|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
2.4.2010 18:34:12   
noaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: azrolika

inace najvise vjerujem njemackim proizvodima pa tako i Hipp-u, mada svom Vedi dajem samo svjeze pripremljene kasice. sve ostalo mislim da je dobro.
nemoj ti sad  ko dino mehmeda mujkic...sve mu njemackauser posted image user posted image cika hipp je austrijanac a zivi u sviciuser posted image


e dadada sta sve tebi padne na pametuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
7.5.2010 10:33:51   
DZANINI
JEL ZNA IKO GDJE SE U SARAJEVU IMA UZET HIPP 4 ONO MLIJEKO JA NISAM NIGDJE NASLA A GLEDALA SAM REKLAMU NA NOVOJ TV...user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
8.5.2010 8:17:45   
frenkoza
ja sam primjetila da se vise nigdje ne moze kupiti hipp kozmetika... jednostavno je vise NEMA nigdje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
15.2.2011 21:40:14   
lejna_
Malo da podignem temu, vidim da se odavno nije pisalo :D

Mnoge koriste Hipp kašice, kao što sam pročitala, ali me inteesuje čime se vi tačno vodite kad vam kažu da su one organski napravljene, ... čemu tačno vjerujete user posted image , .. šta je dokaz svim tim reklamama kojima nas bombarduju???
I ja sam počela dohranu upravo sa istim, ali se često zapitam i nemam neki odgovor, pa me interesuje vaše mišljenje!


(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
15.2.2011 21:50:37   
Natty
ja potpisujem tebe user posted image i ja sam koristila hipp proizvode,a da nemam pojma jel istina to sto reklamiraju user posted image

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
15.2.2011 22:25:18   
lejna_
Valjda neko zna user posted image

(odgovor članu Natty)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
15.2.2011 22:30:58   
Visnja RR
moje djete ih obozava od dana kad sam ih uvela u njenu ishranu...
u poređenju sa drugim mnogo su ukusnije... a dosta sam čitala o njihovoj proizvodnji ali i razgovarala sa ljudima koji su kompetentni da pričaju o tome  a to su osobe kojima vjerujem...tako je moja odluka bila HiPP...ne samo kašice nego i sokići ,kozmetika...jedino nisam korisitila AD... i zao mi je sto me ubjedise da je aptamil bolji - kasnije asja nije htjela AD HiPP...
još uvjek smo na kašicama HiPP marelica i banana jabuka/marelica...i multivitamnskim i baby C sokićima... bez toga dan ne može proći user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
15.2.2011 22:31:01   
Anoniman
sva proizvodnja i prerada se odvija u svici...pod stogom kontrolom...ne moze se tamo desiti da ti neko da certifikat da je nesto testirano i 100 sigurno a da tako nije...znaci svo voce i povrce se sadi tamo i preradjuje...misljenja svih pedijatara je da su hipp proizvodi daleko najbolji...ne znam je li ti sta znaci i cinjenica ne samo kod nas nego i vani...ja fakat jedino hippu vjerujem...a sem toga...svica nikad nije ratovala...ako je gdje zemlja 100% cista onda je to tamouser posted image ...a vala ako moras ispuniti testove da bi drzao zivotinje zamisli tek kontrole prehrambenih proizvoda

(odgovor članu lejna_)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
15.2.2011 22:36:06   
lejna_
Dadada ti si meni gigant user posted image , ... nema teme da na tebe ne naiđem user posted image user posted image

Ma meni nedavno rekoše kako su, navodno, nalazili i staklo u tim kašicama user posted image

.... Ja sam mama koja polako počinje sa dohranom, pa sam bombardovana sa svih strana savjetima koje ne tražim, već me samo smaraju, ... aaaaa, ... !!! A ja najviše volim čitati na RR user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
15.2.2011 22:38:43   
Anoniman
volim da pametujemuser posted image user posted image user posted image user posted image ...a jos nisam u elementu...ja znam da je staklo nadjeno u babylove kasicama...za hipp nisam cula...a svakako mislim da se to desilo prilikom transporta, a ne proizvodnje

(odgovor članu lejna_)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
16.2.2011 10:45:30   
Natty
u DM-ovim kasicama je bilo staklo...a koliko sam ja skontala da ove hipp kasice sto se prodaju u hrv tu se i proizvode zamo po originalnoj hipp-ovoj licence tako da je i tu upitna kontrola i kvalitet kasica i sokova,a boga mi i ostalih proizvoda user posted image

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
16.2.2011 13:20:34   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: dadada

sva proizvodnja i prerada se odvija u svici...pod stogom kontrolom...ne moze se tamo desiti da ti neko da certifikat da je nesto testirano i 100 sigurno a da tako nije...znaci svo voce i povrce se sadi tamo i preradjuje...misljenja svih pedijatara je da su hipp proizvodi daleko najbolji...ne znam je li ti sta znaci i cinjenica ne samo kod nas nego i vani...ja fakat jedino hippu vjerujem...a sem toga...svica nikad nije ratovala...ako je gdje zemlja 100% cista onda je to tamo ...a vala ako moras ispuniti testove da bi drzao zivotinje zamisli tek kontrole prehrambenih proizvoda


ma ne bi nas cika Clauss Hipp lagao, tako fini cikica, salim se.a valjda bi trebali biti dobri, tako dugo su na trzistu pa da ne valjaju barem jednom bi se nesto culo...
a moj stariji je bio na hipp kasicama od pocetka dohrane, nisam nijednu drugu koristila, a sad znam nekad uzeti i frutek poneku, naravno mislim na voce posto im povrce ja pravim,ali voca nema svog svjezeg sada


_____________________________


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
16.2.2011 13:28:49   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: lejna_

Dadada ti si meni gigant user posted image , ... nema teme da na tebe ne naiđem user posted image user posted image

Ma meni nedavno rekoše kako su, navodno, nalazili i staklo u tim kašicama user posted image

.... Ja sam mama koja polako počinje sa dohranom, pa sam bombardovana sa svih strana savjetima koje ne tražim, već me samo smaraju, ... aaaaa, ... !!! A ja najviše volim čitati na RR user posted image


netačna informacija ...

to je bilo sa ovim kasicama
http://www.ringeraja.ba/clanak/povucene-vocne-kasice_450.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
16.2.2011 13:36:04   
koka i po
ja ih redovno dajem S.
ne vidim razlog zasto nebi.
pogotovo one u kojima je voce kojeg nema za kupiti.
to je ipak djecija hrana kao i sva druga.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
16.2.2011 14:08:52   
Lulu_08
Jako sam zadovoljna sa svim HIPP proizvodima, HIPP mrkvica je bila Lunina prva kašica, i koristili smo 99% vremena njihove proizvode (osim kada je mama pravila domaće..)

Koristili smo:

Voćne kašice, povrćne kašice, voćni sokići, čajeve mliječne tj. večernje kašice, jogurt kašice, papicu za spavanje (u prahu), AD za preko godinu dana (do tada je dojila), svu kozmetiku - koju toplo preporučujem! Da ne zaboravim i ja sam uzimala HIPP natal sokove.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
16.2.2011 14:16:55   
pumababy
Pocela sam bebici davati neke kasice od hipp-a a koristimo inace sve od nutricie-olvarit nesto slabo vidim da se pomonje??ad mlijeko takodje nutrilon??ima li neko da trosi navedeno???

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
16.2.2011 14:17:44   
Blue rose RR
Mi smo sve i samo isključivo HIPP-ovo koristili - od mlijeka, kašica, sokiža i čajeva. Kikici se sviđalo, napredovala je i nisam vidjela razloga da joj mijenjam ili ukidam.
I dan - danas imam onaj čaj od komorača, i kada eto "ko bajagi" je zaboli stomak, napravim joj taj čaj koji saspe u jednom gutljaju :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
18.2.2011 22:02:57   
la bomba
Svojoj sam bebi počela uvoditi kašice i odlučila sam uzimati isključivo Hipp, zasad, ... ali sam veoma razočarana izborom.
Možete li mi pomoći gdje ima najveći izbor njihovih kašica?
Pojedinačne sam našla samo mrkvu, šipak, šljivu, jabuku i bananu.
Je li moguće da nema više nijedna, ... da nije miješana???

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
18.2.2011 22:10:50   
Anoniman
ima jos breskva ili marelica...cini mi se...a najveci izbor imas u dm-u i merkatoru

(odgovor članu la bomba)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
18.2.2011 22:15:19   
la bomba
Baš sam danas bila i u Mercatoru i DM-u i katastrofa je izbor.
Doduše,  na Dobrinji.
Ali je cijena najbolja u DM-u. U poređenju sa Bingom i Mercatorom.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
18.2.2011 22:17:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: la bomba

Baš sam danas bila i u Mercatoru i DM-u i katastrofa je izbor.
Doduše,  na Dobrinji.
Ali je cijena najbolja u DM-u. U poređenju sa Bingom i Mercatorom.
ove su ja mislim one vece tegle...ne znam tacno koja je to gramaza...vjerovatno te nisi ni zagledala...a slobodno mu/joj mozes dati vec mjesavinu npr. jabuke i mrkve ako je probala do sad i jedno i drugo

(odgovor članu la bomba)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
18.2.2011 22:20:59   
la bomba
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: la bomba

Baš sam danas bila i u Mercatoru i DM-u i katastrofa je izbor.
Doduše,  na Dobrinji.
Ali je cijena najbolja u DM-u. U poređenju sa Bingom i Mercatorom.
ove su ja mislim one vece tegle...ne znam tacno koja je to gramaza...vjerovatno te nisi ni zagledala...a slobodno mu/joj mozes dati vec mjesavinu npr. jabuke i mrkve ako je probala do sad i jedno i drugo



user posted image  Nije još, tek smo počeli.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
21.2.2011 0:38:04   
lost
Nama su Hipp proizvodi super, kozmetiku koristimo od rođenja i pre pre prezadovoljna sam s njom i ne namjeravam je ni mijenjati... Što se tiče kašica i ostalih prehrambenih artikala nešto slabije pošto user posted image  nije nešto oduševljena kašicama, radije jede one koje ja pravimuser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
26.2.2011 20:05:46   
Mya_81 RR
Prenos postova

IZVORNA PORUKA: lepao
Mojoj je bebi malo vise od 40 dana i dajem joj prehip formulu posto se rodila sa 2400...sada je ojacala i ima grceve place puno i kenka po cijeli dan ako nema grceve...dali da joj dam hip1 ili ha1 probiotik ili 1 probiotik?? Ne znam dali ima puno razlike i sta bi moglo biti bolje od prehip za bebu koja ima grceve i ger i kenka...



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
26.2.2011 23:18:40   
lepao
Mojoj je bebi malo vise od 40 dana i dajem joj prehip formulu posto se rodila sa 2400...sada je ojacala i ima grceve place puno i kenka po cijeli dan ako nema grceve...dali da joj dam hip1 ili ha1 probiotik ili 1 probiotik?? Ne znam dali ima puno razlike i sta bi moglo biti bolje od prehip za bebu koja ima grceve i ger i kenka...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *