|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 1:38:27   
Super dada
Je moja hanadi al reci ti meni, mama koja pije kave i pusi gare(znam jednu, susjeda) a dijete joj na smokiju cijeli dan jel za sebe moze reci da je ponosna mama samo zato sto je mama...
"Satra" se ja objasnjavajuci al daba........user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 2:14:13   
Visnja RR
Ponosna sam sto sam mnogo vremena provela na netu da bih bila sto vise informisana o svemu dobrom i losem...
sto imam mogucnost da cujem mnogo razlicitih misljenja pa sama donijeti zakljucak i rjesenja kako sve to prezentirati svom djetetu...
ponosna sam sto nisam poslusala nikog , vec samo saslusala a sve uradila po svom nahodjenju...
Ponosna sam ako mogu drugima dati savjet i pruziti pomoc svojim saznanjima...
E sad odoh ponosno da spavam user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 2:55:47   
veeseelaa
Ponosna sam jer mi dijete zna šta znači NE

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 3:34:39   
milenium
Umorih se ja više čitajuć ovo (a i ovako padam s noga).teta berta nemoj ništa dalje pisati vidiš da dosta njih nije shvatilo temu.ja kužim šta si htjela reć baš kao i Mirkica.
A ena23 žena odmah kapira i vata skužila,sad sam se sjetila zato i jesam na onoj temi ''forumašica iznad''napisala ono o eni svaka joj čast.user posted image
neznam citirat puno postova odjednom(tek sam naučila jedan po jedan citiratuser posted image )ali složila bih se s Amrino kad je obratila pažnju na onaj ilhanin post,to sam i ja primjetila.
A Višnju potpisujem.I ja se vodim onom ''pročitaj sve i dobro i loše pa onda sam odaberi najbolje za svoje dijete.user posted image user posted image user posted image
tko je no još dalje bio...nemogu se sjetit.
ja sam misla da će mo pisat u stilu npr ponosna sam pod a)
                                                                                          b)
                                                                                          ...
i tako da će svak svačije pročitat i našalit se možda a ne odmah Zbog ne shavćanja teme pisati u stilu''...ma šta ti tu nama,jaznam šta je najbolje...svaka mama je ponosna na svoje dijete(pa koje reka da nije?!)nek je živo i zdravo...itd sve je ono tako al to nije tema ove emisijeuser posted image Uglavnom skužila sam temu i ja sam ponosna:
-što ne dam baki i dedi da se previše mješaju u odgoj
-što mi nije jelo jaje sa dva mjeseca ko neka dica
-što hB imam mogućnost da se informišem o razvoju i rastu mog djeteta ako nemam koga drugog pitati ili ako savjet nije adekvatan
-što sam mu odbila cucu umakat u šećer(iako znam da mu ništa neće bit i da neće umrit)
-što nije nijednom u ove 1,4 mjeseca skoro otišao dr ni radi prehlade ni radi temperature(imao je temperaturu ali ne vodimo ga isti dan odmah kad dobije već planiramo ga odvesti treći dan al on dotle već ozdraviuser posted image )
-što mu ne dajem smoki za doručak ko neke mame
-itd
-itd
eto zar je ovako nešto bilo teško napisatuser posted image
laku noć umorila sam se,krme smo klaliuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 3:47:05   
milenium
dakle tema nije -dobre i loše mame već Ponosna sam zato što:
-npr moje djete ne sidi na cimenti gole guze.
Ajmo!pišite

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 7:28:35   
acudesa
Ja sam nekada ponosna mama, a nekada user posted image ...je malo manje ponosa jer uradi i kaže nešto za šta sam ja odgovorna, ja ga učim, naravno i mm 90% stvari, a zna se baš obrukati, ali ustvari bruka mene, jer on je mali...nisam ponosna ni kad me vuče sa RR, a ja se zadam u tastaturu i kucanje, znači kad svjesno pravim grešku, znam da ne bi trebalo tako ali...
(ponekad i meni treba malo "prostora":)

A, ponosna sam što se trudim što više mu se posvetitim i dam mu ono što ja najbolje znam, dajem sve od sebe da "izraste u dobru osobu" (dada:)
ponosna sam i što sam i prije njegovog rođenja kupila iz svih medija i od ljudi sve što bi mi moglo trebati, uglavnom sam imala dovoljno informacija (raznihuser posted image )ali ja sam se odlučivala za one koje sam ja smatrala ispravnim i uvijek mi je bilo pravilo: što više puta čuješ za nešto da je dobro ili loše-tako ti je, nikada nisam "na prvu reagovala", provjerim još na par strana i onda budem relativno sigurna..
A, ima jedna stvar vezana za temu, ja imam komšinicu koja dijete "malo pazi",odnosno ni blizu se ne zalaže koliko ja za svog malog, i mislim da u toj situaciji ću razumjeti Tetu bertu. Naime, kad sam ja toj komšinici  oduševljeno rekla: Objavili su mi sličicu malog u "Mame i bebe" (ja sva ko dijete usplahirenauser posted image )..pogleda ona i kaže:Hmm, nije loše...ali to je za mene glupost, šta imaš od togauser posted image user posted image ...kad mu nisam htjela dati da pije iz iste flašice kao i njeno dijete, bilo je: Joj, jesi ti...šta glumiš bogati,...(ne glumim ništauser posted image možda mi mali ima kakav virususer posted image )
da sam joj još rekla da se informišem sa internetauser posted image user posted image user posted image gdje bi me bilouser posted image ...

Suština je: ono što ona radi sa svojim djetetom, meni je van pameti-a, njoj je ovo što ja sa svojim...a, ne sumnjam, ustvari sigurna sam da je i ona ponosna majka... curica joj je ko med medeni, ali ona je zato krizauser posted image ...i od mene malo šta više može čutiuser posted image user posted image user posted image osim: Zdravooouser posted image  onako u prolazu(nema sile u odnosimauser posted image user posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 7:29:22   
acudesa
nije me bilo jednu noć i odmah kilometarski postuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 7:47:23   
Nanica Sarajevo
Ponosna sam jer je moja djevojcica sa 8 mjeseci pocela koristiti tutu...
Ponosna sam jer je prohodala sa nepunih 11 mjeseci...

iiiiiiiii. ponosna sam sto je imam user posted image

_____________________________

Mamin život - Naida se rodila 19.12.2008. godine....
Mamina radost - Adi se rodio 08.07.2010. godine.
“Good children make good mothers.”

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 8:42:31   
bebbe RR
Ne da mi se citati cijeli razgovor, ali zelim vam samo nesto reci. Nedavno sam u potpisu nase forumasice Shee procitala divnu izjavu koja mi je dala puno materijala za razmisljanje. Parafraziracu je, a kaze da je dobiti dijete i misliti da si roditelj isto sto i dobiti klavir i misliti da si pijanist. Pred svima nama je puno toga za nauciti se. To je nasa i obaveza, jer sama biologija nas ne cini roditeljima. Tako ima roditelja koji poznaju sva pravila prehrane (cudno je da ima drugacijih u ovom vremenu interneta i informacija), a nisu svjesni da je ljubav i njeznost vaznija od svega...
Osobno, nisam ponosna ni na sta. Sretna sam i zahvalna sto mi je Bog dao divnu, zdravu djecu i trudim se da ih odgajam najbolje sto znam, sto, takodje, znaci da se informisem o tome kako ih je treba pravilno hraniti, prolaziti kroz krize i slicno... Sretna sam i zahvalna sto zivim u vremenu kada je lako doci do informacije, sto imam ovaj forum i sve vas koje ste mi u protekloj godini pomagale i pomagacete rijesavati dileme...
A zadovoljna sam mama kada vidim da moj trud urodi plodom, da moje djevojčice zdravo jedu, dobro se razvijaju, jasno pokazuju emociju, i ona od skoro 15, i ova od godinu dana....  

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Nanica Sarajevo)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 10:27:18   
jabuka28
Ponosna sam sto sam mama....i sto kao i svaka mama trudim se do krajnosti da uradim ono sto ja mislim da je najbolje za moje djete...Ima dom, toplinu i ljubav.....NIsta joj ne dostaje, pametna je,odgojena i zdrava....user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 10:32:31   
jabuka28
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Nisam cula za to za bjelance al ako Bog da sledeci put kad bude imala temperaturu probat cu...

Prosle zime kad je moja mala fasovala gripom rekla mi je mama izerendaj krompira u carpaice stavi i izvuci temperaturu... to sam i uradila kad sam vidial da joj cepic djeluje samo 15-30 minuta i vjerovala ili ne izvuklo joj je temperaturu na par sati...

Kad je imala ljetos osipice u glru, doktor mi je rekao da cekamo da prodje meni je sveki rekla da joj dadnem sta slatko, ona nije htijela nista al smo nekako uspijeli da joj damo malo pudinga od cokolade... Bog cuo djavo necuo posle toga je pocela da jede i vise nije imala problema sa ospicama u glru jer kad smo otisli nakon dva dana ponovo kod doktora rekao je da su ospice u grlu nestale i pitao kako je to moguce ja sam mu rekla za to sto je moja sveki rekla on kaze "ja nesmijem vise takve savijete da dajem jer su "pronalazaci" rekli da se moraju ospice iscekati da prodju"

Ja dok imam mamu i sveki uvijek cu samo njihove savijete pratiti jer do sad je svaki njihov savijet zlata vrijedan bio...

Radije cu biti seljanka nego "gradjanka" koja fura samo ono sto cita u novinama i na internetu koje ce za godinu dana biti A BIG NO NO kao sto je i ovo sto su nase majke radile!!!



Slazem se sa ovim zadnjim sto si napisala....Naravno da pratim i iz knjiga ali povjerujem i nasim straim nanama i njihovim kucnim receptima....Zasto slijepo pratiti sve sto stoji u knjigama kada za par godina znanstvenici pobiju sami sebe i dodzu sasvim novim informacijma???Nece na mom djetetu tako lako testati dali nesto funkcijonise ili ne....Vjerujem u majkinu unutarnji glas isto tako...

< Poruku je uredio jabuka28 -- 5.12.2009 10:33:48 >

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 10:59:00   
Anoniman
Ponosna sam mama, ponosna sam na sebe i na sve sto cinim za svoju djecu.
Sve sto radim, da li je u pitanju hrana, igra ili odgoj, oblacenje, kupanje, na sve sam ponosna sto radim.Na njih sam ponosna jer su meni najbolja djeca na svijetu. A na sebe jer sam sve radila da im bude bolje, nisam isla ni u jednu krajnost, nego sam slijedila strucna iskustva, svoj instinkt i njihove prohtjeve. Slusala sam i druge savjete, uzimala od toga sto sam mislila da je za moju djecu prihvatljivo.
Ucim ih ( za sad samo kcerku, jer je veca), da bude dobra osoba, da se nikom ne ruga, da pomogne ljudima, da pokusa uvijek naci nesto dobro u ljudima i to radim pruzajuci joj svakodnevno takav primjer.

Nisam "pametnjakovicka" koja zna sve i ima odgovor na sve a to nista ne primjenjuje na djecu.

Ne zapostavljam ih.


Mislim da svaka mama misli da radi najbolje za svoju djecu, a sad to sto se ne slazu svi s odredjenim postupcima to je druga stvar.
Ali ovdje kraj, jer trudim se biti jos bolja, u razvoju se mijenjaju potrebe djece, pa se trudim prilagodjavati se tome.

(odgovor članu jabuka28)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 11:01:44   
ziki
Ponosna sam mama što:
  1. smo ga naučili da voli knjige
  2. smo ga naučili da volji ljude i djecu
  3. smo ga naučili da voli životinje i da ih se ne plaši
  4. nije lukav
  5. stavlja ručicu na usta kad kašlje
  6. što se mrtva umorna čim dožem sa posla igram-trčim, puzim... sa njim sve dok ne ode na spavanje a tek onda sredim kuću i ostalo

Ponosna sam na ono što smo ga ja i MM naučili i na to što znam da dajem sve od sebe da budem što bolja majka, da mu se posvjetim 100% kad smo zajedno... i nadam se da će on kad poraste bit ponosan na mene.



_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 11:04:37   
*Seve*
Ponosna sam i zahvalna dragom Bogu, sto imam divnog sina,naprednog i zdravog.
Ponosna sam sto sam mama.I sto  sam uspjela sve sama bez igdje ikog svoga naravno uz muzevu pomoc,ali on je vise odsutan nego prisutan.
I sto svome djetetu mogu priustiti sve,svu ljubav i paznju.

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 11:14:45   
mnn
IZVORNA PORUKA: *Seve*

Ponosna sam i zahvalna dragom Bogu, sto imam divnog sina,naprednog i zdravog.
Ponosna sam sto sam mama.I sto  sam uspjela sve sama bez igdje ikog svoga naravno uz muzevu pomoc,ali on je vise odsutan nego prisutan.
I sto svome djetetu mogu priustiti sve,svu ljubav i paznju.















potpisujem tako je i kod mene! user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 13:31:58   
milenium
IZVORNA PORUKA: ziki

Ponosna sam mama što:
  1. smo ga naučili da voli knjige
  2. smo ga naučili da volji ljude i djecu
  3. smo ga naučili da voli životinje i da ih se ne plaši
  4. nije lukav
  5. stavlja ručicu na usta kad kašlje
  6. što se mrtva umorna čim dožem sa posla igram-trčim, puzim... sa njim sve dok ne ode na spavanje a tek onda sredim kuću i ostalo


Ponosna sam na ono što smo ga ja i MM naučili i na to što znam da dajem sve od sebe da budem što bolja majka, da mu se posvjetim 100% kad smo zajedno... i nadam se da će on kad poraste bit ponosan na mene.




user posted image Dobro si ti to

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 14:43:44   
Pretty mamma
Drage mame,
meni nije jasno zašto, ako vam se tema ne svidja, uopće postate? Odmah ste napale tetu bertu, a samo je iznijela svoje razloge zašto je ponosna.
Draga teta berta, potpuno sam shvatila temu i radit ću upravo kao i ti.
Ja sam najviše ponosna što sam uspjela ostvariti najbolji i najzdraviji početak života svojoj malenoj, mislim na dojenje.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 15:17:25   
Suzana
Nema potrebe napadati druge zato što imaju drugačije životne stavove.
Potpisujem Amrino, Maidu, bebbe...
Ipak, koristili smo hodalicu. user posted image Ali ne od 5. mjeseca, nego malo kasnije.

Peace brothers. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 15:37:03   
adannn
Ne mogu da vjerujemuser posted image Što napadate ženu?Samo napišite zbog čega se osjećate ponosne ili čisto ne čitajte temuuser posted image

Svako ima svoj razlog zbog čega radi ovo ili ono.....Ne moram se ja slagati sa svakim...ali neću ničije mišljenje negirati ili odbacivatiuser posted image Ja sam sve radila i radim suprotno npr.što teta berta radi...Imali smo i hodalicu,stavljala sam i čokolino u mlijeko,dajem joj i smoki,kao i ostale ''karafeke''kao što ona kaže....ali ja se osjećam ponosnom što imam svoje dijete i što je volim više nego ikoga na ovom svijetu...Osjećam se ponosnom što znam da ću nastojati da mojoj djevojčici budem podrška u svakom trenutku i što je ovako pametnauser posted image mamina lutka


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 16:38:48   
Srculence
IZVORNA PORUKA: adannn

Ne mogu da vjerujemuser posted image Što napadate ženu?Samo napišite zbog čega se osjećate ponosne ili čisto ne čitajte temuuser posted image

Svako ima svoj razlog zbog čega radi ovo ili ono.....Ne moram se ja slagati sa svakim...ali neću ničije mišljenje negirati ili odbacivatiuser posted image


potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 18:00:26   
akica b
Ponosna sam sto sam majka ovom mom malom cuduuser posted image ..Ponosna sam sto sve ruca i vari svakakouser posted image ,ponosna sam sto je jako inteligentan,razuman i ponosna sam sto je on moj najbolji drug,drug kojem sve mogu reci a tek mu je dvije godineuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 18:27:48   
dana3
ponosna sam jer Mm i ja sami radimo sve oko djeta.ponosna sma sto sjedim vec 13 mjeseci svaku noc i jos uvijek imam zivce, ponosna sam sto moje dijete ikad od sad nije popilo antibiotik jer ga je spasila moja mama sa savjetima sta i kako da uradim, ponosna sam sto sam opet poslusala mamu pa mi dijete vratilo pupak kad je iskocio,ponnosna sam sto sa dijabetesom koji me bacao u komu nekoliko puta bila opet spremna da se brinem o momdjetetu.Ponosna sam sto zanam toliko i zdravoj prehrani da mogu kalorije da racunam na decimale,ponosna sam sto nikom ne pametujem kako ce i sta da radi sa svojim djetetom,ponosna sam......mogu jaovako do jutr,ponosna sam sto je moje nedonosce premasilo vrsnjake koji djeluju cak imanji od njega kad se sretnemo na kontrolama,ponosna sam sto moje dijete nema HVALA DRAGOM BOGU nikakvih problema koje sam ja uzrokovala.
OT-danas cak probao corbicu u kojoj je bilo sampinjona  i sta onda?

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 18:37:54   
adannn
IZVORNA PORUKA: dana3

ponosna sam jer Mm i ja sami radimo sve oko djeta.ponosna sma sto sjedim vec 13 mjeseci svaku noc i jos uvijek imam zivce, ponosna sam sto moje dijete ikad od sad nije popilo antibiotik jer ga je spasila moja mama sa savjetima sta i kako da uradim, ponosna sam sto sam opet poslusala mamu pa mi dijete vratilo pupak kad je iskocio,ponnosna sam sto sa dijabetesom koji me bacao u komu nekoliko puta bila opet spremna da se brinem o momdjetetu.Ponosna sam sto zanam toliko i zdravoj prehrani da mogu kalorije da racunam na decimale,ponosna sam sto nikom ne pametujem kako ce i sta da radi sa svojim djetetom,ponosna sam......mogu jaovako do jutr,ponosna sam sto je moje nedonosce premasilo vrsnjake koji djeluju cak imanji od njega kad se sretnemo na kontrolama,ponosna sam sto moje dijete nema HVALA DRAGOM BOGU nikakvih problema koje sam ja uzrokovala.
OT-danas cak probao corbicu u kojoj je bilo sampinjona  i sta onda?

Sve je divno,krasan post...Imaš zbog čega i da budeš ponosna,to su super stvari...ali ne razumijem ovaj boldirani dio?Neka ironija ili???


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 18:40:38   
dana3
adann kalendar ishrane  pa kazu da ne treba dijete jesti gljive do 12 godine!meni tu nigdje veze!ako mu pase, neka jede!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Ponosne mame...
5.12.2009 18:47:07   
adannn
IZVORNA PORUKA: dana3

adann kalendar ishrane  pa kazu da ne treba dijete jesti gljive do 12 godine!meni tu nigdje veze!ako mu pase, neka jede!

Izgleda da ja nešto nisam u tokuuser posted image jer ne znam o čemu se radi...Nisam baš ni sve postove čitala,tako da sam upitala čemu ironija??Sorry


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *