|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mali odbijaci hrane
16.9.2012 22:57:42   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MALA1994

moj I.sve manje jede,ja ne smijem ni napisati sta je danas pojeo .bas mi je zao user posted image

user posted image
Jesu li poceli u vrticu jesti? Kako Luka jede?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Mali odbijaci hrane
16.9.2012 22:57:53   
anidla

IZVORNA PORUKA: Lady26

Jel ti se zale tete u vrticu da ne jede?
user posted image

Ako je faza kao sto Jasmin rece, samo da kazem da mrzim faze, bilo koje vrste user posted image user posted image user posted image




tete kazu da mu je *mrsko*jesti, jako je spor, sto se tice hrane....vrlo malo jede kolicinski, a i ne trebaju mi govorit jer ja *hvatam* priliku kad dodjem kuci i njega dovedem iz vrtica da ga nahranim jer *kao* tad najvise pojede,znaci evidentno je da dodje gladan....


a ako je faza, ona vec jako dugo traje i pocinje mi ici na zivce.....zubici nisu krivi za ovo stanje takodjer.....





_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Mali odbijaci hrane
16.9.2012 22:59:12   
anidla

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: Lady26

Anidla, pa kako to?
Otkad?



vise ni ja nisam sigurna.....kad sam primjetila da sve manje i manje jede, meni mm govorio da umisljam,i da se opustim....no,medjutim, ovo kad skontam jako dugo traje....


cak je danas i mm priznao da sam ipak bila u pravu user posted image a on to rijetko kad kaze user posted image

moj I.sve manje jede,ja ne smijem ni napisati sta je danas pojeo .bas mi je zao user posted image



user posted image user posted image user posted image

jel kod vas duze to traje il je tek pocelo, nisam upratila user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Mali odbijaci hrane
16.9.2012 23:01:04   
nanika

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: nanika

I ja bih izbacila sokice a insistirala na cvrstoj hrani s tim da razmak izmedju dojenja i cvrste hrane bude 2-3h, da ogladni pa ce i jesti.

Aha, mozes misliti user posted image user posted image
Prodjoh i sito i reseto za 2 godine i dok u njenoj glavici nije nesto kliknulo nije bilo sanse da je natjeram da pojede....
Mislim jela je ona ali kao vrabac....i to je trajalo po 2h za 4-5 kasika...

Moj A jede bas kvalitetno, ne jede slatko, on umjesto slatka uzme suhu brusnicu, suhu smokvu, bademe, ljesnike, uzima prepelicja jaja, jede svo voce i povrce i citavu zimu je bolestanuser posted image ( i sad ima temperaturu 38,8 ujutro ga vodim doktoru).
Za razliku od njega E ne jede nista i uvijek je zdravauser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Mali odbijaci hrane
16.9.2012 23:05:07   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: Lady26

Anidla, pa kako to?
Otkad?



vise ni ja nisam sigurna.....kad sam primjetila da sve manje i manje jede, meni mm govorio da umisljam,i da se opustim....no,medjutim, ovo kad skontam jako dugo traje....


cak je danas i mm priznao da sam ipak bila u pravu user posted image a on to rijetko kad kaze user posted image

moj I.sve manje jede,ja ne smijem ni napisati sta je danas pojeo .bas mi je zao user posted image



user posted image user posted image user posted image

jel kod vas duze to traje il je tek pocelo, nisam upratila user posted image

prilicno dugo,faza nije jer traje vec sigurno godinu da sve vise bira .on osim graska i salate nista ne jede.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Mali odbijaci hrane
16.9.2012 23:07:12   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: MALA1994

moj I.sve manje jede,ja ne smijem ni napisati sta je danas pojeo .bas mi je zao user posted image

user posted image
Jesu li poceli u vrticu jesti? Kako Luka jede?

nisu dok su isli I,samo hljeb poceo jesti,L.nista,a mi zaglavili proslu sedmicu ludilo na kraju L.vadili nalaze radi temp user posted image

< Poruku je uredio MALA1994 -- 16.9.2012 23:08:05 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Mali odbijaci hrane
16.9.2012 23:16:16   
Selminja
Mene samo Lady konta, s razlogom user posted image
Zar je korica hljeba obrok? Koju izmrvi pa kupi mrve po hranilici? Par makarona?
To je SVE sto ona pojede, a to sve zajedno nije ni blizu jednog obroka. To je isto kad bih napisala da ja imam 12 obroka, jer pojedem keks, zalogaj kolača, pojedem jabuku... Sve što ona pojede je količinski pola obroka za dijete njenog uzrasta. A i to je sve na guranje. I dojenje je obrok, ne dajem joj čvrstu hranu odmah poslije dojenja.
Nebitno, nije cilj teme da li nečije dijete jede ili ne, valjda to mame najbolje znaju.
I ta fraza pusti da ogladni isto ne pali...
Kod nas to nije faza, ona slabo jede od početka dohrane, a u posljednjih mjesec dva je baš i to malo smanjila.
Ima 10,5 mjeseci i ne znam tacno, ali nema još 9 kila.

< Poruku je uredio Selminja -- 16.9.2012 23:19:22 >

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Mali odbijaci hrane
16.9.2012 23:32:46   
Malenaoduvijek
Selmija ja te totalno razumijem.moj L.ima 3 godine,a ima 12 kg.
moj savjet bi ti bio da joj ne das da doji nego da jede jer dojenje je obrok.a ovako ti brljavi samo i izbaci sokove

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Mali odbijaci hrane
17.9.2012 0:04:28   
milenium

IZVORNA PORUKA: MALA1994
jer dojenje je obrok.a ovako ti brljavi samo i izbaci sokove


taman sam htjela ovo napisati.pa i dojenje je obrok a tebo ona do ručka doji 2 puta. izbaci joj onda skroz jedno dojenje pa će bolje ručat.
s 10 ipo mj mislim da 9 kg je idealno.ja se sijećam da je moj s godinu dana imao oko 10-11 kguser posted image
makarone ni danas neće,ali ja ionako ne jedem suhe makarone,obično ih prelijevam nekim saftom,pa on jede samo taj saft tj umače kruh u touser posted image a malom djetetu i keks pokvari obrok.njihov je želudac mali,nije kao naš.ja sam danas prije ručka pojela 2 voćke pa nisam nikako mogla ručat a kamoli dijete.moje dijete isto tako ako je prije ručka pojelo prutić kinder čokolade,puding ili nešto tako, neće da ruča.jednostavno nije gladan nakon toga.
danas u ovoj dobi kad trče troši energiju,kad zna sam jesti i kad bi mogao više jesti njegov se jelovnik sastoji od doručka( mljevena plazma s mlijekom),ručka(kojeg nekad jede nekad ne,ovisi šta je),užine(ili je to jedan petit keks,ili jedan monte tako nešto bezze) i večere(ovisi šta napravim) i to je to.nema između više ništa.ni prije spavanja mlijeko ni boca ni išta.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Mali odbijaci hrane
17.9.2012 10:47:16   
lepetetka
evo kod nas nekoliko je bilo bolje i sada opet ništa...u četvrtak je primila bocu i nakon toga opet ne jede..samo doji..neće ni na šta da zine, samo okrene glavicu...uvijek je htjela bar supice...sinoć jednu kašikicu i neće..user posted image user posted image pojela vrh od kifle..jutros pola štapića onako sama grickala..ma ja više ludim od nejela njenog...nabubrile su joj četvorke ali ne mogu da vjerujem da neće ništa... bila sam dva-tri dana kod mojih, pa malo napolje, pa dosta nas, reko jest će, ali ništa..
selminja vjeruj da bih ja i to malo smatrala obrokom da pojede, ali ona neće ni tri makarone..user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Mali odbijaci hrane
17.9.2012 11:21:44   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Selminja

Mene samo Lady konta, s razlogom user posted image
Zar je korica hljeba obrok? Koju izmrvi pa kupi mrve po hranilici? Par makarona?
To je SVE sto ona pojede, a to sve zajedno nije ni blizu jednog obroka.
To je isto kad bih napisala da ja imam 12 obroka, jer pojedem keks, zalogaj kolača, pojedem jabuku... Sve što ona pojede je količinski pola obroka za dijete njenog uzrasta. A i to je sve na guranje. I dojenje je obrok, ne dajem joj čvrstu hranu odmah poslije dojenja.
Nebitno, nije cilj teme da li nečije dijete jede ili ne, valjda to mame najbolje znaju.
I ta fraza pusti da ogladni isto ne pali...
Kod nas to nije faza, ona slabo jede od početka dohrane, a u posljednjih mjesec dva je baš i to malo smanjila.
Ima 10,5 mjeseci i ne znam tacno, ali nema još 9 kila.

Ova ko je i kod nas, nazalost. jedino sto bi jela je keks, stapici i hljeb. Ostalo, ako pojede dvije male kasike necega i to je na sliuuser posted image . S tima da moja ima punu godinu i ima 9.2 kg. I ja sam pokusal da ogladni, ali ne pali. I to malo ako pojede odmah trazi AD.
Vise ne znam ni sta da joj kuham i sta da ponudim. trenuno smo najvise na stapicima user posted image

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 12:44:54   
mishkica
To kada neko kaze pusti da ogladni, svezi macku o rep, mozda kod nekoga pali, a kod nas bome ne pali to nikada, ne jela ga ona 3, 4 ili 8 sati, pojesce 2-eventuelno 3 kasikice i to je sve...ja vas sve potpuno razumijem, mene ovo stanje izludi, neki dan sam rekla da necu vise djece radjati, jer se samo sekiram oko jela, zivci oslabise, a tek mi 24g, muz me gledao kao da sam luda, pa sta cu, da se moram oko jos jednog djeteta muciti ovako, ne hvala!! kod nas stanje stvarno ne moze gore biti, evo jutros nista nije htjela, tek sada 120ml nestlea sa zitaricama, i ostatak koji sam napravila pokusacu kroz san ugurati, i do veceras ce mozda 2-3 kasikice pojesti necega kuhanog i to je to...selminja tezina nije zabrinjavajuca, vise je to briga nasa kada vidimo kako malo jedu, moja ni sokove nikakve sada ne pije, pomalo vode, i ne jede nikakve ni grickalice, pa da kazem da je to zasiti, ni to ne voli....eh pa stvarno cu uskoro poluditi, imam osjecaj da me razumiju samo oni kojima je isto ovako, eh drage zene evo vam jedanuser posted image i da nam se nekad ovi pilici projedu....

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 13:08:44   
maja_86
da se i ja pridruzim klubu!
moja takodje ne jede danju, al zato lafica sve dize na noge po 3-4 puta
nocu!Kazu daj nesto kaloricno da se ne budi;sta, kad nece ni nekaloricno?!

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 13:14:53   
canim
Kod mene, ne urekla se, doruckuje, ruca i vecera cokolino user posted image imamo 3 oboka user posted image

Samo da kazem, da se nista ne sekirate vasa djeca nisu mrsava, moja je 20 mjeseci i ima 9,5 kg user posted image i to se je popravila od kako hoce da jede cokolino, do prije mjesec i po dana imala je maksimalno tezinu do 8,9 kg user posted image

< Poruku je uredio canim -- 18.9.2012 13:18:39 >

(odgovor članu maja_86)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 13:29:34   
mishkica
Canim, bravo za cokolino, daj mi reci po koliko ti kolicinski pojede??moja nece lino nista, ali hoce nestle, pa da i ja ovako i dorucak i rucak i veceru dajem isto, jer nikakve koristi ni izgladnivati, niti kuhati pa bacati??maja, moja spava po cijelu noc od 2 mjeseca dosada, rijetke su noci da se ona budi, a i kad se budi definitivno nije za jelo, nego za igruuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 13:44:15   
canim

IZVORNA PORUKA: mishkica

Canim, bravo za cokolino, daj mi reci po koliko ti kolicinski pojede??moja nece lino nista, ali hoce nestle, pa da i ja ovako i dorucak i rucak i veceru dajem isto, jer nikakve koristi ni izgladnivati, niti kuhati pa bacati??maja, moja spava po cijelu noc od 2 mjeseca dosada, rijetke su noci da se ona budi, a i kad se budi definitivno nije za jelo, nego za igruuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ja joj sad pravim samo cokolino, jer njega mi pojede. Na pocetku sam joj davala samo jednom dnevno ujutro kad ustane i to pojede ma ne vise od jednog fildzana, ali sad hB pojede skoro jednu onu posudicu sto pravim puding i sutliju u nju user posted image ne znam koliko bi to bilo kolicinski, uglavnom nekad pojede sve sto napravim, nekad manje ali tu negdje x3 put dnevno, sto je po mom misljenju super.
Ponekad hoce i jogurta, ponekad hljeba malo jede, neki biskvit, cokoladu je volila vise ne voli da jede i tako... supice, corbice i ostalo joj stalno pokusavam davati ali to odbija...pa vidjet cemo, valjda nekad pocnemo normalno jesti user posted image sad mi je bitno da joj zeludac radi.

Od prosle sedmice pocela sam joj davati pikovit sirup.


(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 13:45:25   
pocahontas

moj nakon budjenja doručkuje: mlijeko i zitarice sa vocem i medom..
onda oko 11h pojede jogurt sa bananom i dva dvopeka
ruča: svaki dan "na kašiku"-supa od goveđeg temeljca sa-koljenica i komadic mesa sa raznim povrćem - napravim mu gustu krem supu od toga i u to izmrvim krisku hljeba
spava
kad se probudi: opet ono sto je od povrća ostalo i jos u to izmixam jaje kuhano (jer inače jaje ne voli i nikako drugacije nece, moram ga kamuflirati), mladi sir, maslinovo ulje i hljeb
ili
nesto sto mi ručamo
uzina: monte ili neka voćna kašica od raznog voća
večera: griz sa dosta putera i u to stavim kašiku dzema ili čokolino i opet stavim podobar komad putera dok je mlijeko vruće da se sve fino istopi..smaže sve..user posted image

ponekad uz crtane voli da gricka čips, bombone, kiner čokoladice, ledeni čaj od brusnice...to je to od điđa i to ne svaki dan...

tako je jeo dok nije krenuo u obdaniste...sad malo zeza..user posted image
u obdanistu jucer nije htio ručati niti uzinati....dakle, do 15h je bio samo na mlijeku i zitaricama user posted image
kad je dosao kuci, htio je komad pizze (onaj veliki, ali nije sve pojeo)..odmah poslije toga je pojeo punu čašu jogurta i banane sa dvopekom..

onda je pojeo malo zeljanice i jogurta, pa jednu malu hrenovku (bez hljebauser posted image ) i oanj najmanji monte...

navecer sam mu za veceru skuhala jaje i umixala mu sa dosta kajmaka, hljeba i mlijeka..sve je pojeo

u obdaništu kažu jede, pojede kao i ostala djeca, a mogu ja misliti na šta to liči...on i njegovo jelo user posted image

on i dalje mršav...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 13:51:25   
canim
pocahontas
A sta ces ti na ovoj temi, jeli nas to jos u veci crnjak bacas user posted image pa moja nije toliko jela za cijeli svoj zivot user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 13:55:03   
reallove

IZVORNA PORUKA: canim

pocahontas
A sta ces ti na ovoj temi, jeli nas to jos u veci crnjak bacas user posted image pa moja nije toliko jela za cijeli svoj zivot user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:01:52   
mishkica
Joj, da se na sav glas rasplacem kad ovo procitah od pocahontas, user posted image user posted image user posted image canim i moja nekad pojede i malo kuhanog i malo hljeba, od slatka samo monte mali, i to ga i ne moze cijelog pojesti, i nekad po pola milch schnite, to joj sveki daje, kad joj pojede necega kuhanog da je kao nagradi, pa nekada i upali, uglavnom zivi na mlijeku sa nestle zitaricama, najcesce nestle riza, i nestle kakao+zitarice, ja stalno pokusavam na sve nacine da nesto pojede, ali najcesce ostanem kratkih rukava i razocaranauser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:06:09   
reallove

IZVORNA PORUKA: mishkica

Joj, da se na sav glas rasplacem kad ovo procitah od pocahontas, user posted image user posted image user posted image canim i moja nekad pojede i malo kuhanog i malo hljeba, od slatka samo monte mali, i to ga i ne moze cijelog pojesti, i nekad po pola milch schnite, to joj sveki daje, kad joj pojede necega kuhanog da je kao nagradi, pa nekada i upali, uglavnom zivi na mlijeku sa nestle zitaricama, najcesce nestle riza, i nestle kakao+zitarice, ja stalno pokusavam na sve nacine da nesto pojede, ali najcesce ostanem kratkih rukava i razocaranauser posted image user posted image

evo kod mog hrane:pomfrit sa kecapom ili pavlakom,sendvic,nutella ili pavlaka,keks i caj sa medom,riza,piletina,janjetina,teletina,ponekad supica obicna ili tarhana,jogurt,neskvik,jabuka ili tako nesto,eto oko toga se mi vrtimo,3 mu je godine

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:07:38   
reallove
I jos sto hoce to je pita,zeljanica i sirnica,posebno,jucer je pojeo komad zeljanice,komad kuhanog krompira i malo janjetine+ jogurt za rucak,ali zato poslije nije nista htio sve nesto po zalogaj

< Poruku je uredio reallove -- 18.9.2012 14:08:12 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:09:31   
canim

IZVORNA PORUKA: mishkica

Joj, da se na sav glas rasplacem kad ovo procitah od pocahontas, user posted image user posted image user posted image canim i moja nekad pojede i malo kuhanog i malo hljeba, od slatka samo monte mali, i to ga i ne moze cijelog pojesti, i nekad po pola milch schnite, to joj sveki daje, kad joj pojede necega kuhanog da je kao nagradi, pa nekada i upali, uglavnom zivi na mlijeku sa nestle zitaricama, najcesce nestle riza, i nestle kakao+zitarice, ja stalno pokusavam na sve nacine da nesto pojede, ali najcesce ostanem kratkih rukava i razocaranauser posted image user posted image

Ako je mrsava daji joj samo sto voli, pa za nadati se je da ce joj se malo zeludac povecati pa valjda ce osjecati potrebu za hranom i trazit ce vise. Meni je bilo bitno da joj dajem zdravo do godine dana kad sam skontala da mi djete nista nece da jede, onda sam uvela slatkise nebih li je primamila da jede ali sad smo ostali na slatkom kao glavni obrok , jedemo cokolino velicanstveni user posted image user posted image

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:10:10   
mishkica
Reallove, je li vi odavno mucite muku s jelom, ili je to sada??ja od rodjenja svoju M gledam kako raste i razvija se, a uvijek je slabo jela, i kao beba i sada sa 15 mjeseci tako isto, pa razmisljam dokad ce to ovako??nesto sam pripisivala zubima, nesto njenom karakteru, ali mi je nejasno da joj se tako malo vrsta hrane svidja, bas sve oko nekih 5 namirnica se vrti, riza nam je na prvom mejstu otakad je jede, samo mjenjam mesnu vodu na kojoj je pravim, nekad teleca, nekad pileca, nekad janjeca, al je riza uvijek spas u zadnji cas, kad bas nista ne ide, nje bar malo pojede...

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Mali odbijaci hrane
18.9.2012 14:13:09   
reallove
Mila,odavno,od nekih 9 mjeseci..Kao beba,bio je napredan i uvijek imao vise kg nego sto trebauser posted image ..Pio je puno mlijeka,kad smo mu uveli dohranu,jeo masallah,eh tamo oko 9. mjeseca,poceo cirkus..Do sada evo..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *