|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:16:57   
Amrino
Pa dadada- to je logicno. Kada je upala- treba hladiti...a ne ko kod nas- vruca supa ili caj...I bude ti jos gore user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:18:09   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ilhana- ali opet si savjet nasla na internetu user posted image user posted image user posted image .


Al ne od strucnjaka vec smo pricale o tome kako je bolesna... doduse u mojim ocima Skvo je veci strucnjak nego pola doktora... =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:20:04   
noaa
Moje je mlijeko mozda i valjalo al meni djete izgubilo za 10 dana 700gr i mogla mi umrijeti zbog neuhranjenosti a dojila 24 sata..nikad sebi necu oprostiti toliko forsiranje dojenja..mogla sam ubiti svoje djeteuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:20:11   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ilhana- ali opet si savjet nasla na internetu user posted image user posted image user posted image .


Al ne od strucnjaka vec smo pricale o tome kako je bolesna... doduse u mojim ocima Skvo je veci strucnjak nego pola doktora... =)


Mene sad malo sramota!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:20:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Pa dadada- to je logicno. Kada je upala- treba hladiti...a ne ko kod nas- vruca supa ili caj...I bude ti jos gore user posted image


pa naravno da je logicno, ali zamisli soka mojim roditeljima koji su mi citav zivot branili sladoled kada me imalo grlo bolilo a onda ti dodje dr. i kaze dajte joj sladoleduser posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:21:43   
teta berta
Pa vidis dadada da su roditelji bili u krivuuser posted image user posted image user posted image I ti dozna negdje da taj sladoled nije nimalo los....

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:22:02   
noaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Pa dadada- to je logicno. Kada je upala- treba hladiti...a ne ko kod nas- vruca supa ili caj...I bude ti jos gore user posted image


pa naravno da je logicno, ali zamisli soka mojim roditeljima koji su mi citav zivot branili sladoled kada me imalo grlo bolilo a onda ti dodje dr. i kaze dajte joj sladoleduser posted image user posted image


a ti sva sretna sladoooooleduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:22:04   
Apotekarka
Ja imam brdo casopisa mame i bebe kad bi se djelila nobelova nagrada u kiosku kod nas ja bi je dobila..Tu ima jako dobrih savjeta a bome naiđes i na neku glupost kao npr.bebu od 5 mj treba uciti da pije iz case...halo...kakva casa...Ovako...mnoge su zene odgojile djecu na kravljem mlijeku i ja sam ga s 2 mj pila jer mi je mama bila bolesna a u to doba nitko nije koristio ad mlijeko...protiv hodalice nisam i moj Antonio ju je dobio i kad bude vrijeme za nje stavljat cu ga u to,cokolino cu mu također kupiti...nisam luda da djetetu dajem kisele paprike,cajnu i sta vec ali nisam srela ni jednu mamu koja je svom djetetu dala monte,smoki,cokolino a da mu je nesto bilo...sto zdravije zivis sve gore jer kao mala ostala sam bez majke baka me odgojila i oblacila mi spavati ispod piđame dva tri sloja,carape u krevet kao da se ne prehladim a bilo mi 8 godina i uvijek sam bila pod pencilinima s upalama grla a kad sam se prestala paziti nikad me nije vise zabolilo...nisam lizala sladoled,nisam pila kolu a bolesna bila...a to sto cu ja svom djetetu dati monte,kupovnu kasicu ne smatram se manbje vrijednom majkom...Nekad mu volim dati kupovni kasicu nego praviti nesto ne zato sto mi je mrsko nego radje ga volim izvesti u setnju ako je lijep dan poigrati se s njim a sutra praviti...da ne duljim vise...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:22:27   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: noaa

Moje je mlijeko mozda i valjalo al meni djete izgubilo za 10 dana 700gr i mogla mi umrijeti zbog neuhranjenosti a dojila 24 sata..nikad sebi necu oprostiti toliko forsiranje dojenja..mogla sam ubiti svoje djeteuser posted image


I moja je isto pocela da gubi na kilazi al to je zato sto mi je mlijeko pocelo da nestaje najednom a imala ga djuture i bilo kvalitetno.... i po toem sam ja ispala losa mama jer "mlijeko nemoze nestati".... ccccc kako iko moze nekoga osuditi losom mamom radi nekih takvi stvari....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:24:22   
Hanady RR
Uh...al se ispisasteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Elem...

Ja sam ponosna jer imam kome da budem mama, moja dva pileta su mi cijeli moj svijet.

A svaki savjet mi je dobrodošao bilo da sam ga pročitala ili ga od komšinice u prolazu čula...ja ga odmjerim, malo ispitam tačnije o njemu istražim i ako mi zatreba isti primjenim samo onda kada ja osjetim da je tako najbolje za moje dijete.





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:25:00   
noaa
ma Ilhana draga je bila ko mjekara stalno mokra drzala peskir u grudnjakuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:25:36   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady

Uh...al se ispisasteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Elem...

Ja sam ponosna jer imam kome da budem mama, moja dva pileta su mi cijeli moj svijet.

A svaki savjet mi je dobrodošao bilo da sam ga pročitala ili ga od komšinice u prolazu čula...ja ga odmjerim, malo ispitam tačnije o njemu istražim i ako mi zatreba isti primjenim samo onda kada ja osjetim da je tako najbolje za moje dijete.






Moram OT, draga pa zar si ziva nisam te vidila stooooooooooo godina....

A slazem se, svaki saviejt je dobar dosao... to je moje da odredim dal cu ga koristiti ili ne...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:26:28   
Apotekarka
Moj je Antonio izgubio 550 gr za 10 dana zahvaljujici tome sto sam slusalka druge da je dojenje najzdravije...dojila sam po citav dan nerovozna,a dijete mi gladno 7 dana stolicu nije imalo a da sam jos koji dan nastavila dojiti tko zna sta bi s njim bilo....ali eto i u bolnici sam se izmuzala pa mi dobivao jedva 10 gr dnevnoo dok nisam presla na ad hvala onom tko ga izmisli po ne znam koji put spominjem...A kazem svaka cast onim koje doje ali kvalitetno...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:27:20   
teta berta
Jis jednom tema nije dobre i lose mame...
Tema je zelis li doznati nesto vise i nesto novo, JEDNOSTAVNO NESTO BOLJE.... A ne samo pokorno slusati mame i bake u svemu....  Recimo sad su neki doznali da bjelance na stopalima moze biti jako opasno........
I upravo zato sto si doznao osjecas se PONOSNIM....user posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:28:41   
Skvo RR
Pa bjelance se ne stavlja na stopala, vec na ledja! Ono samo izvlaci temperaturu iz glave! Nikada se ne stavlja na stopala, jer izaziva kontra efekat!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:29:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: Hanady

Uh...al se ispisasteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Elem...

Ja sam ponosna jer imam kome da budem mama, moja dva pileta su mi cijeli moj svijet.

A svaki savjet mi je dobrodošao bilo da sam ga pročitala ili ga od komšinice u prolazu čula...ja ga odmjerim, malo ispitam tačnije o njemu istražim i ako mi zatreba isti primjenim samo onda kada ja osjetim da je tako najbolje za moje dijete.






Moram OT, draga pa zar si ziva nisam te vidila stooooooooooo godina....

A slazem se, svaki saviejt je dobar dosao... to je moje da odredim dal cu ga koristiti ili ne...


Sory idemo na hanuma grad...aman u isto smo vrijeme renovairale user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:29:56   
Niobe
Moj ponos proizilazi iz ljubavi za moje dijete, ne smatram se boljom majkom od neke druge, smatram se najboljom ZA SVOJE DIJETE, a ponosnom će me učiniti kad, kao sto je dadada rekla, naraste i kada vidim da je formiran covjek zahvaljujuci svojim roditeljima.
Ponosna sam na sebe jer ne dozvoljavam da mi se neko miješa u odgoj mog djeteta, bila to rodbina, knjige, časopis ili internet. Savjet rado čujem, a primijenim ukoliko mislim da trebam. Sve po vlastitom nahođenju, pa ćemo vidjeti dokle.
Moje dijete je zadovoljno i napredno, nadam se da ce takvo i ostati.




_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:29:59   
anitaMO
i ja kažem hvala ko ga izmisli,mislim na AD.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:31:02   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: skvo

Pa bjelance se ne stavlja na stopala, vec na ledja! Ono samo izvlaci temperaturu iz glave! Nikada se ne stavlja na stopala, jer izaziva kontra efekat!


You go girl!!

Stavi nick Dr Skvo ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:32:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teta berta

Pa vidis dadada da su roditelji bili u krivuuser posted image user posted image user posted image I ti dozna negdje da taj sladoled nije nimalo los....


pa naravno da ima debiloza sa svih stranauser posted image ...zato kao roditelj vazes i grijesis...i opet vazes i grijesis...nesto sto sada pisu da je pod moranje za 4 godine vise nece biti...i tako sve u krug...i sve se prelomi na prvom djetetu koja su, skoro pa uvjek, osjetljivija od drugog kojeg na kraju pustis da raste, sto moja tetka kaze, ko kupususer posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:34:31   
noaa
Vezano za majcinstvo PONOSNA sam jedino sto mi je Bog dao jedno malo stvorenje koje ce me zvati MAMA

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:37:13   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady

Uh...al se ispisasteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Elem...

Ja sam ponosna jer imam kome da budem mama, moja dva pileta su mi cijeli moj svijet.

A svaki savjet mi je dobrodošao bilo da sam ga pročitala ili ga od komšinice u prolazu čula...ja ga odmjerim, malo ispitam tačnije o njemu istražim i ako mi zatreba isti primjenim samo onda kada ja osjetim da je tako najbolje za moje dijete.







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image najbolji komentar


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:40:23   
ena23
Ja taman zalaufala da napisem jesam ponosna mama zato sto se informisem kad vidim nasla se hiljadu i jedna zamjerka temi.
znate sta? smatram se boljom mamom od npr mm rodice koja me blijedo gledala kad sam joj rekla da ne daje bebi od tri mjeseca jagode i kojoj je svejedno sto joj djete hoda golo i boso po travi i koja pusi i pusila je ko smucek u citavoj trudnoci, ama da je htjela makar malo smanjit- jok, tri kutije dnevno! (i ja sam pusila ponekad, da se razumijemo!)- kojoj djete jede smoki sa vanjske ploce gdje pisa koji god cuko naidje... i vi mene osudjujte slobodno ali sam ponosna sto nisam takva, sto sam se informisala, sto nastojim svom djetu pruziti najbolje, pa bilo to s interneta, casopisa, od komsinnice, mame ili svekrve.
Ne treba mi poredjenje s drugim majkama i daleko bilo da osudjujem ko doji ne doji, koristi hodalicu ne koristi - ali se i te kako poredim sa onim majkama (i ponosim se sobom) koje uopste ne interesuje zdravlje, veselje, dobrobit vlastitog djeteta. A na kraju krajeva, mislim da takvih majki i nema na rr.

Teta Berta potpuno sam razumila temu koju si postavila i svaka cast, dobra je tema!


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:40:31   
Anoniman
A sada kada nase moderatorice i adminka navale da user posted image ...nahebali smouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 0:43:03   
dafri
Ja sam mama član rr odnedavno,kako uvodim dohranu naišla sam na totalno različite stavove i moram priznati to me dosta zbunjuje,naravno tako i o nekim drugima stvarima tipa hodalice i sl.
Uvijek sam za dobro informiranost ali ne volim ni isključivost,ja recimo ne sterilišem flašice svakodnevno,krenula sam s dohranom prije šest mjeseci...
Na ovom forumu ali i sličnim se može dosta toga naučiti od iskusnih mama i to je ono što je vrijedno,naravno svak će uraditi po svom nahođenju i kako misli da je ispravno.
Mislim da je naslov teme mogao biti Koliko nam rr pomaže da budemo bolje mame ili tako nešto,jer mi sve želimo najbolje za našeuser posted image


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *