|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
16.2.2011 22:56:25   
veeseelaa


IZVORNA PORUKA: ivanasa

imam lose iskustvo sa svekrvom sto se cuvanja i tice i nema teorije da joj ostavim njega prek noci,a onda ne mogu ni mami jer ce mm pitati sto ne ide kod njegove mame a za pola stvari on ni ne zna tako da nista od toga..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


šta me ima pitati, ja odlučujem user posted image





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
17.2.2011 12:23:26   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja ajdina neću ostavljati nigdje na spavanju sigurno do 5-6 godine, ja imam traume od tog ostavljanja( mene su ostavljali) i zato sma po tom pitanju stroga. a osim toga viđam ga 3-4 sata dnevno radnim danom a mrzi da ga diram i ljubim, tako da barem noću malkice ljubim obrazeuser posted image


ja nisam htjela zaspati kad odemo kod maminog brata da me ne ostave, znali su u neka doba zvati mamu da dodje po mene jer ja nisam htjela bez nje i dede ostati nigdje.razmazenko praviuser posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
17.2.2011 16:56:33   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa



IZVORNA PORUKA: ivanasa

imam lose iskustvo sa svekrvom sto se cuvanja i tice i nema teorije da joj ostavim njega prek noci,a onda ne mogu ni mami jer ce mm pitati sto ne ide kod njegove mame a za pola stvari on ni ne zna tako da nista od toga..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


šta me ima pitati, ja odlučujem user posted image






moram da prokomentarisem pa makar.ti izgleda imas nekog super muza.sve ti pusta, svaka cast.jeste malo bez veze, kod moje mame moze svaki dan a kod njegove jednom u tri sedmice. pa njima ili je svejedno i nisu zainteresovani ili si ih dobro utjerala u piscu pa ne smiju nista ni da kazu.svaka ti castuser posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 11:05:42   
ivanak
Ja sam ostavljala i ostavljat ću. Jedno djete u moje mame, jedno u svekrve, ili oboje u muževog brata, ili bar jedno u moje mame,
Nije baš da želim ostavljati u svekrve, nego baš kad moram, a tad je većinom jedno u moje mame, a jedno u njih.
A to je jedino bilo kad sam išla na svadbe, tako da obično spavanje nije bilo, nego baš u tim iznimnim situacijama.
Sad mi se bliži još jedna svadba ( iduću subotu ) i sve se mislim gdje ću ostaviti djete. Najvjerojatnije Paulu ( ima 7 mjeseci )u moje mame, jer ona najbolje zna s njome raditi, a najvjerojatnije Anotnija ( 20 mjeseci ) u muževog brata.
Ja nemam traume od spavanja kod drugih. Meni je svuđe bilo dobro.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 11:07:36   
ivanak
Samo mi nije jasno kako se vi male, kad ste imale 5 godina sjećate šta se događalo tada i da ste imale traume.
Mislim, malo tko se sjeća iz tog vremena bilo čega, tako da... mi opet pričamo o bebama... a zna se koje je razdoblje vremensko za bebe.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 11:14:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: veeseelaa



IZVORNA PORUKA: ivanasa

imam lose iskustvo sa svekrvom sto se cuvanja i tice i nema teorije da joj ostavim njega prek noci,a onda ne mogu ni mami jer ce mm pitati sto ne ide kod njegove mame a za pola stvari on ni ne zna tako da nista od toga..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


šta me ima pitati, ja odlučujem user posted image






moram da prokomentarisem pa makar.ti izgleda imas nekog super muza.sve ti pusta, svaka cas_t.jeste malo bez veze, kod moje mame moze svaki dan a kod njegove jednom u tri sedmice. pa njima ili je svejedno i nisu zainteresovani ili si ih dobro utjerala u piscu pa ne smiju nista ni da kazu.svaka ti cas_tuser posted image



hvala, hvala user posted image
što se tiče djeteta mm je siguran da ću ja o njoj voditi računa najbolje od svih , priuštiti joj najbolji vrtić, najbolje tete, naj dr-a, skrb i brigu i ostalo
Pa zašto mi onda to i ne bi prepustio kad zna da je malenoj najbolje kad mama odlučiuser posted image
A inače nigdje je ne ostavljam samu, možda na par sati kad idem popiti kafu s prijateljima ili kupiti nešto u prodavnici i sl
ne kontam zašto bi je ostavljala na spavanje ni mojoj mami ni mojoj svekiuser posted image  bez ne daj Bože velikog problema
Osim toga moja sveki je šnajderica, puna joj je soba igala, ja zaista ne bi smjela malenu ostaviti tu bez mog nadzora, kad se nešto desi kasno je za sve
Osim toga moja sveki ima problema sa pritiskom, sad je ima sad je nema user posted image  više puta se desilo da drži malenu u krilu i zaspe, do duše u mom prisustvu pa ja reagujem, mm to zna i vidi, i kako ostaviti ženi na čuvanje il na igru dijete bez mog nadzora??? moja briga je ogromna
Ja to sve radim iz predostrožnosti ne iz bezobrazluka kako se nekima čini
Osim toga moja sveki radi, po meni bi bilo bezobrazno uvaliti joj dijete na par sati kad žena definitivno odmora, moja kćerkica je dvogodišnjakinja i jako znatiželjna, za čuvanje treba neko ko će joj biti posvećem 100 % i bez igala i makaza user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.2.2011 11:15:24 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 11:15:12   
rose
IZVORNA PORUKA: ivanak

Samo mi nije jasno kako se vi male, kad ste imale 5 godina sjećate šta se događalo tada i da ste imale traume.
Mislim, malo tko se sjeća iz tog vremena bilo čega, tako da... mi opet pričamo o bebama... a zna se koje je razdoblje vremensko za bebe.



ja se sjecam od 3-e godine...kad sam se skotrljala niz stepenice dok me nana cuvala i nije mi dala vani a ja htjela da je izvaram i igrala se da sam ja kao velika i idem na posao a posao mi kod ulaznih vrata od zgrade...sisla sam 3 puta niz stepenice i 4-i se skotrljala...btw ja sam 76-o novemabar a nana umrla 80-e kraj oktobra...znaci to je moglo biti iymedju moje 3-4 godine i sjecam se jasno kao da sada vidim sve to

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 11:16:33   
veeseelaa
moguće je sjećati se i perioda kad smo bile tako male, mada ne sve od prvog do zadnjeg al nekih dešavanja da


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 11:28:54   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: veeseelaa



IZVORNA PORUKA: ivanasa

imam lose iskustvo sa svekrvom sto se cuvanja i tice i nema teorije da joj ostavim njega prek noci,a onda ne mogu ni mami jer ce mm pitati sto ne ide kod njegove mame a za pola stvari on ni ne zna tako da nista od toga..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


šta me ima pitati, ja odlučujem user posted image






moram da prokomentarisem pa makar.ti izgleda imas nekog super muza.sve ti pusta, svaka cas_t.jeste malo bez veze, kod moje mame moze svaki dan a kod njegove jednom u tri sedmice. pa njima ili je svejedno i nisu zainteresovani ili si ih dobro utjerala u piscu pa ne smiju nista ni da kazu.svaka ti cas_tuser posted image



hvala, hvala user posted image
što se tiče djeteta mm je siguran da ću ja o njoj voditi računa najbolje od svih , priuštiti joj najbolji vrtić, najbolje tete, naj dr-a, skrb i brigu i ostalo
Pa zašto mi onda to i ne bi prepustio kad zna da je malenoj najbolje kad mama odlučiuser posted image
A inače nigdje je ne ostavljam samu, možda na par sati kad idem popiti kafu s prijateljima ili kupiti nešto u prodavnici i sl
ne kontam zašto bi je ostavljala na spavanje ni mojoj mami ni mojoj svekiuser posted image  bez ne daj Bože velikog problema
Osim toga moja sveki je šnajderica, puna joj je soba igala, ja zaista ne bi smjela malenu ostaviti tu bez mog nadzora, kad se nešto desi kasno je za sve
Osim toga moja sveki ima problema sa pritiskom, sad je ima sad je nema user posted image  više puta se desilo da drži malenu u krilu i zaspe, do duše u mom prisustvu pa ja reagujem, mm to zna i vidi, i kako ostaviti ženi na čuvanje il na igru dijete bez mog nadzora??? moja briga je ogromna
Ja to sve radim iz predostrožnosti ne iz bezobrazluka kako se nekima čini
Osim toga moja sveki radi, po meni bi bilo bezobrazno uvaliti joj dijete na par sati kad žena definitivno odmora, moja kćerkica je dvogodišnjakinja i jako znatiželjna, za čuvanje treba neko ko će joj biti posvećem 100 % i bez igala i makaza user posted image


to je naravno druga prica, ali tvoja curica je u vrticu tako da je sigurno samostalna i nije vezana za mamu kao ova moja dva priljepka, posebno stariji.a djeci je najbolje sa drugom djecom to definitivno jer djeca koju cuvaju nane i dede su toliko razmazena, ja sam jedna od tih koja nije htjela u vrtic i dedo me cuvao i bukvalno mi svaku zelju citao sa usana.a sto se ostavljanja na spavanju tice slazem se da ih ne treba ostavljati nigdje bez prijeke potrebe, evo za dvije godine ja svog starijeg sam ostavila samo kod sveki sa mm kad sam isla da se porodim, a maleni nikada bez mene nije prenocio.da imamo nekoga od familije sa djecom pa da se zajedno igraju i da ih ostavimo pa hajde ali kod dede i bake nema potrebe, jer ja ne bih oka sklopila da znam danisu pored mene.
ovdje mene treba prevaspitati, a ne djecu.user posted image

a ja se jako dobro sjecam nekih stvari iz ranog djetinjstva, ne svega naravno ali dosta toga i ne iz bebeceg perioda ali kasnije svakako.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 11:33:21   
ivanak
pa da nekih dešavanja da... ali sad sve traume i traumice mislim malo previše za tu dob. Ja se sjećam od 7 godine pa nadalje.... ovo prije ko da nije ni bilo.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 11:56:08   
škorpija
pa anravno da se  ne sjećam kad su me ostavilči sa dvije godine kod nane mjesec dana jer mi se rodila seka, ali to s enastavilo i kad sma imala 5-6 godina i od toga imama traume, možda ću nekad ostaviti malca jendu noć kod majke ili nane i samo ako on izrazi želju ostalo ne doalzi u obzir

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 12:15:56   
malena.
samo sam dva puta ostavila bebu da spava kod moje mame...al to sam morala.najvise voli da je ja uspavam pa necu da se brinem hoce li plakat ili ne...pa da ja usred noci idem po nju.a sto se tice ostavljanja po danu.. svekrva je cuva skoro svaki dan,kad idem na fakultet.kod mame ostaje najcesce vikendom,jer ona radi,nekada kada svekrva mora negdje da ide ili imas nekih obaveza cuva je moja rodica... voli promjene pa slusa kada ostaje kod nekom...i drago mi je jer bolje je steci tu naviku dok je jos mala...onda necu imati problema kad bude trebala u vrtic...itd.npr.moja mala sestra se nije odvajala od mame dok nije posla u skolu...nema sanse da bi negdje ostala

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 13:12:23   
veeseelaa
ja sve kontam da je negdje ostavim na spavanju kod bližnjih naravno proboduće se i tražiti me i ko će je onda utješiti kao ja, kad su njene suze krokodilske user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 13:57:48   
mišur
Luku još nikad nismo ostavili na spavanju kod baka, čak i kad sam išla da se porodim drugi put.
Ostao je u svojoj kući, sa svojim tatom user posted image
Ja sam možda blentava, ali ne mogu da zamislim da se ujutro probudim, a njega nema kraj mene...Mislim da bih odmah otišla po njega! Naravno, nismo imali nikad neki problem ili hitan slučaj da je morao da prenoći van svoje kuće, i u toj situaciji bi morao, šta bi drugo. Ali, nešto razmišljam i kad bi se tako nešto desilo, uvijek bi bake ili dede mogli doći kod nas, da on prespava na svojoj teritoriji user posted image
A ni on nikad nije izrazio želju da ostane naveče kod baka, pitali smo ga toliko puta...Prije par dana je, kad smo pričali o tome, izjavio da bi se on probudio po noći i plakao za svojom mamom i tražio od bake i dede da ga dovedu njegovoj kući user posted image user posted image
Preko dana je najnormalnije ostajao, čak šta više, uvijek traži da ostane kod baka...
On

Iz ličnog iskustva i iskustva mojih prijateljica koje imaju djecu, uvidjela sam da definitivno postoje tzv. dva tipa roditelja, tj, majki.onih kojima to ne predstavlja nikakav problem i onih(u toj sam ja grupi) koji bi to uradili samo iz prijeke potrebe. Meni je lično i jedno i drugo ok, jer svako ima svoje metode vaspitavanja i podizanja djece.

Ja ne volim previše opterećivati ni moju mamu ni sveki, jer moja mama radi do 17-18h, a sveki čuva malenog od mm sestre i taman u istom periodu dođe kući. I bez obzira što se one uvijek nude da dolete i pomognu, i što znam da uživaju u druženju sa unucima,meni je bezveze jer su i one umorne i iscrpljene. Naravno da im često vodim djecu, ali u većini slučajeva sam  i ja tu, jer je malo nezgodno jednoj ženi srednjih godina čuvati dječaka od 3 g. i bebu od 9 mjeseci.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 14:03:32   
Skvo RR
Misure samo da kazem da te potpisujem..Nije jos spavala bez nas..Ja sam par puta bila na sl.putu, i onda je ostajala sa MM.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 14:17:55   
frenkoza
Prije par dana je, kad smo pričali o tome, izjavio da bi se on probudio po noći i plakao za svojom mamom i tražio od bake i dede da ga dovedu njegovoj kući user posted image user posted image


jao ovo sam ja uvijek radila kao mala... sjecam se... ja bih ostala, meni se ostaje... i onda u neka doba mi naumadnu mama i tata i jooojj user posted image user posted image user posted image i dan danas me zezaju kako sam ih zvala na telefon hooocuuuu kuuuciiiii user posted image user posted image user posted image user posted image

ova baba sto je bila blizu morala me jadna dovoditi u neka doba kuci... a deda je zivio na na alipasinu a mi u hadzicima... i jednom sam se ja tako rasplakala... kaze on meni - ne mogu te voditi sada kuci, kasno je, nema tramvaja ni autobusa.... a ja onako kroz plac - imaaa ceentroootraanss.... ja sam fistrija znala da centrotrans vozi kasnije od grasa nisam imala ni 5 godina user posted image user posted image user posted image user posted image

sto se mene tice ostavila bih ga na spavanju kad bih bas morala, sad dok je mali... a kasnije kad poraste, pa ako bude htio neka ostane.... kada je imao 2.5 mjeseca ja sam otisla u beograd na 15 dana... morala sam... bebi je dok je mm na poslu, bio ili kod mame ili kod sveki, ali nocio je u svom krevetu sa svojim babijem... niti jednu jedinu noc nije proveo van kuce..

bilo je tu inicijative, kao nek se A odmori, nek se naspava, donesi  bebu meni da spava... ali nista od toga, nije bilo potrebe, moj bebi je bio spavalica, spavao je fino tako da... MM je bio dovoljan


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 14:28:41   
Sonja
uh ja imam problem i sa ostavljanjem preko dana a o noci i ne pomisljam
do sad ga nikad nisam ostavila da noci bez mene..jest par puta zaspao kod njih kad smo mm i ja izasli ali se uvijek vratimo oko 2-3h tako da i ne primjeti kad se probudiuser posted image
meni je nezamislivo da se probudim a njega nemauser posted image
eh sad nedo bog kakvog belaja morala bi ga ostavit

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 14:48:28   
sabinos
moj bebac nikad jos nije prenocio bez mene,ne daj Boze nuzde...onda bi morao
preko dana bez problema ostaje kod moje sestre,mojih roditelja zato sto ih dobro poznaje i zato sto mu svaku zelju ispuneuser posted image
sad ubrzo trebamo mm i ja  svadbu udaje se moja sestra i zaista ne znam kako cemo.najvjerovatnije cu ga povesti sa nama i kad odu svatovi neka ostane kod mojih roditelja.imam blizu zaovu,isto ima curicu Ajdinovog uzrasta ali sumnjam da bi htio ostati s njima...
a ja kao mala vazda ostaja kod nene,tetke i uvijek mi bilo finouser posted image nemam tih trauma hvala Bogu al opet ne bih svoje dijete ostavljla tek onako...


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
24.2.2011 17:23:30   
Mya_81 RR
Mi smo na spavanju kod baka svaki vikend.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
25.2.2011 6:37:53   
anidla
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Mi smo na spavanju kod baka svaki vikend.



super navika! da imam mogucnost isto bih uradila! user posted image

Noa ide kod nensi i dede svaki drugi vikend i bude 2 dana user posted image to je moja radna subota, a i godi nam, i nama i njima user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
4.3.2011 12:17:14   
la bomba
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Mi smo na spavanju kod baka svaki vikend.



super navika! da imam mogucnost isto bih uradila! user posted image

Noa ide kod nensi i dede svaki drugi vikend i bude 2 dana user posted image to je moja radna subota, a i godi nam, i nama i njima user posted image

 

Moj je bebač spavao kod nane nekoliko puta, ...
Da svekrva ne radi bilo bi i češće, ...
Istina, poželimo je, ali nekad želimo sami izaći.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
28.3.2011 20:04:42   
škorpija
Evo da se i ja pohvalim na ovoj temi, sinoć sam ostavila malca na spavanju kod moje mameuser posted image , doduše to je bilo kod mene kući (ja u dječijoj sobi, njih dvoje u d. boravkuuser posted image ) ali za mene je to ogroooooman uspjehuser posted image .
on je malo gunđao oko 4, ja sma slušala i suzdržavala se da odem po njega, ali me spriječilo to što sam prehlađena pa sam odustala smao od straha da ne pređe na njega

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
28.3.2011 22:04:46   
new mama
IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo da se i ja pohvalim na ovoj temi, sinoć sam ostavila malca na spavanju kod moje mameuser posted image , doduše to je bilo kod mene kući (ja u dječijoj sobi, njih dvoje u d. boravkuuser posted image ) ali za mene je to ogroooooman uspjehuser posted image .
on je malo gunđao oko 4, ja sma slušala i suzdržavala se da odem po njega, ali me spriječilo to što sam prehlađena pa sam odustala smao od straha da ne pređe na njega

user posted image user posted image user posted image bravo skorpija,znaci napredujeteuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: ostavljanje bebe na spavanju kod nekoga
31.3.2011 11:16:30   
emma.L
Ja ovdje nikako ne napredujem user posted image , Ema često ostane kod nane i dede na jednu noć jer to ona želi i moli nas da je ostavimo. Zato je i ostavim, ima svu pažnju, njima lijepo, njoj lijepo, samo meni prazno još uvijek. Definitivno ja imam problem user posted image .
Sada za vikend smo selili i Ema je dvije noći spavala kod njih jer nismo imali bojler ni grijanje u novom stanu. Mi smo morali otići da se malo poigramo i vidimo je drugi dan, a sljedeći sam htjela poludjeti čekajući je (ništa ne mogu raditi, ne smijem čistiti ni gurati kutije i vreće, a pustoooooo user posted image ). I onda je oni dovedu i kad krenu kući, ona želi s njima user posted image  - to mi samo govori da djetetu ništa ne fali i da zaista uživa. A moje je da se korigiram i prihvatim to.
I nekako smo sveli to na jednom mjesečno ili jednom u tri tjedna, jer zaista vikend shvatamo kao zajedničko vrijeme i organiziramo zajedničke aktivnosti - ili je šetnja ili na planinu ili u Mostar ili igranje s malom rajom...

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 124
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *