|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se mama oblaci
16.9.2009 22:08:57   
Anoniman
Oblačim se isto.user posted image Kao i uvijek s mjerom.
Usavršila sam brzinsko spremanje u ovih godinu dana i uklopila ga u sve ostalo.
Neki dan sam se lupila rukom u čelo i kažem: pa ti još ne odustaješ! Frka, muž traži šta će obući, dijete spremam, mota mi se oko nogu, a ja je jednom rukom animiram a drugom stavljam maskaru kao da će svijet da propadne.user posted image


(odgovor članu bloom)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako se mama oblaci
16.9.2009 22:09:46   
Amrino
.Ukoliko idem na Bjelasnicu necu valjda obuti stikle user posted image


E pa vjeruj da ima i toga user posted image . Uvjerila sam se u zensku glupost i plitkost kad sam upravo na Bjelasnici u sred zime dosla u gojzericama i debeloj zimskoj jakni...sa salom, rukavicama itd...a docekale me nafrakane djevojcure u spicokama, stiklama i kratkim jaknicama golog pupka...Bas mi ih nekako zao bilo kad ono zapuha user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako se mama oblaci
16.9.2009 22:27:35   
Arijana2
To je vec primitivno tako se oblaciti na planini,doduse kad se sjetim to je vjerovatno zbog tog sto jedno napucano sexy ski odjelo kosta puno user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako se mama oblaci
16.9.2009 22:56:08   
Anoniman
Hm...... ne mogu reći da se oblačim isto kao i prije nego sam djecu dobila. Prvo godine, odnosno zrelost donosi svoje pa mi se, recimo, sada čini da mi bolje "stoji" štikla od 5 cm nego nekad recimo od 7 cm, suknja do koljena nego npr. iznad koljena itd itd. Jakoooooo volim vidjeti urednu i prikladno obučenu mamu, bez obzira radila ili ne, bila vani ili u kući, u parku, marketu, ne bitno. Meni je jako bitno da uredno izgledam. Trenutno sam na porodiljskom i bez obzira što sam u kući, našminkana sam, ne full šminka kao za izlazak user posted image al onoliko šminke koliko mi je potrebno da pristojno user posted image izgledam i da se poštar ne prepadne user posted image user posted image I poslije poroda sam se našminkala user posted image
I dalje lakiram nokte, stavljam masku na kosu, lice, nosim farmerke, suknjice (do koljena user posted image ), štikle, papuče, tene, trenerke.......i pored obaveza koje 2 djece nosi uspijem opet nekako odvojiti vrijeme za sebe i "voditi" i dalje računa o izgledu. I da, bitno mi je da pristojno izgledam upravo zbog svoje djece, da je sve u granicama normalnog i da se moje dijete ne postidi kad idem po nju u produženi, na roditeljski......
BTW nemam niti jedan vulgarni odjevni predmet (osim onog "dozvoljenog" user posted image ), jednostavno nisam taj tip, mada poštujem i tu vrstu oblačenja....

< Poruku je uredio enisa_sara -- 16.9.2009 22:58:12 >

(odgovor članu Arijana2)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako se mama oblaci
16.9.2009 22:56:10   
Nunichi
I ja se oblacim isto kao i kad nisam bila mama,a ni supruga. user posted image
Ne vjerujem da ce se moj stil ikada promijeniti,ne mogu to zamisliti.


(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 1:37:13   
leli§

IZVORNA PORUKA: Breskva

Meni nije pojam "sređena žena" ako je u štiklama i minici, koliko puta sam se okrenula i za pokrivenom ženom...
Ja se oblačim jednostavno najčešće farmerke, majca i obavezno sunčane naočale da sakrijem podočnjake, one su mi spas...ne znam šta ću zimiuser posted image




slazem se u potpunosti...

a cvike zimi..draga cvike nikada nisu na odmet...ljeti zbog sunca a zimi i zbog sunca a i snijega... sunceve zrake (iako nema sunca na pomolu) se odbijaju od snijeg i malo nam "mute"user posted image user posted image user posted image user posted image ja se na to izvlacim

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 2:26:17   
adannn
Nikada mi nije bilo bitno šta će neko reći...Hvala Bogu,pa nisam u toj sredini gdje neko komentariše ono što ja obučem,a to zaista nisu trenerke i patike.Ja u trgovinu neću otići u trenerci i neuredna..Kada idemo negdje,ja prvo sredim svoju curicu a naravno posvetim i za sebe dooosta vremena...Neko spomenu da te mame koje se srede vjerovatno to i mogu,jer im neko čuva dijete/djecu?!Sve zavisi od osobe do osobe,mama se može i, naravno,MORA sređivati i spremati za sebe,da sebi bude lijepa,pa tek ostalima,a bebu nek čuva tata ili ako ništa beba se igra a mama se šminka...Ne trebaju za to sati,ali ko je navikao taj će to uvijek raditi,a ko nijeuser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 7:56:18   
Mya_81 RR
Oduvijek sam voljela vidjeti mladu i sređenu mamu, naravno pod uvijetom da je i dijete uredno...

Eh, sad i ja sam klasična djevojka koja se voli lickati i sređivat, ali moram priznati da trenutno za to nemam vremena...jer obično se desi da Minja plače kad se ja trebam obući i našminkati pa to onda svedem na minimum, ako nam tata nije kod kuće da je pričuva...

Što se tiče stila, već godinama je isti, samo što mi sad treba previše vremena da iskombiniram šta ću obući jer mi pola stvari više ne može user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 11:51:18   
Arijana2
user posted image




user posted image


user posted image


Mozda ovako nesto,nisam mogla odoljeti user posted image dakle ne vulgarno,nego jednostavno moderno user posted image

< Poruku je uredio Arijana2 -- 17.9.2009 12:03:34 >

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 11:57:03   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Nunichi

I ja se oblacim isto kao i kad nisam bila mama,a ni supruga. user posted image
Ne vjerujem da ce se moj stil ikada promijeniti,ne mogu to zamisliti.





Potpuno ista situacijauser posted image user posted image user posted image user posted image
Stil oblačenja mi je isti kao i prije nego sam postala mamauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 11:58:30   
Amelaa RR
Dobra temauser posted image
Nisam mama..al brate mili volim vidjeli lijepo obucenu i sredjenu mamu nek prica ko sta hoce. Ali lijepa i sredjena mama nije samo utegnuta i dotegnuta mama...en npr.kad vidim Arduanu ili sl. en moja zaova mi je cisti primjer pokrivena al zena kad se obuce ja ostanem bez teksta...zena ima leviski bruka ..al i tunika i kad ona to iskobinuje to bude prelijepo ..sredjeno...Eh sad neukusa uvijek ima i kod mama i kod djevojaka. Sve u svemu drage moje...sredjute se, dotjerujte se i to je to naravno ovisno od situacije i prilike...naravno da neces za igranje na nekom djecijem igralistu obuci stikel od 5-7cm i sl.user posted image user posted image user posted image .

I naravno da vas pohvalim jer evo vec treca stranica i slijedimo tok teme extraa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 12:05:25   
tea lana
oblacim se onako kako se osjecam i vecinom isto kao i kad sam bia djevojka jer ni tada nisam voljela sise na izvolite i skroz utegnute stvari.Volim da ono sto obucem mi dobro stoji,da se osjecam dobro i ugodno da je,i prema tome kupujem i nosim stvari.Moja mama je nana ima 49g i izgleda super,zena ima bolju figuru od mene.Ali ni ona nije nikada se oblacila na izvolite nego elegantno i sportski

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 13:29:21   
Anoniman
 user posted image


user posted image

user posted image


user posted image


user posted image



user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 13:31:40   
Anoniman
user posted image



user posted image



< Poruku je uredio pahuljica farah -- 17.9.2009 13:33:49 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 15:33:47   
neki
Joj ove slikice su odlicneuser posted image user posted image user posted image Kod mene je problem moj stomak,uvijek moram traziti siroke majice,da se pupo ne vidiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 16:46:07   
tea lana
user posted image

ovo mi je super elegantno u jednu ruku a sportski i opusteno u drugu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 16:57:52   
Amrino
Arijana2- svidjaju mi se sve kombinacije! user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 17:01:05   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: tea lana

user posted image

ovo mi je super elegantno u jednu ruku a sportski i opusteno u drugu



I meni je ova odlična...super pašu ove dvije boje...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 17:05:58   
Ella_H
Ova roza kombinacija je za mene hehe
Ja sam uvijek voljela solidno i nekad nesto
tirkizno roza itd zuto onako tu i tamo
i ja volim sire malo tunike radi tomacica
uz dodatak marama bitno je da zena izgleda
kao zena ne kao da ide u striptiz bar u dnevnoj varijanti
to mi je bas fuj bez obzira na sve uvijek sam bila ponosna
na svoju mamu uvijek su tu neki klasicni kostimi bili
sa suknjom ili hlacama uredna kosa i sminka
danasnje zene nazalost vise teze tinejdzerkom nekom
izgledu sto mi je smjesno...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 17:16:03   
bebano
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Naravno da se mama treba i u oblacenju, kao i u svemu ostalom, voditi svojim zeljama, osjecajima, stavovima- bez obzira na to sta okolina misli ili prica. Smijesno mi je i govoriti o tome.
Dalje- ja takodje ne smatram da je samo ona zena koja je na stiklama, utegnuta, nasminkana- sredjena. Srediti se i lijepo izgledati- zene mogu u bilo kojem izdanju i stilu. P ai u trenerci i u patikama (bar danas ima trenerki kakvih hocete)
Ja sam poslije trudnoce i poroda podjelila pola odjece iz ormara. Jednostavno- nisam se vise osjecala ugodno u nekim stvarima. Ne radi se o tome "sta ce ljudi reci" nego o tome sto ja kao djevojka i ja kao majka- nismo iste zene. Zna se sta je lijepo, zgodno, uredno, privlacno i dotjerano- ali isto tako se zna sta je i nedolicno.  Iako ona na to ima puno pravo- ja sam se recimo neki dan (a vjerujem i svi ostali ljudi koji su je vidjeli) sokirala kada sam vidjela zenu koja gura kolica u tako kratkom sorcu da joj se dupe vidi, u 10 cm stiklama i prozirnoj majici. Da se razumijemo- ja licno mislim da tako nesto ne bi trebao obuci NIKO a kamoli zena koja je tek postala majka.
Svako treba izgraditi svoj osobni stil- ali treba uvijek imati na umu da se ne oblaci isto za sve prilike. Ne mozete hodati isti na plazi i u restoranu.
Nemam nista protiv stikli- ako one ne sprecavaju mamu u svim mogucim aktivnostima oko djeteta...ali ako ce mama drzati dijete zavezano u kolicima samo jer ona ne moze trcati u stiklama za njim- onda sam protiv.
Ja nosim i stikle- ali ne visoke i jako su mi udobne. Takodje mi nije problem izaci u patikama. Volim se dotjerati ali da se ne lazemo- nekada nemam vremena ni da kosu operem po tri cetiri dana. U svakom slucaju- postala sam majstor za kamuflazu i maskiranje user posted image .




user posted image  Amrino kao da sam ja pisala.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 17:19:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

user posted image



user posted image




da mi je samo da uletim u farmerke... uuuuuuhhhhhhhh.... jedino mi to nedostaje...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 17:30:42   
Arijana2
TOP TRENDS


1.floral dresses
2.boyfriend blazers
3.big bangles
4.studded gladiator sandals
5.cardigans
6.oversized cardigans
7.skinny jeans
8.ballet flats
9.multi-chain necklaces
10.studded belts
11.wayfarer sunglasses
12.cuff bracelets
13.horizontal stripes
14.bohemian
15.skinny belts
16.gladiator sandals
17.pearl necklaces
18.jumpsuits
19.fringe
20.studded boots


user posted image

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 19:59:35   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: manuela

IZVORNA PORUKA: Nunichi

I ja se oblacim isto kao i kad nisam bila mama,a ni supruga. user posted image
Ne vjerujem da ce se moj stil ikada promijeniti,ne mogu to zamisliti.





Potpuno ista situacijauser posted image user posted image user posted image user posted image
Stil oblačenja mi je isti kao i prije nego sam postala mamauser posted image user posted image user posted image user posted image



Ja se izvinjavam sto idem malo OT,ali moram ovo reci. Pa manuela dobro dosla!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 21:59:55   
*Seve*
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Naravno da se mama treba i u oblacenju, kao i u svemu ostalom, voditi svojim zeljama, osjecajima, stavovima- bez obzira na to sta okolina misli ili prica. Smijesno mi je i govoriti o tome.
Dalje- ja takodje ne smatram da je samo ona zena koja je na stiklama, utegnuta, nasminkana- sredjena. Srediti se i lijepo izgledati- zene mogu u bilo kojem izdanju i stilu. P ai u trenerci i u patikama (bar danas ima trenerki kakvih hocete)
Ja sam poslije trudnoce i poroda podjelila pola odjece iz ormara. Jednostavno- nisam se vise osjecala ugodno u nekim stvarima. Ne radi se o tome "sta ce ljudi reci" nego o tome sto ja kao djevojka i ja kao majka- nismo iste zene. Zna se sta je lijepo, zgodno, uredno, privlacno i dotjerano- ali isto tako se zna sta je i nedolicno.  Iako ona na to ima puno pravo- ja sam se recimo neki dan (a vjerujem i svi ostali ljudi koji su je vidjeli) sokirala kada sam vidjela zenu koja gura kolica u tako kratkom sorcu da joj se dupe vidi, u 10 cm stiklama i prozirnoj majici. Da se razumijemo- ja licno mislim da tako nesto ne bi trebao obuci NIKO a kamoli zena koja je tek postala majka.
Svako treba izgraditi svoj osobni stil- ali treba uvijek imati na umu da se ne oblaci isto za sve prilike. Ne mozete hodati isti na plazi i u restoranu.
Nemam nista protiv stikli- ako one ne sprecavaju mamu u svim mogucim aktivnostima oko djeteta...ali ako ce mama drzati dijete zavezano u kolicima samo jer ona ne moze trcati u stiklama za njim- onda sam protiv.
Ja nosim i stikle- ali ne visoke i jako su mi udobne. Takodje mi nije problem izaci u patikama. Volim se dotjerati ali da se ne lazemo- nekada nemam vremena ni da kosu operem po tri cetiri dana. U svakom slucaju- postala sam majstor za kamuflazu i maskiranje user posted image .




Ta sa sorcom i prozirnom majicom,sigurno je pobijegla negdje sa Pleyboy stranice.user posted image
 

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 22:01:33   
acudesa
Što me više prozivate, pa šta ako sam obukla šorc i štikle i gurala kolicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *