|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sex posle poroda...
20.9.2008 12:48:37   
andji
eh mislim da sam ja najgora nevaljalica od vas,ja i moj MM smo vodili ljubav tačno poslije 15 dana,kakvih 40 ja više nisam mogla izdržat,i to u kadi i bilo je super,mada smo bili pazljivi,nisu sad bile orgije.Mada,ja  sam imala normalan,super porod,Sergej je iščepio za 15min.Malo su me sjekli,par konaca,krvarenje je stalo možda za 9 dana,baš sam imala sreću što se tiče poroda

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sex posle poroda...
20.9.2008 13:30:23   
jasmina_mm
Evo da se i ja upisem
Gotovo cijelu trudnocu nisam imala odnose (nisam smjela) i tek nakon 6 sedmica poslije poroda mm i ja smo vodili ljubav.
A kako je bilo? Bilo mi je isto kao kad smo to uradili prvi put - nezaboravno

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sex posle poroda...
20.9.2008 14:08:16   
mamyca
Mislim da sam ovo negdje vec pisala user posted image ,al eto ponovit cuuser posted image .I ja sam srecom imala lagan porod,i negdje smo za 25 dana poslije porodjaja ponovo probaliuser posted image .I bilo je super,cak mi je bilo bolje nego prije.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sex posle poroda...
22.9.2008 23:26:11   
sretna mama
e pa da se i ja prijavim.nisam imala tu srecu da mi je bio lagan porod,nego sam pravo nadrljala rana je bila velika pa ponovo pukla pa se inficirala pa me ponovo sili itd.nisam nikako krvarila poslje poroda .sacekali smo 40 dana tacno i meni je bilo pomalo neugodno tj strah da mi rana ponovo nepukne ali hvala dragom bogu sve je bilo ok.ja sam cula da treba da se saceka 40 dana da se sve to vrati na svoje mjesto

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sex posle poroda...
22.9.2008 23:51:50   
ziki
Uhu mi smo bas dugo cekali kad se sve sabere. Mjesec dana prije porodjaja nisam smjela jer sam bila otvorena 1 prst i posle 40 dana.Toliko je i krvarenje trajalo. Tad smo ispratili moju mamu koja je pomagala u drugoj polovini 40-nice, i user posted image   a njemu je tad bio rodjendan. Kad sam posle 2 dana otisla na kontrolu kod dr pitala je sta sam radila user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sex posle poroda...
28.10.2008 23:19:05   
Inayat
Mene zanima je li vas bilo strah posle poroda biti intimno? Sto se tice zelje ona je tu jos od prve sedmice posle poroda, ali sto se blizi vise isticanje 6 sedmica i smanjuje krvarenje, mene je jako strah. Sta ako ne bude kao prije, sta ako ne osjetim kao prije i ja i muz, sta ako se povrijedim nekako, jer sam puno sivana. Ma hiljadu pitanja i jako me to muci sto se bojim toliko. Kako da se opustim i budem spremna user posted image

_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sex posle poroda...
29.10.2008 11:39:16   
idana_85
Draga nadjice,ista sam ti,od kako sam dosla iz bolnice svako vece sanjam isto. I fali mi, samo bih da ga mazim,al se oboje bojimo da se necemo moci zaustaviti. Sinoc smo se poljubili ono fino,njezno,oboje se najezili,samo se pogledali,oci pune suza, i on izasao iz sobe....U trudnoci smo rijetko vodili ljubav, zadnjih mjesec dana nikako,sad sve ovo...Ja se dobro osjecam,zaskocila bih ja njega,al kad nikad nismo sami, puna nas kuca,stalno neko upada...uh...Mogu vam samo reci da cu ja poludjeti.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sex posle poroda...
7.11.2008 2:03:26   
Lorna
6 sedmica nakon poroda sam imala ginekoloski pregled, kada mi je dr dao zeleno svjetlo za sex. Ne trebam ni pricati da nismo molgi docekati tu vece da moja mama i Lorna zaspu...user posted image
Bitno je da se zena osjeca i fizicki i psihicki spremnom na sex, mislim da nije bitno koliko dugo nakon poroda.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sex posle poroda...
8.11.2008 20:40:09   
dana3
carski rez je jedan od nacina da dobijemo nase bebe pa iako prva tj.vanjska rana zarasta brze ona unutarnja pravi problem jer joj treba vise vremena .meni je savjetovano da zivim u celibatu 6-7 sedmica pa na pregled da se vidi ta unutrasnja rana a i onda da se obavezno koristi kondom zbog eventualne infekcije.pa eto u celibatu sam vec dvije sedmice od rodjenja bebaca a prije poroda user posted image  samo dan.eto brojimo daneeeee

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sex posle poroda...
16.12.2008 11:42:19   
SAMRAAA
Meni je trebalo oko 9 sedmica..kad je fino krvarenje prestalo i rana bila lijepo zarasla..pojavila mi se na rubu rane neka kvržica koja mi je smetala i peckala,pa sam je morala odstraniti..,pa opet konci pa zarastanje..tako da se odužilo.

_____________________________

Moje prvo sunce..

Admin 03.04.2008.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sex posle poroda...
24.12.2008 20:57:24   
dana3
bila sam na pregledu prije dvije sedmice i rana je ok.meni cudno sto nisam i imala konce.ovde u svedskoj ranu ne siju vec zalijepe.uglavno sve je ok bilo pa se mi dali na posao

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu SAMRAAA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sex posle poroda...
24.12.2008 22:40:47   
juni
Mi smo se dali u akciju tek 2 mjeseca poslije poroda, ja sam stalno odgadjala, bilo me je uzasno strah a i nisam znala na sto licim dole user posted image Ali sam napokon smogla snage, i zaista je malo bolilo i jos sam krvarila poslije odnosa iako je odnos bio beskrajno njezan. Vidim da je "mamina princeza"napisala da je imala isto iskustvo sa krvarenjem, valjda je to normalno kod nekih osoba.
I meni je trebalo i psihicki da se pripremim da ce opet nesto da boli ali u ovom slucaju slatka bol user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sex posle poroda...
14.1.2009 11:34:16   
Rabi
Ja kad ovo sve procitam pitam se da li sam ja normalnauser posted image  Sta se samnom desavauser posted image  Proslo je 4 ,jeseca od poroda, a ja sam k'o panjuser posted image  Meni se nista ne radi.... U ova cetiri mjeseca, ne znam jesmo li i 5 putauser posted image  A o trudnoci i u trudnoci kakva sam bila, da ne pricam!!! Jos gorauser posted image
Ljudi moji sta da vam radim? Kako da se vratim na staro? Je li neka imala slicno iskustvo? Po ovim vasim postovima, rekla bih da sam ja jedina ili zenice ne pricaju o tome!!! uhhhhh...... Pomagajte!!! Zao mi  je ovog mm...
Sve sam kontala polahko, a bogami se uduljilo!!!
Malo me jeuser posted image  o ovom pricati, al' sta da se radi.... 

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sex posle poroda...
14.1.2009 11:38:10   
mamyca
Napravi romanticnu situaciju,i pusti sve da ide polako,bez kakve zurbe,ti vodi igruuser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sex posle poroda...
14.1.2009 11:41:24   
andji
Rabi nema te šta biti sramota pričati o tome,nemam to iskustvo ali ima žena kojima se dešava..razloga je hiljadu za to,dal težak porod,dal umor i nenaspavanost,otudjivanje partnera...ma ima svega,bitno je da si ti svjesna šta se dešava,ne tajiš to i ne praviš se da je sve ok,kad nije......jel još uvijek voliš svog partnera,jel te privlači?Možda da počneš od toga da budeš zadovoljna sobom,da se upakuješ u kakvo lijepo rublje,odeš u kupovinu što se tebi svidja,u čemu bi se voljela vidjeti,pa da zatim oživite ti i tvoj m neke lijepe trenutke iz prošlosti čega se rado sjećate,sigurno ćeš se opustit i poželit da vodiš ljubav sa njim,pa da pokušate na nekom mjestu gdje bi vas htjela ti zamisliti,da se provedete ludo,otvorite bocu vina i polako razgovarate,posle sex sledi neminovano......nadam se da ćeš nešto od toga pokušati i da će upaliti,ipak ste mladi da vam se to dešavauser posted image user posted image user posted image user posted image sretno draga moja


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sex posle poroda...
14.1.2009 11:47:41   
Nunichi
Svaka ti je zlatna Dijana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sve trazi da se njeguje,pa i ti odnosi...malo se valja potruditi i bice kao i prije,ako ne i bolje,jer kad tebe krene to i bi. user posted image user posted image user posted image
Sretno! user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sex posle poroda...
14.1.2009 11:54:06   
Rabi
Ma sve ostalo hB ureduuser posted image
Volim ja njega, u to nema sumnje... on se stalno trudi i trudi, a ja k'o kamenuser posted image
doduse, nista se i ne trudim.... nekako sam se prepustila vremenu..

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sex posle poroda...
14.1.2009 11:56:42   
mamyca
Rabi,poslusaj nasu andjiuser posted image mislim da ces to prevazici,trk i kupi sebi neki novi sexy ves i u akciju,iznenadi ga.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sex posle poroda...
14.1.2009 12:00:40   
Rabi
Iznenadi la bih ja njegam samo da se natjeram...
bas sam nekakva blesavauser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sex posle poroda...
14.1.2009 12:03:41   
Rabi
Andji, tvoja je svaka na mjestu i hvala ti puno!
nesto moram poduzeti, inace ce mi dragi explodiratiuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sex posle poroda...
14.1.2009 12:04:46   
andji
Rabi jednostavno se otkravi,natjeraj se i vidjećeš da sam taj proces 'pripreme' ima svoju čar,osjetićeš one leptiriće u stomaku.....i kad se otkraviš bićeš ponosna na sebe,a i osjećaćeš se ispunjenije a i sigurnije...sex je čudo,i po meni to je 50 posto dobrog i kvalitetnog braka.....ma koliko mi mislili da nije,kako da ne,tu se dvoje i mire,i upoznaju,i čine sretnim jedno drugo i zbližavaju a i dogovarajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sex posle poroda...
14.1.2009 15:12:16   
merimaa
ja sam rodila carski pa smo poslije dva mjeseca...bio je tu malo nervoze straha brzo zaboravis........pa gdje bi beba trebala bit dok vi vodite ljubav?user posted image ....ih koliko ce ona vas puta prekinutuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu nadjica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sex posle poroda...
15.1.2009 8:20:38   
andji
.pa gdje bi beba trebala bit dok vi vodite ljubav? ....ih koliko ce ona vas puta prekinut

Šta ćemo merima,nek su nam samo živi i zdravi,nek nas prekidaju,ali zato naveče bebaće uspavati ili po danu kad dremnu i trk u akciju,i ono kratko zna biti slatkouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: sex posle poroda...
19.1.2009 1:34:00   
mami ami
Ja sam dugo nakon poroda krvarila, skoro 2 mjeseca. Nije bilo bolno, niti obilno, u pitanju su bile one dosadne lohije. Kada je krvarenje prestalo, iskreno da vam kažem, nije mi bilo do seksa. Imala sam želju, poželjela sam ga ali nekako se nisam osjećala poželjnom. Opušteni mlohavi stomak, grudi pune mlijeka a depilacija mi je izgledala kao nemoguća misija 3! Kao da sam se bojala da mu više neću biti privlačna. Međutim kad sam se napokon odlučila da pokušamo (čitaj: depilirala noge user posted image ), bilo je prelijepo. On je bio nježan i strpljiv kao nikad prije i osjećala sam se najpoželjnijom ženom na svijetu!
I još nešto. Negdje sam pročitala da nakon poroda, zbog djelovanja hormona, seks ide malo teže jer se vaginalni kanal ne vlaži dovoljno. Stoga, ako vam se to desi ne krivite sebe i svoju "psihičku blokadu" nego hormone. Pomažu razni lubrikanti ali i malo nježnosti čini čuda!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: sex posle poroda...
19.1.2009 22:01:54   
mynxlee
joj, ja jedva cekam. ne pamtim kad sam.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mami ami)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *