|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tjemenjaca
13.8.2010 0:57:17   
myb@by
Imas ovaj sampon u eurofarmu na Ilidzi user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: tjemenjaca
14.8.2010 14:48:20   
veeseelaa
Mustelin šampon za tjemenjaču sam kupila juče u apoteci pored Merkatora na socijalnom, 23 KM
Hvala tičerki i Skvo što su se ponudile da mi prespu/dadnu, divne ste cure
Et jednom smo oprale kosu šamponom, danas isto kad se probudi imam nijet oprati joj kosicu pa svakako javim rezultate
Al eto da znate gdje ima kupiti
Srculenceuser posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.8.2010 14:49:19 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: tjemenjaca
16.8.2010 15:12:04   
Hepi
ja sam ostala preugodno iznenadjena Mustelinim samponom za tjemenjacu... nakon dva pranja je nestala ! ali ja prije toga nisam pokusavala sa uljem i cetkanjem jer mi se to cinilo kao mucenje bebice... ovaj sampon je savrsen... i nakon pranja uopce ne treba cestakti kosu, apsolutno nista, samo oprati... vrijedi svake mrke..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: tjemenjaca
16.8.2010 15:14:41   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hepi

ja sam ostala preugodno iznenadjena Mustelinim samponom za tjemenjacu... nakon dva pranja je nestala ! ali ja prije toga nisam pokusavala sa uljem i cetkanjem jer mi se to cinilo kao mucenje bebice... ovaj sampon je savrsen... i nakon pranja uopce ne treba cestakti kosu, apsolutno nista, samo oprati... vrijedi svake mrke..


ja sam morala cetkati i to dobro, a oprala sam tim samponom 3-4 puta. al je na kraju upalilo user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hepi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: tjemenjaca
3.10.2010 22:38:32   
selma28
moj sin ima 3 mjeseca i pomalo mu se javi...najbolje je kad ga se okupa dobro osusiti pucnikom glavicu tj.kosu.i onda,posebno sad u hladnijim danima posusiti kosicu fenom lagano na jedinicu moj uziva u tome.kao i medju prsticima noznim i tamo gdje su bebeli.jer nije ok da im ta nedokuciva mjesta ostanu vlazna.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: tjemenjaca
3.10.2010 22:50:16   
nikita
meni mustelin sampon nije uopce pomogao

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu selma28)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: tjemenjaca
5.10.2010 19:20:08   
cickava76
ADERMA šampon protiv tjemenjače.
Nakon nekoliko pranja nestala je nepovratno.user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: tjemenjaca
5.10.2010 19:29:42   
leona81
ulje...namazali 2 puta i iscetkali i nije je bilo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu cickava76)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 14:01:01   
Anoniman
Zene pomagajte, tjemenjace se nikako rijesiti,kod nejre je katastorfa po citavoj glavici i cak celu, place mi se bgm, a dzejla mi nije imala..joj pomagajte mazem joj djecijim uljem, odstoji desetak minuta i onda je okupam skidam cesljicem polako ali nista boze sta je ovo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inayat)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 14:05:55   
koka i po
probaj ostaviti pola sata pa pokusaj ponovo.
ako ne mogne odvedi je ljekaru ili potrazi ove sampone sto zene spominju protiv tjemenjace.
moj prvi sin je imao isto tako i to je strasno za vidjeti ali ja sam uspjevala skinuti pomocu ulja i ceslja.

i ne kupaj dijete,prvo skini cesljicem dok ima ulja  pa je onda okupaj.

< Poruku je uredio koka i po -- 17.10.2010 14:06:59 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 14:09:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

probaj ostaviti pola sata pa pokusaj ponovo.
ako ne mogne odvedi je ljekaru ili potrazi ove sampone sto zene spominju protiv tjemenjace.
moj prvi sin je imao isto tako i to je strasno za vidjeti ali ja sam uspjevala skinuti pomocu ulja i ceslja.

i ne kupaj dijete,prvo skini cesljicem dok ima ulja  pa je onda okupaj.

draga koko ja namazem uljem pustim da odstoji deset minuta i onda polako skidam al nemogu sve ona se unervozi a i mene iskreno ruke zabole, tih sampona nevjerujem da imam ovdje, a doktoru sam je vec vodila, covjek me blijedo gleda pa kaze ovo je tjemenjaca proci ce, ama znam ali kada :( cinim sve da je sprijecim ali ne uspjeva mi nikako user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 14:10:16   
koka i po
a kojim cesljom skidas ?
najbolje je onaj "gusti" sto su prije nane koristile ako se sjecas.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 14:10:40   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: Malena_A

Zene pomagajte, tjemenjace se nikako rijesiti,kod nejre je katastorfa po citavoj glavici i cak celu, place mi se bgm, a dzejla mi nije imala..joj pomagajte mazem joj djecijim uljem, odstoji desetak minuta i onda je okupam skidam cesljicem polako ali nista boze sta je ovo user posted image user posted image user posted image user posted image


Sa prvim sinom sam deverala haman 7 mj s tjemenjacom ali bas iz ovog podebljanog razloga. Ja sve fino, njezno, polako..i vazda cesljic prazan user posted image To su bile naslage po citavoj glavi, strasno.

S drugim sam bila manje njezna (k'o drugo dijete user posted image ) pa sam pritisak pojacala i malkice jace "grebala" glavu cesljicem a onda bih je, isto tako malo grublje, istrljala peskirom/pelenom. Vrlo brzo smo je se rijesili user posted image

Naravno, nauljiti glavicu i ostaviti da stoji pola sata-sat user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 14:12:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

a kojim cesljom skidas ?
najbolje je onaj "gusti" sto su prije nane koristile ako se sjecas.

bas taj koristim, jer to ovdje zobu beby cesalj

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 14:13:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

a kojim cesljom skidas ?
najbolje je onaj "gusti" sto su prije nane koristile ako se sjecas.




najbolje je mekom cetkicom za zubeuser posted image a mustela sampon je odlican potrazi ga,proizvodi se u Francuskoj pa vjerovatno ima i kod vasuser posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 14:14:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dalil@

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Zene pomagajte, tjemenjace se nikako rijesiti,kod nejre je katastorfa po citavoj glavici i cak celu, place mi se bgm, a dzejla mi nije imala..joj pomagajte mazem joj djecijim uljem, odstoji desetak minuta i onda je okupam skidam cesljicem polako ali nista boze sta je ovo user posted image user posted image user posted image user posted image


Sa prvim sinom sam deverala haman 7 mj s tjemenjacom ali bas iz ovog podebljanog razloga. Ja sve fino, njezno, polako..i vazda cesljic prazan user posted image To su bile naslage po citavoj glavi, strasno.

S drugim sam bila manje njezna (k'o drugo dijete user posted image ) pa sam pritisak pojacala i malkice jace "grebala" glavu cesljicem a onda bih je, isto tako malo grublje, istrljala peskirom/pelenom. Vrlo brzo smo je se rijesili user posted image

Naravno, nauljiti glavicu i ostaviti da stoji pola sata-sat user posted image



Ma rada sam svasta uciniti samo da joj nestane, bas ruzno izgleda user posted image

Sve cu pokusati!
Hvala puno na savjetima..Nadam se da ce upaliti..

Koko, Dalila hvala na brzim odgoovorima, odoh sudze oprati pa da pokusamo ponovo user posted image user posted image

(odgovor članu Dalil@)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 14:15:01   
koka i po
nista...probaj ostaviti duze ,do sat vremena i slobodno cesljaj neces povrijediti dijete.mozda to radis polako i njezno ali kad su takve naslage u pitanju to ne pomaze.
ja sam sina znala staviti na kuhinjski stol i cetkati po sat vremena dok sve ne iscetkam.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 14:16:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: koka i po

a kojim cesljom skidas ?
najbolje je onaj "gusti" sto su prije nane koristile ako se sjecas.




najbolje je mekom cetkicom za zubeuser posted image a mustela sampon je odlican potrazi ga,proizvodi se u Francuskoj pa vjerovatno ima i kod vasuser posted image



Hvala Noa pokusacu i cetkicom, ide mi na zivce vise :)user posted image

Kad je pogledam ,zasvrbi me glava odmah!user posted image  Kako li je tek njojuser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 21:52:44   
Anoniman
Hvala vam puno svima!!!!!

Skoro sam joj sve skinula, malo cesljicem malo cetkicom , uh koje olaksanje, jos jedno kupanje i nadam se da je vise nece ni biti..

Hvala vam do nebaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: tjemenjaca
17.10.2010 22:11:10   
Dalil@
user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: tjemenjaca
21.12.2010 18:22:36   
baloo
Zdravo!

Ja sam nova ovdje i imam problem sa tjemenjacom, tj. moja bebica :))
Piset_e o Mustela samponu...moze li mi neko napisati da li je to poseban sampon za uklanjanje tjemenjace ili obicni sampon za bebe od Mustele?
Moze li neko da mi postavi slicicu da vidim kako izgleda pakovanje? Ja sam nasla Mustela obicni baby sampon pa se pitam je li to o cemu piset_e...
Ne znam da li smijem da postavim link do tog sampona, ako smijem onda ce postaviti pa mi mozete reci je li to taj sampon ;)

Hvala vam puno na pomoci.

< Poruku je uredio baloo -- 21.12.2010 18:24:34 >

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: tjemenjaca
21.12.2010 19:11:04   
Anoniman
mislim da postoji pjena od mustele bas za tjemenjacu...a oni u apoteci bi to trebali znati

(odgovor članu baloo)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: tjemenjaca
21.12.2010 19:28:19   
Srecica_mala
IZVORNA PORUKA: dadada

mislim da postoji pjena od mustele bas za tjemenjacu...a oni u apoteci bi to trebali znati


Ja sam upravo ovu pjenu koristila a koristila sam i kremu isto Mustelinu protiv tjemenjace. Definitivno mi je bolja krema od pjene. Nanese se pola sata prije kupanja i ispere vodom. Nama je pomogla u 2 kupanja. 

_____________________________

We proudly announce our gift from above, a little miracle to hold and love. S. we love you soooo much!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: tjemenjaca
22.12.2010 12:16:08   
baloo
Ja ne zivim u BiH pa mi je zato bilo teze se snaci..Sada kada ste napisale da je to bas sampon-pjena protiv tjemenjace nasla sam i sampon i kremu..Danas cu da narucim putem intereneta..Da li da koristim oboje ili je dovoljno jedno od ovo dvoje??

Hvala vam puno.

(odgovor članu Srecica_mala)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: tjemenjaca
22.12.2010 12:52:10   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: baloo

Ja ne zivim u BiH pa mi je zato bilo teze se snaci..Sada kada ste napisale da je to bas sampon-pjena protiv tjemenjace nasla sam i sampon i kremu..Danas cu da narucim putem intereneta..Da li da koristim oboje ili je dovoljno jedno od ovo dvoje??

Hvala vam puno.



ja sam koristila samo pjenu, ali ne mustelinu nego a-derma, ali sve su one tu negdje.meni je pomogla nakon 2-3 kupanja i nikada beba vise nije imala tjemenjacu.
sretno

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu baloo)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *