|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tjemenjaca
18.5.2010 11:18:25   
Bubana
Drage moje , gdje u Sarajevu kupiti Mustelin sampon protiv tjemenjace user posted image
Starijoj kcerki sam  kupovala u  apoteci  na Marin Dvoru , ali ovih dana muz isao da kupi pa nisu imali , pa on uzeo 2u1 sampon i kupku , ali to ne pomaze kod tjemenjace ...
Probala sam i sa uljem skidati ali ne pomaze, a malena je bas puno ima  user posted image user posted image


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: tjemenjaca
18.5.2010 11:51:27   
taurus
Moja prijateljica je zadnji put kupila u apoteci preko puta Narodnog pozorišta (JU Apoteke Sarajevo) a mislim da ti Lupriv apoteke drže Mustelu

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: tjemenjaca
18.5.2010 12:04:17   
mamina princeza
musteline proizvode imas u Eurofarm apoteci preko puta Markala.
Dosta proizvoda ima i u apoteci preko puta Narodnog pozorista


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: tjemenjaca
18.5.2010 14:15:36   
koka i po
Ja nisam nikada koristila šampone protiv tjemenjače.Skidala sam je na starinski način i vrlo efikasno:pola sata prije kupanja mazala sam dj.glavicu jestivim uljem.Nakon pola sata gustim češljom bi "iščešljala"tjemenjaču.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: tjemenjaca
18.5.2010 14:18:12   
emma.L
Eurofarm je i u velikom Merkatoru, a ima i u onoj ljekarni u BBI (suteren kod Konzuma).

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: tjemenjaca
18.5.2010 14:39:11   
Bubana
Hvala cure na pomoci user posted image

Sa starijom kcerkom nisam imala problema s tjemenjacom... mozda iz razloga sto smo koristili taj sampon ili je takav tip koze pa nije  sklon promjenama ... ne znam .
Medjutim mladja bas ima problema s tim. Probala sam  i sa uljem da skidam , ali ne ide user posted image user posted image jednostavno se vraca ...


< Poruku je uredio Bubana -- 18.5.2010 14:40:13 >


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: tjemenjaca
18.5.2010 14:55:58   
Skvo RR
Mustelu imas u apoteci Eurofarm u BBI i Mercatoru, apotekama Delfin, takodjer najkompletniji Mustelin program imas u apoteci kod Evropske komisije na Skenderiji, ta apoteka je na samom cosku, oni su ujedno i dobavljaci Mustele.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: tjemenjaca
1.6.2010 23:12:40   
Sonja
kad je adin bio mali jedno vrijeme je imao tjemenjacu i skinula sam samo sa bebi uljem hipp
i sa oko 1 god primjetim opet i natobam ulja utrljam ostavim da stoji i skinem cesljicem sve.
nema vise nikakoooooooouser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Tjemenjaca
14.6.2010 20:16:22   
Hanady RR
prenos postova sa 15.6.2010.g

IZVORNA PORUKA: samedi


Pojavila joj se i tjemenjaca,sta da radim s tim?




IZVORNA PORUKA: Meri29

Samedi za tjemenjacu ti je najbolje da namazes glavicu maslinovim ili obicnim uljem i pustis da malo odstoji. Ulje natopi tjemenjacu i onda je kupanjem skidas. Poslije kupanja dobro istrljaj glavicu, slobodno malo pritisni i to je to. Nama se javila dva puta, prvi put u zimu i tada sam je skinula sa tim uljem, a drugi put nedavno, skontala sam da sada kako se malena znoji tjeme je svakako natopljeno i samo kupanje joj je rijesilo tjemenjacu.



< Poruku je uredio Hanady RR -- 14.6.2010 20:20:32 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Tjemenjaca
14.6.2010 20:59:20   
teacher75
i kod nas se prvi put pojavila tjemenjaca nedavno, od vrucine i znojenja. namazala baby uljem prije kupanja na pola sata i poslije trljala peskirom i skidala cesljem, jos joj je malo ostalo za 2. put. nije se sve moglo skinuti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: tjemenjaca
14.6.2010 21:17:56   
*pcelica*
Meni se za tjemenjacu najbolje pokazalo maslinovo ulje. Namazem glavicu i pustim da malo odstoji i onda polahko malo iscesljam sva tjemenjaca se podigne na kosicu i prilikom kupanja spadne bolje je od obicnog i bebi ulja.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: tjemenjaca
14.6.2010 21:39:40   
Visnja RR
mustelin sampon protiv tjemenjace- odlican

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: tjemenjaca
14.6.2010 22:07:34   
Hannica
Hvala Bogu mi nemamo problema s tjemenjacama,svaki put kad kupam bebu dobro joj osusim kosicu peskirom pa onda fenom i nema problema.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: tjemenjaca
14.6.2010 22:09:20   
teacher75
ja ne susim fenom jer se lana boji fena

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: tjemenjaca
14.6.2010 22:37:12   
Hannica
Steta,moja Hana uziva kad joj susim kosu fenom,valjda je navikla,vec od treceg mjeseca smo pocele koristit fen i sad joj nije ista neobicno.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: tjemenjaca
15.6.2010 9:04:47   
babina beba
Sampon mustela zakon, vec poslije prvog pranja se pokazao uspjesan!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: tjemenjaca
15.6.2010 9:06:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: babina beba

Sampon mustela zakon, vec poslije prvog pranja se pokazao uspjesan!

a jel puno skup taj sampon? znam da su njihovi proizvodi bas skupi


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: tjemenjaca
15.6.2010 9:13:37   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Hannica

Hvala Bogu mi nemamo problema s tjemenjacama,svaki put kad kupam bebu dobro joj osusim kosicu peskirom pa onda fenom i nema problema.user posted image user posted image user posted image


Mi nikad nismo sušili fenom, a peremo kosu skoro svaku večer....ii nismo nikad imali problema sa tjemenjačom...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: tjemenjaca
15.6.2010 9:19:24   
Srculence
Mi vala imamo problema s tjemenjačom otkako se rodiouser posted image .Ma sve sam probala ali se povuče privremeno i onda opet Jovo na novouser posted image ...Nisam još taj šampon koristila što spominjete pa ću i to da probam.

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: tjemenjaca
15.6.2010 9:22:45   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Srculence

Mi vala imamo problema s tjemenjačom otkako se rodiouser posted image .Ma sve sam probala ali se povuče privremeno i onda opet Jovo na novouser posted image ...Nisam još taj šampon koristila što spominjete pa ću i to da probam.

mi smo evo 8 mjeseci izdrzali bez tjemenjace, nije nikad imala mada se rodila sa kosicom, a sad joj se pojavila vjerovatno zbog znojenja


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: tjemenjaca
15.6.2010 9:22:58   
babina beba
Teacher, sampon Mustela je oko 35 KM, al ako si u mogucnosti uzeti, vjeruj da se isplati. Ja sam ga nasla u Sarajevo apoteci na Alipasinom polju!

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: tjemenjaca
15.6.2010 9:24:16   
teacher75
IZVORNA PORUKA: babina beba

Teacher, sampon Mustela je oko 35 KM, al ako si u mogucnosti uzeti, vjeruj da se isplati. Ja sam ga nasla u Sarajevo apoteci na Alipasinom polju!

probacu prvo sa maslinovim, pa ako ne uspijem kupicu user posted image hvala


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: tjemenjaca
23.6.2010 16:29:40   
lilix
Drage mame,
i mi imamo problema sa tjemenjačom ali na obrvama i između obrva user posted image , baš ružno izgleda a sada kao da se počelo spuštati i na jedan očni kapak user posted image
ima li ko iskustva s tim i čime to da riješim, čišćenje s uljem ne pomaže, hoću reći kada namažem s uljem fino se to sve digne i skine, ali nakon toga bude samo gore user posted image


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: tjemenjaca
23.6.2010 16:32:59   
teacher75
ja oprala vec 3 puta samponom mustela i jos ima malo user posted image valjda ce ubrzo nestati skroz...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: tjemenjaca
23.6.2010 16:33:17   
merjem
zasto draga bude gore?meni je mama skinula mladjoj jednom poslije kupanja samo malo malo pritisnula peskir kad je brisala i nije se vise vracalo.

_____________________________

19.12.2006 Merjem
22.10.2009 Ajse

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *