|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sex posle poroda...
20.2.2009 20:04:38   
enna
Da se i mi prijavimo na ovu temu hehehuser posted image
Odnos smo imali neki 45 dan poslije poroda mada sam ja prestala krvariti 20 dan ali nisam smjela tj imala sam osjecaj da ce sve da izleti vanuser posted image Eh sada da vas pitam ima li koja od vas problema ja poslije poroda kad god imam odnos boli me tj. uvijek osjecam gdje sam sivana na jednom mjestu i slabo vlazimuser posted image mozda od straha ili ko zna.Na pregledu je sve ok sad mozda traba vremena pojma user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: sex posle poroda...
20.2.2009 21:47:24   
mivica
I ja sam imala isti problem, al sad sam hB ok, ustvari kad sam otisla na kontrolu poslije poroda, doktorica mi je konstatovala pojacano bijelo pranje i gljivicnu infekciju, sto je sasvim normalno nakon poroda! Pila sam antibiotike i uzimala datu terapiju i nakon toga stvarno nemam nikakvih smetnji user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: sex posle poroda...
21.2.2009 14:49:28   
lepara
mi smo prvi odnos imali nakon 40 dana jer sam ja svih 40 krvarila. a MM jadan jedva je izdrzao jer prije poroda nisam smjela imati odnos 2 mj. sto znaci neka 3 mj. sve ukupno.
i ja sam imala jake bolove tokom odnosa. i isto tako sam osjecala bol na rezu (sto mi se zna i danas desiti) ali hB nemam vise bolove tokom odnosa.
vjerujem da ce i tebi proci.


_____________________________

Moja Selma je zivot moj...
11.07.2008.

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: sex posle poroda...
21.2.2009 21:02:40   
neki
Mi smo 20 dana nakon poroda krenuli u akcijuuser posted image Ali interesantno,taj dan smo bili taaaaaaaako umorni i nasekirani,da smo jedva cekali da utonemo u san.Ali cim smo legli u krevet i pogledali se,ma niko nas nije mogao zaustaviti,bilo je suuuperuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lepara)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: sex posle poroda...
21.2.2009 22:47:39   
Dinka 79
Ma mene je toliko interesovala da li se šta promjenilo da sam jedva dočekala da nam dr kaze da mozemo.Znaći nakon 6 sedmica hehehehe Prvi pokušaj nije uspjelo ,bebica se probudila u najgore moguće vrijeme ,al smo zato iz drugog pokušaja shvatili da je sve ostalo isto,a da je naš sex još bolji nego prije,blago rećeno fenomenalan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: sex posle poroda...
21.2.2009 22:48:46   
Dinka 79
Sad me samo strah da nam se nezaleti hehehehe,jer se prirodno čuvamo.Nadam se da neće hehehehehehehehuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: sex posle poroda...
25.6.2009 13:20:09   
HannaS
hehehe,ova tema nam skroz zastarila!Izgleda da su novopecene mame odustale od sexauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja se ovih dana(nociuser posted image ) patim sa mm,nikako da se oslobodim strahauser posted image A iskreno,i boli.
Kako ste se vi snasle?


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: sex posle poroda...
25.6.2009 13:24:35   
Anoniman
Ja još uvijek imam krvarenje, danas je 20 dana od poroda...... a poželila sam user posted image user posted image

(odgovor članu HannaS)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: sex posle poroda...
6.7.2009 16:38:06   
škorpija
svaka vam čast žene, ja prvi pokušaj nakon 2,5 mjeseca i neslavno je završio jer me boljelo, osim toga tri puta sam ustajala jer su se čuli neki čudni zvuci iz bebifona,
Pored bola imam i strah od odnosa jer ne želim definitivno da sad ostanem trudna,brrrrr, a pošto još nisam dobiola menstruaciju, ne mogu se osloniti na računanje plodnih dana, pilule ne smijem zbog dojenja, a u prirodne metode NIKAD nisam vjerovala, i da spirale se bojim. sve u svemu muž će me vjerovatno brzo ostavitiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: sex posle poroda...
6.7.2009 22:52:33   
Sonja
uu ni ja nisam dugo a mogu reci i ovo sto jesmo da nije to to
mene boli nenormalno i kao da mi je zacepljeno gore sveuser posted image
znam da je smijesno al toje ziva katastrofa...
grlic mi je popucao prilikom poroda i tacno osjetim gdje sam sivana i strasno me boli
dodjemo mi do jedne tacke i dalje ne moze nikako jer bolii...
MMpoludio...kaze da te nije doktor mozda skroz zasiouser posted image
jo9s nisam isla na kontrolu
a prosla su 2 mj
danas sam dobila prvu men. i to tacno mjesec dana poslije prestanka dojenja

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 10:00:49   
ivanak
Ej škorpija, ja sma ti čitala da ti je dojenje jedna vrsta kontracepcije. Dok kod dojiš nećeš moći zatrudniti. 

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 10:02:28   
kovrdjava
Aha pa je moja rodica neočekivano treće djete dobila, jer je zatrudnila dok je drugo dojilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 10:03:06   
Anoniman
Hej, žene, nemojte se zavaravati.  Kakvo dojenje kao kontracepcija?!user posted image   To je jedna od najvećih zabluda.

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 10:16:40   
Amela83
I ja i mm smo se pokeksali čim je dr.rekla da je sve ok (42 dan), KONAČNO! Ja sam jedva čekala, bila sam k'o tempirana bomba!user posted image user posted image Prvi puta me je boljelo, poprilično, vjerovatno jer se dotična skupilauser posted image , ma ko u nevine curke! (Da naglasim da sam se porodila na CR, "dole" nemam nikakvih šavova)
Poslije toga, keks prva liga!user posted image Bolje nego prije, al istina, ne baš svaki dan! Bebi nas uspava umjesto mi njega!user posted image

IZVORNA PORUKA: ivanak

Ej škorpija, ja sma ti čitala da ti je dojenje jedna vrsta kontracepcije. Dok kod dojiš nećeš moći zatrudniti. 



Škorpija, ni slučajno ne isprobavaj tu metodu!!! Ja imam rodicu kod koje je ta metoda "urodila plodom"user posted image !



< Poruku je uredio Amela83 -- 7.7.2009 10:18:14 >


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 12:55:30   
škorpija
I ja imama prijateljicu koja je zatrudnila kad je bebi bilo tri mjeseca, a sve vjerujući da je zbog dojenaj zaštićena, ja to vrlo dobro znam i ne pada mi na pamet da eksperimentiram. I da sex je jedini razlog zbog kojeg poželim da nsam se porodila na carskiuser posted image , jer mi se ćini da više nikad neće biti isto doljeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 13:17:40   
Anoniman
Biće, biće škorpija, no siki riki user posted image user posted image  Sve se to "vrati" na svoje.

A kad smo već kod te vrste "kontracepcije" (dojenje) - ja sam začeta u vrijeme dok je mama dojila seku user posted image  pa je moja sister starija od mene 13 mjeseci user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 13:34:45   
M kao Mama
Ma, mene je nekidan kolegica pitala a kolika je rupa dole nakon poroda, a ona nije rađala, slatkome nasmijala, rupa je ista, sve je isto, samo što je u našim glavama kršlus, znam taj period kada sam i ja strepila da opet ne ostanem trudna. Ali, opusti se, pa i muž zna šta radi nije balavac na kraju, a ima još metoda (prezervativi)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 17:05:57   
HannaS
Koliko ja znam,najlakse je zatrudnit dok dojis bebu...
A i dr mi je rekao(dok sam dojila)da se prirodno cuvam od trudnoce,jer ne mogu pit kontrcepcijske tablete.Znaci da se MOZE zatrudnit dok dojis user posted image


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 18:04:28   
ivanak
Ja sam tako pročitala na internetu pa izgleda da svašta pričaju. Onda ću se i ja morati čuvati.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 18:05:47   
Anoniman
naravno da se moze

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 18:23:30   
slono
Velika je zabluda da te dojenje cuva od trudnoce, isto kao da kad dobijes prvu user posted image  poslije poroda, ne mozes vise dojiti. Koje gluposti narod tj. zene nece izmisliti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 18:34:38   
Lalana
I ja sam ostala trudna, a dojila sam curicu, a koristili smo prirodno cuvanje, tako da sam ja otpisala taj nacin kontracepcije user posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: sex posle poroda...
7.7.2009 18:41:18   
škorpija
ih ja nikad nisam koristila te prirodne metode, a pogotovo mi nikad nije palo na pamet da prepustim mužu da nas čuva, user posted image , u tim trenutcima on misli samo na jedno, a to nije sigurno: moram da pazim da moja žena ne ostane trudna user posted image
osim toga ja vjerujem samo sebi kad su te stvari u pitanju, hvala lijepauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: sex posle poroda...
10.7.2009 14:30:49   
dady
Ja jedva čekam da se mazunjam sa svojim dragim,tek prošao 21 dan a ja podivljala Bože sačuvaj!!!user posted image user posted image JEDVA ČEKAM...

P.s. ne mogu da vjerujem da žene u 21 vijeku žive u zabludi da je dojenje neki vid kontracepcije!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: sex posle poroda...
10.7.2009 23:09:55   
Modesty
Bogami ja sam jedva cekala kad cu muza da napadnem. samo sam mastala o tome. Muz je morao da bjezi od mene jer sam ga stipkala i stalno pipkala.

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *