|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vaš muž?
15.5.2012 15:55:14   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Moram ovo sa vam podjeliti.
Cesto citam na RR, cesto komenatrisem, uvijek sam na strani braka, nekad branim zenu a nekad muskarca. Ima mnogo forumasica koje smatram ekstremnim u nekim situacijama, te kako odbruse muzu, te kako se postave, po mom misljenju nekad i drsko itd. A nekad me sve moje tako pljusne u lice. Ne od mog muza. Maloprije svrati kolega i ne znam koliko ima da mu je supruga umrla, godina, maksimalno dvije. Mlada bila, zenica ko lutka. Dvoje djece je ostalo. I bas mi je bilo nekako drag, to je toliki gubitak da se probude sva saosjecanja. I on ulazi sav sretan, prva vjest je da sam se ozenio. Ja sam se skamenila. Nekako mi je ukaljao svo ono moje lijepo misljenje o njemu, svu ljubav prema toj prvoj zeni. Jest mi nekako bilo tesko, jedva sam mu cestitala, sve mi nekako glupo. Mislim, nemam pravo da bilo sta kazem, nismo bas tolika raja ali mi nekako prebrzo. Ne znam, nisam pametna. I onda pomislim, vidi, ja kontam on ucviljeni muz, brizan otac a on se tamo zeni, bilo mu to na pameti. I kao zakljucak, muskarci su svinje user posted image user posted image .
Nista pametnije mi ne pada na pamet.
Evo, moj nije svinja ali pitam se da li bi i on tako poletio pa se ozenio da mene nema. Bas cu da ga pitam.



jesu li imali dobar brak? je li prva supruga bila sretna s njim? to je bitno i po tome se gleda kakav je ko muz.





Pa taj je jos dobar,ja poznajem do duse povrsno jedan par imaju djevojcicu oko 10g,ona se razbolila dugo je bila bolesna.On se 6mj nakon njene smrti ozenio i to svojom bivsom djevojkom . musko ko musko.a ima jedan dedo kod nas zenio se vise puta i svaki put ostao hudovac.kad mu je zadnja zena preselila vracajuci se s dzenaze pitao jednog komsiju "ima li gdje kakva za mene" user posted image

Ja iskreno ne volim na to misliti,mada kazu smrt je bliza nego kragna za vratom,sumnjam da bi se ponovo udala.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Kakav je vaš muž?
15.5.2012 15:55:56   
Medić*
Meni uopste nema sta biti cudno sto se ozenio dvije godine nakon njene smrti.

I treba da se ozeni, koliko god da je nju volio. Nece je zaboraviti sigurno, ipak su imali djecu zajedno. Nece valjda venuti user posted image

Gluho i daleko bilo, sumnjam da bih se ja udala ali ne bih volela da on ostane sam. Ali da nas dragi Allah pozivi i sacuva.



< Poruku je uredio medic slatki -- 15.5.2012 15:57:10 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Kakav je vaš muž?
15.5.2012 22:08:38   
teacher75
dvije godine mi je prebrzo,ne kazem da je trebao ostati sam do kraja zivota, al vala mogao je sacekati jos koju godinu, ne bi mu nista falilo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Kakav je vaš muž?
15.5.2012 23:09:02   
škorpija
ma to je samo dokaz da su muškarci nesposobni da žive sami, ja se vala ne bih udavala još jednom nema šanse, ne daj mi bože takvog iskušenja, ali mom mm bih svakako preporučćila da se brzo oženi, s tim da bi mog sina onda odgajala moja seka, a nikako maćeha, svaka čast maćehama, ali jok, pa et nek odluči ako dođe stani-paniuser posted image  pu, pu, ne daj Bože

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Kakav je vaš muž?
15.5.2012 23:19:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Moram ovo sa vam podjeliti.
Cesto citam na RR, cesto komenatrisem, uvijek sam na strani braka, nekad branim zenu a nekad muskarca. Ima mnogo forumasica koje smatram ekstremnim u nekim situacijama, te kako odbruse muzu, te kako se postave, po mom misljenju nekad i drsko itd. A nekad me sve moje tako pljusne u lice. Ne od mog muza. Maloprije svrati kolega i ne znam koliko ima da mu je supruga umrla, godina, maksimalno dvije. Mlada bila, zenica ko lutka. Dvoje djece je ostalo. I bas mi je bilo nekako drag, to je toliki gubitak da se probude sva saosjecanja. I on ulazi sav sretan, prva vjest je da sam se ozenio. Ja sam se skamenila. Nekako mi je ukaljao svo ono moje lijepo misljenje o njemu, svu ljubav prema toj prvoj zeni. Jest mi nekako bilo tesko, jedva sam mu cestitala, sve mi nekako glupo. Mislim, nemam pravo da bilo sta kazem, nismo bas tolika raja ali mi nekako prebrzo. Ne znam, nisam pametna. I onda pomislim, vidi, ja kontam on ucviljeni muz, brizan otac a on se tamo zeni, bilo mu to na pameti. I kao zakljucak, muskarci su svinje user posted image user posted image .
Nista pametnije mi ne pada na pamet.
Evo, moj nije svinja ali pitam se da li bi i on tako poletio pa se ozenio da mene nema. Bas cu da ga pitam.


Tom tvome kolegi ja bih od srac čestitala...
zaista....

Nikada nisma mislila na dane d aja ostanem bez supruga ili d aon ostane bez mene....
al imama majku koja je rano ostla udovica...
sva moja i ekina nastojanja da sebi nađe prijetlja ona je žustro odbijala...
imala je nas i nama se posvetila...
lijepo do nje i super za nas...al za nju iskreno i nije...
mi jesmo dio njenoga života slatno al moja mama svaku noć sama liježe u krevet, prijetlj joj je daljinski upravljač a jutarnja kada godi kada ima balkon i cvijeće pa s anjim razgovara...

niko ne zna kako je insanu da se bori sa tim gubitkom, kako mu je djecu sam dogajati i kakve samoće njega čekaju...

ja tu samoći i život bez bračnoga druga nebih nikome poželjela pa ni mome suprugu da sutra mene ne bude...

I ne pada mi na pamet da mu kažem nemoj nikada, niti bih mu rekla da moju djecu da nekome na odgajanje...
jer to su naša djca i ja vjerujem da on kada bi birao drugu partnericu vodio bi se istim motivima kojima smo ja i on jedno drugo birali...
znam da ih nikada nebi od moje majke i sestre silom odvojio a ženu koju bi birao nakon mene sigurno vi virao da mu bude dostojna odgoja naše djece jer u tom odgoju učestvuje i on...
on jeste muškarac i jeste muž al je otac našoj djeci...i ja lvrsto vjerujem da bi to uvijek bio...

ne mogu garantirati ničemu...ja ne znam dali bih mogla sa drugims e zamisliti...
al jako bih voljela da me ne zadesi sudbina moje majke...jer to je život i samoća koja iznutra kida srce a da niko ko doživio nije ne razumije.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Kakav je vaš muž?
18.5.2012 21:38:34   
irisss
Dragi i ja nedavno baš o tom pričali i on me pita bi li ikad mogla i pomislit na nekog drugog, ako bi on prvi umro. Ja mu kažem nedaj Bože, sad iz ove perspektive to ne mogu ni zamisliti, ali nikad ne reci nikad, ko zna kako određene životne situacije djeluju na čovjeka i njegove odluke, osjećanja, postupke... On je toliko planuo i naljutio se i sad mi to zna prebaciti. Tvrdi da on to NIKAD ne bi mogao, da sam samo ja njemu jedina, da bi poslije mene nebi živio nego životario i.t.d. Hm, nije da mu ne vjerujem, čak štaviše, imam povjerenja u njega više nego u sebeuser posted image , ali opet, sve što sam u životu rekla neću nikad, nebi nikad, to mi se desilo.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Kakav je vaš muž?
14.9.2012 23:31:59   
Crnkica
Drage moje,vidim o ovoj temi se nije podugo razglabalo al evo ja ko moradoh da je potaknem pa vi nadostavite...u pitanju je naravno niko drugi do moj dragi mužek.većina vas kako pročita hvali svoje mužice,svaka čast,nebi ni ja svog kudila da mi malo ne zapinje "u grlu".LIJEN JE totalno.znam mnogi jesu,muško je to,znaju se oglušiti na kućne kao ženske poslove,ljudi on neradi ni muške što ga po svim zakonima sleduje.leži evo već mjesecima bez posla,netraži ga uopšte nigdje,nerazmišlja da ga traži,neplanira,a kako sam se skoro porodila,imam malo od 4 mjeseca koje voli samo na mojim rukama,sin je tek krenuo u školu i moram mu pomagati,kuham,perem,radim i njegove poslove,on samo daljinski i udri...MISLI DUGO VAKO - NE NE,da ti je zlatan jok dlak**.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Kakav je vaš muž?
15.9.2012 9:53:43   
prskalica
moj muz je celav user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Kakav je vaš muž?
15.9.2012 10:06:41   
jasmin

IZVORNA PORUKA: prskalica

moj muz je celav user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Kakav je vaš muž?
15.9.2012 10:26:17   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: dzejla2012

Drage moje,vidim o ovoj temi se nije podugo razglabalo al evo ja ko moradoh da je potaknem pa vi nadostavite...u pitanju je naravno niko drugi do moj dragi mužek.većina vas kako pročita hvali svoje mužice,svaka čast,nebi ni ja svog kudila da mi malo ne zapinje "u grlu".LIJEN JE totalno.znam mnogi jesu,muško je to,znaju se oglušiti na kućne kao ženske poslove,ljudi on neradi ni muške što ga po svim zakonima sleduje.leži evo već mjesecima bez posla,netraži ga uopšte nigdje,nerazmišlja da ga traži,neplanira,a kako sam se skoro porodila,imam malo od 4 mjeseca koje voli samo na mojim rukama,sin je tek krenuo u školu i moram mu pomagati,kuham,perem,radim i njegove poslove,on samo daljinski i udri...MISLI DUGO VAKO - NE NE,da ti je zlatan jok dlak**.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Kakav je vaš muž?
15.9.2012 11:26:22   
MamiAli
Ja mislim da na to kakav ce muz biti svojoj zeni i kako ce se postaviti prema bracnim obavezama i pravima, naravno, zavisi puno od kucnog odgoja i cinjenice u kakvom je okruzenju odrastao. Ako, recimo, kroz svoju socijalizaciju nije vidio da njegov otac pomaze njegovoj majci, da je cesto poljubi, da je postuje u pravom smislu rijeci, onda su male sanse da ce on takav biti, ali postoje.
Recimo, moj muz. Njegovi su roditelji starinski ljudi, na zeni je sve, sramota da musko sta radi oko zenskih poslova i sl. Znate vec. Sve, treba pomoc, ali zna se sta je musko. Moj muz je odrastao u takvom okruzenju. Medjutim, moj muz, valjda kroz zivot, skolu i sl, je shvatio da treba ipak pomoc. Pomaze mi puno. Ne kuha, ne pere sudje, ne usisava i sl, ali ako sam bolesna hoce sve to. Rijetko kad sam ga docekala bez rucka (samo ako bas ne stignem napraviti), ali ako nema on mi nikad ne pravi problem. Ako mu kazem da mi nesto uradi ili pomogne, hoce vrlo rado. Kada hocemo jesti zajedno postavljamo stol, zajedno to sve sklanjamo. Oko dijeta takodje je posvecen. Samo sto ja imam problem, nasa mala nikad ne spava, navece jako slabo, a nece da je iko drugi uspava osim mene, vristi. Tako da moj muz, koji bi je navece uspavljivao da se i ja odmorim, ne moze. Ali bi radio to. Dobrica je. Trenutno studiram na postdiplomskom studiju i moj muz mi je velika podrska. Dok ja ucim, on je s djetetom, izvede je da mi ne smeta, brine o njoj i sl. Cak me cesto on natjerao da ucim, motivira me jer znam cesto upasti u letargiju. Ima mahana zbog kojih bi ga nekad istukla, ali imam i ja.Prelazi on preko mojih, ja preko njegovih. Ali svadje su grozne, tu je tezak i ponosan, a ja ranjiva i osjetljiva. To nam je problem. Pa recite vi, kakav mi je muz?

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Kakav je vaš muž?
15.9.2012 11:31:28   
prskalica

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: prskalica

moj muz je celav user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image

pa naziv teme me prvo asocirao na njegovu celavu glavu.ali stvarno mu dobro stoji

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Kakav je vaš muž?
15.9.2012 23:22:54   
hanabanana
Ja imam odličan brak. Moj muž je divna osoba. Nekad mi se čini da mi želje iz očiju čita.
Što se tiče djece, samo ih nije dojio.
Znam da me voli.
I kad mene ne bi bilo, on nadje drugu i krene dalje i nakon mjesec dana, to ne bi nikad ukralo ni umanjilo ljubav koju sam ja imala kao njegova žena.
Dakle, vrijeme tu ne znači ništa.
Čemu čekati, radi komšija?!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 14:01:18   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: MamiAli

Ja mislim da na to kakav ce muz biti svojoj zeni i kako ce se postaviti prema bracnim obavezama i pravima, naravno, zavisi puno od kucnog odgoja i cinjenice u kakvom je okruzenju odrastao. Ako, recimo, kroz svoju socijalizaciju nije vidio da njegov otac pomaze njegovoj majci, da je cesto poljubi, da je postuje u pravom smislu rijeci, onda su male sanse da ce on takav biti, ali postoje.
Recimo, moj muz. Njegovi su roditelji starinski ljudi, na zeni je sve, sramota da musko sta radi oko zenskih poslova i sl. Znate vec. Sve, treba pomoc, ali zna se sta je musko. Moj muz je odrastao u takvom okruzenju. Medjutim, moj muz, valjda kroz zivot, skolu i sl, je shvatio da treba ipak pomoc. Pomaze mi puno. Ne kuha, ne pere sudje, ne usisava i sl, ali ako sam bolesna hoce sve to. Rijetko kad sam ga docekala bez rucka (samo ako bas ne stignem napraviti), ali ako nema on mi nikad ne pravi problem. Ako mu kazem da mi nesto uradi ili pomogne, hoce vrlo rado. Kada hocemo jesti zajedno postavljamo stol, zajedno to sve sklanjamo. Oko dijeta takodje je posvecen. Samo sto ja imam problem, nasa mala nikad ne spava, navece jako slabo, a nece da je iko drugi uspava osim mene, vristi. Tako da moj muz, koji bi je navece uspavljivao da se i ja odmorim, ne moze. Ali bi radio to. Dobrica je. Trenutno studiram na postdiplomskom studiju i moj muz mi je velika podrska. Dok ja ucim, on je s djetetom, izvede je da mi ne smeta, brine o njoj i sl. Cak me cesto on natjerao da ucim, motivira me jer znam cesto upasti u letargiju. Ima mahana zbog kojih bi ga nekad istukla, ali imam i ja.Prelazi on preko mojih, ja preko njegovih. Ali svadje su grozne, tu je tezak i ponosan, a ja ranjiva i osjetljiva. To nam je problem. Pa recite vi, kakav mi je muz?

a sta je s onima koji su odrasli bez oca, u okruzenju u kojem nisu gledali kroz odrastanje ulogu muza, ni ulogu oca? kakvi su oni muzevi, ocevi? i oni uce u skoli?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu MamiAli)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 14:07:09   
koka i po
a sta je s onima koji su odrasli bez oca, u okruzenju u kojem nisu gledali kroz odrastanje ulogu muza, ni ulogu oca? kakvi su oni muzevi, ocevi? i oni uce u skoli?



sve zavisi od karaktera a i onih koji su ih odgajali.roditelji i odnosi izmedju njih su model po kojem dijete stvara sliku o braku i zajednickom zivotu.nekad su primjer a nekad i nisu.skrbnici takodje.
koliko "ulozis" u dijete toliko ces i dobiti.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 14:12:04   
ananas_ze
koko svakako potpis, samo sam zeljela da mi to kaze mamiAlijer mm je odrastao bez oca
mngo sam razmisljala o ovoj temi, nisam se javljala jer sta god napisem malo je, ipak je to mm, ali mi je prva asocijacija da je on sve sto nisam ja i da ima dobre zivce da u nekim danima izadje na kraj sa mnom, da ne ucini vise nista, to je dovoljnouser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 14:14:30   
jasmin

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

koko svakako potpis, samo sam zeljela da mi to kaze mamiAlijer mm je odrastao bez oca
mngo sam razmisljala o ovoj temi, nisam se javljala jer sta god napisem malo je, ipak je to mm, ali mi je prva asocijacija da je on sve sto nisam ja i da ima dobre zivce da u nekim danima izadje na kraj sa mnom, da ne ucini vise nista, to je dovoljnouser posted image


I za tvog i za mog user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 14:15:18   
koka i po
jer mm je odrastao bez oca


takodje...bez oba roditelja.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 14:17:28   
ananas_ze
i vjerujem da ce aBd jednog dana postati divan otacuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 14:19:53   
Galicia
MM je muska verzija mene, a ja sam zenska verzija njega.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 14:20:27   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

koko svakako potpis, samo sam zeljela da mi to kaze mamiAlijer mm je odrastao bez oca
mngo sam razmisljala o ovoj temi, nisam se javljala jer sta god napisem malo je, ipak je to mm, ali mi je prva asocijacija da je on sve sto nisam ja i da ima dobre zivce da u nekim danima izadje na kraj sa mnom, da ne ucini vise nista, to je dovoljnouser posted image


I za tvog i za mog user posted image .


user posted image user posted image user posted image
a ja bi tad samu sebe ostavila user posted image a on nista, kako to tako ja ne znam al mu se divimuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 14:24:52   
koka i po
a ja bi tad samu sebe ostavila a on nista, kako to tako ja ne znam al mu se divim



e vidis sa ovim se ne slazem.
obe strane podjednako ponekad trpe samo treba naci dobar balans.
zene jesu namcori ali i muskarci znaju ponekad biti veci.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 16:04:16   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: koka i po

a ja bi tad samu sebe ostavila a on nista, kako to tako ja ne znam al mu se divim



e vidis sa ovim se ne slazem.
obe strane podjednako ponekad trpe samo treba naci dobar balans.
zene jesu namcori ali i muskarci znaju ponekad biti veci.


naravno da treba napraviti balans, on uradi takve gluposti da ne mogu doc sebi, prelazim preko toga, jer znam da i on predje preko nekih stvari koje ja ucinim a njemu tesko padnu

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 16:49:48   
veeseelaa
a sta je s onima koji su odrasli bez oca, u okruzenju u kojem nisu gledali kroz odrastanje ulogu muza, ni ulogu oca? kakvi su oni muzevi, ocevi? i oni uce u skoli?


obično razmaženi..... al opet ovisi kakva je majka



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Kakav je vaš muž?
16.9.2012 17:16:58   
malena sharena
Ja znam jednog koji jeste razmazen i jednog koji nije. Da, zavisi od majke dosta toga, i kad je otac tu i kad nije.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *