|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 22:04:54   
saška
Tek sam se učlanila i, kao prvo, svima puno pozdrava.
Tema je zanimljiva i smatram da svako treba nositi ono u čemu se osjeća ugodno.
Sad se najbolje ipak obući slojevito da se možeš raskomotiti ako ugrije.user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 22:28:12   
acudesa
Dobro došla saškauser posted image
šta ti misliš o štiklama i hot šorcu uz kolica za bebu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu saška)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako se mama oblaci
17.9.2009 22:46:44   
Arijana2
user posted image


user posted image


user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako se mama oblaci
18.9.2009 2:06:35   
Ella_H
Enisa-sara ti si cudo od zene i nisam ni sumnjala u tvoj
ukus svaka cast, ja licno imam 2 sina i ipak prvom je 3 i po godine
i sam mi pokaze sta je sramota pa svi padamo u smjeh hehehe
ovo polyvore.com super stvar moram priznati ...
pusica :)

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako se mama oblaci
18.9.2009 23:32:26   
akica b
Ja bih voljela da se oblacim kao prije poroda ali to nije moguce jer imam viska kila i ne mogu da oblacim ono sta bih ja htjela...Idalje obucem dekoltiranu majicu,ali ne kratku ili preusku i obucem farmerke normalniji model od ranijeg,plitkog...To je touser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako se mama oblaci
18.9.2009 23:37:13   
tea lana
IZVORNA PORUKA: akica b

Ja bih voljela da se oblacim kao prije poroda ali to nije moguce jer imam viska kila i ne mogu da oblacim ono sta bih ja htjela...Idalje obucem dekoltiranu majicu,ali ne kratku ili preusku i obucem farmerke normalniji model od ranijeg,plitkog...To je touser posted image


ma ti si meni isad bomba kao i u srednjoj user posted image user posted image user posted image user posted image ebes koju kilu vise

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako se mama oblaci
18.9.2009 23:39:40   
akica b
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: akica b

Ja bih voljela da se oblacim kao prije poroda ali to nije moguce jer imam viska kila i ne mogu da oblacim ono sta bih ja htjela...Idalje obucem dekoltiranu majicu,ali ne kratku ili preusku i obucem farmerke normalniji model od ranijeg,plitkog...To je touser posted image


ma ti si meni isad bomba kao i u srednjoj user posted image user posted image user posted image user posted image ebes koju kilu vise




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prava sam bomba,jos malo pa cu eksplodiratiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ljubim ja tebe za ovo...


_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako se mama oblaci
18.9.2009 23:41:27   
tea lana
ma daj ne zezaj nemoj da ja stavim onu sliku sa dekolteom pa ces vidjeti sta ce i druge reci 

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako se mama oblaci
19.9.2009 16:39:46   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja fakat ne znam gdje vi srećete te ljude koji imaju takva razmišljanja?!

Ja se oblačim onako kako sam se oblačila prije djece.



takoder!!!!!!!
ja nikad u zivotu nisam dozivjela da me neko sasjece pogledom jer sam obucena ovako ili nako...mislim ja sam mama koja ostavi djete tati na igranje i ode se rolati...user posted image
ono ...to sto sam mama nije promjenulo ni sekunde i da imam tijelo kao nekad(a imat cu valjda nekad)nosala bih i one sorceve sto ispadne da izvinite po guza kad idem navecer napolje!!!kome se ne svidja nek se okreneuser posted image
ali kas sam sa naomih nastojim ipak da obucem cipele bez stikle dam ogu trcati a da pri tome ne moram paziti na svaki kamencic i t d...a kad bude veca i stikla ce biti vecauser posted image

< Poruku je uredio Lulu_ -- 19.9.2009 16:43:50 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako se mama oblaci
19.9.2009 17:10:02   
acudesa
IZVORNA PORUKA: acudesa

Što me više prozivate, pa šta ako sam obukla šorc i štikle i gurala kolicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za ovo sam se, naravno šalila
moje mišljenje je da majka, ipak, ne treba biti vulgarno obučena, a pojam vulgarnosti je jako diskutabilan, recimo ista majica na meni i na nekome drugom može izgledati sasvim različito, ja kako imam neizražen dekolte, mogu obući majicu kakvu hoću dojam neće biti ni  izazovan niti vulgaranuser posted image  daska-daska
opet, kažem svako ima svoje, ja govorim u svoje ime, kada sam na ulici sa malcem nastojim obući ugodno, pamučno, rastezljivo, može biti i peta na cipeli-ali stabilna da ne bih pala sa njim u naručju, može i šorc-ali koji neće sve pokazati ako se sagnem da mu nešto objasnim a da ljudi iza mene ne blehnu u prizor
uglavnom, ne želim da se osjećam loše zbog nečega što je na meni, želim biti dotjerana u svom fazonu, ali bez da izazivam pažnju okoline, jer mi je pažnja koju imam kod kuće sasvim dovoljnauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako se mama oblaci
19.9.2009 17:17:13   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: acudesa

[ne želim da se osjećam loše zbog nečega što je na meni, želim biti dotjerana u svom fazonu, ali bez da izazivam pažnju okoline, jer mi je pažnja koju imam kod kuće sasvim dovoljnauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako se mama oblaci
19.9.2009 17:23:21   
acudesa
IZVORNA PORUKA: lejlaze

IZVORNA PORUKA: acudesa

[ne želim da se osjećam loše zbog nečega što je na meni, želim biti dotjerana u svom fazonu, ali bez da izazivam pažnju okoline, jer mi je pažnja koju imam kod kuće sasvim dovoljnauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja mislim da je to osnovni problem-skretanje pažnje na ulici na jedan jako pogrešan način

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako se mama oblaci
19.9.2009 22:48:44   
cokolino_79
Nema ništa ljepše nego vidjeti sređenu mamu sa sređenom djecom.I super mi je vidjeti zgodnu mamu u džins minici sa kolicima ali takve stvari ne idu u park i igraonicu.Ja se oblačim ovisno o situaciji i mjestu gdje idemo(u park nešto u čemu mi neće sjevati guza kad se sagnem-nema mi ništa odvratnije nego one mame kojima kao slučajno sijeva dupe i sl.Na sva ostala mjesta volim da se sredim.I uvijek sam našminkana,kako već neka od vas reče bar ono ovlaš-maskara i olovka,malo sjaja da pristojno izgledam.Mislim da za lijep izgled ne treba previše vremena,fino obučena,puštena kosa i sunčane naočale i to je touser posted image I treba zanti istaći ono što je lijepo i sakriti ono manje savršeno.Dobra figura se može pokazati bez vulgarnog oblačenja. A nervira me npr. moj rođak kojem je vulgrano u po ljeta nositi dekolte maicu(ako mogu reći pristojan dekolte a ne kao u kakve pjevaljke) i meni nešto kaže na to a oči mu ispadoše na tuđe žene(njegova ženica nosi se malo šlampavije iako ima savršenu figuru).Jednom sam mu začepila usta,kada mi je rekao da nisam više djevojka(zbog dekoltea),rekavši mu da moj suprug ne pilji u tuđe dekolte jer ima mojuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako se mama oblaci
19.9.2009 23:16:10   
leli§

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah





user posted image


user posted image


user posted image





kad budem mama bice nesto slicno ovome iznad...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako se mama oblaci
20.9.2009 1:43:02   
Arijana2
user posted image


user posted image


user posted image


I like it

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako se mama oblaci
20.9.2009 10:58:58   
acudesa
 
posao:user posted image
user posted image
dan:
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako se mama oblaci
20.9.2009 11:16:54   
Tidzi
Mislim da svako ko je svjestan nekih stvari, zna kako ce se gdje obuci. Prema tome, volim vidjti sredjenu mamu, kao i uopce sredjenu zenu nekih srednjih ili pak starijih godina, koje uopce nisu vulgarno i izazovno obucene, a tako su dotjerane i elegantne. Na takvim mi ostaju oci. Licno, volim obuci sve i svasta, a da se pri tome osjecam ugodno u tome. Normalno da necu na djecije igraliste kada vodim dijecu da se igraju obuci suknjicu do guze. Sve ima svoje mjesto i svoje prilike, pa prema tome se tako i oblacim. Nikada ne obacim nesto da su mi gole i noge i grudi. Uvijek kombinujem da bude jedno odkriveno, drugo pokriveno. Ako je teksasna malo kraca suknjica, onda je majica koja nema neki veci dekolte i obrnuto. Jedino svekrvu nerviram s tim, jer ona smatra da ja sa dvoje dijece trebam dase zavijem, bolje receno da sa 25 god. izgledam kao da imam 55. Cesto zna reci "Pa ti vise ne trebas da se glanjcas da izgledas kao da imas 18."user posted image user posted image

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako se mama oblaci
20.9.2009 11:23:45   
Lulu_
hvala bogu pa se nje nista ne pita draga tidziuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu saška)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako se mama oblaci
20.9.2009 11:34:32   
Tidzi

IZVORNA PORUKA: Lulu_

hvala bogu pa se nje nista ne pita draga tidziuser posted image


Vala si u pravu! Hvala Bogu!
Al zena je fakat dosadna u nekim stvrima. Ja joj 100 puta objasnim da zena koja zeli da izgleda lijepo za svaki dan ne mora da stavi kilu sminke, da bude dotjerana kao da je posla na festu i tako to, vec da joj je dovoljno malo nekih sitnica da uradi,i eto je, super izgleda za svaki dan. A ona, kao da je sad stigla iz 15 vijeka. Udara samo po svom. I kada dodje vidi, ja stavila maskaru i tus (to uvijek stavljam), ona pita gdje sam posla? (kao da za ovoliko godine nije naucila da gotovo svakodnevno stavljam maskaru, cesto i tus isla gdje ili ne isla)user posted image


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako se mama oblaci
22.9.2009 13:57:23   
dana3
acudesa-ko ti je rekao da vadis odjecu iz mog ormara?!user posted image
jeste da je moja za 10 brojeva veca ali haman pa ista hhahahhahahhahahha!


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako se mama oblaci
22.9.2009 14:54:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dana3

acudesa-ko ti je rekao da vadis odjecu iz mog ormara?!user posted image
jeste da je moja za 10 brojeva veca ali haman pa ista hhahahhahahhahahha!


pa i moja je malo većauser posted image user posted image user posted image
a, dobit ćeš konto šta se bunišuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako se mama oblaci
22.9.2009 23:52:52   
dana3
cekam pare da kupim cizmice a dok plata dodje otici ce...deichman ima dobre a jeftine obuce.zivio svabo.svedkinje nose gumene cizme i  neki dan htjela jednu uslikati pa da postavim sliku ovde na ibret hahahahhaahahahahahhhaah.bukvalno,gumene cizme do koljena i samo da kazem da ima onih koje kostaju i do 300 KM da ,da gumenjaci haahaahahahahahahahah.vidjeces kad se ugumenim acudsesa pa ti posljem jedne da uparimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kako se mama oblaci
22.9.2009 23:58:05   
dana3
user posted image nadam se da ce se vidjeti.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako se mama oblaci
22.9.2009 23:59:01   
dana3
user posted image ovo su malo avanciranije

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako se mama oblaci
23.9.2009 0:04:43   
Ilhana RR
Na posao

user posted image

Nemam poente da se bolacim posebno jer se i nako presvucem na posao u radno odijelo koje je kao kod doktora :D

U setnji

user posted image
Malo sale :P

user posted image

Uglavnom komotno

Za ostale prilike
vecinom tunike jer u tome uzivam =)

user posted image

user posted image

i helanke ili farmerice ispod...





_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *