|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  178 179 [180] 181 182   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost??
10.6.2012 13:12:11   
koka i po

IZVORNA PORUKA: blur 77

Samo na kratko da vas sve pozdravim, nesto na brzinu procitah, pa samo da pruzim podrsku nasim buducim mamicama. Bebo 84, ne znam jesi li citala moje postove ko,iko sam se lose osjecala i borila cijelu trudnocu sama sa sobom, a sad sam druga zena, preporodjena, beba me je spasila, unijela neprocjenjivu radost u moj zivot, ona je sad centar mog svijeta, anksioznosti se samo sjetim ponekad, naidju osjecaji , ali ih ne primijetim uopste, pa ja imam razmisljati o mnogo ljepsim stvarima. Nadez, pa ti si uskoro mamica, neka te ne plase misli, sve zene, posebno kojim je prva trudnoca se svega plase, samo sto te strahove dozivljavaju normalno, a ne kao mi. Jedva cekam da mi se javite za par mjeseci i kazete kako se osjecate, necete sebe moci da poznate koliko cete biti jake i koliko ce vam sve opstalo biti nevazno osim vasih beba.
Opet ponavljam, fizicki rad je jako jako bitan za prevazilazenje anksioznosti, nema niosta od napretka ako samo sjedite i razmisljate o sebi i svom stanju. Ja sam to predugo radila, analizirala, razmisljala a u stvari samo se vrtjela u zacaranom krugu
Sve vas mnogo volim, da ne pozdravljam pojedinacno

da potpisem od prvog do posljednjeg slova.o tome ja stalno pisem.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu blur 77)
Neposredna veza do poruke: 4476
   RE: Anksioznost??
10.6.2012 16:23:11   
dana123
Blur potpisujem sve što si napisala.user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4477
   RE: Anksioznost??
14.6.2012 13:04:24   
biba26
EEEJ drage moje pa gdje ste, kako ste?? Slabo pišete. Moram ovo podijeliti s vama jer vi najbolje razumijete. Naime, ranije sam pisala kako spavam uz radio i jedno vrijeme kad god se probudim u noći svirala pjesma "Neke stvari srce sluti" , sad je to prestalo, da bi unazad nekoliko noći kad se probudim u noći pjevao stih "razboli se, Bog je mladu uze".. Pa da vas pitam, jel si mogu od tolikog silnog raszmišljanja, i misli i stresa, moj mozak opaža samo takve crne stvari? Pomozite!! Ili je to neki znak zbiljauser posted image user posted image

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 4478
   RE: Anksioznost??
14.6.2012 16:08:17   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: biba26

EEEJ drage moje pa gdje ste, kako ste?? Slabo pišete. Moram ovo podijeliti s vama jer vi najbolje razumijete. Naime, ranije sam pisala kako spavam uz radio i jedno vrijeme kad god se probudim u noći svirala pjesma "Neke stvari srce sluti" , sad je to prestalo, da bi unazad nekoliko noći kad se probudim u noći pjevao stih "razboli se, Bog je mladu uze".. Pa da vas pitam, jel si mogu od tolikog silnog raszmišljanja, i misli i stresa, moj mozak opaža samo takve crne stvari? Pomozite!! Ili je to neki znak zbiljauser posted image user posted image



biba26, promijeni radio stanicu user posted image izgleda da DJ pusta istu listu nanovo user posted image


a i znas ono: trudnice po gradu primjete trudnice na svakom koraku a ranije to nisu primjecivale. ko ima problema sa zubima, na ljudima prvo njih primjeti. ko razmislja o promjeni frizure, na ljudima prvo kosu vidi. kad cura prekine s momkom, svaka pjesma na radiju je podsjeca na njih...

(odgovor članu biba26)
Neposredna veza do poruke: 4479
   RE: Anksioznost??
14.6.2012 22:37:18   
beba.84
pa da ima logike to sta Alma kaže... Eh vise te brige i brige da li ce da nas ostave n miru makar malo...

Nego ženske nesto ste mi mnogo utihnule, uopšte vas nema ne znam zasto. Pozdravuser posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 4480
   RE: Anksioznost??
20.6.2012 18:18:53   
brinetyca
Oj ženskice, kako ste mi ?! pa vas nema nikako. vi ste izgleda dobro sve, ja se nadam da je tako!! ja variram. i dalje paničarim po cesti pogotovo kad sama izađem. e da se vala oću i srusit vise pa bgti da vidim sta je u tome i da padnem, ha ja.. black magic? bgti draga jesi ziva user posted image kako napredujes????? mo girl..i ostale. šta ima?? ja sam bila samo 2 x kod psihologa, rekla mi je da posot sam dugo u ovom stanju mozda budem morala i do psihijatra da mi propise teraoiju, joj mene nekako tih ljekova ne strah nego imam osjecaj da ti bude dobro dok ih pijes i onda kad prestanes opet ista sranja. to mi nije cilj...

(odgovor članu beba.84)
Neposredna veza do poruke: 4481
   RE: Anksioznost??
20.6.2012 20:08:03   
BlackMagicWoman
brinetyic dusice moja, nemoj se plasiti lijekova, da sam ih, Bogdo, pocela piti odmah prije 4 godine ... znas koliki sam ja bila protivnik lijekova, ali eto pristala sam, i bila isprepadana zbog napricanih nus pojava, medjutim od istih nista ... u stvari samo ona pozitivna smrsala sam 5 kguser posted image ... cak ni ne pijem onaj dodatni lex za smirenje, samo navecer nekad da se naspavam zbog vrucine ... znam da ce mi jos mnogo trebati do toga da negdje sama odem, ali za sada se osjecam puno bolje ... nekako sam sretnija i ne sjecam se kad sam zadnji put plakala, a prije toga svakodnevno sam plakala da me je glava boljela ... cak vec mjesec dana nisam ni cigare zapalila, iako sam dugogodisnji pusac user posted image ... samo zelim da ti kazem, da ako dr odluci da ti treba terapija, nemoj se brinuti ni dvoumiti, uzmi je ... neki je koriste samo par mjeseci, neki godinama, sve je to od osobe do osobe, koliko se zeli boriti ... jer tablete same ne pomazu ... viva la Zoloft !!! poz za sve hrabre moje zene ... ljubim vasss ... cuvajte se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio BlackMagicWoman -- 20.6.2012 20:09:59 >


_____________________________

Ako nisi normalan, nesto jesi ...

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4482
   RE: Anksioznost??
21.6.2012 12:44:11   
brinetyca
magic moj bravo user posted image baš mi je drago da si dobro. vidiš, ja se ne bojim tih nus pojava nego me strah da dok ih budem pila biti ću dobro a šta kad ih ostavim?! mada mi dr kaze da bas to sto si navela netko ih uzima jako kratko i bude super da mu se stanje vise ne pogorsava niakko osim nekad naravno ako ti se opet desi neka stres situacija al dobro to bi se dalo pregrmit, a neki ipak piju to dugo. mene strah tpga da ne zagalavim s tim mada ja mislim nekkao da nece biti potrebe za tim jer me je jutros pohvalila, kaze da moj stupanj anksioznosti nije veci od 30 posto a vecina koji dodu imaju bar 70 posto i da je dobro sto se suocavam stalno sa svime, izlazim ja sama i sve mada nekad osjecam opcu katastrofu al eto :) a ima jos nesto..mislim da ce biti ubrzo kod mene i brak, nez sve me vuce na to, momak stalno o tome prica i o tome kako hoce baby :D ali ja neznam dal bi bila dobra mama s ovim sranjima i jel mi uopce preporucljivo da zatrudnim ovako nnestabilna user posted image

(odgovor članu BlackMagicWoman)
Neposredna veza do poruke: 4483
   RE: Anksioznost??
21.6.2012 16:53:19   
dana123
BMW hvala bogu da si bolje,uf kako si izdržala četiri godine.Valjda dok ne dođe do depresije čovjek dura.Mene je odma i depra i anksioznost vjeruj djecu sam prestrašila sa plakanjem.I ja sam hvala bogu bolje bila ona kriza pa prošla, evo sad razmišljam kako ću na more, dok lani nisam mogla to ni zamislit jer sam u ovo doba bila baš kritična ma naježim se kad se sjetim.Nemam baš puno vremena pisat pa vas sve redom pozdravljam.Zanima me dali je lajlac bila kod psihologa,Lajlac jaaaaavi seeeeeee!!!!!!

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4484
   RE: Anksioznost??
21.6.2012 23:19:39   
BlackMagicWoman
pa eto super, ne bi te dr lagala vjeruj ... samo slusaj njene savjete i prati ih ... ja sam mislila da sam najpametnija i eto zahebala se ... hebeni ponos ... a to za brak i djecu, iskreno bih ti toplo preporucila, ako si dobro tolkio eto da mozes sama ici, i ako se volite, ne znam sta te sprijecava ... vjerujem da ti to moze samo pomoci u lijecenju ... ja nazalost nisam u stanju to imati, za sada, a mozda i nikad, ali eto, svako ima svoju sudbinu ... tablete pomazu individualno i nemoj odmah sebi postavljati pitanja kako ce biti bez njih ... mene sada bas briga hocu li ih piti do kraja zivota, iskreno ... prihvatila sam da sam zaglavila i zadovoljna sam sa svakim novim danom sa sto manje napada nego prethodni ... meni su iskreno dosta pomogle tablete evo u kratkom periodu ... jos nisam sama i ne idem nigdje sama, ali neku noc sam u merkatoru sama stajala 5,10 minuta cekajuci u redu, dok su sestre bile na drugom kraju ... nekom je to smijesno, ali za mene je uspjeh ... i uspjeh mi je sto sam neki dan sama sisla niz haustor, a da nisam ni pomislila kako cu to ... i danima po ovoj velikoj vrucini tutnjam, pomazem kome god treba, danas sam cak izdrzala i u bolnici kod sestre sto mi inace predstavlja uzas ... nazalost trenutno mi je briga dok cekam nalaze papa testa, stitne i prolaktina, jer se ginekolog zabrinuo, ali bice i to u redu ... lajlac, sreco35,mo girl, jano, pa gdje ste sve ? pusa za sve ...

_____________________________

Ako nisi normalan, nesto jesi ...

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4485
   RE: Anksioznost??
22.6.2012 9:03:34   
lajlac
Cure moje, hvala sto pitate za mene! Nekad bolje, nekad gore...i ovi simptomi sto ja imam nekom se mogu uciniti glupastim, besmislenim, svakodnevnim i pretjeranim da bi se o njima razmisljalo na nacin na koji ja razmisljam, ali eto, nekad me natjeraju na paniku i strah. Sjetim se neke pjesme, tacnije refrena ili nekog dijela pjesme, i po hiljadu puta u minutu to ponovim i imam osjecaj da je tako po cijeli dan...prepadnem se, jer sve mislim ovo ce me izluditi, ko da je sve ovo zaglavilo u jednom dijelu, pokusavajuci da izadje iz kruga, ali je zbog necega sprijecen. Strah. Srecica me je utjesila, i nadam se da ce opet user posted image SAmo se nadam da nisam dosadna! Dano moja, bila sam ti kod psihologa, tacnije kod svoje poznanice koja je dugo u ovom poslu i kaze isto sto i vama svima, anksioznost. Medjutim nisam zadovoljna uslugama, jer su nemarni i ne ponude mi nijednu informaciju koju ja vec nisam znala ili pretpostavljala. Imam osjecaj da je sve na meni, da treba proci vremena i raditi na sebi. Black! Ti vec nesvjesno i polako napredujes, pravis korake naprijed, a to je bitno! Dusice draga, bice to dobro. Ti ono pijes tablete za poticanje menstruacije jelde? pa mozda je to to. Mozda je doktor na to mislio, nista strasno. Brynetice kod kojeg psihologa ti ides? Ako hoces napisi mi privatnu poruku :). Brynetice brak??! Super mi se to cini. Ja bih isto, iako me je nasmrt strah tih promjena i da se ne poremete moja ocekivanja i da sve to zajedno ne utjece lose na mene. Ali bi se s lakocom odlucila na taj korak. Medjutim, nazalost, nemamo uslova i ko zna kad cemo ih imati.user posted image

Koka mi se vratilauser posted image Nadam se da su clanice koje se ne javljaju dobro i zdravo. Sve ce ovo biti iza nas jednog dana. Mislim da bi trebali organizirati zajednicko druzenje!!! Hajmo svi na meso u Jablanicu sta nas briga!user posted image
Pozdrav svim mojim curama s ove teme, bojim se da ne zaboravim nekoga! Ove koje se ne javljaju, jer skitaju, pa nek se jave, prepoznat ce se one user posted image

_____________________________

Lajla

(odgovor članu BlackMagicWoman)
Neposredna veza do poruke: 4486
   RE: Anksioznost??
22.6.2012 9:06:30   
lajlac
I cure moje, ne radi mi kompjuter, na popravci je u Sarajevu danima :) Nisam u mogucnosti ni pisati vam, tako da ne zamjerite, citam vas ja onda kad ukradem laptop od koga stignem user posted image

_____________________________

Lajla

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 4487
   RE: Anksioznost??
22.6.2012 9:10:51   
lajlac
Oj jos nesto da pitam! Nadam se da je nasa Nadez dobro! i da je njena bebica na putu :) Nadez, javi nam se da znamo da si dobro. Imamo vec 3 trudnice koje cekaju svoje bebice, super :) Nek je sa srecom!
I nova se nije odavno javljala! kako li je nova? hmmmmmmmm dosta se njih ne javlja vec odavno!

p.s. 3 posta zaredom! Boze dragi, kako sam smetena...ali to je to! Mozak mi radi 1000 na sat :)

_____________________________

Lajla

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 4488
   RE: Anksioznost??
22.6.2012 9:50:52   
mo girl
sto se lajlac raspisala bice docepala se kompjuterauser posted image user posted image user posted image
ja vas ponekad citam niko se nije ni javljao pa nisam ni ja pisala .vidim napredujete hvala bogu BMW izlazis li sama vec?
brinetyce nek si se odlucila da krenes sa terapijom pa mozda nam i mlada uskoro budes koliko vidimuser posted image ma nema te sta biti strah anksioznost nema veze sa brakom pa se ne brini meni je brak pomogao puno.
u nas su velike vrucine pa mene muci mantanje ejer mi je ljeto velika fobija al eto uspjevam nekako se provrtiti i ppo restoranima i prodavnicama znaci jos mogu hodat..sve ostale user posted image da ne nabrajam pojedinacno

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 4489
   RE: Anksioznost??
22.6.2012 15:45:08   
BlackMagicWoman
eeeeeee, lajlic, dusa moja ... ma, bice da je samo mamipara, izbio mi je 200 km, jer meni cim, se spomene neki problem, ja odmah pregled, svaki 6 mjeseci papa test, pregledi, blabla, jbga, hipohondrija ... dok je nas doktori nece bankrotirati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... bar me je ova psihica spasila, na mamu mi lijekove prepisala,pa ih placam petoduplo jeftinije ... ova dr kod koje ja idem na kontrolu lijekova je perfekcija ... nazalost psihoterapije su joj preskupe, ali su svi odlicni neuropsihijatri ... mama joj je dipl na agorafobiji, a i ona je predobar dr, tako se covjek kod nje opusti ... pa eto, ko ima para viska, i zeli kod najbolje dr, preporucila bih dr Sandic u Sarajevu ... ja sam bila za sada samo jednom, uskoro idem na kontrolu, da vidi kako lijek djeluje, ali za taj jedan susret me je cura digla, i vise sam se njoj otvorila nego onoj psihologinji kod koje sam isla par mjeseci ... mo girl, i meni je ljeto, uzas, malo mi je lakse sad uz ove tablete, ali opet je strava ... ma, ja mislim da smo mi heroji cijele planete ... ko ovo govno ima pola godine, treba mu dici spomenik, a tek ovo koliko ga mi vucemo ... ponosna sam na nas bas ... ljubim vas sve redomuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio BlackMagicWoman -- 22.6.2012 15:46:47 >


_____________________________

Ako nisi normalan, nesto jesi ...

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 4490
   RE: Anksioznost??
22.6.2012 19:40:24   
Aminna
Pozdrav svim curama. Da se javim i Kazem da bogu Hvala ide Na dobro super se
Osjecam vec od marta kao nekada. Ponekad kad se iznerviram il puno radim
Tad dobijem neki blag simptom od udila. Imam osjecaj da Evo sad ce da
Pukne glava i ja cu da skrenem. Srecom to naidje jednom dvaput u mjesecu
I traje po par minuta. Al naucila sam se snositi sa nekim stvarima i znam Gdje je granica .
Nadam se da ste Svaka od vas ok i vidim da ide Na bolje. Sto lajlac kaze
Svi Na meso u jablanicu:):):) lajlac radoh bi da Nisam 2700km od jablanice :):)

Lijep pozdrav svima vama

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 4491
   RE: Anksioznost??
22.6.2012 19:53:12   
Zabica27

IZVORNA PORUKA: brinetyca

Drage moje evo da vam se i ja javim ! :) nisam bila u mogućnosti, nije mi radio net. A i napokon sam napravila taj korak i otisla do psihologa i rekla mi je da za početak obećam da neću guglat ići na forume i to tako da ću se malo toga pridržavat user posted image ugl ja sam sve gore, došloje do tog stadija da sad nekad jedva hodam u blizini svoga naselja, ulicu prelazim jedva.hvata me panikamna sredini kad treba da čekam da prođe kolona auta, svakkii novi korak je meni panika problem..hodam zgrčeno ukipim se, strah me , plaši me taj vanjski prostor, te ulice. stalno imam osjecaj da dalje necu moci nastavit i ogranicila sam se puno. sad kako je ugrijalo jos mi je teze. cak i kad s nekim idem nestabilna sam, ponasam se kao luda user posted image user posted image psihologinja mi je rekla da za pocetak moze samo da mi kaze da sam anksiozna i da ce samnom radit kog.bih terapiju a ako ne uspijem s tim da idu farmakoterapija. ja se nadam da ce mi to pomoci i osvjestit me. u petak se idem narucit za 2, moj odlazak njoj. tako sam zarobljena :( kako ste mi vi ? Magic, kako ti napredujes? Ima li pomaka, sve vas ljubim



Slucajno,nakon dugo vremena svratih na ovu temu,na kojoj hvala Bogu nisam vec dugo, i procita ovaj post.Kao da vidim sebe od prije nekih mozda 3-4 godine, strah,panika, nisam smjela nigdje,ali na fax sam "morala" nisam mogla odustati na 4 god, i ta silna putovanja sa faxom, a meni se od busa i mase ljudi ledi krv u zilama, ali natjerala sam sebe da hodam,da putujem,da setam,da zivim, i nije bilo lako, cak sta vise, bilo je grozno.Jedan period sam isla kod dr i pila antidepresive neki 6mj,meni je pomoglo,ali mislim da sam ipak najvise sama sebi pomogla, teorijom da ja to mogu i hocu,da taj strah nije jaci od mene.Danas sam hvala Bogu dobro,udata sam i od nedavno majka prelijepe djevojcice, nije me vise strah, nema panike, naleti ponekad neka krisa, a kome ne naleti?Sad znam prevazici to,a ne tonuti dublje razmisljajuci non stop o stahu.Nadam se da ce ovo sto pisem pomoci bar jednoj osobi sa ovog foruma, bila bih setna ako bude tako.Budite jake ne dajte strahu da vam zaokupi zivot,bitno je naaci drugu zanimaciju bazirati se na nesto stvarno,a ne samo na strah.Da je meni neko tada kad sam bila lose rekao da cu se smjeti udati, biti trudna, roditi i to sve bez imalo straha hvala Bogu ,rekla bih mu da je lud,jer nisam smjela iz kuce izaci.Zato drage moje,glavu gore u bolje sutra,nista ne traje vjecno pa ni taj strah ni panika.Ljubim vas sve...

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4492
   RE: Anksioznost??
24.6.2012 0:03:15   
brinetyca
Evo ovako da vas prvo sve pozdravim, mo girl * đe s mi ti bona :D ljeto ubija ha, ma je sve radi vrućina pa gore bude...drži se , nije opet toliko strašno! Black* ti si meni carica, ma rijesit ces i ti ubrzo ovo sve, vazno je da si posla na terapije, biće bolje, mora! I slažem se, majkemi ovo ko trpi i par mjeseci spomenik mu treba dići.. mi smo heroine žešće user posted image
ZABICE* moram ti reć da si ti prva osoba koja me na ovom forumu rasplakala, i hvala ti na ovom postu jer si mi ulila snagu , veliku snagu i volju sa svojih par rečenica.

(odgovor članu Zabica27)
Neposredna veza do poruke: 4493
   RE: Anksioznost??
24.6.2012 9:45:00   
mo girl
brinetyce tu sam ja samo je slabo aktivan forum špa ni ja ne pisem.a jesil pocela raditi?
sve ostale kako ste mene ce dokrajciti ovo ljeto

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4494
   RE: Anksioznost??
24.6.2012 11:46:32   
Pantera.
Evo i mene ... i moje stare boljke...

prvi napad anksioznosti imala sam prijenekih 5-6 godina i pojma nisamm imala sta se desava. To vece sam dosla kuci i kad sam legla samo su me pocele boljeti noge i pocela sam sva da trnim. Jako sam se prepala.... nekih neobičan i bezrazlozan strah me preplavio.. Da mi je neko na vrijeme rekao sta je to mozda bih se do sad i izborila skroz.. naprotivi meni se stalno vraca.. pogotovo nakon nekog stresnog dogadjaja ili neke sikiracije...

I evo i danas me drzi od zadnjeg puta.Naime suprugu je posao bio u pitanju i ja sam se prepala obziro mda imamo kredite, dvoje djece i td.. Bas sam se bila nasikirala.. i evo nocima kad legnem imam ovaj otupjeli osjecaj i kad muz negdje spomene da idemo meni se ne ide, okusavam maksimalno zaboraviti i konstatno sebi govorim da umisljam da je samnom sve u redu.. nekad i pomogne ali sad je malo jače izraženo... hvala Bogu za sad se sama izborim sa vježbama disanja, nekim modnim časopisima, šopingom, igrom sa djecom i sl. ali je jako ružan osjećaj kao da konstantno imam tremu neku... više ne znam ni kako bi opisala...

Jel neko zna nekog dobrog psihologa u Sarajevu a da nije skup??Otišla bih ja da malo pročačakam ovu moju blesavu glavu!!!

_____________________________

Arhitekti svoje greške pokrivaju mramorom, liječnici zemljom, a žene dekolteom...

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 4495
   RE: Anksioznost??
24.6.2012 19:51:53   
BlackMagicWoman
Pantera, svi su ti oni tu negdje sa cijenama ... Ja sam bila jedino kod dr.Sandic i toplo bih ti preporucila http://www.drsandic.com.ba/ ... sretno ...

_____________________________

Ako nisi normalan, nesto jesi ...

(odgovor članu Pantera.)
Neposredna veza do poruke: 4496
   RE: Anksioznost??
24.6.2012 20:10:11   
sreća35
moje drage heroine evo i mene ,ma grozno ovo ljeto me uništi tako sam puna straha i strepnje,misli i neznam više,bojim se da gubim volju da me ništa ne čini sretnom ,bojim se da mi se stanje ne pogorša iako pijem terapiju,jest da sam terapiju neredovno pila onako kad mi naumpadne sad pijem redovno i molim se Bogu da je ovo samo aBd prolazna kriza zbog ovih vrućina....J se vama pravo izjadah hvala Bogu pa vas imam jer samo vama moku reći niko drugi me i ne razumije.ako bilo šta pokušaš kome reći odmah ispadaš vanzemaljac ili jadnik....Moja Lajlac dušice draga nemoj se brinuti ja sam lično se ubijala od ponavljanja i pjesmi i citata i immena i znam da se osječaš kao debil ali vjeruj mi kada sama sebi čvrto kažeš ovo je simptom anksioznosti i ništa drugo i tu je zato što sam dozvolila da ga se bojim nemože mi ništa prestaće i za određeni period biće ti glupavo čega si se toliko bojala.....Samo naprijed sve če to proči....Black ti si jaka žena ubrzo češ ti biti kao naša žabica.....i sve ostale moje ženice mnogo vas volim i molim se da nam ovo svima prođe aBd...pišite jeli se neko slično osječao ili sam ja sada nedaj bože došla do nečeg goreguser posted image user posted image user posted image Ida naravno sebi zajedno trebamo napraviti veliki spomenik..........POZZZZZ ZA SVE I PIŠITE.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pantera.)
Neposredna veza do poruke: 4497
   RE: Anksioznost??
24.6.2012 22:17:01   
brinetyca
Mo girl, nisam počela raditi .. znaš kako to ide kod nas u Mo, treba ti vezica za sve, nigdje me nitko ne zove gdje god da se javim. ja hodam ovih dana, ne ulazim u kucu, doduse jest da je po selendrama i po prirodi gdje nema sresa i guzvare al hodam opet . stalno sam negdje

(odgovor članu sreća35)
Neposredna veza do poruke: 4498
   RE: Anksioznost??
25.6.2012 10:09:12   
nadez
Evo i mene drage moje lajlac draga hvala sta me mislis,ja nisam se jos porodila guram polokao mozak mi radi turbo pokusavam se kontrolirati ali uvek imam u glavi neke bubeuser posted image sta hodaju tako kaze moj muzuser posted image uvek ja nesto analiziram kako ce biti sta ce biti da ne gnjavim ali uvek se nesto pitam dli ce biti na poradjaj sve uredu,pa dali ce beba biti zdrava sve uredu sa njoj pa dli cu biti dobra mama.............uvek nesto ali da ne pisem sve puno je pozdrav do svi ostali ljubim vas sve

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 4499
   RE: Anksioznost??
25.6.2012 19:56:44   
brinetyca
Eto tako, izađem ja dns malo prohodat, pomolim nos vani i naravno budem loše...
I to otiđem do obližnjeg kafića s prijateljicom na kavu, čak nisam išla glavnim cestama i džaba.
To je mozda radi toga sto ta moja koleg.nezna nista o ovome pa nisam s njom bas najsigurnija, neznam.
Ugl, osjećam se puknutom sto na sat, gubim se negdje u glavi, pola je ni ne čujem šta priča, osjećam da propdama negdje dole i da hodam kao luđak, ukočeno i s očekivanjem evo ga sad će taj napad ludila ne mogu vise. neuravnotežena i negdje u svojim mislima.. samo se nadam da ovo ne traje vjecno, Zabice* koliko dugo je kod tebe ovo trajalo? i jesi li više ovisna o ljekovima? pusa svima user posted image

(odgovor članu nadez)
Neposredna veza do poruke: 4500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  178 179 [180] 181 182   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  178 179 [180] 181 182   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *