|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oprema za dojilje
17.7.2012 14:41:59   
KupusLivada
sto, sta ti treba? ma meni je jedino to problem naci, ostale opreme ima u izobilju...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Oprema za dojilje
17.7.2012 14:43:59   
mo girl
pa valjda i na druge stvari koje su to vecneznamuser posted image
a mene zanima kako se rijesiti da se "farovi" ne ocrtavaju na svakoj majici sad su mi bas izrazeni i nenormalno me zivcira pa sam kupila one tufere za dojilje al se puno ocrtavaju tacno se vidi krug na majici.jednom sam na tv gledala da postoje neki silikonski "pokrivaci "koji se umetnu u grudnjak al sam svugdje trazila niko nikad nije cuo za to!kolliki ce tek biti kad mljijeko nadodje pa poludicuuser posted image .ima li iko kakav savjet al oni grudnjaci sa kosarama nemogu jer jednostavno mi njihovi modeli ne paasu paq moram naci neko rijesenje

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Oprema za dojilje
17.7.2012 14:44:05   
veeseelaa
ne treba mi ništa.... nako pitam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Oprema za dojilje
17.7.2012 14:49:40   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne treba mi ništa.... nako pitam



Ma u opremu ti spada svašta, znaš kakvo je konzumerističko društvo user posted image Ali dobro si rekla, ništa ti ne treba, sve već imaš user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Oprema za dojilje
17.7.2012 15:56:28   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: mo girl

pa valjda i na druge stvari koje su to vecneznamuser posted image
a mene zanima kako se rijesiti da se "farovi" ne ocrtavaju na svakoj majici sad su mi bas izrazeni i nenormalno me zivcira pa sam kupila one tufere za dojilje al se puno ocrtavaju tacno se vidi krug na majici.jednom sam na tv gledala da postoje neki silikonski "pokrivaci "koji se umetnu u grudnjak al sam svugdje trazila niko nikad nije cuo za to!kolliki ce tek biti kad mljijeko nadodje pa poludicuuser posted image .ima li iko kakav savjet al oni grudnjaci sa kosarama nemogu jer jednostavno mi njihovi modeli ne paasu paq moram naci neko rijesenje


Ja sam od jedne naše forumašice naručila one pamučne tufere i super su mi bili, jer se nisu ocrtavali...Ovako izgledaju:
user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Oprema za dojilje
17.7.2012 16:22:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: mo girl

pa valjda i na druge stvari koje su to vecneznamuser posted image
a mene zanima kako se rijesiti da se "farovi" ne ocrtavaju na svakoj majici sad su mi bas izrazeni i nenormalno me zivcira pa sam kupila one tufere za dojilje al se puno ocrtavaju tacno se vidi krug na majici.jednom sam na tv gledala da postoje neki silikonski "pokrivaci "koji se umetnu u grudnjak al sam svugdje trazila niko nikad nije cuo za to!kolliki ce tek biti kad mljijeko nadodje pa poludicuuser posted image .ima li iko kakav savjet al oni grudnjaci sa kosarama nemogu jer jednostavno mi njihovi modeli ne paasu paq moram naci neko rijesenje


Ja sam od jedne naše forumašice naručila one pamučne tufere i super su mi bili, jer se nisu ocrtavali...Ovako izgledaju:
user posted image

imam i ja iste al mi se ocrtavaju krugovi, inace ih redovno nosim, samo pazim kakvu cu majicu obuci, ne ocrtavaju se ispod svake


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Oprema za dojilje
17.7.2012 17:14:21   
mo girl
ja sam kupila one u dm babylove i bas se vide nekako su debeli mozfa ce moci za zimskih dzempera al na ovim ljetnim tregeracama se bas vide

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Oprema za dojilje
4.8.2013 13:27:54   
Mama2013
Da podjelim sa vama.... u novootvorenom Womens Secret u BBI-u (pored Lindexa) imaju super grudnjake za dojilje..samo jedan model ali meni su puno ljepsih od ostalih sto sam vidjala... skroz jednostavni pamucni sa malo dubljim izrezom da mozete i V majicu obuci..kostaju 60KM ali je sada snjizenje 20% tako da sam ja svoj platila 48KM.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Oprema za dojilje
19.8.2013 10:10:40   
kaye
na pijaci sirano imaju grudnjaci za dojilje u bijeloj, crnoj i bez boji kome trebaju... :) kostaju 5 km, pamucni i meni bas dobri... pregledala sam sve od lisice, sarajevo tekstila, bbi, alma ras ali velike razlike osim u cijeni nema

(odgovor članu Mama2013)
Neposredna veza do poruke: 109
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *