|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  179 180 [181] 182 183   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost??
26.6.2012 9:47:56   
mo girl
dobra si ti se makar trudis ja sam odustala.cekacu do jeseni pa cu hodat ovo mi je nemoguce samo se nasekiram i osjecam se jadno kad vidim da nemogu hodat tako da mi je bolje u hladu.ma bona mora ti biti lose na ovoj vrucini svima je a pogotovo nama pa se ne uznemiravaj previse

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4501
   RE: Anksioznost??
26.6.2012 10:39:45   
brinetyca
ma jesam trudim se, hodam svaki dan pa makar tu u blizini, a vecinom se i osjecam tako svaki dan, jadno.. kad ne mgu normalno hodat ko svi normalni ljudi al eto jbgauser posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 4502
   RE: Anksioznost??
26.6.2012 19:32:09   
mili021
Drage moje da vas sve pozdraim,sto se tice hodanja samo cu reci MRZIM LETO, krenem napolje a noge na jednu stranu stranu ja na drugu,ko pijanac,danima me boli glava i imam neke trnce i odmah krenu oni strahovi da isplivavaju,ma groznouser posted image

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4503
   RE: Anksioznost??
26.6.2012 21:50:52   
BlackMagicWoman
poz zenice moje drage ... da vam se pohvalim da sam jucer bila kuci sama citavih sat i po user posted image user posted image user posted image ... nekome je to smijesno, ali za mene je kao da sam se popela na Mount Everest user posted image ... Brinetyce, ja te najbolje razumijem, svaki dan mi je bio takav, ali bas 24 sata sam bila srozana ... I kad nije bilo napada razmisljala sam o njima ... Ali evo korak po korak idem, uz pomoc tableta, ali i svoju borbu ... Ja opet kazem i govno pojesti ako ce mi to pomoci, i nema tu ovisnosti, mi smo isuvise isprepadani lijekovima da bismo bili ovisni ... Vecu ti ovisnost mogu stvoriti lexilium ili kafa nego AD ... Mene su digli iz mrtvih i budim se sa osmijehom ... sretno ... pusa za sve .... nadez, trudnice nasa ljubim te punoooo ... jano gdje si sad u skitnji ? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako nisi normalan, nesto jesi ...

(odgovor članu mili021)
Neposredna veza do poruke: 4504
   RE: Anksioznost??
27.6.2012 12:35:22   
dana123
BMW ma izvućeš se ti, biće to sve dobrouser posted image

(odgovor članu BlackMagicWoman)
Neposredna veza do poruke: 4505
   RE: Anksioznost??
27.6.2012 12:38:05   
mili021
Blago tebi kad su ti pomogli AD. mene su bili srozali na samo dno,pogresan lekar,pogresna terapija ja sam imala sve moguce i nemoguce reakcije na lekove,tako da i sama vise ne znam sta mi je ciniti u totalnom sam lavirintu.

(odgovor članu BlackMagicWoman)
Neposredna veza do poruke: 4506
   RE: Anksioznost??
27.6.2012 14:15:17   
brinetyca
Moja black bravo user posted image samo polako. ja sam dns bila malo opet na svoju ruku zvrknuta, jucer sav dan super, dns otisla na fax, sama po velikom igralistu otovrenom, sama do faxa i nazad, malo sam propadala malo se gubila, malo zgrceno hodala i zurila da orije dodem kuci , sama sam sebi u neka doba izgledalo ćuknuta kolko se borim da pređem put al ipak kad shvatim jbte opet hodam, svaki dan idem negdje, nekad sam gora nekad bolja, nekad mogu i sama a nekad jedva s nekim, ugl krecem se, jest da ima neki klik u mojoj glavi zbog kojeg nisam opustena i ne mogu normalno hodat ko svi drugi al taj klik je valjda ta agora.. nadam se samo da i za nju ima rijesenja. dr mi je rekla da ja unatoc svemu pravo funkcioniram. e sad..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mili021)
Neposredna veza do poruke: 4507
   RE: Anksioznost??
29.6.2012 13:46:17   
Zabica27

IZVORNA PORUKA: brinetyca

Eto tako, izađem ja dns malo prohodat, pomolim nos vani i naravno budem loše...
I to otiđem do obližnjeg kafića s prijateljicom na kavu, čak nisam išla glavnim cestama i džaba.
To je mozda radi toga sto ta moja koleg.nezna nista o ovome pa nisam s njom bas najsigurnija, neznam.
Ugl, osjećam se puknutom sto na sat, gubim se negdje u glavi, pola je ni ne čujem šta priča, osjećam da propdama negdje dole i da hodam kao luđak, ukočeno i s očekivanjem evo ga sad će taj napad ludila ne mogu vise. neuravnotežena i negdje u svojim mislima.. samo se nadam da ovo ne traje vjecno, Zabice* koliko dugo je kod tebe ovo trajalo? i jesi li više ovisna o ljekovima? pusa svima user posted image



Ne bih da te prepadam,ali trajalo je oko 3 god, prestane pa opet dodje, samo ja sam se tada kad prestane plasila da opet ne dodje taj strah, sad vise ne, ne bojim se da ce se ponovo vratiti.Nisam ovisna o tabletama, ne pijem ih jako dugo.Vidim da pises o kafi sa prijateljicom, samo da ti kazem da sam i ja znala izaci na kafu, a da ne znam gdje sam,da nemam pojma sta taj neko s kim sam prica, samo sam kontala u glavi kad ce me spopasti taj stah i kako cu pobjeci na "sigurno" vjeruj da su nekad te kafe bile patnja, nekad ne bih mogla ni izaci,ali moj ti je savjet da izlazis i da bas ides tamo e najvise strah otici ces 10 puta i bit ce ti grozno ali 11 put ce biti lakse i tako svaki put je sve bolje, ne dajte se jace ste od tog straha i necete poludjeti ma koliko god da mislite da hocete.Glavu gore, kiss za sve

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4508
   RE: Anksioznost??
29.6.2012 14:40:32   
blur 77
Cure, kako ste mi sve? Nadeeeeez, ima li sta novo, javljaj evo je kraj juna!Zabice, neka si se javila, uvijek sam voljela tvoje postove, bili su pozitivni. Drago mi je sto si se udala a najvise sto si postala mamica. Cestitam ti od srca! Zamislite, ja sam prije 10-tak dana razmisljala o Zabici, zasto se ne javi, udjem danas na forum i vidim ona pisala poslije par godina. Bas cudno, ali to mi se jako cesto desava, o necemu u tom momentu nemogucem razmisljam i to se desi. Nije valjda da ce me anksioznost odvesti u "vidovite"Nema nam nikako Rabi da se javi. Magic, jako , jako se radujem zbog tebe. Ljubim bas sve i stare i nove drugarice

_____________________________

Van mene dosta boja zivi, Van mene katkad sve i posivi, ili se smraci i naoblaci. Dobro je zato sto postoje i ove moje lepse boje. I neki osmeh suncan i plah. I vetar necujan kao dah.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 4509
   RE: Anksioznost??
3.7.2012 15:27:06   
brinetyca
Zabice, ne plašiš me , svejsna sam da se može vratiti i kažu kad se vrati da bude duplo gore ali da poslje toga stvarno prođe. naravno skloni smo tome uvijek nas može zadesit ali vazno je da lijeka ima i za ovo. Tri godine bih ja mogla izdurat nekako, mene je strah kad negdje pročitam da ljudi imaju to po čitav život ili 10, 15 godina. nadam se da nisam ja ta. nek i mene pati 3 godine ja cu biti prezadovoljna:) vec sam skoro godinu dana u ovim tripovanjima. a znaci ti jos uvijek pijes lijekove, nisi prestala kako sam ja shvatila? inače, ostale, kako ste svi? ja bila na moru 4 dana malo sam odmorila, ugl je ljepse neg u ovom gradu. putovala u busu 7 sati, mislila sam da cu popizditis dobit ali nisam heheuser posted image ljubim vas sveee

(odgovor članu blur 77)
Neposredna veza do poruke: 4510
   RE: Anksioznost??
5.7.2012 13:53:13   
Rabi

IZVORNA PORUKA: blur 77

Cure, kako ste mi sve? Nadeeeeez, ima li sta novo, javljaj evo je kraj juna!Zabice, neka si se javila, uvijek sam voljela tvoje postove, bili su pozitivni. Drago mi je sto si se udala a najvise sto si postala mamica. Cestitam ti od srca! Zamislite, ja sam prije 10-tak dana razmisljala o Zabici, zasto se ne javi, udjem danas na forum i vidim ona pisala poslije par godina. Bas cudno, ali to mi se jako cesto desava, o necemu u tom momentu nemogucem razmisljam i to se desi. Nije valjda da ce me anksioznost odvesti u "vidovite"Nema nam nikako Rabi da se javi. Magic, jako , jako se radujem zbog tebe. Ljubim bas sve i stare i nove drugarice


user posted image
Evo me, laptop mi devastiranuser posted image a bacila sam se i u neki mali biznis pa bas nemam vremena. Meni se isto desava kao i tebi blur77. Nekad pomislim na neku osobu, u toku dana je sretnem ili me nazove ili je cak vidim za nekoliko minuta...Cuj sta se meni neki dan desilouser posted image Spremam se na posao, obukla sam neku haljinu na bretele i na bretelama neke plasticne nitne koje ako puknu ispasce mi cice. I tako se ja cesljam u wc-u i prodje mi misao Sta ako mi na poslu pukne ova vezica? Hahahahah....znate sta mi se deslo, ne moram vam reci!! I tako neke situacije i sitnice.
Kako ste sve redom? Kako podnosite ovu vrelinu?
Nadam se da ste sve dobro, da ste anksioznost stavile na cekanje i da je ne bendate!
Nemam vremena da citam, necu nikoga da izdvajam niti nabrajam...jednostavno vam svima saljemuser posted image user posted image i POLJUBAC

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu blur 77)
Neposredna veza do poruke: 4511
   RE: Anksioznost??
5.7.2012 15:30:11   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Rabi



Evo me, laptop mi devastiranuser posted image a bacila sam se i u neki mali biznis pa bas nemam vremena. Meni se isto desava kao i tebi blur77. Nekad pomislim na neku osobu, u toku dana je sretnem ili me nazove ili je cak vidim za nekoliko minuta...Cuj sta se meni neki dan desilouser posted image Spremam se na posao, obukla sam neku haljinu na bretele i na bretelama neke plasticne nitne koje ako puknu ispasce mi cice. I tako se ja cesljam u wc-u i prodje mi misao Sta ako mi na poslu pukne ova vezica? Hahahahah....znate sta mi se deslo, ne moram vam reci!! I tako neke situacije i sitnice.





user posted image user posted image jao, sto me nasmija :) bas bi kolagama uljepsala dan user posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 4512
   RE: Anksioznost??
5.7.2012 22:07:32   
brinetyca
Kako ste ? šta radite po ovim vrućinama:) Ja dns čitav dan vani i super budem , uvecer isto izasla, oa panicarenja ni P nije bilo, tmn kontam oporavljam se malo . stanem kod trznog gdje inace malo prometno, cekam prijat. super sve , ne blesam, ne mantam.. i popijemo kavu, vidim ja lagano se muti pred ocima slabost u rukama .. gubim se negdi..podem kuci ona me isprati jer sam joj rekla da me slabost hvata i do stana mi ostane preletit ulicu i hodat minutu. predem ulicu tako nesigurno, jedva sam se natjerala zakoracit, ulovi me panika zesca na sredini a ne mogu ni tamo ni ovamo..srce trese, ruke drhte, ja kofol na mob pricam i smijem se jos.. a svake sekunde mi dolazi osjecaj bespomocnosti i pomisljam da sjednem dole na ulicu dok me netko ne pokupi jer vise neznam sta da radim kolko šiizim..zablokirala skroz. preletim do stana jedva a sav dan prije toga biudem oke i haj ti to sad skontaj.... odjednom.. da covjek pomisli da vise nikad nece smjeti mrdnut iz stana..:( pripisujem ovo malo i kofeinu..user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 4513
   RE: Anksioznost??
6.7.2012 11:34:49   
dana123
Rabi baš mi drago što si se javilauser posted image .Evo da se i ja javim ja sam ok, već sam rekla ne sto posto onako sa kraćim krizama.Radim po kući, na poslu imamo jednu sa dijagnozom š.onda mošte mislit kak me nebi vatala fljakauser posted image user posted image ,nije to ništa strašno kažem sama sebi ma baš me briga nek bude šta bude, i meni odmah lakše već sam se navikla na takve pacijenteuser posted image user posted image .Da vam kažem jednu takve osobe smatraju da je sa njima sve u redu i teško prihvaćaju terapiju sve dok netko drugi ne primjeti da nešto nije sa njima u redu.A što se tiče vrućina ,ma ja za osam dana idem na more tak da baš nemam vremena razmišljat o anksioznosti,okupirana moremuser posted image , eto sve vas redom pozdravljam da ne nabrajam.

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4514
   RE: Anksioznost??
6.7.2012 12:10:41   
biba26
Evo i mene drage moje!!! Ja sam prilično ok, ima nekoliko dana da sam super, ni ne sjetim se na anksioznost, a onda nekoliko koma sa prislnim crnim mislima. Ljeto je  pa je i ova kučka jače izražena, nekako mi se čini da je to zimi lakše podnositiuser posted image , kako radim u školi sad su praznici i godišnji pa imam više vremena za razmišljanje hihihi. Šaljem pozdrave svim članicama!!! user posted image user posted image

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 4515
   RE: Anksioznost??
9.7.2012 17:20:06   
brinetyca
A žut nam forum hihihi , kak oje moćna boja, morala sam uci samo da to komentiram haha, kako ste ? nigdje nikoga.. ja nez sta da kazem, nekad super, nekad jednostavno ne smijem hodat, hodam a ko da nisam ja..

(odgovor članu biba26)
Neposredna veza do poruke: 4516
   RE: Anksioznost??
11.7.2012 19:18:05   
brinetyca
Ovaj forum pravo neaktivan user posted image što vas nema ? ako ste bolje onda mi je drago!
Ja kako kad, svaki dan sam vani vecinom izjutra mi vise pase, uvecer budem gora, nezz sto.
vise ljudi po gradu, sparno sve mi nerealno, bojim se, mantam itd itd.
ali eto krecem se opet nekako.
imam vas nesto pitati, ugl ja sam s momkom skoro 7 god.
i sad..u vrijeme mojih plodnih on je ..u mene štrc štrc user posted image znate vec
i ugl to je uradio dva, tri puta.
on to hoće a i ja
ali ja neznam jel mi to pamtno u ovom razdoblju i kako cu se brinut za bebu kad ne smijem hodat normalno vanka.
neki kazu to ce te preporodit, nemoj da te to sprjecava i tako al se ja svejdeno brinem

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4517
   RE: Anksioznost??
11.7.2012 20:56:24   
mo girl
ovo moram odgovoritiuser posted image znaci zelis bebu?
ma to nikad nemozes znati dok nevidis mozda bas budes super tada,evo vidis koliko ovde zena ima djecu pa deveraju nekako nemoj sebe ograniciti da sad nemas djece dok ti ovo ne prodje.nego kad ces znati jel se sta konkretno desilo?

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4518
   RE: Anksioznost??
11.7.2012 23:17:04   
brinetyca
želim:)
hvaala na odg.:)
pa gle moja mostarko, ja ne kuzim dobro te dane i to ,a i uvijek mi kasni po 10 ak dana
ukucala samna net i oni su mi kao sracunali
ako ista bude trebala bih znati za jedno 2 tjedna.. ja mislim, jer neznam nakon kolko (ako zatrudnis) mozes znat..
mislim tu negdje oko prilike. negdje duboko u sebi imam tu potrebu, bas bi voljela da bude

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 4519
   RE: Anksioznost??
12.7.2012 9:42:45   
mo girl
to mozes znati pa tako 10-15 dana nakon ovuacije al imas temu zatrudnjivanje pa malo bolje preberi ako zelis bebu imas bas dobrih tema i savjeta.ma ako ti ciklus nije redovan onda je to tesko odrediti al ja sam ti to racunala dan kad trebas dobiti pa ako nedobijes uradi test.
dosta zena kaze da ima je dijete pomoglo da prebrode anksioznost jer onda nemas kad misliti na gluposti nego stalno letas oko djeteta pa ako si spremna na to sve bacaj se na posao

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4520
   RE: Anksioznost??
12.7.2012 9:46:18   
mo girl
http://www.ringeraja.ba/forum/%C5%BDelimo_novog_%C4%8Dlana/forumid_91/tt.htm
ovde imas sve moguce o tome pa navaliuser posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 4521
   RE: Anksioznost??
12.7.2012 11:16:59   
brinetyca
user posted image tenk ju mo girl. pa e, nemas kad mislit o glupostima, zanimas se djetetom i mozda s vremenom oguglas na anksioznost !user posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 4522
   RE: Anksioznost??
12.7.2012 19:40:49   
BlackMagicWoman
opala brinetyce, pa sta ja to citam :P draga, ako si zaista spremna, navali slobodno, jer mnogima je pomoglo ... pusti se plodnih dana i necekaj da vidis jesi li, nego svaku noc,svako jutro obnavljaj gradivo :) ja se divim zenama koje su rodile, odgajaju djecu, jer ja zaista jos nisam spremna,a i ko zna kada cu, iako sam luda za djecicom, mada def ne bih mogla po citav dan se njima baviti, jos zelim da uzivam ... ako si za to iskreno, a ne zato sto mislis da ce te to rijesiti anksioznosti, zelim ti puno srece i javi nam kakva je situacija ... ja sam vecinom ok, mada sam imala opet problema sa menstr, pa sam krvarila skoro mj dana, a zoloft mi ne da mira, samo bih nesto radila, pa sam se malo zeznula gurajuci neki namjestaj u tom stanju ... hahhhaha ... ovaj zoloft je ko spid, samo bi nesto radio :PPPP kako su nam ostale zene ? ljubim vas sveee

_____________________________

Ako nisi normalan, nesto jesi ...

(odgovor članu brinetyca)
Neposredna veza do poruke: 4523
   RE: Anksioznost??
13.7.2012 0:15:09   
brinetyca
black ženooo user posted image
pa znaš kako, više ja to radi sebe želim a i on isto, ne toliko radi anskioznosti, kažem, čak me strah baš radi toga, kako ću ..ipak u ovakvom stanju nisam nekad sposobna sić do prodavnice a oko djeteta moras cio dan gore dole i obavljat mnoge svari, setta ga i tako, lako mi je sebe uskratit setnje ili necega jer se ne osjecam stabilno ali bebi to ne bi mogla radit..
ako slučajno bude šta naravno da vam javim user posted image black, pa kako si sada? jel izlaziš i kako se osjećaš osim što si hiperaktivna izlazis li sama ,ima li pomaka nekog user posted image

(odgovor članu BlackMagicWoman)
Neposredna veza do poruke: 4524
   RE: Anksioznost??
13.7.2012 19:03:09   
kupina
Zdravo!
Zanima me da li je neka od vas imala strah od smrti?Posljednih dana neprestalno mislim o tome,ne mogu normalno da funkcionisem,osjecam neki pritisak u glavi,nervozu u stomaku,u grudima me nesto steze....sta god da radim ,sta god da pricam mislim o tome...potpuno me taj osjecaj obuzeo,sve mi besmisleno...strah me nepostajanja,strah me brze prolaznosti zivota...prije me ponekad uhvati panika zbog toga,ali sam to mogla potpuno normalno prihvatiti,bilo mi logicno,malo se prepadnem,ali brzo me prode...ali sad ne mogu da se rijesim tog osjecaja...ne znam sta da radim..nikako ne mogu da se opustim...strah me koliko ce taj osjecaj trajati,...da li cu se svakim danom sve gore i gore osjecati :(
Potrebno je da me neko razgovori,ne znam s kim da pricam o tome...sa muzem sam pokusala..ali ne ide :(

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 4525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  179 180 [181] 182 183   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  179 180 [181] 182 183   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *