|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tjemenjaca
23.6.2010 18:46:07   
rose 87
nama ulje,kreme i iscesljavanje nista nije pomagalo,sto lilix rece samo naj je jos gore bilo,mi smo kupili a-derminu pjenu protiv tjemenjace i rijesili problem sa 4 pranja max.

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu merjem)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: tjemenjaca
23.6.2010 18:47:56   
Hanady RR
¸tjemenjača se najčesće pojavi kada djeci dobro ne isperete i ne obriste glavu. razmljivo je imate strah da bebu poljevate po glavi kao i da je pritisnete po istoj ali bez brige jer morate je dobro isprati i obrisati peskirom ....

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: tjemenjaca
23.6.2010 20:28:35   
moja barbika
Ne znam kako ulje ne pomaze?Prije kupanja bebinu glavicu dobro natopiti baby uljem ili cak jestivim ili maslinovim.Blago utrljati po glavici i tako ostaviti par minuta.Ocititi glavu pamucnom pelenom i poslije okupati bebicu.To je meni pomoglo jednom meni,cak i u bolnici tako rade.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: tjemenjaca
23.6.2010 20:31:44   
teacher75
IZVORNA PORUKA: moja barbika

Ne znam kako ulje ne pomaze?Prije kupanja bebinu glavicu dobro natopiti baby uljem ili cak jestivim ili maslinovim.Blago utrljati po glavici i tako ostaviti par minuta.Ocititi glavu pamucnom pelenom i poslije okupati bebicu.To je meni pomoglo jednom meni,cak i u bolnici tako rade.

nama nije pomoglo, trljala sam i peskirom i cesljem, sve joj je tjeme bilo crveno, otisao je dio ali ne sve user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu moja barbika)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:02:03   
tinchita
Mi imamo 7 mjeseci i još se borimo s tjemenjačom...Doduše moj mali biser ima veeeliku i gustu kosu! Dovoljno je da kažem da smo ga već 3 puta šišali(zbog drmatitisa) i eno, već je zarastaouser posted image user posted image user posted image user posted image !
Probali smo razne šampone i ulja...i eto, najbolje se pokazalo maslinovo ulje!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:04:50   
veeseelaa
aaaaa moja malena ima 19 mjeseci i ima malo tjemenjače, sad je velika pa mi ne da ni da joj istu uklonim, otima se i plače i onako joj ono malo kose što ima operem šamponom
Šta da radim?????????

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.8.2010 10:07:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:10:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

aaaaa moja malena ima 19 mjeseci i ima malo tjemenjače, sad je velika pa mi ne da ni da joj istu uklonim, otima se i plače i onako joj ono malo kose što ima operem šamponom
Šta da radim?????????

ne znam jesi li sve iščitala na temi ali Mustelin šampon protiv tjemenjače je super. Njime se pere, poskupa je ali na manjoj količini tjemenjače nema potrebe da nešto iščešljavaš glavu djetetu...sve ode. E jedino je bitno ali to i sa svim drugim šamponima da dobro ispereš glavu djetetu jer kada se dobro ne ispira jer se djeca bore a mi onda odustanemo od detaljnijeg ispiranja, pojavi se tjemenjača.

ona nije samo izgledom ružna za oko već može dovesti do opadanja kosice...to je meni žao...kokad mi djeci jedva i ovo naraste...ćelavice mojeuser posted image

i da pouzdano znam ovaj šampon imaš u delfin apoteci u domu zdravlja kumrovec na ootoci.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:13:42   
lilix
mi smo tih tjemenjača imali za izvoza user posted image , po glavi, licu, nogama, navodno se radi o saboreičnom dermatitisu; dva kupanja sa mustelinim šamponom i sve smo uklonili, evo već dva mjeseca koristimo ova "standardna" sretstva za kupanje i nije nam se vratila tjemenjača

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:16:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

aaaaa moja malena ima 19 mjeseci i ima malo tjemenjače, sad je velika pa mi ne da ni da joj istu uklonim, otima se i plače i onako joj ono malo kose što ima operem šamponom
Šta da radim?????????

ne znam jesi li sve iščitala na temi ali Mustelin šampon protiv tjemenjače je super. Njime se pere, poskupa je ali na manjoj količini tjemenjače nema potrebe da nešto iščešljavaš glavu djetetu...sve ode. E jedino je bitno ali to i sa svim drugim šamponima da dobro ispereš glavu djetetu jer kada se dobro ne ispira jer se djeca bore a mi onda odustanemo od detaljnijeg ispiranja, pojavi se tjemenjača.

ona nije samo izgledom ružna za oko već može dovesti do opadanja kosice...to je meni žao...kokad mi djeci jedva i ovo naraste...ćelavice mojeuser posted image

i da pouzdano znam ovaj šampon imaš u delfin apoteci u domu zdravlja kumrovec na ootoci.user posted image



nisam uzimala taj šampon a moraću, a u pravu si za ispiranje, očito to dobro ne uradim jer ona plače čim joj vodom glavicu dohvatim pa tu nastane frka!
moram to regulirati, hvala mila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:17:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: lilix

mi smo tih tjemenjača imali za izvoza user posted image , po glavi, licu, nogama, navodno se radi o saboreičnom dermatitisu; dva kupanja sa mustelinim šamponom i sve smo uklonili, evo već dva mjeseca koristimo ova "standardna" sretstva za kupanje i nije nam se vratila tjemenjača


a taj šampon Mustelin se koristi kao svaki drugi?mislim nema nekog posebnog utrljavanja i slično
I imal ga kupiti u dm-u?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:19:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: lilix

mi smo tih tjemenjača imali za izvoza user posted image , po glavi, licu, nogama, navodno se radi o saboreičnom dermatitisu; dva kupanja sa mustelinim šamponom i sve smo uklonili, evo već dva mjeseca koristimo ova "standardna" sretstva za kupanje i nije nam se vratila tjemenjača


a taj šampon Mustelin se koristi kao svaki drugi?mislim nema nekog posebnog utrljavanja i slično
I imal ga kupiti u dm-u?

nisma sigurna za Dm...čisto sumnjam.
da koristi se kao i svaku drugu.
Košta 35 km....
ima ga u eurofarm apotekama i delfin....
nekada je bilo i u apoteci sarajevo na marin dvoru ali nedavno kada sam trežila nema....
zglavnom eurofram i delfin apoteke...
koliko se sjećam ima eurofarm apoteka i negdje na alipašinu


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:20:25   
veeseelaa
Delfin je na otoci, usput mi je, kupim joj ja to večeras
Hvala Hanči user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:26:14   
lilix
ja sam ga kupila u onoj apoteci u Merkatoru, košta 25 KM, a kupka je 35 KM; bitno je samo dobro iščešljati poslije pranja kose nekim gustim češljićem

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:52:59   
lekica83
Ja sam svojoj bebici mazala glavicu bebi uljem pola sata prije kupanja a onda malo iscesljam cesljem sa sitnim zubcima pa opet kupanje i u vodi cesljanje i sve spadne. Doduse nije bilo nesto puno ali par puta smo tako skidali i vec dugo nema je nikako. Ona uziva u kupanju tako da bez problema dok sjedi ja stavim tus iznad glavice, naravno ne da ide previse po licu i dobro saperem sve.user posted image

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 10:56:57   
bananica
moja curica je imala par mjeseci tjemenacu, nisam je nicim skidala, jednostavno je sama od sebe nestala, nakon nestanka vise se nikada nije pojavila

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: tjemenjaca
12.8.2010 11:02:36   
tinchita
Mi smo probali onaj a-dermin šampon...on jeste nešto skinuo ali nije sve. Ovaj mustelin nismo probali, mada smo koristili kupku i losion i ne odgovaraju mu. Ma ja sve nešto pokušavam izbjeći koliko mogu kemijske preparate zbog AD. Čini mi se, Vanja dok pogleda samo šampon, već se osuo sav..user posted image user posted image ...user posted image user posted image user posted image ! Tako je bilo s a-dermom...pa ostajemo dosljedni maslinovom ulju!


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: tjemenjaca
13.8.2010 0:09:06   
veeseelaa
ja ne mogu da nadjem Mustelin šampon
Pitala u delfinu, u apoteci Dina i apotekama Sarajevo i nemauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: tjemenjaca
13.8.2010 0:12:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne mogu da nadjem Mustelin šampon
Pitala u delfinu, u apoteci Dina i apotekama Sarajevo i nemauser posted image


svašta ja u delfin apotec i kupila zaovinoj maloj prije mjesec dana...ona kod DZ kumrovecuser posted image

možda da se javi neka mama koja je ovih dana kupovala....

Skvo može znat čini mi se ona je dosta ;ustele koristila i kreme....

koliko se sjećam ona je u eurofarm apoteci u merkatoru našla...ili neko drugiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: tjemenjaca
13.8.2010 0:13:34   
veeseelaa
da idoh u Dinu na č.vili al vele nestalo
A ja se baš naložila da večeras dohakam tjemenjači user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: tjemenjaca
13.8.2010 0:18:42   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne mogu da nadjem Mustelin šampon
Pitala u delfinu, u apoteci Dina i apotekama Sarajevo i nemauser posted image




Ima u apoteci u novoj zelenoj zgradi u hrasnom preko puta Selex pumpe. A ako slucajno ne bude, hoces sutra da ti naspem sampona?





_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: tjemenjaca
13.8.2010 0:21:34   
Skvo RR
A, uvoznik Mustele je apoteka preko puta zgrade EC Delegacije na Skenderiji, na samom cosku, gdje su ona dva restorancica...Tu uvijek ima sve...A ova apoteka sto ti napisah ranije, narucuje...meni npr. mlijeko za tijelonabavili za 2h.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: tjemenjaca
13.8.2010 0:25:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne mogu da nadjem Mustelin šampon
Pitala u delfinu, u apoteci Dina i apotekama Sarajevo i nemauser posted image




Ima u apoteci u novoj zelenoj zgradi u hrasnom preko puta Selex pumpe. A ako slucajno ne bude, hoces sutra da ti naspem sampona?






divna si mila, zaista, al nije frka obidjem ja sutra ovu i još par apoteka naći ću valjda
Hvala ti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: tjemenjaca
13.8.2010 0:27:13   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne mogu da nadjem Mustelin šampon
Pitala u delfinu, u apoteci Dina i apotekama Sarajevo i nemauser posted image




Ima u apoteci u novoj zelenoj zgradi u hrasnom preko puta Selex pumpe. A ako slucajno ne bude, hoces sutra da ti naspem sampona?






divna si mila, zaista, al nije frka obidjem ja sutra ovu i još par apoteka naći ću valjda
Hvala ti user posted image



Pa eto javi ako ne nadjes, a hanady ti je dobro napisala, uzimala sam Mustelu i u Eurofarm apoteci u Mercatoru, i ako je sada bolje snabdjevena njihova apoteka u BBI-aju.- Rece manijak za Mustelu.user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: tjemenjaca
13.8.2010 0:30:29   
Srculence
Vesela ja sam prije neki dan baš u ovoj apoteci u Merkatoru na Socijalnom pitala za taj šampon i rekli su da imaju.Cijena je 23 kmuser posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: tjemenjaca
13.8.2010 0:54:05   
veeseelaa
Skvo user posted image si, otići ću sutra do apoteke u Merkatoru na soc
Srculence user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *