|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 20:32:20   
acudesa
Ja ne smijem ni otići koji sam "bolesnik" za njegovim igračkamauser posted image user posted image
(najsmiješnije mi je bilo kad sam mu kupila mikser i toster, u Wizi bilo 5 KM, na baterije kao pravi, gledam u drugim objektima po 12-15 KM, mutimo zajedno, a babo hoće dauser posted image )...


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 20:38:41   
Rina26
Ja bila danas i kod nas ima svašta ja kupila poklončiće za Svetog Nikolu  koji je u nedjelju

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 20:42:31   
acudesa
Što kaže Mama alma, svaki dan sam ko Djeda Mrazuser posted image user posted image user posted image
Ali, bit će milom i za paketić nešto spec...jubi ga majka

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 20:50:56   
acudesa
IZVORNA PORUKA: leona81

sta je baby born

user posted image

beba ćela-ja imam dječaka, ali mislim da je ova smijulja za izvući lovuuser posted image user posted image user posted image
neka me mame curica isprave ako griješimuser posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 4.12.2009 20:52:04 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 20:52:23   
bubuli
ihh ja danas taman prosla kasu sa silnim kesama i rece mi drugarica za snizenje...nisam se mogla vracati...a kaze raja nagrnula ko da je dzabe :)
valjda ostane nesto do sutra...


_____________________________



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 20:53:36   
tea lana
evo mi se ponovilili kupili kuhinju od 30km koja je pravo slicna ako ne i ista kao u TL gdje kosta 73km a u Wisi 30km.Volan smo kupili koji se zalijepi na prozor u autu jer Lana je luda za volanima,i onda smo otisli u TL i kupili joj set za peglanje stol,pegla,korpa i vjesalice 24.90km.Jedno je za Svetog Nikolu jedno za Bozic a jedno za Novu Godinu.Lana nista nije vidjela.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 20:58:07   
Amrino
Jel snizen Lego program?
Ja mozda sutra trknem do Wise...a mama mi kaze da u Zenici nisu sve igracke snizene...samo neke.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 21:01:54   
Srculence
Ima li nešto za meje bebare.Moj Dinči ima 3 mj.?

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 21:37:56   
Nadi
Jao pa da smo bar znali. Moji roditelji (na moju trudnicku zelju user posted image ) su Kikici za bajram kupili Baby alive. Ja sam htjela tu baby born ali u TL nisu vise uopste imali, nije mi pao na pamet Konzum. A ova baby alive je bila bas bezobrazno skupa, ali ja nisam mogla odoljeti, ko da sebi kupujem: prica, piski, kaki, ima neku specijalnu hranu koju jede i bas zvace i otvara usta zaprave.



user posted image



Sad kad cujem da je baby born 50 km, dodje mi da placem.user posted image  

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 21:57:19   
tea lana
Joj Amrino za Lego nisam bas sigurna jesu kockice su neke snizene,kao i oni alati za djecake,svasta dodje 15km

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 22:06:15   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: tea lana

evo mi se ponovilili kupili kuhinju od 30km koja je pravo slicna ako ne i ista kao u TL gdje kosta 73km a u Wisi 30km.Volan smo kupili koji se zalijepi na prozor u autu jer Lana je luda za volanima,i onda smo otisli u TL i kupili joj set za peglanje stol,pegla,korpa i vjesalice 24.90km.Jedno je za Svetog Nikolu jedno za Bozic a jedno za Novu Godinu.Lana nista nije vidjela.


Super ste se namirili, meni su mama i tata otisli do konzuma i rekli da su uzeli Umi neku bebu i one puzzle 20X20 sto se sklapaju na podu!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 22:08:52   
tea lana
jesmo samo jos moramo pokriti i tatin Bozic.Ali do tog ima jos vremena mora nam se novcanik malo oporaviti

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 23:04:40   
Crvena
Bas vam hvalaa na info. Odoh sutra u Wisuuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 23:09:34   
Amrino
Jao a MM sinoc u TL kupio one podne puzzle i platio oko 36 KM user posted image . Mene zamal hercika nije opalila...al hajd...Mogu misliti koliko su sad u Konzumu...

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 23:11:00   
Skvo RR
Hajde pitam sutra tatu, pa ti javim!!!!!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
4.12.2009 23:19:08   
jupajdi
Super informacija. Samo valjda nece nestati do sutra ove baby born. Bas sam to htjela curi kupiti. user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
5.12.2009 1:44:22   
Hanady RR
I moj pametni mm večeras donio kući baby born iz Konzuma sav sretan...samo kreten nije znao da mu dijete tu lutku već ima.user posted image Sutra će on po tu kuhinjicu za curke a ova lutka nek stoji za Farah. Baš je gigant majkemi...on pojma nema šta mu dijeca imaju.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
5.12.2009 1:45:30   
Ivona
Amra,sve su igracke snizene...,neke 50%,a neke cak 70%.Podne puzle kostaju 5KM i pravo su dobre.Dodje 8 komada i sve su tematske-vdijela sam "Nemo" i "Winnie the Pooh" (prelijepi crtezi i pricice)user posted image
Ja sam se raspametila user posted image
Smizlici smo kupili neki set muzickih instrumenata(bubanj,koji moze biti stolica,kastanjete,flauta,marakas i jos neka cuda)-snizeno sa 20,50 na 9,50KM,zatim kolica za shopping sa sudjem,vocem i povrcem-snizeno sa 17,90 na 7,5KM,pa smo kupili jos neki set gomile sudja user posted image -to je bilo oko 4KM i te puzle.Ma,nakupovali svega po REALNIM cijenama.
Ljudi grabe igracke sa rafa kao da su dzabe.Ludnica!Sa zenom sam se skoro posvadjala oko toga koja je prije uhvatila za kutiju sa kolicima za shopping.Onda je Selena rekla jedno gromoglasno DAAAAJ i zena je popustila user posted image
Najvise stvarcica ima za curice od nekih 3 do 5 godina.Ja sam strpala u kolica pepeljugu sa kocijom i neki set za sminkanje,a onda sam skontala da je moj curetak stvarno premalen za to i da moram prestati sebi kupovati igracke user posted image
Baby Born je bas bezze...user posted image

Mi smo se jaaako pocastili user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
5.12.2009 1:48:48   
Hanady RR
koliko je pepeljuga sa kočijom?

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
5.12.2009 1:54:55   
leli§
ovo je stvarno super...pogotovo sada oko praznika... 50% je itekako super snizenje pogotovo na igrackama...jer uvijek puknu neka snizenja te na case, te na sudje te na odjecu... cesto djecije igracke znaju izostaviti... ma ovo je haos...samo kupujte pametnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
5.12.2009 1:55:13   
Ivona
14,5 KM user posted image Preeeedobra user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
5.12.2009 1:57:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Ivona

14,5 KM user posted image Preeeedobra user posted image


e to će njoj mama ranom zorom sutra za paketić pod jelku da kupi...joj ona je sva u znaku pepeljuge ove godine to bi je oduševilo. hvala ti mila na infouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
5.12.2009 2:56:55   
veeseelaa
ja ovu temu neću ni da čitam, ni slovo jedno jer u suprotnom ću sav novac potrošiti
Obećavam da neću ni da virnemuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
5.12.2009 9:14:10   
Amrino
5 KM puzzle...user posted image user posted image user posted image OMG!!!
Ne smijem dragom ni da spomenem...
Hanady...user posted image user posted image user posted image . MM ti je kralj! Bas sam se fino ismijala kad sam mu samo zamislila onu facu punu ponosa i odusevljenja (kakvu oni najcesce nabace kada nesto debelo za...).
Selena- kraljica user posted image user posted image user posted image ! Znam kako zvuci ono "daaaaaj" user posted image .
Ma ja ne smijem ni primirisati Konzumu...user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
5.12.2009 11:24:26   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *