|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 21:32:46   
Visnja RR
kod kineza grudnjak za dojenje 3 km user posted image kupila 3... pamuk...
mada mi nisu ni trebali...onih 2 mjeseca sam nosila obican grudnjak...a cim ASja zakmeci ja siku izvadim ...ko ce se petljati sa onim otkopcavanjem...ma samo siku na sunce tj. bebi u usta... user posted image
licno  mislim da je to bacanje para..pogotovo sto su vecina jako skupi...
bitno je da si uvjek u necem na kopcanje ...otkopcas se i iz obicnog grudnjaka izbacis siku user posted image  u ustasca user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 24.5.2010 21:42:45 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 21:39:21   
mamaajna
BILO KUDA KIKI SVUDA....slazem se s tobom.rodica mi dala grudnjak za dojilje Lisicin,krut pravo ubi zulja.i ja koristim kineske cisti pamuk,mekani ko dusa....nekada ga ne otkopcajem samo izvadim...

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 21:39:57   
faris06
IZVORNA PORUKA: Visnja RR
bitno je da si uvjek u necem na kopcanje ...otkopcas se i iz obicnog grudnjaka izbacis siku user posted image  u ustasca user posted image


E nas dvije tako funkcionisemo , uspjesno vec devet mjeseci.
Mada imam 2 grudnjaka za dojenje , stoje od prvog poroda, jedan iz lisce, jedan pijacarski, ali ja sam ih kratko  nosila. Vise preferiram potkosulje koje imaju gumu ispod grudi, trenutno imam par Alma Ras i stvarno su super. Udobne, bez savova na grudima, malo "podupiru" grudi.

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 21:43:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: faris0'

IZVORNA PORUKA: Visnja RR
bitno je da si uvjek u necem na kopcanje ...otkopcas se i iz obicnog grudnjaka izbacis siku user posted image  u ustasca user posted image


E nas dvije tako funkcionisemo , uspjesno vec devet mjeseci.
Mada imam 2 grudnjaka za dojenje , stoje od prvog poroda, jedan iz lisce, jedan pijacarski, ali ja sam ih kratko  nosila. Vise preferiram potkosulje koje imaju gumu ispod grudi, trenutno imam par Alma Ras i stvarno su super. Udobne, bez savova na grudima, malo "podupiru" grudi.

i ja koristim te potkosulje, ali meni ne odgovaraju obicni grudnjaci jer sam prije trudnoce nosila samo push up., iz njih ne mogu bas tek tako izvuci siku. a kad vec moram kupovati nove, onda bolje ove za dojenje, nego obicne pamucne jer ni njih vjerovatno necu nositi kad prestanem sa dojenjem, vec cu se vratiti na stare puish-up- ukoliko mi budu mogli user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 21:46:35   
Ilhana RR
ja sam isto imala sa pijace, mami zadala da mi kupi kad je bila u BiH jer ovdje su skupi ko ista tako da ako Bog da za sledece dijete isto cu da koristim... imam jedan nenacet jer mi je jedan uzela snaha dok je bila u BiH kad sam se tek porodila al nisam ga uspijela obuci jer mi mlijeko nestalo :(

Uglavnom prezadovoljna sam bila sa njima i nonstop sam ih nosala...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:06:20   
acudesa
Ja sam koristila grudnjak za dojilje, zgodan je, otkopčaš ga, skineš ono preko, a grudnjak na mjestu ostene, meni su super....

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:06:42   
teacher75
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ja sam koristila grudnjak za dojilje, zgodan je, otkopčaš ga, skineš ono preko, a grudnjak na mjestu ostene, meni su super....

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:07:53   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ja sam koristila grudnjak za dojilje, zgodan je, otkopčaš ga, skineš ono preko, a grudnjak na mjestu ostene, meni su super....


I moj je isto tako bio... samo naprijed se ono otkopca...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:10:08   
teacher75
al meni je pravo glupo sto se nigdje ne prodaju crni, bas mi je ruzno ispod odjece vidjeti bijeli grudnjak, a nosim potkosulje crne i ostalo. bezveze. sad mi je pravo drago sto sam nabavila ovaj crni i to tako jeftino!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:14:37   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

al meni je pravo glupo sto se nigdje ne prodaju crni, bas mi je ruzno ispod odjece vidjeti bijeli grudnjak, a nosim potkosulje crne i ostalo. bezveze. sad mi je pravo drago sto sam nabavila ovaj crni i to tako jeftino!


Ticerko, jesi li ti iz Sarajeva?

Ako jesi na pijaci Sirano imas crne grudnjake za dojilje ;)

a imas i na pijaci na otoci ljetos ja vidila, onoj otvorenoj ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:22:40   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

al meni je pravo glupo sto se nigdje ne prodaju crni, bas mi je ruzno ispod odjece vidjeti bijeli grudnjak, a nosim potkosulje crne i ostalo. bezveze. sad mi je pravo drago sto sam nabavila ovaj crni i to tako jeftino!


Ticerko, jesi li ti iz Sarajeva?

Ako jesi na pijaci Sirano imas crne grudnjake za dojilje ;)

a imas i na pijaci na otoci ljetos ja vidila, onoj otvorenoj ;)

nema, isla sam nekoliko puta, imali su prije al vise ne nabavljaju


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:25:28   
acudesa
Evo i ja se ne sjećam da sam igdje vidjela crni, ja sam svoje kupovala u Merkatoru, možda da tamo pogledaš

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:28:08   
teacher75
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Evo i ja se ne sjećam da sam igdje vidjela crni, ja sam svoje kupovala u Merkatoru, možda da tamo pogledaš

nema nigdje, sve sam obisla, a sad mi vise ne treba jer sam narucila cak iz izraela preko interneta


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:30:00   
acudesa
user posted image user posted image ..kraljice, šta tebi može na put statiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:30:33   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

al meni je pravo glupo sto se nigdje ne prodaju crni, bas mi je ruzno ispod odjece vidjeti bijeli grudnjak, a nosim potkosulje crne i ostalo. bezveze. sad mi je pravo drago sto sam nabavila ovaj crni i to tako jeftino!


Ticerko, jesi li ti iz Sarajeva?

Ako jesi na pijaci Sirano imas crne grudnjake za dojilje ;)

a imas i na pijaci na otoci ljetos ja vidila, onoj otvorenoj ;)

nema, isla sam nekoliko puta, imali su prije al vise ne nabavljaju



Da si blize dala bi ti ovaj moj, jedan nikad nisam obukla a drugi jednom hahha =) ovaj sto nikad nisam obukla samo jednom ga oprala jer perem uvijek sve sa pijace prije nego sto obucem hehehe

Ja uzivam u bijelom vesu =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 22:56:49   
Visnja RR
ja belo nosim samo kad idem kod doce  user posted image
inace mi sve crno i crveno user posted image
a ti grudnjaci su bili bež boje ...morah da predjem na BH tastaturu da napisem Ž da ne ispadne da su bez boje user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 23:00:56   
Hanady RR
ja sam imala bež boje i crne...
inače nosim garadrobu tako da mi se grudnjak nikada ne vdidi...nit je povidna nit mi izljeće bertela 8 to mrzim)

a nekako sam najviše bijele nosila...bež sam sada proslijedila zaovi...jer ipak to mi najčistija boja...i sve mi nekako pasala sa dojenjem.

i još jedna strvar meni je jedna patronažna još sa prvim djetetom rekla da bebe ne vole da gledaju u crno kada doje...tako sam ja praktikovala veselije boje grudnjaka bar pošto sam crnim majicama kamuflirala debljinuuser posted image a sad ja ovo nisam ni uzimala za ozbiljno...al garant ako u ponudi ima tako rijetko crnih grudnjaka za dojenje možda ovo i ima neke vezeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 23:01:15   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja belo nosim samo kad idem kod doce  user posted image
inace mi sve crno i crveno user posted image
a ti grudnjaci su bili bež boje ...morah da predjem na BH tastaturu da napisem Ž da ne ispadne da su bez boje user posted image


U bijelom djelujem nekako sva tako nevina hahahhhahahhahha =) ;)

A naravno kad hocu da sam NASTY :P onda crno ili crveno...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 23:08:43   
Ilhana RR
Evo posto znam da Lindex sada ima u Sarajevu mozete OVDJE pogledati crni grudnjaci za dojilje ;)

od 30 KM su pa navise... ima i crni ;) A imaju i potkosulje ovjde za dojilje ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 23:10:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam imala bež boje i crne...
inače nosim garadrobu tako da mi se grudnjak nikada ne vdidi...nit je povidna nit mi izljeće bertela 8 to mrzim)

a nekako sam najviše bijele nosila...bež sam sada proslijedila zaovi...jer ipak to mi najčistija boja...i sve mi nekako pasala sa dojenjem.

i još jedna strvar meni je jedna patronažna još sa prvim djetetom rekla da bebe ne vole da gledaju u crno kada doje...tako sam ja praktikovala veselije boje grudnjaka bar pošto sam crnim majicama kamuflirala debljinuuser posted image a sad ja ovo nisam ni uzimala za ozbiljno...al garant ako u ponudi ima tako rijetko crnih grudnjaka za dojenje možda ovo i ima neke vezeuser posted image


problem je sto ja nikad godinama nisam nosila bijeli ves, mozda samo kao dijete, sve mi je uglavnom crno ili u bojama. naravno da se ne vidi grudnjak ispod ali ja ga vidim ispod crne potkosulje i bas mi bode oci, a ljeti nosim majice na bretele i bas mi je ruzno kad vidim bijelu bretelu od grudnjaka, ne volim nikako. po kuci bih i dalje nosila bijeli, zasto da ne, al eto kad izadjem bar taj crni cu nositi. uvijek mi je strasno ruzno bilo kad vidim ljeti na curama bijeli grudnjak ispod majice ili onaj sa plasticnim tregerima, to mi je bas jeftino. kod mene je uvijek ili u boji majice ili crni, ako nemam tu boju user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 23:12:17   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Evo posto znam da Lindex sada ima u Sarajevu mozete OVDJE pogledati crni grudnjaci za dojilje ;)

od 30 KM su pa navise... ima i crni ;) A imaju i potkosulje ovjde za dojilje ;)

nema u lindexu u sarajevu, imaju samo obicni, gledala sam prije 2-3 dana. a pretpostavljam da se bijeli uglavnom prodaju iz higijenskih razloga, jer se mogu otkuhavati, mozda je i  istina da bebe vole gledati u bijelo, ko ce znati user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 23:13:18   
Hanady RR
e moja teacher ja ti nikad nisma ni nosila majice na baretele...nikad...pud ormar al ja to samo na moru na kupaći obučem do plaže...
i to baš iz razloga te bretele...ja kad vidim bretlu da vidi u drugoj boji u odnosu na majcu meni dođe da joj sve na sred ceste počupam..džaba valjda sam naka ''konzervativna'' lujka.

i mama me ružila što sam tako ''čudna'', nebi ja majicu na bretele obukla nema tih para...jedino ispod sakoa...totalno skopačnoguser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Grudnjaci za dojilje
24.5.2010 23:48:00   
leona81
ja imam mozda samo jedan bijeli grudnjak, jedne bijele gace, i jednu bijelu potkosulju...sve ostalo je pretezno crno i u bojama:)

mrzim bijelu, iako svi u mojoj familiji nose 90 posto bijelo rublje...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Grudnjaci za dojilje
26.5.2010 17:36:12   
hallima
A  zanima me i kada obuces taj grudnjak je li se nesto stavlja ispod njega da se ne isprlja tako brzo ako mlijeko nadodje pa procuri? Meni je prva beba tako da nisam ni u sto upucenauser posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Grudnjaci za dojilje
26.5.2010 18:42:05   
delly
u trgovinama  gdje se kupuju pelene ,hrane za bebe  i tako to imaju i ti inlegi sto se stavljaju u grudnjak kao eto ulosci za ciceuser posted image   pa si kupis  i nema lekaze .

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu hallima)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *