|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
9.1.2011 3:14:34   
Mya_81 RR
Zorana, nadam se da je taj težak period iza vas i da ćete sad samo uživati u svojoj kućici user posted image

I bravo za hrabricu koja baš fino napreduje user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
10.1.2011 17:30:19   
Zorana88
Mya, hvala ti...I ja se nadam da je tako i da će biti tako ubuduće.... user posted image Dosta smo se namučile,sad je vreme da uživamo... user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
10.1.2011 17:32:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zorana88

Mya, hvala ti...I ja se nadam da je tako i da će biti tako ubuduće.... user posted image Dosta smo se namučile,sad je vreme da uživamo... user posted image
tako je samo uzivajte .Kad mognes postavi nam slikicu od bebiceuser posted image

(odgovor članu Zorana88)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
10.1.2011 17:33:43   
Zorana88
felix, hoću naravno...ali ako se budem snašla user posted image malo se teže snalazim ovde ali trudim se ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
30.1.2011 16:54:29   
Mya_81 RR
Prenos postova

IZVORNA PORUKA: lepao
Dali se to mjeri po sedmicama ili po kilazi bebe? Ja mislim po sedmicama--jer je meni moj doktor nakon punih 36 sedmica rekao da sam spremna da se porodim iako je beba bila samo 2400 tada i ja sam rodila ranije na kraju sa ne punih 38 sedmica..beba bila 2400...


IZVORNA PORUKA: Mirkica
posle punih 36 sedmica je normalno tj. 36+ sve ispod je prijevremeno rodjeno sa kilazom nema nista 



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Zorana88)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
30.1.2011 16:55:50   
Mya_81 RR
Lepao, Mirkica ti je odgovorila.

Moja je rodjena samo dan prije 36 sedmice i vodi se kao prijevremeno rodjena.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
21.2.2011 13:23:45   
malena.
moja beba je rodjena 2 dana nakon termina i imala je samo 2370g....doktor me je ubjedjivao da sam rodila prije termina...al znam kada sam imala zadnji put i kada sam uradila test....

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
21.2.2011 13:27:59   
Lulu_08
Ja sam lično rođena u 32oj sedmici, znači prva sedmica osmog mjeseca. 2100gr bila teška. Pluća su bila zrela, samostalno sam disala ali sam bila pod nadzorom u bolnici 37 dana. "Dijagnoza" nedonošće user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
21.2.2011 21:34:05   
Anoniman
Taj dan kad smo se spremali ici na more u Hrvatskoj  prokrvarim  i nakon 5 dana krvarenja u bolnici carskim rezom rodi se moj srednji sin  sa 930 grama sa 25 plus 3 sedmica user posted image beat that user posted image   i sad ima 2,8 godina i hvala Bogu jedinome  zdrav i prav i fizicki i psihicki  . Doktori se nisu nadali da ce ostat zivuser posted image   ali se on borio s pocetka  i u bolnicu su ga proglasili za cudo i dar od Boga user posted image   sad je lopovcic pravi  i cesto se zagledam u njega  i ne mogu se Bogu nazahvaljivat sto mi ga je dao . Uskoro se spremamo za vrtic.

Puno srece  svima  i znam samo da bice onako kako je sudjenouser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
21.2.2011 21:39:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: triputmama

Taj dan kad smo se spremali ici na more u Hrvatskoj  prokrvarim  i nakon 5 dana krvarenja u bolnici carskim rezom rodi se moj srednji sin  sa 930 grama sa 25 plus 3 sedmica user posted image beat that user posted image   i sad ima 2,8 godina i hvala Bogu jedinome  zdrav i prav i fizicki i psihicki  . Doktori se nisu nadali da ce ostat zivuser posted image   ali se on borio s pocetka  i u bolnicu su ga proglasili za cudo i dar od Boga user posted image   sad je lopovcic pravi  i cesto se zagledam u njega  i ne mogu se Bogu nazahvaljivat sto mi ga je dao . Uskoro se spremamo za vrtic.

Puno srece  svima  i znam samo da bice onako kako je sudjenouser posted image




bravo za maloga borca, divno je procitati ovakav sretan ishoduser posted image

< Poruku je uredio marijanna -- 21.2.2011 21:40:35 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
21.2.2011 21:44:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ah   on je moja bolna tacka 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
21.2.2011 21:53:42   
malena.

IZVORNA PORUKA: triputmama

Taj dan kad smo se spremali ici na more u Hrvatskoj  prokrvarim  i nakon 5 dana krvarenja u bolnici carskim rezom rodi se moj srednji sin  sa 930 grama sa 25 plus 3 sedmica user posted image beat that user posted image   i sad ima 2,8 godina i hvala Bogu jedinome  zdrav i prav i fizicki i psihicki  . Doktori se nisu nadali da ce ostat zivuser posted image   ali se on borio s pocetka  i u bolnicu su ga proglasili za cudo i dar od Boga user posted image   sad je lopovcic pravi  i cesto se zagledam u njega  i ne mogu se Bogu nazahvaljivat sto mi ga je dao . Uskoro se spremamo za vrtic.

Puno srece  svima  i znam samo da bice onako kako je sudjenouser posted image



pravi borac....user posted image user posted image user posted image ma cudo od djeteta

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
21.2.2011 22:28:03   
Anoniman
i od mene user posted image user posted image user posted image user posted image   za moju dusicu

(odgovor članu malena.)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
21.2.2011 22:34:31   
esmina i bebina mam
user posted image user posted image user posted image
pusa za Hataba pa koliko ste bili u bolnici


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
21.2.2011 22:35:48   
Anoniman
3 meseca user posted image a ko bi reko jel da kad ga na slici vidis buco maliuser posted image

(odgovor članu esmina i bebina mam)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
21.2.2011 23:09:09   
esmina i bebina mam
Bas je tamam user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
22.2.2011 8:37:59   
Lulu_08
triputmama, ženo naježih se od glave do pete, aaa kako mi je drago da je sve dobro prošlo!!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
22.2.2011 10:03:08   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Zorana88

Evo da dodam,imale smo dodatne komplikacije... Pojavio joj se bruh na desnoj preponi,pa je morala i to da operiše.... Hvala Bogu operacija je protekla u najboljem redu, nije bila opijana totalno,samo su joj udarili inekciju u kičmu.... I sve je odradjeno kako treba.... I napokon je kući... Imamo 3kg i 200gr... i veeeeeeeeelikiii smooooo user posted image


divno, bas mi je drago za malu curicu, uzivajte jedna u drugoj veliki user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Zorana88)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
22.2.2011 10:42:36   
Anoniman
eh moja djanauser posted image dusica moja  ma evo jednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   za sve user posted image dusice malehne koje se bore  a mamama puno snage i strpljena zelim user posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
5.3.2011 14:25:26   
Merima_
Lijep pozdrav
Cesto vas citam, ali ne pisem... medjutim sad mi treba savjet, odgovor, vase misljenje, iskustva... a na ovom forumu na to se uvijek moze naici :)

Zanima me, ako je jedno od roditelja rodjeno kao nedonosce, da li je moguce i kolika je mogucnost da i dijete bude nedonosce?
Moj muz je rodjen sa 7 mjeseci, i njegova 2 brata po ocu, isto su rodjena sa 7 mjeseci... ocito genitika je upitanju... sta vi mislite?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
7.3.2011 12:54:08   
sandy82
Slučajno sam pročitala ovo pitanje. Ne znam da ti odgovorim, ali sve je moguće. Moj otac je prenio migrenu na mog brata i mene, i na bratovu stariju curicu. Tek je napunila 13, već par godina povremeno je zaboli glava.
Jedino ako se bojiš za sebe mogu da te utješim. Kao prvo, mala je mogućnost da ćeš i ti imati problema. Meni su malo rizične trudnoće, ali medicina je toliko uznapredovala da se sve može riješti. Postoje savremeni lijekovi i dijagnostičke metode, taman i da se pojavi neki problem može se na vrijeme uočiti i sanirati.

(odgovor članu Merima_)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
7.3.2011 12:59:59   
sandy82
Moji problemčići su sitni. Riješili su ih malo mirovanja i tablete prva tri mjeseca. Dvije prijateljice su dobile bolove u 7 mjesecu. Jednoj su čak davali nekakve lijekove za sazrijevanje bebinih pluća, bili su spremni da rodi, a nadali se da će uspjeti izdržati do 36 nedjelje. Obje su duboko zagazile u deveti mjesec kada su rodile.

(odgovor članu sandy82)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
7.3.2011 13:02:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Merima_

Lijep pozdrav
Cesto vas citam, ali ne pisem... medjutim sad mi treba savjet, odgovor, vase misljenje, iskustva... a na ovom forumu na to se uvijek moze naici :)

Zanima me, ako je jedno od roditelja rodjeno kao nedonosce, da li je moguce i kolika je mogucnost da i dijete bude nedonosce?
Moj muz je rodjen sa 7 mjeseci, i njegova 2 brata po ocu, isto su rodjena sa 7 mjeseci... ocito genitika je upitanju... sta vi mislite?
Ni ja ni mm nismo rodjeni kao nedonoscad a moj sin jeste mislim da ne mora znaciti genetika.
Nemoj brinuti .

(odgovor članu Merima_)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
31.7.2011 10:16:58   
virgulina
moje curica je nedonosce , rodila se 35/4 i imala 2600 g i 46 cm , sad je skoro tri godine user posted image
i otac joj je nedonosce user posted image , rodjen je negdje u 32 - 33 nedelji

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Nedonoscad - kad se radjaju?
31.7.2011 10:38:27   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Lepao, Mirkica ti je odgovorila.

Moja je rodjena samo dan prije 36 sedmice i vodi se kao prijevremeno rodjena.



I moji su blizanci rođeni baš ovako, samo jedan dan prije ulaska u deveti mjesec, i također na otpusnom pismu piše da su nedonoščad, mada su inkubaturu proveli sam 2 dana, bez ikakve terapije,samo su bili na grijanju.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *