|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 15:34:48   
teacher75
ovo mi je pravo glupa tema, nek se oblaci kako ko hoce...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 15:51:05   
mama2009
IZVORNA PORUKA: milenium

pa ova se kreacija ništa ne vidi,ja vidim samo nešto crno ,neznam čak ni šta jeuser posted image


to i ja mislim.....samo vidim siluetu crnu u cizmama


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 15:58:17   
Arijana2
Tema je cista relaxacija no hard fellings user posted image


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 15:58:47   
mama Nataša
Ja se više ne oblačim user posted image

Stalno sam u trenerci, vječito izbljuckana! user posted image


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 15:59:46   
Romali
IZVORNA PORUKA: mama Nataša

Ja se više ne oblačim user posted image

Stalno sam u trenerci, vječito izbljuckana! user posted image



user posted image user posted image
user posted image user posted image
proći će, znaš već i sama


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:01:06   
mama Nataša
Uopšte se ne žalim, meni jeovako super user posted image user posted image user posted image

_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:11:10   
salmy
Pa mislim da  se sve mame oblace kako koja zeli!!!!!!!!!! iskreno malo bezze tema!!!!!
ili je povod JKuser posted image user posted image user posted image   ako je ona " ma njoj se moze" ona je ionako mama na papiru!!!!!!!! 
ps.kad imas "šuške" i tjelohranitelje oko sebe .......... nema tog butika koji nisi  opuhalauser posted image user posted image user posted image user posted image ili ces opuhatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:21:44   
Arijana2
Meni je super tema jer se bavi od predrasuda o izgledu majke,do nasih vlastitih stilova te modnih detalj etc..

p.s naravno da se svatko oblaci kako zeli,to je sasvim normalno i u redu user posted image

< Poruku je uredio Arijana2 -- 28.1.2010 16:22:59 >

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:26:21   
teacher75
ne shvatam zasto bi se majka trebala oblaciti drugacije nego svaka druga zena koja ima stila i ukusa i ne pretjeruje niucemu. meni je jednako ruzno vidjeti degutantno odjevenu djevojku kao i majku. zato mi je bezze naziv teme, jer trebao bi naziv onda biti: Kako se oblacite, a ne Kako se MAMA oblaci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:27:22   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: teacher75

ne shvatam zasto bi se majka trebala oblaciti drugacije nego svaka druga zena koja ima stila i ukusa i ne pretjeruje niucemu. meni je jednako ruzno vidjeti degutantno odjevenu djevojku kao i majku. zato mi je bezze naziv teme, jer trebao bi naziv onda biti: Kako se oblacite, a ne Kako se MAMA oblaci

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:33:36   
reallove
IZVORNA PORUKA: teacher75

ne shvatam zasto bi se majka trebala oblaciti drugacije nego svaka druga zena koja ima stila i ukusa i ne pretjeruje niucemu. meni je jednako ruzno vidjeti degutantno odjevenu djevojku kao i majku. zato mi je bezze naziv teme, jer trebao bi naziv onda biti: Kako se oblacite, a ne Kako se MAMA oblaci

slazem se..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:33:50   
Arijana2
Da ali mislim da cete se svi sloziti da se na nasim podnebljima ipak djevojke i majke ne izjednacuju upravo zbog tog kazem da postoje predrasude(koje ne podrzavam) te je stoga naziv teme upravo takav kakav jest user posted image

npr.rukavice bez prsta kod djevojke super,kod majke cudno(meni nije)ali...mislim da svi savrseno razumijemo,opet napominjem tema je cisto zabavna

< Poruku je uredio Arijana2 -- 28.1.2010 16:36:32 >

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:35:41   
nikita
IZVORNA PORUKA: Arijana2

user posted image

:)


Sviđa mi se kreacija, super ti stoji, ne znam jesi nosila za dnevni ili vecernji izlazak, meni je za vecernji super , za dnevni malo previse sređeno.


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:38:24   
salmy
Ona koja je naucila da nosi rukavice bez prstauser posted image user posted image nosice ih kad se uda,rodi bebu,ostari...........zasto bi prestala ako je to njen stil!!!!!!! a nase podneblje :
to je druga tema!!!!!!!!!!

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:38:43   
Arijana2
Za vecernji ,za dnevni cu staviti jos nekih slicica,a pozivam i ostale mame ,cesto na polyvore pronadjem ideju kako nositi i kombinirati nesto sto mi inace nikad ne bih palo na pametuser posted image


wwwpolyvorecom

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:39:57   
aida.
mama ce da se oblaci kao i dok nije bila mama user posted image user posted image

samo jos kad se porodim da stanem u svoje farmerke koje sam kupila prije nego sam zatrudnila.... user posted image user posted image jedva cekam user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:40:29   
nikita
pa dobro ima nekih stavri koje ja kao mama ne bi oblacila a do sad jesam a to su farmkerke pomalo izderane, nesto poput ovih   http://www.ljepota.ba/upload/vijesti/jeans.jpg  al na par mjesta je izedrano

< Poruku je uredio nikita -- 28.1.2010 16:41:56 >


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 16:42:25   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: salmy

Ona koja je naucila da nosi rukavice bez prstauser posted image user posted image nosice ih kad se uda,rodi bebu,ostari...........zasto bi prestala ako je to njen stil!!!!!!! a nase podneblje :
to je druga tema!!!!!!!!!!

i ovo potpisujem user posted image user posted image user posted image
nemam nista protiv teme user posted image ali podrzavam Salmy.....ona koja je znala prije braka i navikla tako, nece postati ni u braku, ni sa djetetom ili troje njih....zapustena, neukusna, bezlicna.....a ona koja NE ZNA ma dzaba joj svo vrijeme i svi novci svijeta.....ona NE ZNA!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 17:58:37   
aida.
ma ne shvatam ja to nikako zasto bih mijenjala svoj stil ako imam bebu... user posted image
isto ono kao kad se udas ocekuju da postanes "zenica" user posted image ja sam i dalje cura samo sto sam zena svog muza user posted image user posted image
ja kad sam se udala i mi nastavili ic po motorijadama to je bio bauk...kao nismo se uozbiljili ni malo, pfffff.......user posted image
ma ja samo furam svoje bas me briga sta ce okolina rec... za dobrim konjem se prasina dize user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 18:05:26   
misica
Potpuno si u pravu podržavam teuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 18:09:19   
aida.
zar ja sa 20 godina treba da poprimim "ozbiljan" stil ako to nisam bila ranije... ma gluposti... mama ce svaka da se nosi onako kako je i navikla..po mom misljenju... mada ima dosta onih koje izmjene preko nociuser posted image nikad mi to nece bit jasno... kako meni kaze moja sveki: "izadji malo iz farmerki obuci koju suknju sad si zena" user posted image user posted image a ja suknju nikad nisam nosila, mada mi je lijepo lijepu suknju na nekome vidjeti, ali jednostavno to nisam ja...user posted image sad kad imam tibu vejikog na helanke nosim hajinice....(pored trudnickih uskih farmerki)user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 18:13:04   
misica
Ja sam uvijek nosila farrmerke i ono u cemu se dobro osjecam Dok kod nas u gardu djevojke (žene) nikako da nauce razliku izmedju vecernje i dnevne varijante na sta se grozim. Volim pravo vidjeti kada je sa ukusom obucen i zana nositi to na sebiuser posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 20:01:33   
dana3
tema uopste nije glupa!
Tema se odnosi na to upravo kako se kao Mama oblacite!Neko se u trudnoci udebljapo i ne moze da fura isti stil kao prije, majice koje su neprakticne za dojenje isto ne dolaze u obzir-setnja sa djetetom koje je samo prohodalo je trcanje i hvatanje bebe a ne setnja i nema te koja ce da trci u stikli od 20 cm(to je meni glupo)
Glupo mi je da se oblacim tako da mi sve smeta a svoje dijete ogranicavam u igri.Majcinstvo ne mora da znaci "Ubabljivanje", da izgledamo starije ali treba biti i prakticno i s ukusom.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 20:07:14   
Ella_H
slazem se sa dana3 svaka zena ima svoj ukus i stil
medjutim kad imas 15 kg vise moras to uklopiti
sa vecom torbicom hlacama koje nisu skinny jeans
itd itd znaci uparis finu tunikicu hlace koje sire padaju
prema dole itd i ljepse se osjecas,
ja volim komotnost kuci tj najvise pidjamu hehe
oblacim se kako mi odgovara kad idem u dzamiju tu je duga haljina
komotna kad idemo s djecom u park tunike, sire hlace i patike
spavaca soba je spavaca, dnevna dnevna i tako
ali mislim da se stil mjenja nekako i godinama boje koje volis itd

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 20:08:01   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dana3

tema uopste nije glupa!
Tema se odnosi na to upravo kako se kao Mama oblacite!Neko se u trudnoci udebljapo i ne moze da fura isti stil kao prije, majice koje su neprakticne za dojenje isto ne dolaze u obzir-setnja sa djetetom koje je samo prohodalo je trcanje i hvatanje bebe a ne setnja i nema te koja ce da trci u stikli od 20 cm(to je meni glupo)
Glupo mi je da se oblacim tako da mi sve smeta a svoje dijete ogranicavam u igri.Majcinstvo ne mora da znaci "Ubabljivanje", da izgledamo starije ali treba biti i prakticno i s ukusom.

ja ni prije trudnoce nisam nosila stikle, udebljala sam se samo 3 kg, tako da mi sve moze, ne dojim vani nego kod kuce tako da se moj stil oblacenja uopce nije promijenio:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *