me nešto spucalouser posted image

Mene tjesi sto moj u licu fino izgleda,ono ima obrascice i nije blijed,inace bih ja kukala dan i noc..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 15:19:00   
marinčii
moj skroz slabo jede zapravo jede svega nekoliko stvari,juhu,rižu i čokolino to je jedino što prolazi sve ostalo je bljak,i tako iz dana u danuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 15:19:39   
reallove

IZVORNA PORUKA: marinčii

moj skroz slabo jede zapravo jede svega nekoliko stvari,juhu,rižu i čokolino to je jedino što prolazi sve ostalo je bljak,i tako iz dana u danuser posted image

dusa draga

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 15:45:53   
Selminja
Ma meni je više dosadilo bacat hranu iza nje, grehota user posted image pokušavala sam joj davat s nama kad i mi jedemo, začinjeno i sve, nebil joj se svidilo, al jok.
Canim je u pravu, sve mi hoćemo da nam se djeca zdravo hrane, ali kad dijete neće ništa da jede, dala bih joj bilo šta. Neko napisa u prethodnim komentarima, kao ne daj plazmu, ne daj sok, zasiti je, pa to je jedino što ne odbije, još i to trebam da joj uskratim user posted image ne dajem ja njoj keks i sl gluposti po defaultu za dorucak /rucak, nego sve prethodno odbije i na kraju pojede te gluposti. Al ko nema takvo dijete ne razumije.
Moja nesto pojede vani, kad smo kod nane, na ljulji, u parku i sl, al curo moja lijepa eto zime, ne mogu ja njoj atmosferu i proljece pravit kad snijeg napada.
Od jutros je pojela trecinu kifle, jednu malu nektarinu i dojila pred spavanje user posted image a sad ce 16h.
Sad sam napravila sirnicu mozda ce pojesti malo jer tijesto voli.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 15:56:44   
Pretty mamma
I mi smo mrše :(
L ima 3 godine i jedva 13 kg :(
Kao jede sve, a u biti to je živa muka da ju natjeram. Ima dana kada jede divno, ima kada se mučim do besvijesti...
Sinoć pojela komad pizze i tanjur prase sa rižom i mesom i ja presretna. Nekad samo juhu pojede :(
Nisam ju učila na slatko, keksiće je tek nedavno počela jesti i to onako, po jedan-dva, sokove isto joj nisam davala, ali zaista se mučimo s hranom.
Voli hrenovke, mada to i nije moj izbor, ali što ću, barem to za večeru. Trudim se kuhati, nekad bi najrađe sve bacila kad ostane iza nje :(


_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Mali odbijaci hrane
20.9.2012 22:09:41   
mostarka82
Ne znam gdje da pitam pa evo ovdje cu jer je vezano uz ishranu bebe. Moj sin ima 6 mjeseci. Sa 5 mjeseci uvela sam mu voćne kašice sokice i slane kašice. Nema problema jede sve ali mi se dešava za vrijeme hranjenja počme jako  " hroptati " to se dešava samo za vrijeme hranjenja kašicom. Kada pije bocu nema nikakvih zvukova ali čim jede kašikom imam osjecaj da ce se ugušiti. Dajem mu pomalo na vrhu kašikice , kad se napije čaja ili sokica onda se dobri iskašlje ko veliki i opet mu nastavim davati opet to hroptanje. dal da ga odvedem u savjetovalište da vidim što se događa ili je to normalno user posted image

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Mali odbijaci hrane
21.9.2012 0:09:05   
milenium
da nije prehlađenuser posted image

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Mali odbijaci hrane
21.9.2012 9:37:51   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

I mi smo mrše :(
L ima 3 godine i jedva 13 kg :(
Kao jede sve, a u biti to je živa muka da ju natjeram. Ima dana kada jede divno, ima kada se mučim do besvijesti...
Sinoć pojela komad pizze i tanjur prase sa rižom i mesom i ja presretna. Nekad samo juhu pojede :(
Nisam ju učila na slatko, keksiće je tek nedavno počela jesti i to onako, po jedan-dva, sokove isto joj nisam davala, ali zaista se mučimo s hranom.
Voli hrenovke, mada to i nije moj izbor, ali što ću, barem to za večeru. Trudim se kuhati, nekad bi najrađe sve bacila kad ostane iza nje :(


uopšte ne izgleda kao da joj je 13kg? bas me čudi...izgleda super i to je jedna mala preslatka djecojčica..

sta kazu tete? kako i koliko jede u vrticu?

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Mali odbijaci hrane
30.9.2012 16:08:59   
marijica
Drage mame koje imate isti problem ja sam više očajna.Moja beba ima 9 mjeseci,ima dana da ne jede ama baš ništa.Ja sam napravila jednu grešku na početku,svekrva me savatovala da dajem detetu igračke kad jede.Kasnije sam izbacila da se igra,međutim,ona i dalje slabo jede.Dođe jedan dan u nedelji da baš lepo pojede,ali ostalih dana samo ispljune hranu.Meni je 10 kašičica čudo.Da li verujete da ja nekad plačem što ona ne jede.Noću se budi često,sisa,sve sam mislila neće da jede što sisa,al znam da nije tako.Inače sad joj rastu prvi zubići.I još joj je gvožđe nisko jer mi slabo jede.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Mali odbijaci hrane
30.9.2012 16:10:44   
marijica
I još nešto,ima 8 kg i 200g a već je u 9 mjesecu user posted image

(odgovor članu marijica)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Mali odbijaci hrane
30.9.2012 17:22:46   
smajli80
Moj dječak je prije 4 dana napunio 8 mj.
Takođe skoro ništa ne jede od krute hrane ponekad pola vćkiće ili neki keksić ali je to sve jaaako sitno po kašičicu,dvije...
Danas sam mu napravila griz sa brokulom i stavila malo pavlake toga je pojeo cca količinu koja stane u malu teglicu od kašice.Ali to mu je sve šta je pojeo za 3 danauser posted image ...

Inače samo doji i usataje noću po 5-6x.
Takođe mu je snižen HGB.I odbija sirup Legofer-samo ga pljuje.Ali šta bi ja sad,sve sam pokušala djete jednostavno neće...
On je jedna vesela,zdrava,vesela beba koja lijepo napreduje...

Rodio se sa 3300 a sad ima 8500gr.
Ništa mu ne fali,bitno jhe da sisa jer tu ima sve šta mu treba, otalo će doći samo po sebiuser posted image user posted image



_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu marijica)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *