|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 9:52:19   
new mama
Ja Ajnu ostavila prvi put da noci kod svekrve kad joj je bilo dvije godine,pa mozda i malo jace,kako mi je bilo tesko tada,jedva sam noc provela bez nje,jedva cekala jutro da odem da je vidim,a kasnije kad sam je ostavljala svaki put je lakse bilo,naviknes se,a i ona je dobra,lijepo spava tako da nema problema.Cak je u Decembru skoro cijelu sedmicu spavala kod moje mame,ja radila puno pa da je ne maltretiram,ali isla sam svaki dan da je vidim,ja kuci,a ona ostaneuser posted image ,ali eto naviknes se na sve,ma samo nek je njoj dobro i da sam ja sigurna da je u dobrim rukama,a onda sve lakse ideuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 9:55:15   
rose 87
Edah je spavao kod moje mame za novu godinu,ali sam im cijelu noc dosadjivala pozivima,mada je sve bilo ok i on je super spavao,sad kada se vise ne budi po noci i kad doji samo 2 puta,mama me smori pitanjima kad cu joj ga dovesti na spavanje,a vidim da bi i mm zelio da ga odvedemo jednu noc a ja uvijek nalazim izgovore,sad je da cekam da prodje ovaj period kad bi se mogla javiti reakcija na vakcinu user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 10:10:36   
teacher75
meni lana sada super spava, tako da nema potrebe da je ostavljam negdje da se mi naspavamo i odmorimo. ona ne smeta ni mm ni meni tokom noci, vise nam smeta ovisnost o kompjuteruuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 10:12:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

teacher sklopila bi ti oči sigurnouser posted image user posted image user posted image
pogotovo što biste ti i tm bili sami i malo uživaliuser posted image user posted image user posted image

i ja sam tako mislila, i znala sam u noći razmišljati šta ako se probudi, šta ako bude plakao
međutim to me je vremenom popustilo
znam da mu bude lijepo, da ga svi paze i posvete mu se, tako da se on nas sigurno i ne sjeti
a to za posao možeš gledati i s druge strane- pa mi radimo da bismo njima obezbijedili bolji život, da bismo ispunili njihove želje
tako sam ja sebe tješila kad sam počela raditi nakon porodiljskog


uzivamo mi i ovako, lana ne spava s nama u sobi a vec u 9 najkasnije zaspi i spava do ujutro oko 7user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 10:17:08   
taurus
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus

teacher sklopila bi ti oči sigurnouser posted image user posted image user posted image
pogotovo što biste ti i tm bili sami i malo uživaliuser posted image user posted image user posted image

i ja sam tako mislila, i znala sam u noći razmišljati šta ako se probudi, šta ako bude plakao
međutim to me je vremenom popustilo
znam da mu bude lijepo, da ga svi paze i posvete mu se, tako da se on nas sigurno i ne sjeti
a to za posao možeš gledati i s druge strane- pa mi radimo da bismo njima obezbijedili bolji život, da bismo ispunili njihove želje
tako sam ja sebe tješila kad sam počela raditi nakon porodiljskog


uzivamo mi i ovako, lana ne spava s nama u sobi a vec u 9 najkasnije zaspi i spava do ujutro oko 7user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image pa tebi je super
moj R je  spavao s nama u sobi do 4. godine, i sve do tada se u sobi u toku noći po nekoliko puta moglo čuti: "HOĆU SOKA" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 10:22:05   
emma.L
IZVORNA PORUKA: taurus

prošli prvi maj je ostao kod svekrve 3 dana a mi bili na moru, bilo nam je prelijepo, baš smo uživali i vratili se napunjenih baterija da imamo strpljenja i energije za dijete




Ja ovo ne mogu uraditi. Pa ako meni odgovara i godi morski zrak, samo pomislim koliko dobroga će učiniti mom djetetu. Ili planinski. Nikad još nismo otišli za vikend na planinu bez nje, a to nam je 20 km od kuće.
U međuvremenu je Ema počela ostajati kod nane na spavanju. To smo počeli raditi malo prije 2. rođendana  nakon što jedan dan nije htjela ići doma od njih. I MM kaže, nije htjela ići, morao sam je zaružiti. Tada sam shvatila da mi dijete sve priča, da zna tražiti i reći što joj ne paše i rekla, ako želi, neka spava. Ostavimo je svako dva ili tri tjedna na spavanju, ali ujutro se još nikad nisam naspavala - uvijek se nadignem zorom i gledam na sat kada ću po nju user posted image . A ona i nana i dedo i tetka uživaju, pa i neka ih ponekad.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 10:24:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: emma.L

IZVORNA PORUKA: taurus

prošli prvi maj je ostao kod svekrve 3 dana a mi bili na moru, bilo nam je prelijepo, baš smo uživali i vratili se napunjenih baterija da imamo strpljenja i energije za dijete




Ja ovo ne mogu uraditi. Pa ako meni odgovara i godi morski zrak, samo pomislim koliko dobroga će učiniti mom djetetu. Ili planinski. Nikad još nismo otišli za vikend na planinu bez nje, a to nam je 20 km od kuće.
U međuvremenu je Ema počela ostajati kod nane na spavanju. To smo počeli raditi malo prije 2. rođendana  nakon što jedan dan nije htjela ići doma od njih. I MM kaže, nije htjela ići, morao sam je zaružiti. Tada sam shvatila da mi dijete sve priča, da zna tražiti i reći što joj ne paše i rekla, ako želi, neka spava. Ostavimo je svako dva ili tri tjedna na spavanju, ali ujutro se još nikad nisam naspavala - uvijek se nadignem zorom i gledam na sat kada ću po nju user posted image . A ona i nana i dedo i tetka uživaju, pa i neka ih ponekad.

ne bih ni ja mogla na put bez nje, osim da moram nesto poslovno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 10:27:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus

teacher sklopila bi ti oči sigurnouser posted image user posted image user posted image
pogotovo što biste ti i tm bili sami i malo uživaliuser posted image user posted image user posted image

i ja sam tako mislila, i znala sam u noći razmišljati šta ako se probudi, šta ako bude plakao
međutim to me je vremenom popustilo
znam da mu bude lijepo, da ga svi paze i posvete mu se, tako da se on nas sigurno i ne sjeti
a to za posao možeš gledati i s druge strane- pa mi radimo da bismo njima obezbijedili bolji život, da bismo ispunili njihove želje
tako sam ja sebe tješila kad sam počela raditi nakon porodiljskog


uzivamo mi i ovako, lana ne spava s nama u sobi a vec u 9 najkasnije zaspi i spava do ujutro oko 7user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image pa tebi je super
moj R je  spavao s nama u sobi do 4. godine, i sve do tada se u sobi u toku noći po nekoliko puta moglo čuti: "HOĆU SOKA" user posted image user posted image user posted image


ne zalim se, budila se samo dok je dojila, znaci do prije nepuna 2 mjeseca, od tada se rijetko probudi, a mi smo je od 2. mjeseca prabacili u drugu sobu tako da je navikla da ne spava s nama. bio nam je problem na moru jer nije mogla s nama zaspati na krevetu pa smo jooj na kraju stavili dusek na pod i tek tada je zaspala, naviklo dijete da spava samouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 10:38:06   
babina beba
Ja sam svoju malu  od 6 mjeseci pocela ostavlajti na spavanju van kuce, uglavnom kod jedne od tetki! Jesam razmislajla sta, kako, ali uopste ne zalim jer mala se navikla (3,5 godine)  sad bih je mogla poslati  i ostaje par noci i ona je skroz ok. Svi je maze, paze i dobro joj. Nekad cak nece kuci! Svi imamo drugacije misljenje, ali bih takodje svima preporucila da navikavaju djecu ostavljati, jer sta da se mora, pa nece uvjek biti nana i tetki da ih cuvaju na koje su navikli! Lakse je puno ostaviti djete i mirno zaspati kad Vas djete zagrli, poljubi i ode s voljom, nego da ide sa suzama!
Tipa more, planine nisam jos otisla bez nje, ali s vremena na vrijeme je posaljem negdje na spavanje, cisto da se ja odmorim, dam sebi i muzu malo oduska!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 10:47:08   
Hanady RR
ja sam stariju sa 8 mjeseci počela kod mame ostavljati na spavanju. i ne žalim...
navikla se bez mene i onda kada je došao trenutka da bude bez mene u drugoj trudnoći jer sam mjesec dana prije poroda morala ležati u bolnici i meni i njoj lakše je bilo.
zato sam sa mlađom grešku napravila nenormalnu...nikada nije kod mame spavala niti uopšte van kuće...
kada sam trebala na operaciju žuči sikirala sma se strašno...
jednu noć prije operacijie ostavila sma je kod mame u 2 u noći muž je morao ići po dijete jer je vrištala do besvjesti jer mene nema tamouser posted image

Tako kad sma otišla u bolnicu mama je kod nas bila a muž je uzeo slobodne dane...i tih nekoliko noći su joj lakše prošle jer joj je babo bio tu i bila na svom terenu...oni kažu da nije plakala...al starija kaže često kad je mama išla d avadi kamečiće sve babo seki govorio nemoj bebo plakt nemoj bebo plakat...tako da mislim da im je plakala al neće oni mene da sikiraju.

Mislim da za svoje dobro i dobro djeteta svoga u slučaju određenih situacija ovoga tipa gdje naše zdravlje zahtjeva odvajanje od djeteta treba biti na vrijeme spreman da se ne sikiramo ni mi ni dijeteuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 12:13:09   
Dina_1405
Dovedite vi svoje malisane kod mene,ja imam strpljenja,volim djecu,a imaju i prostora da se igraju. Vidjecete , kad dodjete po njih nece htjeti kuci. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 12:25:26   
Malenaoduvijek
ja sam jedna od onih ludih mama sto sebi cine medvjedju uslugu i ne ostavljam djecu nigdje, ni kod koga. tu sam gora ja nego djeca.
stariji je bio sa mm kod bake i dede kad sam ja isla da se porodim drugi put i tada jedino je spavao bez mene.a ja sam plakala k'o godina sto nije sa mnom.
moja sestricna je spavala sa nepunu godinu kod mene, digao im se parket i dijete bilo kod tetke 5 dana, sestra i zet dolazili samo da je vide, a ja da svoje ostavim user posted image user posted image user posted image .
a znam da bih trebala uskoro, barem starijeg.iako oni se jos uvijek bude po noci i to vise puta gdje cu ja nekoga peglati da ne spava radi mog djeteta.
mama razmazila user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 12:29:13   
veeseelaa
ja sam jedna od onih ludih mama sto sebi cine medvjedju uslugu i ne ostavljam djecu nigdje, ni kod koga


ne kontam zašto bi ostavljala user posted image user posted image
ni ja svoju nikom ne ostavljam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 12:29:29   
Blue rose RR
Ne znam kada sam je tačno ostavila da spava kod mame, ali je to bilo definitivno prije 1. rođendana.
I dan danas je ostavim kod svoje mame, jer ujutro bude vrlo često pretjerana zima, da i mama insistira da je ostavim da prenoći, da se ne bi bezveze prehladila, a onda svima nama problem.
Prošle i pretprošle hefte je ostla haman cijelu heftu, mi smo išli da je obiđemo svaki drugi dan.
Dobro kikici , dobro meni, a i mami je drago da uživa u unuci.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 12:37:10   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam jedna od onih ludih mama sto sebi cine medvjedju uslugu i ne ostavljam djecu nigdje, ni kod koga


ne kontam zašto bi ostavljala user posted image user posted image
ni ja svoju nikom ne ostavljam



zato sto kada bude trebalo nece htjeti mrdnuti od mene, oni su 24 h sa mnom user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 12:42:24   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam jedna od onih ludih mama sto sebi cine medvjedju uslugu i ne ostavljam djecu nigdje, ni kod koga


ne kontam zašto bi ostavljala user posted image user posted image
ni ja svoju nikom ne ostavljam



Zato što moram izaći iz kuće i otići na posao u bilo koje gluho doba noći.
Zato što mogu završiti (pu,pu,pu) u bolnici.
Zato što se moram nekada i odmoriti.

A da moje dijete ne doživi nervni slom, kada se probudi i vidi da nema mame.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 12:42:44   
veeseelaa
moja boravi u vrtiću po cijeli dan, noću je ne volim ostavljati nikom jer je poželim i garant bi negdje oko 3 otišla da je uzmem 
kad mi je snaha išla u  bolnici zgog kiretraže zaostale posteljice dvije noći sam noćila kod brata jer sam ja čuvala bebicu i tad je moja ljepotica noćila kod moje mame i jako mi je falila
Inače samostalna je, ne bi bilo frke da negdje ostane bez mene al ako nema prijeke potrebe za tim ja sam protiv

< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.2.2011 12:43:10 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 12:44:18   
Lady26
Ja isto Lanu nikad nigdje ne ostavljam, cak kako sam pocela raditi ni na cuvanje...grijesim znam ali volim da je uz mene...
Sve mislim ne moze ona bez mene..a ustvari ne mogu ja bez nje...jer dijete spava po cijelu noc, nekad se trzne i zaplace, dam joj cuclu i ššššš, ona samo nastavi...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 12:47:18   
ivanasa
ja ne mogu svog malenog ostaviti nigdje da spava nema sanse..ne znam od kada se rodio bio je max dva sata od mene odvojen i to je to.navikao on na mene navikla ja na njega i dzaba..znam da je to pogresno,ali jednostavno ne ide..i taj sat-dva kad g neko cuva ja brinem i mislim sta radi,jel jeo,nije jeo,jel place itd..i onda mi bolje ne izaci.imam lose iskustvo sa svekrvom sto se cuvanja i tice i nema teorije da joj ostavim njega prek noci,a onda ne mogu ni mami jer ce mm pitati sto ne ide kod njegove mame a za pola stvari on ni ne zna tako da nista od toga..malen je jos,malo kad naraste pa kad bude sam znao reci sta zeli i sta mu treba onda cu i razmislitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 13:02:01   
Amani12
Jos uvijek nisam svog bebaca nigdje ostavila da spava.
Muz i ja znamo cesto izaci,ali se uvijek vratimo ranije i odemo po njega do moje mame ,gdje ga uvijek ostavljam
ako moram nesto obaviti ili izaci s dragim ili drustvom...




_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 13:48:15   
Ninushka
IZVORNA PORUKA: ivanasa

imam lose iskustvo sa svekrvom sto se cuvanja i tice i nema teorije da joj ostavim njega prek noci,a onda ne mogu ni mami jer ce mm pitati sto ne ide kod njegove mame a za pola stvari on ni ne zna tako da nista od toga..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jojjjj legendo! ja jos nemam lose iskustvo sa svekrvom,dječak mi je još mali, ali osjećam da bi bilo..... Razumijem te od A-Ž user posted image  još kad sam čula da je zaova koja živi s njom rekla da jedva čeka da mu da čokoladu kada niko ne vidi još sam više ustrajna u svojoj odluci...... ni moja mama a bogami ni njegova....al prošvercaću ja njega svojoj mami user posted image  jojj jesam groznauser posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 14:18:52   
Nedi
U nedjelju naveče je N htio ostati kod nene na spavanju. NIkad nigdje nije bio više od par sati, svugdje ga vodimo s sobom, spava sa nama u krevetu (Sad ima 3 god i 2 mjeseca). Kad je došlo vrijeme spavanja nena zove dođite N plače. Mi se naravno stvorimo za 2,5 minute on zaspao. I ostavimo ga na spavanju. Oka nisam sklopila, jedva sam čekala da odem po njega. Tako mi falio i naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image .
Međutim on je super pajkio, jeo, pričali smo telefonom i poslije posla smo otišli po njega. Kad smo došli kući pitali smo ga hoće li opet ići na spavanje kod nene rekao je da ne želi jer će mama spavati sama. Nikako ne volim to ostavljanje djeteta kod nekoga ako nije prijeka potreba ali eto da se navikne, ne daj Bože, nikad se ne zna šta se može dogoditi.


(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 15:05:33   
megi
ja sam adnu prvi put ostavila na spavanju kod nane prije 2-3 mjeseca
i stalno sma zivkala da pitam sta radi, spava li, budi li se po noci, jer to jos uvijek radi
medjutim ona je bila super, slusala, spavala bolje nego kod kuce, tako da je sad ostavljam bez ustrucavanja
a mm i meni dobro dodje malo druzenjauser posted image


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 22:48:48   
škorpija
ja ajdina neću ostavljati nigdje na spavanju sigurno do 5-6 godine, ja imam traume od tog ostavljanja( mene su ostavljali) i zato sma po tom pitanju stroga. a osim toga viđam ga 3-4 sata dnevno radnim danom a mrzi da ga diram i ljubim, tako da barem noću malkice ljubim obrazeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 22:54:45   
new mama
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja ajdina neću ostavljati nigdje na spavanju sigurno do 5-6 godine, ja imam traume od tog ostavljanja( mene su ostavljali) i zato sma po tom pitanju stroga. a osim toga viđam ga 3-4 sata dnevno radnim danom a mrzi da ga diram i ljubim, tako da barem noću malkice ljubim obrazeuser posted image

Jao i kod mene je ovakouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *