|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 22:19:58   
Anoniman
moja se rodica sad vratila s mora i samo produzila u hitnu... na kraju u cum... koliko su je izujedaliuser posted image nikad cura nije imala problema niti alegiju na komarce...to su garant ovi tigrasti made by raid laboratorijuser posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 23:23:31   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

Mene su sinoc svu izujedali komarci kao sto neko rece isto da imam pljuskaviceuser posted image Danas sam cijelu kucu pretrazila i ni jednog nisam nasla mislim da mi i veceras spremaju igrankuuser posted image

joj ja sad navratih da se požalim...isto dido draga...
ja sam ranjenik od komaraca...čak na nosu 2 ujeda i nevjerovatno po prstima...na tri prsta ljeve ruke odmah kod nokta...pa tp je tako iritantno užas...

noge i ruke da ne govorim...a svrbi bože sačuvaj...čime da namžem da smirom spavam inače ću se češat katastrofauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 23:40:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

Mene su sinoc svu izujedali komarci kao sto neko rece isto da imam pljuskaviceuser posted image Danas sam cijelu kucu pretrazila i ni jednog nisam nasla mislim da mi i veceras spremaju igrankuuser posted image

joj ja sad navratih da se požalim...isto dido draga...
ja sam ranjenik od komaraca...čak na nosu 2 ujeda i nevjerovatno po prstima...na tri prsta ljeve ruke odmah kod nokta...pa tp je tako iritantno užas...

noge i ruke da ne govorim...a svrbi bože sačuvaj...čime da namžem da smirom spavam inače ću se češat katastrofauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sircetom pa se ujutru tusiraj nema ti drugeuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 23:45:07   
Hanady RR
e fakat hoću evo odmah...samo da upali...imama duge nikte zamisli kako bi izgledala da nasatvim sa češanjem...joj na nosu 3 ujeda imamuser posted image na čelu 1user posted image user posted image user posted image užas...i sve to sinoć.
Hvaka probat ću ovo družeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 23:51:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e fakat hoću evo odmah...samo da upali...imama duge nikte zamisli kako bi izgledala da nasatvim sa češanjem...joj na nosu 3 ujeda imamuser posted image na čelu 1user posted image user posted image user posted image užas...i sve to sinoć.
Hvaka probat ću ovo družeuser posted image







(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Aparatić za komarce i beba
12.7.2010 23:52:11   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao umjesto da nesto napisem ja citirala sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image
probaj meni pomogneuser posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 18.6.2012 10:25:59 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Aparatić za komarce i beba
18.6.2012 19:13:45   
koka i po
Pozdrav drage mame,
jucer je mog sina od 4,5 mjeseca bocnuo komarac. Plac, plac i samo plac dok nije zaspao. Koji su vasi savjeti? Sta koristite da zastitite bebu? Kako pomoci ako ga ipak bocne? Postoji li neko sredstvo posebno za bebe? mi veliki koristimo Autan pa me zanima je li on siguran i za tako malu bebu.

Unaprijed hvala na vasim savjetima


malo duhanskog pepela na ubod je odlican protiv svraba,djeluje dugotrajno.
e sad neznam koliko je pametno staviti pepeo na djeciju kozu.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Aparatić za komarce i beba
18.6.2012 19:59:40   
d.dita
Fenistil gel, a ima i neka kremica u dm-u za djecu za posle ujeda komaraca. Ja sam svome sinu kada je bio bebica koristila autan junior za prevenciju a ako ga ipak bocne, jabukovo sirće na vlažnu gazicu kao oblogicu. Uvijek radije autan nego da ga izboca komarac ali sam i autana stavljala skroz malo.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Aparatić za komarce i beba
11.7.2012 19:48:32   
optimal
Ima li neko chicoo aparat sto se moze prenositi da je a snjim zadovoljan; Koliko traje jedna baterija; je li jEDna dosta za pet dana?

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Aparatić za komarce i beba
24.7.2012 19:19:53   
optimal
Pišem za sve one koji budu tražili informaciju o aparatiću na ovom mjestu, chicoo aparat je totalno bezveze i uopšte ne djeluje, džaba sam bacila 18 KMuser posted image

(odgovor članu optimal)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *