|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
29.11.2011 22:59:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dinaa

Pahuljice hvala tiuser posted image sta bi ja da tebe nema na forumuuser posted image i kuhinju smo kupili uz tvoju pomoc a izgleda i Baby Born,moja curica ce ti biti zahvalna a i ja!!!
a zato ce me babi zik zik user posted image user posted image user posted image sto ga raskuciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
29.11.2011 23:00:17   
Hanady RR
hrčak 18...a žene sve igračke iz one32 plac su na sniženju...
tako je kreativan igra tupko-lupko 18 Km...kao i hamti-damti...

mi smo hajrovali nešto večeras u BBi u konzumu...

al moramo obići još d anađemo tablu sa zvukovima seki da donese deda mrazuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
29.11.2011 23:02:20   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: dinaa

Pahuljice hvala tiuser posted image sta bi ja da tebe nema na forumuuser posted image i kuhinju smo kupili uz tvoju pomoc a izgleda i Baby Born,moja curica ce ti biti zahvalna a i ja!!!
a zato ce me babi zik zik user posted image user posted image user posted image sto ga raskuciuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image necu ja reci ko mi je rekaouser posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
29.11.2011 23:07:47   
Miracle*3
Je li neko vidio nesto sto je prikladno za bebu od 5-6 mjeseci, treba mi za poklon, a nemam sutra bas puno vremena da obilazim sve redom??? A jos super ako bi bilo na snizenju.

Da napomenem da mi treba malo vrijedniji poklon, mozda poput onog psica sveznalice ili tako nesto.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
30.11.2011 11:35:09   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Je li neko vidio nesto sto je prikladno za bebu od 5-6 mjeseci, treba mi za poklon, a nemam sutra bas puno vremena da obilazim sve redom??? A jos super ako bi bilo na snizenju.

Da napomenem da mi treba malo vrijedniji poklon, mozda poput onog psica sveznalice ili tako nesto.


Lopta sveznalica sad je u Konzumu na akciji ili Bumbauser posted image

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
1.12.2011 23:38:04   
Anoniman
Kupili smo onaj set ducan, to joj je poklon za Novu, ako izdrzim da ga ne otpakujem user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 0:51:27   
mama75
IZVORNA PORUKA: sahara

Kupili smo onaj set ducan, to joj je poklon za Novu, ako izdrzim da ga ne otpakujem user posted image

Hej ovo mi je super! Gdje, sta, koliko user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 0:54:04   
mama75
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

salmy nas je takode kupljen u Sarajevu po redovnoj cjeni.nakon dva mjeseca jedna ruka je prestalo svirat.i jedan oblik na stomaku se tesko pritisne
Ja neznam zasto se to desilo?? a nije se toliko igrao sa njim.A psica sveznalicu ima skoro od rođenja,vjeruj sta je radio od njega bacao ga gazio ma pravio cirkus,nista se nije pokvario.Eto Bog zna gdje je Bumba pravljen? 

I nas je Bumba izdrzao svega 10-ak dana user posted image Srecom, na snizenju je kuplje. Lady je tada isto kupila u Konzumu, bas me zanima je li njihov jos fercera

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 0:58:18   
Anoniman
Ducan u Konzumu u sklopu ove akcije 30% na sve igracke, imas ih jos u onom dolje u wisi, oko 42 KM

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 1:00:11   
mama75
Tnx

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 10:35:38   
Miimy
Pozz mislim da je neko vec pisao al evo ja sam upravo iz grada u knjizari svijetlost jako lijepih bojanki,slikovnica, jako kvalitetno tvrdokoricne, pogotovo za manju djecu koja tek uce, bojiti,brojati,upoznavati boje i to sve po 1km i 2km ja sam se bas nakupovala za sestrinu princess pa eto pogledaj te ..

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 10:38:31   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Miimy

Pozz mislim da je neko vec pisao al evo ja sam upravo iz grada u knjizari svijetlost jako lijepih bojanki,slikovnica, jako kvalitetno tvrdokoricne, pogotovo za manju djecu koja tek uce, bojiti,brojati,upoznavati boje i to sve po 1km i 2km ja sam se bas nakupovala za sestrinu princess pa eto pogledaj te ..


Kupili smo komplet user posted image

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 10:43:31   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

salmy nas je takode kupljen u Sarajevu po redovnoj cjeni.nakon dva mjeseca jedna ruka je prestalo svirat.i jedan oblik na stomaku se tesko pritisne
Ja neznam zasto se to desilo?? a nije se toliko igrao sa njim.A psica sveznalicu ima skoro od rođenja,vjeruj sta je radio od njega bacao ga gazio ma pravio cirkus,nista se nije pokvario.Eto Bog zna gdje je Bumba pravljen? 

I nas je Bumba izdrzao svega 10-ak dana user posted image Srecom, na snizenju je kuplje. Lady je tada isto kupila u Konzumu, bas me zanima je li njihov jos fercera



Ista situacija je i sa nasim bumba klaunom. Prvo ruka,pa oblik,pa druga ruka...
Elem ja fino uzmem iglu paralicu,isporim ruku i mm zalemi zice pa onda opet zasijem i fino fercera...ako vam nije mrsko probajte i vi ovako,jedino su brojevi na nogam za sad ne unistivi.


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 10:48:49   
Miimy

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Miimy

Pozz mislim da je neko vec pisao al evo ja sam upravo iz grada u knjizari svijetlost jako lijepih bojanki,slikovnica, jako kvalitetno tvrdokoricne, pogotovo za manju djecu koja tek uce, bojiti,brojati,upoznavati boje i to sve po 1km i 2km ja sam se bas nakupovala za sestrinu princess pa eto pogledaj te ..


Kupili smo komplet user posted image



user posted image user posted image user posted image ja sam nakupopvala punu kesu mogu misliti njenog izraza lica kad danas joj odnesem ...


_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 14:43:02   
delfin
i mis mo u potrzi za Bumbom, po mogućnost na sineženju, jel ko vidio  ima li ih na sniženju u Konzumu nekom, ja bila u wisi  neki dan nema ih uopšte, i nadam se da s neće tako pokvariti, imamo i mi psića i stavrno je izdržljiv.


_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 14:52:07   
calahoe
IZVORNA PORUKA: dubravka01

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

salmy nas je takode kupljen u Sarajevu po redovnoj cjeni.nakon dva mjeseca jedna ruka je prestalo svirat.i jedan oblik na stomaku se tesko pritisne
Ja neznam zasto se to desilo?? a nije se toliko igrao sa njim.A psica sveznalicu ima skoro od rođenja,vjeruj sta je radio od njega bacao ga gazio ma pravio cirkus,nista se nije pokvario.Eto Bog zna gdje je Bumba pravljen? 

I nas je Bumba izdrzao svega 10-ak dana user posted image Srecom, na snizenju je kuplje. Lady je tada isto kupila u Konzumu, bas me zanima je li njihov jos fercera



Ista situacija je i sa nasim bumba klaunom. Prvo ruka,pa oblik,pa druga ruka...
Elem ja fino uzmem iglu paralicu,isporim ruku i mm zalemi zice pa onda opet zasijem i fino fercera...ako vam nije mrsko probajte i vi ovako,jedino su brojevi na nogam za sad ne unistivi.




Nas isto kupljen na snizenju u Konzumu,lani.Radi sve jos uvijek.A svasta ga je gariba snaslo dosad,bacanje pocesto,gazanje ,zatrpavanje igrackama,poljevanje sokom.Meni je brate dodijao,ne bi mi bilo sekunde mrsko da usutiuser posted image

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 16:47:10   
ciciban26
Zna li neko sigurno je li psic sveznalica na akciji u Konzumu?

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 17:23:04   
lejla80
Jeste:)

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 17:25:34   
lejla80
I nas se Bumba pokvario na rucici gdje svira pjesmica..ja ga raskopcala i izvadila onu vaticu i skontam da se ona zica rastavila...sastavim je i ponovo vratim vaticu..Bumba opet pjeva....jupi:))))

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 20:03:38   
ciciban26
IZVORNA PORUKA: lejla80

Jeste:)

E nevjerovatno..nana otisla da kupi psica i rekli joj kao te igracke nisu na snizenju,samo plasticne  user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 20:10:22   
lejla80

IZVORNA PORUKA: ciciban26

IZVORNA PORUKA: lejla80

Jeste:)

E nevjerovatno..nana otisla da kupi psica i rekli joj kao te igracke nisu na snizenju,samo plasticne  user posted image



Ja bas neki dan bila u Visi,kostao 40 i nesto maraka nisam bas sigurna u marku...sve su igracke snizene 30 posto..Bas sam komentarisala sa muzem jer mi imamo neke Fisher P. igracke...kako su sad povoljne a vrijede brate svake marke...


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 20:13:05   
lejla80

IZVORNA PORUKA: ciciban26

IZVORNA PORUKA: lejla80

Jeste:)

E nevjerovatno..nana otisla da kupi psica i rekli joj kao te igracke nisu na snizenju,samo plasticne  user posted image



IZVORNA PORUKA: ciciban26

IZVORNA PORUKA: lejla80

Jeste:)

E nevjerovatno..nana otisla da kupi psica i rekli joj kao te igracke nisu na snizenju,samo plasticne  user posted image



Ja bas neki dan bila u Visi,kostao 40 i nesto maraka nisam bas sigurna u marku...sve su igracke snizene 30 posto..Bas sam komentarisala sa muzem jer mi imamo neke Fisher P. igracke...kako su sad povoljne a vrijede brate svake marke...


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 20:15:35   
ciciban26
IZVORNA PORUKA: lejla80


IZVORNA PORUKA: ciciban26

IZVORNA PORUKA: lejla80

Jeste:)

E nevjerovatno..nana otisla da kupi psica i rekli joj kao te igracke nisu na snizenju,samo plasticne  user posted image



Ja bas neki dan bila u Visi,kostao 40 i nesto maraka nisam bas sigurna u marku...sve su igracke snizene 30 posto..Bas sam komentarisala sa muzem jer mi imamo neke Fisher P. igracke...kako su sad povoljne a vrijede brate svake marke...


Hvala user posted image user posted image ..sutra cu ja da odem pa daa  vidim sta ce meni reci..mozda su sebe htjele pogurati razlikom u cijeni


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 20:22:49   
lejla80
Otidji svakako..nadam se da ces naci jednog za svoju bebicu:)

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50%
2.12.2011 20:42:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: calahoe

IZVORNA PORUKA: dubravka01

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

salmy nas je takode kupljen u Sarajevu po redovnoj cjeni.nakon dva mjeseca jedna ruka je prestalo svirat.i jedan oblik na stomaku se tesko pritisne
Ja neznam zasto se to desilo?? a nije se toliko igrao sa njim.A psica sveznalicu ima skoro od rođenja,vjeruj sta je radio od njega bacao ga gazio ma pravio cirkus,nista se nije pokvario.Eto Bog zna gdje je Bumba pravljen? 

I nas je Bumba izdrzao svega 10-ak dana user posted image Srecom, na snizenju je kuplje. Lady je tada isto kupila u Konzumu, bas me zanima je li njihov jos fercera



Ista situacija je i sa nasim bumba klaunom. Prvo ruka,pa oblik,pa druga ruka...
Elem ja fino uzmem iglu paralicu,isporim ruku i mm zalemi zice pa onda opet zasijem i fino fercera...ako vam nije mrsko probajte i vi ovako,jedino su brojevi na nogam za sad ne unistivi.




Nas isto kupljen na snizenju u Konzumu,lani.Radi sve jos uvijek.A svasta ga je gariba snaslo dosad,bacanje pocesto,gazanje ,zatrpavanje igrackama,poljevanje sokom.Meni je brate dodijao,ne bi mi bilo sekunde mrsko da usutiuser posted image

i mi smo naseg kupili tada u konzumu i jedan oblik je ubrzo riknuo a ostalo je radilo do prije par dana. e sad ne znam jel do baterija il je sve riknulo, nisam stigla promijenit baterije. a konja minis dobila prije nepuna 2 mjeseca za rodjendan i vec je svve riknulouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *