|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:01:21   
mnn
da javim rezultate ...ja sam ga jučer nahranila dobro sve je duplo jeo...i navečer pojeo kašicu sa žitaricama...veliku..ppio mlijeko i evo ga oko 1h opet je jeo...uf uffffff neda se on...nema tu pomoči...moram izdržati i ako znam da nije gladan ...on se budi iz navike...ko sat je..a jeo je prije spavanja..prošlo 3h i evo ga opet......user posted image  pilence jedno od skoro 11kg..jučer ga vagala...neka jede ..valjda će spavati kad malo naraste...meni susjeda doji i malena joj cjelu noč spava...a ovaj moj je na ad mlijeku i ništa..

morati ču ja izmisliti nešto za spavanje djelotvorno pa vam javim...mislila sam uzeti malo mlijeka od susjede...pa možda to upali...user posted image user posted image user posted image  ja bi prije zaspala od njega...probati ču ja i to..javim rezulatate...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:03:12   
Anoniman
mnn.tvoja maleni bi samo njupaouser posted image dusa mala neka jede kad moze samo neka je zdravuser posted image

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:04:46   
škorpija
dobro je mia ja te razumijemuser posted image , ja stvarno volim svog user posted image , al brate volim i spavati,  a ako ne spavam koliko-toliko nisam dobra ni njemu ni sebi, znači nema igranja i budalesanja već samo obavljam oko njega ono što moram, hranjenje i presvlačenje i molim boga da mm dođe da ga preuzme.

mi smo sinoć prilično dobro spavali kuc-kuc, buđenje u pola 3 da jede i onda opet u pola 7 e tad nisma dala da jede već mu dala malo čaja , bunio se, ali opet zaspao i bubanje do pola 10user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:10:15   
leona81
moja beba, kad je tek stigla iz porodilista spavala je cak i po 5 sati u komadu, sto me tad brinulo, medjutim sad spava najduze 3 sata a zna biti cijeli dan budna i ne zaspi do 2, 3 ujutru i konstantno je gladna...onda kaki, ja joj promijenim pelenu pa opet jede, pa opet kaki i ukrug dok ona ne odluci da hoce da spava i zaspi...i ta radost traje uvrh glave 3 sata i opet jede...vec je zovu mala bucka jer se praaavo ubucila al koliko ja znam nema praznih kalorija kod dojenja, ja joj dajem kad god trazi cak i ako to znaci da smo konektovane cijeli dan...

a nekidan mi cura prica kako je njena beba sa 2 i po mjeseca spavala cijelu noc, a meni upitnici iznad glave a dojila je...zar je to moguce?


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:11:41   
mnn
IZVORNA PORUKA: felix

mnn.tvoja maleni bi samo njupaouser posted image dusa mala neka jede kad moze samo neka je zdravuser posted image









neka je zdrav ...samo to je bitno ali što kaže škorpija i ja bi se odmorila....a nema toga..nekad poludim od budjenja..ajde kad je jednom...ali ena draga on se budi i po dva puta a nije mu ništa..hoče da se igra...viče u krevetu mama tata, baba deda..i lupa sa nogama u ogradu od kreveta i viče...pa da ne vjeruješ..danas je zaspao napokon sam inače ga ,moram vozati u autu...i hoče da mu svira muzika...ili protestira...user posted image  to su takva djeca i gotovo...da mi se jedan dan naspavati....user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:11:53   
dady

IZVORNA PORUKA: mnn

da javim rezultate ...ja sam ga jučer nahranila dobro sve je duplo jeo...i navečer pojeo kašicu sa žitaricama...veliku..ppio mlijeko i evo ga oko 1h opet je jeo...uf uffffff neda se on...nema tu pomoči...moram izdržati i ako znam da nije gladan ...on se budi iz navike...ko sat je..a jeo je prije spavanja..prošlo 3h i evo ga opet......user posted image  pilence jedno od skoro 11kg..jučer ga vagala...neka jede ..valjda će spavati kad malo naraste...meni susjeda doji i malena joj cjelu noč spava...a ovaj moj je na ad mlijeku i ništa..

morati ču ja izmisliti nešto za spavanje djelotvorno pa vam javim...mislila sam uzeti malo mlijeka od susjede...pa možda to upali...user posted image user posted image user posted image  ja bi prije zaspala od njega...probati ču ja i to..javim rezulatate...



Ja potpisujem ovo!!! mnn imamo identičan slučaj!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja samo hoču da se naspavam!

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:14:42   
Mya_81 RR
Škorpija, pa super on odspava ujutro...ona moja opet jutros oko pola 7 počne s pričom u krevetu i tako izdrži jedno sat vremena, ali onda na sav glas zahtjeva da se i ja ustanem...doduše, vi idete malo kasnije na spavanje...

A ja vam iskreno želim tako mirnu i svaku iduću noć user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:16:37   
mnn
dady nema nama pomoči..user posted image user posted image  nadam se da če jednom naše bebe odspavati cjelu noč.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:19:50   
Amrino

user posted image user posted image user posted image

Eh...ovaj moj pasha ima pune dvije...i nema nikakvih naznakla da ce u dogledno vrijeme prespavati noc. Ja bih recimo bila PREsretna da se budi samo dva puta...a za mjesec dana, ako Bog da, dolazi nova bebica...Znaci po nekoj mojoj racunici- spavanje ne treba da ocekujem jos najmanje dvije godine...Ukupno cetiri i kusir znaci...Ali navika je cudo. Ne spavam godinama ko coek a ope ostanem budna do 1- 2 (zao mi zaspati pored onog mira i rahatluka) i dizem se sabahile...Nije bas sa osmjehom...ali se dignem user posted image .

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.1.2010 11:20:32 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:22:13   
škorpija
ih mia to do pola 10 se potrefilo sad i bog zna kad opetuser posted image , uglavnom ustajemo oko 8, pola 9, a na spavanje ide 22.30.

leona81, ako si čitala prethodne postove na ovoj temi jasno ti je da sa spavanjem nema nikakvih pravila, ni za dojene ni za bebe koje jedu AD, tvoja beba je još mala i njoj sigurno treba noću da jede i hrani je kad god traži, neće se ona previše udebljati.
tek poslije 6. mjeseca počinju da zezaju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:22:56   
Arko
Amrino, a zar ne spava u drugoj sobi mali? 

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:29:34   
Anushka
znam ja da uvijek moze gore, amrino me tjesi vec mjesecima:) a ja drage zene legnem dosta rano, zato i mogu ovako, ne daj Boze kad vidim da je 11 a ja budna odmah problem, nego u 9 u krevet, najkasnije! cak sam izbacila i popodnevnu kafu upravo da mogu zaspati i u 8 ako sam umorna, sad sam sama pa mi svejedno, a dok je mm bio tu, sa njim se ispricam i obavim sta trebauser posted image cim mali zaspe i ja na spavanje, a nije mi mrsko ni u toku dana kad on zaspi jos malo odkunjati sanjim.. a sudje, ves i ostalo moze cekati,  i opet, navikne se covjek na sve, ja ni u trudnoci nisam mogla spavati, i svaku sam zoru docekala, tako da negdje od kraja februara 2008 nisam se naspavala.. i ko zna kad cu.. ali ne ocekujem to i ne nadam se da ce uskoro biti, pa mi nekako lakse, a ako imate muzeve kraj sebe makar vikendom ih zaduzite da ustaju a vi spavajte..

(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:39:59   
Majčica
IZVORNA PORUKA: Amrino RR


(zao mi zaspati pored onog mira i rahatluka) i dizem se sabahile...Nije bas sa osmjehom...ali se dignem user posted image .

Potpisujem ovouser posted image . Uvijek mi je zao leci kad on spava, bez obzira kako malo spavala.


_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:49:23   
mamana
Ono što je najvažnije ovdje napomenuti da  je noćno ustajanje podnošljivo prvu godinu dok ste na poradiljnom, pa u toku dana dok djete spava možete se malo odmoriti, barem 15 minuta. Ali kad se vratite na posao tek tad nastaju problemi,jer tih osam sati morate biti skoncentrisani na ono što radite, a vi niste u satanju ni da gledate.

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:55:26   
leona81
@skorpija ma svi me zezaju da je bas buca sad, al zar nisu sve bebe bucke? sad ima negdje blizu 6 kg i 57/58 cm al fakat jede ko luda, non stop, kad ugleda sisu razgoraci oci i fata s cim stigne, i drzi me za ruku da slucajno ne odem negdje hehe:)

ma dosta mi ljudi govore da je previse navikavam na sebe, da sam je razmazila, da kad god trazi dobije sta hoce iako ne bi trebala toliko jesti, smiju se jer trcim kuci ako negdje izadjem da je podojim i sl...plus svi su mi rekli, od patronazne do pedijatrice da bi vec trebala da jede obroke tj da se tacno zna red? i da se zna kad je noc a kad dan...meni je logicno da mala bebica bude vezana za majku bas kako je i moja za mene, i da ne zna za red...pa pobogu ima 2 i po mj


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:56:10   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mamana

Ono što je najvažnije ovdje napomenuti da  je noćno ustajanje podnošljivo prvu godinu dok ste na poradiljnom, pa u toku dana dok djete spava možete se malo odmoriti, barem 15 minuta. Ali kad se vratite na posao tek tad nastaju problemi,jer tih osam sati morate biti skoncentrisani na ono što radite, a vi niste u satanju ni da gledate.


A i ovo je od slucaja do slucaja...Sve moje jaranice koje rade kazu da im je cijeli dan na poslu odmor u poredjenju sa par sati u kuci i da se na poslu bukvalno odmore...
Ja ne znam kako bih da radim...ali znam da se i ovako slomih...rintam po cijeli dan...slazem puzzle i lego user posted image , pravim rucak, perem, slazem...i jos me niko ne placa user posted image .
Ali...sve to bude i prodje...Nekako, kada vratim film, pa nisam se posteno naspavala od obdanista...Jutarnje smjene u skoli- uzas...pa ucenje po cijelu noc na faxu...ispiti...litri kafe...Nisam se ja naspavala ma bar dvije decenija- ako cemo posteno...ali- i spavanje je precjenjeno user posted image .
Arko- spavao je on u svojoj sobici...a i sada bi mogao ali meni je to jos gore palo...jer kad god bi se probudio ja bih morala ustati iz kreveta...otici do njega pa se opet vratiti...i sve tako...Haj ti reko sine, ziv bio majci, lezi s nama...user posted image .
Kada dodje bebica- vidjet cemo ...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 11:57:00   
mojbebac
moja bebica se nikad nije budila po noci, do u zadnjih mjesec i po...pretpostavljam da se budi zato sto je vea i ogladni, posto je uvece dojim ..... medjutim u zadnje vrijeme sam joj uvela i veceru, prije kupanja, pa podoj kad krene spavati, zadnjih par dana se probudi jednom ili dvaput, ali ne place, jaje malo podignem, pomazim i vratim u krevet i ona nastavi da spava .... do pola osam, tako da je u njenom slucaju to nocno budjenje samo navika, koju probavamo izbaciti .....


_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 12:00:02   
Amrino
IZVORNA PORUKA: leona81

@skorpija ma svi me zezaju da je bas buca sad, al zar nisu sve bebe bucke? sad ima negdje blizu 6 kg i 57/58 cm al fakat jede ko luda, non stop, kad ugleda sisu razgoraci oci i fata s cim stigne, i drzi me za ruku da slucajno ne odem negdje hehe:)

ma dosta mi ljudi govore da je previse navikavam na sebe, da sam je razmazila, da kad god trazi dobije sta hoce iako ne bi trebala toliko jesti, smiju se jer trcim kuci ako negdje izadjem da je podojim i sl...plus svi su mi rekli, od patronazne do pedijatrice da bi vec trebala da jede obroke tj da se tacno zna red? i da se zna kad je noc a kad dan...meni je logicno da mala bebica bude vezana za majku bas kako je i moja za mene, i da ne zna za red...pa pobogu ima 2 i po mj



user posted image user posted image user posted image
Sto me slatko nasmijase...Ma zeno- samo ti po svom nahodjenju...slusaj sebe i instinkt...a to da je navikavas na sebe- pa zar postoji nesto normalnije i prirodnije?
Ne boj se- moj Hamza iako je cijelo vrijeme ko moja prikolica sasvim je samostalno dijete...bez ikakvih problema pstane sa nanom i dedom po par sati...ni ne pita na za nas...a nismo ga nigdje ostavili jedno godinu i po. I bebe znaju za red- ali ne onaj koji im mi nampetnemo nego svoj. user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 12:00:09   
Arko
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Arko- spavao je on u svojoj sobici...a i sada bi mogao ali meni je to jos gore palo...jer kad god bi se probudio ja bih morala ustati iz kreveta...otici do njega pa se opet vratiti...i sve tako...Haj ti reko sine, ziv bio majci, lezi s nama...user posted image .
Kada dodje bebica- vidjet cemo ...



user posted image   user posted image   Kako me nasmija.. Znaci, sto je blize bolje je user posted image   Reko, onda da ga ne prebacujem u sobicu njegovu jos user posted image   user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 12:02:26   
iv@ncica
user posted image
IZVORNA PORUKA: Amrino RR


user posted image user posted image user posted image

Eh...ovaj moj pasha ima pune dvije...i nema nikakvih naznakla da ce u dogledno vrijeme prespavati noc. Ja bih recimo bila PREsretna da se budi samo dva puta...a za mjesec dana, ako Bog da, dolazi nova bebica...Znaci po nekoj mojoj racunici- spavanje ne treba da ocekujem jos najmanje dvije godine...Ukupno cetiri i kusir znaci...Ali navika je cudo. Ne spavam godinama ko coek a ope ostanem budna do 1- 2 (zao mi zaspati pored onog mira i rahatluka) i dizem se sabahile...Nije bas sa osmjehom...ali se dignem user posted image .


haaaa...moja  amrino   zao  mi  je  sto  se  stabje  ne  poboljsava i  ovamo  ti  je slicno..i  ja  bih  bila  sretna  da  su  samo  2  buđenja..ma  to  ne  bih  smatrala  buđenjem..a  i  meni  zao  zaspat  kad  on  legne-..onda   bi  ja  svasta   nesto..user posted image
inace  malo  oft.   ja  amrino  tebe  zamisljam  ko  ovaj  tvoj  avatar..fina  mama sa  finim  sikama  user posted image ,  jos  uz  to  savjetnica  da  user posted image ..moram  ti  vidjeti  negdje  sliku....  reci imali  gdje user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 12:02:28   
Amrino
Ma mozda bi se to dalo na neki nacin srediti...pa ga navici da sam zaspe...da bla bla...ali ja trenutno za takve poduhvate nemam zivaca.user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 12:05:39   
Amrino
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

user posted image
IZVORNA PORUKA: Amrino RR


user posted image user posted image user posted image

Eh...ovaj moj pasha ima pune dvije...i nema nikakvih naznakla da ce u dogledno vrijeme prespavati noc. Ja bih recimo bila PREsretna da se budi samo dva puta...a za mjesec dana, ako Bog da, dolazi nova bebica...Znaci po nekoj mojoj racunici- spavanje ne treba da ocekujem jos najmanje dvije godine...Ukupno cetiri i kusir znaci...Ali navika je cudo. Ne spavam godinama ko coek a ope ostanem budna do 1- 2 (zao mi zaspati pored onog mira i rahatluka) i dizem se sabahile...Nije bas sa osmjehom...ali se dignem user posted image .


haaaa...moja  amrino   zao  mi  je  sto  se  stabje  ne  poboljsava i  ovamo  ti  je slicno..i  ja  bih  bila  sretna  da  su  samo  2  buđenja..ma  to  ne  bih  smatrala  buđenjem..a  i  meni  zao  zaspat  kad  on  legne-..onda   bi  ja  svasta   nesto..user posted image
inace  malo  oft.   ja  amrino  tebe  zamisljam  ko  ovaj  tvoj  avatar..fina  mama sa  finim  sikama  user posted image ,  jos  uz  to  savjetnica  da  user posted image ..moram  ti  vidjeti  negdje  sliku....  reci imali  gdje user posted image


Ma vala mojih slika ima gdje hoces user posted image ...ima me i na fb pa me nadji...A pored finih sika imam i pofinu stomacinu user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 12:07:22   
iv@ncica
amrino  -  pprreeeekrasni   steeeee..  a  neka  stomaka  sad  dolazi  amrini  junior  heehehhe...svaka  castuser posted image

ja  svoga  sada   ucim  da  nema  spavanja  sa  sikom..dam  mu  da  doji  prije....pa  ga  okupam...dam  kasicu...gledamo  malo crtice  i  igramo  se  dok  se  ne  umori  skroz..i  onda  ga  stavim    u  mraku  u  krevetic  i    pomazim  ga  malo  i  uvalim  cucu..  jedino  tako  moze  kad  je  umoran  i  nije  gladan...sta  cu..volim  da doji  ali  ne  valja  spavanje  uz nju..evo  jos  je  on  cim  je  pospan  grabi  i  cmace..ali  moram   ga  odviknuti od  toga..sad  jede  dosta  toga..pa  je  lakse  po  danu  osim  kad  padne  noc  i  meni  pane  mrak  nna  oci   heeee

< Poruku je uredio iv@ncica -- 27.1.2010 12:14:36 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 12:26:48   
mamana
Sve moje jaranice koje rade kazu da im je cijeli dan na poslu odmor u poredjenju sa par sati u kuci i da se na poslu bukvalno odmore...

Ovp vjerovatno zavisi od vrste posla koju neko obavlja, a ovih par sati kući jesu naporni, jer u tih par sati trebaš završiti sve obaveze koje neko može rasporediti u cjeli dan.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
27.1.2010 12:47:46   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mamana

Sve moje jaranice koje rade kazu da im je cijeli dan na poslu odmor u poredjenju sa par sati u kuci i da se na poslu bukvalno odmore...

Ovp vjerovatno zavisi od vrste posla koju neko obavlja, a ovih par sati kući jesu naporni, jer u tih par sati trebaš završiti sve obaveze koje neko može rasporediti u cjeli dan.


To je nama nasa borba dala...user posted image .
Obice se nama feminizam o glavu- kad tad user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *