|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ad mlijeko - do godine i dalje...
12.3.2011 21:59:36   
lepao
Mislim da Mamica moze odgovoriti ako sam njoj postavila pitanje..nema poente negirati moja pitanja..ti kad postavis svoje nadam se da ti odgovore posto je to pravedno niti smatram icije pitanje manje vrijednim...

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

moj ti je savjet kupi bebelac 1 i probaj.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ad mlijeko - do godine i dalje...
12.3.2011 22:06:26   
Skvo RR
Pa sta fali mom savjetu..Pitas o bebalcu na 5 tema..pa sam ti dala savjet.
Ti samo postavljas pitanja, a savjete ne uvazavas.

Pitala si za bebelac 2. Da li ti je to jasno?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ad mlijeko - do godine i dalje...
12.3.2011 22:11:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

moj ti je savjet kupi bebelac 1 i probaj.
Evo i ja ti ovo samo mogu reci. nemoj se nac uvrijednja al  zasto bolan toliko brines user posted image user posted image ...... nekontamuser posted image
Daji pa ces vidjeti menjala sam i ja hape al uz savjet ped. naravno i nikad nisam bila u brigi ili dilemi pa valjda i oni "strucni" znaju sta rade i sta daju.....
Jos jednom bezzz se brines ako je bebi o.k :-))))))

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ad mlijeko - do godine i dalje...
28.3.2011 11:42:43   
amy09
jel zna neko smije li se davati ujutru obicno megle mljeko,a navece spavamo sa aptamil 3 ..cula sam da se ne smije tj da ne valja ako dajes aptamil da dajes i obicno mijeko...i do kada je vama uredu da dijete pije aptamil 3...bas me zanima hvalaaa vammm

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ad mlijeko - do godine i dalje...
28.3.2011 11:57:25   
salmy
Ja sam user posted image davala uz Hipp 3 obicno mlijeko.Ne vidim razloga zasto neuser posted image
Poslije Hipp3 sam presla na Hipp nocnu,ali mojuser posted image nije vise htio i ja sam prestala sa Ad mlijekom.Otprilike kad je napunio 14- 15 mjeseci

(odgovor članu amy09)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ad mlijeko - do godine i dalje...
28.3.2011 12:01:04   
Anoniman
i ja prvi put cujemuser posted image

A pije i mlijeko i hipp (jos uvijek...razlog...ne jede mi nista...pa ako nista, na taj nacin da ubaci nesto od zeljeza, vitamina i mineralla...ima 2 god.)

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ad mlijeko - do godine i dalje...
28.3.2011 12:14:02   
emi7908
i ja ovo prvi put čujem, a dadada moj maleni je isto slabije jeo kad sam mu davala i aptamil 3 i mlijeko... ne znam da li to igra neku ulogu, mislim da li ga toliko zasiti da slabije jede??? poslije sam ukinula aptamil i nastavili sa  mlijekom 3,8 % masnoće naravno uz konsultacije sa pedijatricom... eh kao malo je počeo i da jede .. pa sam na kraju smanjila i mlijeko, pošto je morao popiti flašicu ujutro, poslije podne i navečer ...
jednostavno ima te faze kad ima bolji apetit i kad slabije jede..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ad mlijeko - do godine i dalje...
28.3.2011 12:18:52   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: amy09

jel zna neko smije li se davati ujutru obicno megle mljeko,a navece spavamo sa aptamil 3 ..cula sam da se ne smije tj da ne valja ako dajes aptamil da dajes i obicno mijeko...i do kada je vama uredu da dijete pije aptamil 3...bas me zanima hvalaaa vammm


ja isto prvi put ovo cujem, ja sam Luki do unazad dva-tri mejsseca davala aptamil 3 i mlijeko u cokolinu npr. i niko mi nije rekao da ne dajem.
a prestala sam jer on vise nece, hoce samo mlijeko sa kras ekspresom
a mladji pije milumil 3 a ponekad mlijeko  sa pahuljicama i sl.user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu amy09)
Neposredna veza do poruke: 133
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *