|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada za kupanje bebice
22.4.2008 14:22:43   
mančica
Ja za svoje prvo dijete sam koristila kadicu u kojoj sam se ja kupala a koja je stara 28 godina i izgleda kao nova.I imam namjeru i za drugu bebu aBd koristiti je jer je još u životu a to je obična plastična kadica samo malo čvršća plastika od ovih današnjih. Kupila sam raznoraznih gluposti i stvari koje mi nisu koristile ali čovjek kd ne zna pa što god vidi lijepo kupi misleći da će koristiti.Zato pametno i ekonomično trošite svoje pare to Vam  je moj savjet.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kada za kupanje bebice
22.4.2008 14:24:39   
makana
prije poroda napravila sam spisak stvari, sastavljen poslije razgovora sa nekoliko bivših trudnica i iskusnih mama
hvala bogu te nisam sve to pokupovala user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu mančica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kada za kupanje bebice
22.4.2008 14:40:19   
mamina princeza
Ma da i ja pokusavam nekako ekonomicnije toskontati, za previjanje nije problem - na kraju moze i bracnisamosto imam nekih problema  sa ledjima pa mi nije preporucljivo almozda cu i moci. Na kraju mogu tu podlogu za previjanje koja se moze okaciti na krevetic( a ne kosta vise od 30ak KM) staviti i na ovusvojuobicnu komodicu koju imam. Al ne znam gdje cu onda kupati bebu. Ako uzmem samo kadu nemam pojma gdje bi je mogla stavitiuser posted image user posted image  Glupo al je tako...
Zato sam nekako razmisljala da mi je prakticnonesto stomoze u kupatilo i naisla na sliku ovog stalka.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kada za kupanje bebice
29.4.2008 10:38:31   
idana_85
Ima u trubo limacu zanjimljiva stvarcica, plasticno je i  izgleda kao neka lezaljka za bebu. To ustvari sluzi za kupanje, moze se staviti u bilo koju kadicu, i beba se na to stavi u nekom polu lezecem polozaju i tako se moze kupati bez icije pomoci, a sigurna je. Kosta cini mi se 34KM tako da sam ja to kupila. Isto tako sam vidjela u skenderiji u djecijoj prodavnici zanimljivu stvarcicu, kao anatomski oblikovan jastucic/spuzvica sta je vec za spavanje bebe, kako bi beba pravilno spavala, glavica se fino oblikovala itd. I to je oko 20KM, al to nisam kupila :D

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kada za kupanje bebice
29.4.2008 11:55:07   
JasminaVeselinovic
vidjela sam u wizi da imaju i stalak za kade pa se pitam koliko je to prakticno.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kada za kupanje bebice
29.4.2008 15:06:26   
mamina princeza
Vidjela sam stalak za kadice i u merkuru( oko 130 KM) Nije los i kadica je malo veca nego kod onih komodica. Mada je vjerovatno necukupovati nikakav stalak. Nasla sam jedan stolic odgovarajuce visine kojine koristim a moze posluziti  da se na njega stavi kadica i to veca.
Ta lezaljka za kupanje iz tl je dobra i meni se svidjela mada sam se ja ipak odlucila za onu peskiric-lezaljku koja kosta 12KM ima ga manje vise svuda

(odgovor članu JasminaVeselinovic)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kada za kupanje bebice
29.4.2008 15:15:18   
Ivona
Lejla,ja sam tu peskiric-lezaljku vidjela u Konzumovim prodavnicama i kosta oko 6KM.
Meni i ne izgleda bas prakticno...user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kada za kupanje bebice
4.6.2008 16:50:04   
eni_24
uhaaaa to je bacanje para, jos kasnije moras razmisljati kud sa tim kad ga vise nebudes koristila , trvor je to .... al opet kako ci ukus..user posted image  Ja sam svom malenom kupila najobicniju kadicu , platila je punih 6 eura user posted image user posted image user posted image  mada kod nas se krecu oko 16-20 te iste, al ja sam porucila iz Slovenie. i zadovoljna sam. Muz pripremi vodicu i sve ostalo , uzme malenog drzi ga dok ga ja pupam i funkcionise user posted image  Jos se nismo ustelili da ga sami kupamo, mislim samo jedno od nas ,imamo vremena ......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kada za kupanje bebice
5.6.2008 13:52:32   
mamina princeza
Tek toliko da obavjestim da nisam kupovala nikakve stalke za kupanje. Sjela sam i dobro razmislila i skontala da je preskupo a kratko traje. Kupila sam najobicniju kadicu (ne onu sasvim malu) i planiram je za pocetak drzati na jednom stolicu jer ocekujem da ce me ledja tazvaljivati a kasnije ce sve ako Bog da biti lakse. Za presvlacenje sam kupila podlogu koja se moze staviti na bracni krevet a moze i na taj isti stolic a moze se cak i okaciti i na krevetic - tako da ce se vec nekako iskoristit a kostala je nekih 30ak km sto vec i nije toliko previse, pa sam nam to ipak priustila:)
Ma kupila bi ja svega - takva sam sta cu - al treba razmisliti ponekad i par puta a i slusala sam savjete sa vjezbica onako sta je prakticnije i ekonomicnije. 

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kada za kupanje bebice
9.7.2008 12:13:00   
Anoniman
e ja sinoc uzela ovu... djeluje mi super
valjda se nisam pokajala user posted image ... uzela sam i onu spuzvu sto ide u kadicu, da bebani bude mekse



http://www.mamasandpapas.co.uk/product-acqua-two-stage-ergo-bath-pearl-white/4538472/type-i/



(odgovor članu mamina princeza)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kada za kupanje bebice
9.7.2008 14:52:12   
sanja.sa
hej dino i ja sam uzeli istu, ali u plavoj bojiuser posted image
mislim da je dobra, a kasnije cemo aBd razmijeniti iskustva kako nas sluziuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kada za kupanje bebice
9.7.2008 15:00:41   
majki
Ova na slici je stvarno praktična i moći ćete je dugo koristiti. Ja sam dobila na poklon pult za presvlačenje i ispod njega mala kadica koju sam koristila samo dva mjeseca jer ju je beba prerasla.
Sad više ne koristim ni pult za presvlačenje (ni pelene) i samo mi zauzima mjesto, neznam gdje ću s tim, a žao mi da bacam ili dam drugome jer se nadam da ću imati još djece.
A eto da znate da je kadica kao ova vaša stvarno najbolji izbor.

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kada za kupanje bebice
9.7.2008 15:42:15   
Anoniman
super sanja... drago mi je user posted image
mijenjacemo iskustava aBd

nadam se majki da ce nam dugo koristiti..
ja sam se prvo razmisljala o tome sto ti govoris, al onda skontam kako je kratko... zato sam se odlucila posebno za kadu, a posebno za komodu za presvlacenje, al ovu

http://www.mamasandpapas.co.uk/product-savannah-dresser-ivory/351103301/type-i/

na kojoj dodje dodatni dio kao ogradica na vrhu, gdje se beba samo presvlaci, a poslije se skine... i ima se super ladicar ...
al da ne skrecem s teme
pusa vam

< Poruku je uredio dina RR -- 9.7.2008 15:43:12 >

(odgovor članu majki)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kada za kupanje bebice
10.7.2008 10:32:14   
jupajdi
Dino , ova je komodica super.
Sviđaju mi se ove male ladice.
Pa jesi li i nju uzela?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kada za kupanje bebice
10.7.2008 10:41:29   
Anoniman
jesam maci moja .....
citavu sobicu user posted image user posted image user posted image user posted image a i meni se svidjele te male ladice... inace da je ugradjena kadica, tog ne bi bilo
stavila sam tamo na temi " krevetic" slikicu ....
jedva cekam da mi je dostave..user posted image



(odgovor članu jupajdi)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kada za kupanje bebice
18.8.2008 20:42:43   
Skvo RR
Ja bi trebala kupiti kadicu...doslo vrijeme...kontam da uzmem obicnu...cini mi se da je Visnja stavila da je ona svoju kupila u Mercatoru...i kontam bez ikakvih dodataka..sve sto sam gledala nesto nesigurno...mozda grijesim? Ima li ko kakav savjet oko tih mrezica i sl...?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kada za kupanje bebice
18.8.2008 21:42:18   
Visnja RR
Draga, meni je ova obicna bas odlicna... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kada za kupanje bebice
18.8.2008 21:47:18   
Skvo RR
E...ako to kaze iskusna mama..onda ce biti obicna...user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kada za kupanje bebice
18.8.2008 23:07:12   
mamin sin
Obicna ti je super...JJoj moram vam ovo ispricati. Ja kad sam uzimala kadicu zena(djevojka) imala neku mrezicu koja se zakaci preko kadice i bude ravna..Ja komentarisala sa mamom kako mi je to nesigurno i ne kontam kako misle da kupas bebu na tome i kao ono sta ce mi to... A cura kaze: "Pa da se malo okapa beba"user posted image  Rekoh nije ves da se okapa!user posted image user posted image user posted image  Umrla sam od smijeha...Svasta skontaju mozgovi..

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kada za kupanje bebice
15.10.2008 10:44:43   
MaidaK
ja sam kupila kadicu sa ladicama, čini se jako praktična,sad cemo vidjeti kako ce posluziti

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kada za kupanje bebice
15.10.2008 13:20:21   
Anais
IZVORNA PORUKA: Dina RR

e ja sinoc uzela ovu... djeluje mi super
valjda se nisam pokajala user posted image ... uzela sam i onu spuzvu sto ide u kadicu, da bebani bude mekse



http://www.mamasandpapas.co.uk/product-acqua-two-stage-ergo-bath-pearl-white/4538472/type-i/





na ovoj stranici gore bi se dalo potrositi para user posted image kako vi to naručujete? preko interneta? kako sam uspjela pročitati nemaju dostavu u BiH user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kada za kupanje bebice
15.10.2008 13:26:30   
Anoniman
mamas&papas postoje ovdje... imaju svoju veeeeliku trgovinu user posted image
roba jeste skupa, al i pravo kvalitetna...
za porucivanje preko neta; mislim da imaju, al ne i dostavu u BiHuser posted image mozda da probas sa Hrvatskom ako bas zelis?

btw ja sam u Dohi, Qataru user posted image

(odgovor članu Anais)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kada za kupanje bebice
15.10.2008 14:59:31   
tresnjicaaa
Mi smo dobili za namika na poklon komodu za presvlacenje sa ladicama i kadom. JA prije ne bih kupila djetetu krevet nego da ne kupim ovo. Meni je dusu dala ta komodica. Prvo bebu sam mogla kupati sama. Tako sto u kadicu naspem vodu toplu, poklopim sa ovom podlogom za presvlacenje na koju stavim peskir pa bebu. Uzmem jednu spuzvicu u koju stavim malo vode i sampona i istrljam bebu na toj podlogi onda je uzmem u jednu ruku a drugom samo preklopim dole podlogicu i stavim bebicu u vodu. Saperem je tako u vodi na brzaka i gotovo. A da vam ne pricam kako mi je pomoglo to presvlacenje na komodici poslije carskog. Nema saginjanja,k sve na jednom mjestu. Kasnije se ta kadica takoder moze izvaditi iz ormarica pa se beba moze brckati na podu u njoj kad bude mogla da sjedi u kadi. Meni je ovo prava stvar.user posted image user posted image user posted image svaka mu cast ko to izmisli zaista user posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kada za kupanje bebice
24.10.2008 22:07:06   
mynxlee
mi smo bas veceras kupili kadicu za bebu. obicna plasticna, anatomskog oblika, iznutra je oblozena nekom gumom i ima cep za oticanje vode. mislim da ce mi ona sasvim odgovarati. takodjer smo kupili i komodicu za presvlacenje. dok ne otkvrcim, moci cu stavljati kadicu na komodu i tako kupati bebicu, a kasnije cemo svi lijepo na pod i brckati se.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kada za kupanje bebice
24.10.2008 23:56:08   
najjda
ha moja najda je vec navikla na tus jer mama je po cijeli dan sama sa njom pa mi je malo nezgodno da  je kupam u kadici a kadica je ona obicna samo sam jos kupila mrezu isto ljulja pa mi je bilo izpocetka jednostavno ali posto je ona jako nestasna  i zivahna nemogu vise u njoj a i mala joj je jer najda je do sada porasla 15 cm u ova 4 mj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *