|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba odbija flasicu!
10.10.2010 0:11:24   
samedi
Doduse,ja na zubice nisam ni pomislila,nema ih jos ni na vidiku...

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Beba odbija flasicu!
10.10.2010 19:48:13   
hallima
a smije li se kombinirati ta kupljena formula ili to mlijeko ne znam kako se kaze tacno sa dojenjem jer ja moram ici na fax a nemam dovoljno svog mlijeka da mu izmuzem posto on stalno jede ili da probam nesto drugo mu davat uz dojenje inace do sada je samo dojio i kako ga uopste navici na to nesto drugo. MOLIM SAVJET

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Beba odbija flasicu!
10.10.2010 19:55:21   
Niobe
IZVORNA PORUKA: hallima

a smije li se kombinirati ta kupljena formula ili to mlijeko ne znam kako se kaze tacno sa dojenjem jer ja moram ici na fax a nemam dovoljno svog mlijeka da mu izmuzem posto on stalno jede ili da probam nesto drugo mu davat uz dojenje inace do sada je samo dojio i kako ga uopste navici na to nesto drugo. MOLIM SAVJET


Pokusaj s izdajalicom..ostavi koliko god mozes svog mlijeka, a za dohranu se dogovori sa pedijatrom.
Naravno da se po potrebi moze kombinovati, samo ces morati malo isprobavati koje AD mlijeko ti paše.




_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu hallima)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Beba odbija flasicu!
5.12.2010 14:57:20   
nikita
EI nece vise da pije Aptamil, ima 1god i 1 mj skoro mislila sam da mu dajem Aptamil do 15 mj  al nece ga user posted image , sta dajem sada ? Mlijeko pravo jos nije probaouser posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Beba odbija flasicu!
5.12.2010 15:34:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nikita

EI nece vise da pije Aptamil, ima 1god i 1 mj skoro mislila sam da mu dajem Aptamil do 15 mj  al nece ga user posted image , sta dajem sada ? Mlijeko pravo jos nije probaouser posted image


Jesi probala na onu kljun casu

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Beba odbija flasicu!
5.12.2010 15:35:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nikita

EI nece vise da pije Aptamil, ima 1god i 1 mj skoro mislila sam da mu dajem Aptamil do 15 mj  al nece ga user posted image , sta dajem sada ? Mlijeko pravo jos nije probaouser posted image






probaj mu dati mlijeko pa ga nakon nekog vremena vrati na aptamil..mi smo imali taj problem i za 10-ak dana vratili se bebimilu.davala sam joj mlijeko s neskvikom

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Beba odbija flasicu!
5.12.2010 15:43:46   
nikita
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: nikita

EI nece vise da pije Aptamil, ima 1god i 1 mj skoro mislila sam da mu dajem Aptamil do 15 mj  al nece ga user posted image , sta dajem sada ? Mlijeko pravo jos nije probaouser posted image

probaj mu dati mlijeko pa ga nakon nekog vremena vrati na aptamil..mi smo imali taj problem i za 10-ak dana vratili se bebimilu.davala sam joj mlijeko s neskvikom



imam kras ekspes moze li to, koliko ml mlijeka i kas krasa dsa sstavim? to je bolje nego cokolino ?

marina avent flasice imamo one obicne



< Poruku je uredio nikita -- 5.12.2010 15:44:49 >


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Beba odbija flasicu!
5.12.2010 15:46:21   
Anoniman
ma moze i kras ja imala neskvik pa probala a sve je to istouser posted image al ja sam je bas htjela vratiti na bebimil pa sam i uspjelauser posted image

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Beba odbija flasicu!
5.12.2010 15:47:38   
Anoniman
on vec smije popiti 300ml dnevno pa mu rasporedi i kasiiku od kave krasauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *