|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
24.3.2010 15:09:18   
acudesa
Njihov čaj (sve vrste) smo pili do 2 godine...kašice nije htio, samo od šljive, kozmetika mi je super njihova

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu estera)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
24.3.2010 21:47:00   
semmy
koristimo svu hipp kozmetiku, malena je odlicno podnosi iako je jako osjetljiva i moram je kupati u hipermanganu pa sam i ja prezadovoljna... od kupke, sampona, ulja, kremice sa cinkom za guzu, kermica za lice za vjetar i hladnocu...sve im je super...iskreno bolje su mi od nivea i ostalih koje sam koristila sa prvim djetetom...
pije caj od komoraca protiv grceva a ja pijem caj za dojilje protiv grceva i imam namjeru poceti sa njihovim sokom za dojilje..
kasice necu uzimate iz jednostavnog razloga, sama cu ih praviti

_____________________________

bebach 09.01.1999 ;)
mala princeza nam se pridruzila 02.02.2010 ;)))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
24.3.2010 22:29:20   
Medić*
I mi koristimo Hiipovu kozmetiku, odlicna je, vocne kasice takodje maleni voli, iako mu je 17 mj i dalje sa uzitkom pojede sljivu ili breskvu, povrcne nikada nije htio, a ni meni se ne svidjaju imaju neki jak i cudan miris, nisu po mom ukusu a ne po bebarinom ocigledno, odmah ima nagon za povracanjem. user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu semmy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
25.3.2010 2:44:20   
nasa princezica
user posted image Mi smo isto od rodjenja odmah poceli sa hipp-ovim kozmetickim programom i danas koristimo isti.Sve je stvarno extra!Sto se tice hipp-ovih kasica i sokica njih smo takodje sa zadovoljstvom koristili.Bebi su se svidjale sve vrste sokica,vocnih kasica, povrcnih i ostalih.Ponekad je znala odbiti spinat,ali je zato jela kasicu od spinata "ala mama".Dosta sam i sama pravila kasice od voca,povrca,mesa,cjedili prirodne sokice i sve je rado jela.Uglavnom mi smo prezadovoljni kompletnim hipp-ovim programom!user posted image


_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
25.3.2010 9:54:38   
sike
Moje bebe koriste Hipp kozmeziku zato sto su je dobile od Hipp-a inace je ne bih kupovala jer mi nije nesto.Uostalom, te proizvode ne bi toliko dijelili da se puno kupuju.Zasto ne dijele kasice u teglicama?Zasto bi to i dijelili kada su pravo dobre.Iako mi bebe imaju 13 mjeseci i danas ih pocastim nekom Hipp kasicom jer su zaista dobre.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
25.3.2010 14:39:40   
nasa princezica
user posted image Ja da sam misljenja kao ti,vjeruj nebi koristila ni zato sto sam ih dobila.Jer kad mi se nesto nesvidja netreba mi ni kad je dzaba!user posted image Naj bitnije mi je da je beba zadovoljna. pozz

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
25.3.2010 14:49:01   
Skvo RR
Dakle,

Koristila njihova zamjenska mlijeka do 4 mjeseca, nakon toga promijenili sastav, bebi nije godilo presli na Aptamil, koristila vocne kasice i sokice. Kosristili smo hipp keksice, hipp baby rice. Koristim jos hipp vocni caj.user posted image


Kozmetiku nisam, e sad zasto, prvo iskustvo sa hipp uljem protiv strija, samo pomirisala i ostavila, drugo iskustvo sa mlijekom za tijelo, osula se i eto nisam imala zelje da probavam na bebici, onda mi nekako ni miris generalno nikada nije legao...Eto mozda razlozi nisu pravi, ali eto...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
25.3.2010 14:54:19   
luna77
''ama su h''pp kaice prer''jetke rad''je kor''st''mo Frutek ''l'' Beb''v''ta (se tako zove) samo voć''e a povrt''e ''''č''je:)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
26.3.2010 0:27:34   
scarlett
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kozmet'ku n''am, e 'ad za'to,&nb'p;prvo ''ku'tvo 'a h'pp uljem prot'v 'tr'ja, 'amo pom'r''ala ' o'tav'la, drugo&nb'p;''ku'tvo&nb'p;'a ml'jekom za t'jelo, o'ula 'e&nb'p;' eto n''am 'mala zelje da probavam na beb'c', onda m' nekako n' m'r'' generalno n'kada n'je legao...Eto mozda razloz' n''u prav', al' eto...<'mg 'rc="http://www.r'ngeraja.ba/forum/'m'ley'/zmeden.g'f">


Sad se sjetih tog ulja, koristila ga čitavu trudnoću, vie puta dnevno, a sada mi je stomak kao rende - katastrofa user posted image , popucalo sve u 9 mjesecu user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
27.3.2010 8:12:27   
frenkoza
skvo kako si ti pravila ovu baby-rice... potsto kod mene na kutiji na engleskom pise jedno... a na nasoj deklaraciji pise skroz nesto drugo... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
27.3.2010 14:17:58   
Skvo RR
Frenkoza, ne znam da li dojis?

Meni je Uma pila AD i ja sam joj mutila AD, baby rice i npr...pasirana banana.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
27.3.2010 14:19:28   
frenkoza
ne ne dojim.... na kutiji pisu 3 recepta u sva tri se dodaje hipp AD, dok je na nasoj deklaraciji pisalo da se smjesa samo mijesa sa vodom i tako daje bebi... cudno stvarno

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
27.3.2010 14:21:15   
Skvo RR
Ma ne moras se zamarati sa tim, ja sam "odokativnom metodom" mijesala malo AD-a (pili smo Aptamil) malo rize, malo banane....;)A nekako mi samo sa vodom full bezukusno, ja sam npr.i ona lina sto idu sa vodom uvijek pravila sa mlijekom....user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
27.3.2010 14:24:20   
frenkoza
ja sam napravila s vodom i probam ono bljutavo... ukus 0 bodova.... dam bebiju ma pljuje nece ni da zna... ma reko nije ni cudo... bas cu probati ovo sa AD-om

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
27.3.2010 14:29:11   
Skvo RR
Ma riza je bljutava kao god napravis...user posted image  Ja tiu predlazem da uvijek u tu smjesu dodas nesto, npr...vidim da ti je mali bebi, mozes kuhane pasirane jabuke...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
29.3.2010 14:12:31   
snijeg
Danas sam pahuljici kupila HIPP čaj od umskog voća, jeste li ga probale?? Ja ga uzeh i sad se pitam smije li ona to piti jer je u sastavu čaja voće koje ona nije isprobala (kupine, jagode, maline.....) user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
29.3.2010 23:24:30   
nasa princezica
Mi smo isti caj poceli koristiti prije nego je beba probala navedene ukuse i ok je.Mislim da ga slobodno mozes koristiti,svi ti cajevi su blagi bez obzira na sastav.pozz user posted image

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
29.3.2010 23:31:15   
acudesa
pili smo ga u neograničenim količinama...i meni to nije jasno, al valjda znaju šta rade

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
29.3.2010 23:32:00   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

pili smo ga u neograničenim količinama...i meni to nije jasno, al valjda znaju šta rade


I mi isto ga pijemo...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
29.3.2010 23:35:26   
noaa
da nije tog caja neznam sta bi cim je navrsila 6 mjeseci odmah sam ga kupila i stalno ga pijeuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
30.3.2010 14:04:44   
lavić Simba
I mi pijemo Hipp mlijeko od 4 mj, a sada cemo preci i na Hipp 2,kasice vocne su super a i od povrca ma znate kako ih rucam user posted image user posted image ....

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
2.4.2010 14:12:38   
azrolika
inace najvise vjerujem njemackim proizvodima pa tako i Hipp-u, mada svom Vedi dajem samo svjeze pripremljene kasice. sve ostalo mislim da je dobro.

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
2.4.2010 14:15:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: azrolika

inace najvise vjerujem njemackim proizvodima pa tako i Hipp-u, mada svom Vedi dajem samo svjeze pripremljene kasice. sve ostalo mislim da je dobro.
nemoj ti sad  ko dino mehmeda mujkic...sve mu njemackauser posted image user posted image cika hipp je austrijanac a zivi u sviciuser posted image

(odgovor članu azrolika)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
2.4.2010 18:30:34   
azrolika
user posted image nisam znala ali eto, hvala sto me uputi! a ja kontam bas pored nivea-e, reko i hipp je dobar samo zato sto je njemacki. ma pitaj Boga st i oni nama uvoze, al hajde...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
2.4.2010 18:34:02   
Lalana
Ja sam zadovoljna sa svim njihovim prozivodima koje sam probala, kasice, kozmetika posebnouser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu azrolika)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *