|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 21:30:25   
leona81
a znaaam...ima li spavacica tamo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 21:34:53   
shejla
spavacica ima cini mi se preko puta toga... a imas i kad udjes u Sirano od Vjecne vatre, pdmah lijevo ides i vidjeces vise po zidu od zgrade boxerice, pidzame, spavacice user posted image ... ima bas finih - jeftinih 10-15 KM

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.11.2009 21:54:18   
leona81
e super hvala ti, htjela sam na otoku al posto sam u centru a ne vozim blize mi sve na siranu uzet

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Grudnjaci za dojilje
12.11.2009 10:17:27   
zagy
Grudnjaci u Almi Ras su odlični, fini mekani pamuk, mislim 23 KM. A tamo sam i pamučne spavačice kupila sa dugmičima naprijed oko 25 KM, i nosila ih nakon poroda po kući pravo mi praktične bile. Po meni malo skuplje nego na pijaci, a mnogo kvalitetnije i mekšeuser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Grudnjaci za dojilje
12.11.2009 10:46:40   
Atarka
E mogla bih pogledati i u Almi Ras, vidim da ste zadovoljne. Ja inace imam dosta njihovog vesa, ali grudnjake nisam do sad tu kupovala.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Grudnjaci za dojilje
12.11.2009 14:59:13   
Nellica
U Alma Rasu imate jako lijepe grudnjake za dojilje mislim da su oko 24 km, imaju i potkošulje za dojenje, njihov klasični trokutasti model ali se otvara kao grudnjak, mislim da su oko 17 km.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Grudnjaci za dojilje
12.11.2009 15:09:17   
Azure
Te potkosulje su 29 km, meni je muz kupio neki dan. Odlicne su i odahnula sam kad sam ih obukla. A sto se tice grudnjaka u Tifaniju imate za cini mi se 23 ili 26 km crni i bijeli u pakovanju.Cisti pamuk i mekana guma koja drzi dole. Kad dojis bebu skines gornji trokutic i podojis. Jako su udobni i mekani. Po meni je bolje uzeti tamo ta dva za 26 nego jedan za 23, a vjerujte da su odlicni. Ja ih nosam vec skoro 2 mj. Spavacice za trudnice zimske u Alma Ras meni su rekli da trebaju da ih dobiju. Imaju samo ljetne. medjutim prije 7 dana kad sam bila u bolnici neke zene su imale spavacice koje su kupile na pijaci na Ciglanama. To su one spavacice sto imaju proreze na grudima. Jedini problem ako vam budu male onda se taj prorez rastegne i viri potkosulja ispod i ne izgleda lijepo. 

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Grudnjaci za dojilje
12.11.2009 22:35:50   
Suzana
Cure,

Ja nikako ne preporucujem grudnjake za dojilje na Siranu jer su od sintetike, bar sam ja na takav naletila, 5 KM...
Pogledajte prije u Alma Ras kako zenice preorucuju, jer ipak je cisti pamuk, a zaista je od pomoci!




_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Grudnjaci za dojilje
12.11.2009 23:22:21   
leona81
ja sam uzela jedan na siranu veci za 2 broja i pamuk je 6 km...i jednu potkosulju s trokutovima isto pamuk 8 km...i nadjoh pamucne spavacice jednu s prorezima kracu i jednu duzu s dugmicima...po 10 i 15 km

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Grudnjaci za dojilje
12.11.2009 23:23:03   
leona81
a imam te iz hm-a al mi sad mogu pa mi mozda budu valjali za kasnije, bijeli i crni...25 km ja mislim

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Grudnjaci za dojilje
13.11.2009 10:57:45   
muby
IZVORNA PORUKA: Suzana

Cure,

Ja nikako ne preporucujem grudnjake za dojilje na Siranu jer su od sintetike, bar sam ja na takav naletila, 5 KM...
Pogledajte prije u Alma Ras kako zenice preorucuju, jer ipak je cisti pamuk, a zaista je od pomoci!





Ja na siranu uzimala pamucne i crne i bijele, kao sto sam rekla po 6KM. Prezadovoljna sam.
Kad se udje na sirano iz parka odmah se ide skroz desno i sa desne strane druga ili treca radnja. Prodaju ves, spavacice i sl.
A sto se velicine tice uzela sam broj koji sam nosila i ranije samo sam uzela malo vece korpe.


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Grudnjaci za dojilje
13.11.2009 18:45:46   
leona81
e da i ja sam taj pamucni uzela...super je

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Grudnjaci za dojilje
13.11.2009 18:54:24   
bubuli
ja imam dva bijela...jedan je Lisca a drugi je cini mi se H&M-oba sam dobila...

nakraju sam skontala svejedno mi grudnjak za dojenje kad opet moram natezati maicu ili gore ili dolje ili se raskopcati...zavisi u cemu kad budem...
kad vec mogu maicu gore dolje sto nebi mogla i obicni grudnjak...bitno je da mi je dobar da pase a sad maksuzije uzimati za dojenje je bacanje para...
bar moje misljenje...ako grijesim ispravite me...
jer necu hodati samo u grudnjaku pa da je tip-top...


_____________________________



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Grudnjaci za dojilje
13.11.2009 19:08:23   
bubuli
IZVORNA PORUKA: Atarka

Hvala na prijedlogu. Ma i ovaj iz Robota je bio "povoljan", ali kvalitet i udobnost katastrofa, tako da mi cijena nije najvaznija. Evo link za ovaj Liscin, pa molim utiske:
http://www.lisca.com/index.php?page=nedrcek-za-dojece-mamice-fortuna&lang=en_US&local=BA



e ja ti imam ovaj ispod mislim da se zove model "Vera" ...pravo je mekan i udoban....
dobila ga ja od drugarice kojoj vise netreba i ja ga nosim ima vec...jer mi fino pokupi grudi a odkuhavam ga na 95stepeni i jednako je bijel...pamuk sami...rekla mi je da ga je platila 30 i nesto km...
drugi koji imam nije pamucni i nervira me al udoban je i on..


_____________________________



(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.12.2009 12:20:26   
deckic
Zamolila bih da mi predlozite koji grudnjak za dojilje da uzmem! Cijena mi nije bas presudna, ali Liscin koji sam vidjela u BBI kostao je 49 KM i to mi je stvarno puno dati za nesto sto se nece tako dugorocno nositi. Da li neko zna za ovaj model "Vera" ili "Neli" liscin koje sam nasla na internetu koliko kostaju i ima li ih kod nas kupiti?

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.12.2009 12:41:12   
Suzana
IZVORNA PORUKA: deckic

Zamolila bih da mi predlozite koji grudnjak za dojilje da uzmem! Cijena mi nije bas presudna, ali Liscin koji sam vidjela u BBI kostao je 49 KM i to mi je stvarno puno dati za nesto sto se nece tako dugorocno nositi. Da li neko zna za ovaj model "Vera" ili "Neli" liscin koje sam nasla na internetu koliko kostaju i ima li ih kod nas kupiti?


Ja mislim da vrijedi dati, pogotovo ako planiraš dojiti 1 g, iskoristićeš ga vjeruj mi.
Mada, svakako preporučujem da potražiš jeftinije...
Ja sam imala H&M-ove, možda Alma Ras, imaju li oni?
Cure preporučuju i Sirano pijacu, ali ja sam tamo uzela jedan za 5 KM i unutrašnja strana grudnjaka je bila od sintetike, to definitivno ne preporučujem!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.12.2009 12:49:59   
deckic
Hvala ti Suzana. Isla sam u Tiffany, ali oni vise nemaju tih grudnjaka, kazu da im odavno nisu dolazili i ne znaju da li ce. S pijace ne bi...nemam bas lijepo iskustvo s tim grudnjacima. U Alma Ras-u nemaju, kazu nemaju zakacki pa se ne mogu siti bez toga. Tako izgleda da mi preostaju samo ovaj Liscin.  

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.12.2009 12:53:44   
Pretty mamma
deckic,
ja sam uzela na Otoci, koštao je 20 KM, dakle nije od jeftinijih, jako je dobar i super se pere. Pamučni je cijeli.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.12.2009 13:02:48   
deckic
Pretty mamma, gdje si na Otoci uzela?

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Grudnjaci za dojilje
11.12.2009 13:05:35   
hanin
Drage zene, imate i u LISCI, ja sam kupila prosle godine bio je oko 50 km. I jako je kvalitetan...user posted image

_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 21:21:57   
Hanady RR
prenos posta
IZVORNA PORUKA: hallima

Ja sam 9-ti mjesec trudnoce i jos uvijek kupujem stvari za sebe i bebu pa sam citala da je potreban grudnjak za dojilje ali ne znam ni kako izgleda ni gdje da ga kupim. Takodje neke silikonske kapice za bradavice i ulosci za grudi pa me zanima zasto oni sluze i kako se koriste? Ako neko zna da mi javi


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 21:23:50   
teacher75
ja sam obisla citav grad trazeci crni grudnjak za dojenje i na kraju nista, svugdje samo bijeli a u lisici imaju roza la je 50 km, malo preskupo. na kraju sam narucila preko ebay-a crni za samo 15km, stigao za par dana. super, pamucni, stigao i z izraela user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 21:25:18   
Hanady RR
Draga Halima
evo ti tema na kojoj ćeš nači odgovor na pitanje o silikonskim kapicama i ulošcima, odnsono tuferima za grudnjake

Oprema za novorođenče


LPuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 21:25:22   
teacher75
a inace grudnjaka za dojenje bijelih i bez ima na siranu i nisu skupi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 21:32:09   
š t a
ja kupila liscin svjetlo plavi kao sa ovog linka 50 km 

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *