|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
13.3.2011 23:36:54   
ladyblue RR
Ne znam jeste li upoznate sa tim ali da se ne zabrinete ako sljedeći mjesec ne budete mogle pronaći Hipp "roza" hapu. Naime, u aprilu im se mijenjau kutije.
Hipp 2 i 3 probiotik + preabiotik prelaze u novu kutiju koja će biti plave boje i zvat će se COMBIOTIK dok 1 više neće postojati u ovom obliku nego će biti za djecu +4 mjeseca. Za ovu pre, ne znam jer je nisam koristila.
Ovo sam vidjela u novinama a i iz firme koja je uvoznik su mi tako rekli pošto sam ih zvala jer 1 nije bilo da se kupi pa sam provjeravala o čemu se radi...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
13.3.2011 23:42:21   
lepao
Ovo je i meni rekla doktorica koja radi u Hip savjetovalistu.
Ona mi je rekla da dajem PreHip bebi do kad mogu posto im je to zlatna formula.
Spomenula mi je onda da roza kutija Hip1 Probiotika vise nece biti.
Ta nova formula c eznaci biti za 4 mjeseca i inad? Po cemu se ubiti razlikuje od ove stare roza kutije Hip1 Probiotik?

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Ne znam jeste li upoznate sa tim ali da se ne zabrinete ako sljedeći mjesec ne budete mogle pronaći Hipp "roza" hapu. Naime, u aprilu im se mijenjau kutije.
Hipp 2 i 3 probiotik + preabiotik prelaze u novu kutiju koja će biti plave boje i zvat će se COMBIOTIK dok 1 više neće postojati u ovom obliku nego će biti za djecu +4 mjeseca. Za ovu pre, ne znam jer je nisam koristila.
Ovo sam vidjela u novinama a i iz firme koja je uvoznik su mi tako rekli pošto sam ih zvala jer 1 nije bilo da se kupi pa sam provjeravala o čemu se radi...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
13.3.2011 23:44:07   
ladyblue RR
dodali su još neke sastoje koje prije nisu stavljali. tako kažu...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
14.3.2011 9:46:32   
la bomba
IZVORNA PORUKA: lepao

Dr.Kovac na pedijatrici na jezeru..koja je vasa?
Evo moja beba nema stolicu kako smo presli sa PreHipom na Bebelac...ne znam dali da vratim na PreHip ili da pricekam da se navikne na ovu...

IZVORNA PORUKA: la bomba

IZVORNA PORUKA: dafri

lepao moja cura pije Bebelac ,u početku je pila Hipp ali zbog grčeva nam je ped.preporučila Bebelac koji nam je baš odgovarao,doduše tada je imala već par mjeseci tako da nisam sigurna da li je promjena hape pomogla kod grčeva




Koja pedijatrica, ... user posted image  Ova naša ima vezu s Bebelacom, ... tako da smo i mi na toj hapi user posted image



Dr. Evelina Ćehajić

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
15.3.2011 17:39:28   
lepao
mislis nisu stavljali u ostale hippove formule? ne znam vidjet cu sa doktoricom pa cu probati mozda prvo tu vrstu pa onda hip 1..hvala u svakom slucaju..

IZVORNA PORUKA: ladyblue

dodali su još neke sastoje koje prije nisu stavljali. tako kažu...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
15.3.2011 17:39:52   
lepao
hvala ova moja ima drugo ime sto znaci da ne radi za njih...

IZVORNA PORUKA: la bomba

IZVORNA PORUKA: lepao

Dr.Kovac na pedijatrici na jezeru..koja je vasa?
Evo moja beba nema stolicu kako smo presli sa PreHipom na Bebelac...ne znam dali da vratim na PreHip ili da pricekam da se navikne na ovu...

IZVORNA PORUKA: la bomba

IZVORNA PORUKA: dafri

lepao moja cura pije Bebelac ,u početku je pila Hipp ali zbog grčeva nam je ped.preporučila Bebelac koji nam je baš odgovarao,doduše tada je imala već par mjeseci tako da nisam sigurna da li je promjena hape pomogla kod grčeva




Koja pedijatrica, ... user posted image  Ova naša ima vezu s Bebelacom, ... tako da smo i mi na toj hapi user posted image



Dr. Evelina Ćehajić

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
17.3.2011 20:19:13   
lepao
Jeste bio sitiniji ali nije imao stolicu 5 dana pa smo morali preci na Pre opet na zalost..cim smo presli stolica ok pa eto valjda smo nasli sta nam odgovara :)

IZVORNA PORUKA: felix

Napisat cu ti kao sto sam na drugoj temi:
Sacekaj da se bebi navikne na hranu . Ja bi ostala na bebalcu puno je zasitniji,
Ovako svako malo ce plakat i traziti.
Jos i ped. ti je bebalac savjetovala tako da ostani na njemu.Ako bebi ne bude imao za neka 4 dana 3 stolicu javi se ped. pa ces tako najbolje znati.
I da te pitam i ovdje :
Dajes li komorac caj ?


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
17.3.2011 20:19:59   
lepao
Nama nije imao stolice od Bebelaca a ja se taman ponadala da ce je primiti zasto je vise bio sit i manje cesto trazio da jede...sta je tu je bitno je da je on dobro,...

IZVORNA PORUKA: dafri

lepao moja cura pije Bebelac ,u početku je pila Hipp ali zbog grčeva nam je ped.preporučila Bebelac koji nam je baš odgovarao,doduše tada je imala već par mjeseci tako da nisam sigurna da li je promjena hape pomogla kod grčeva



(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
17.3.2011 20:42:02   
Anoniman
Pa mora se djete navikniti na drugu hranu mislim .Jesil se ti konsultovala sa ped. oko tog menjanja hrane ili sama sad dajes jedno sad drugo
Ne mijesaj odluci se za jedno i to daji opet kazem da mu je taj prehiip nezasitan ja iskreno Tako nebi ......
Ja sam Morala dok nije napunio 3.kg posle smo na normalnu hranu presli Bio je puno zasitniji i fino je napredovao.

(odgovor članu lepao)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2011 13:40:37   
lepao
Posto od jedinice Bebelac nije imao stolicu danima pedijatrica gastro nam je rekla da se vratimo na PreHip. Mi se vratili stolica ok ali kao sto kazes imam osjecaj da je cesce gladan i da ono sto doktorica kaze svaka 3.5 sata da mu dajemo da jede ne pali zato sto on vristi nakon dva sata od gladi. Jedino da na svoju ruku predjermo opet na jedinicu..mozda Probiotik Hip1..

IZVORNA PORUKA: felix

Pa mora se djete navikniti na drugu hranu mislim .Jesil se ti konsultovala sa ped. oko tog menjanja hrane ili sama sad dajes jedno sad drugo
Ne mijesaj odluci se za jedno i to daji opet kazem da mu je taj prehiip nezasitan ja iskreno Tako nebi ......
Ja sam Morala dok nije napunio 3.kg posle smo na normalnu hranu presli Bio je puno zasitniji i fino je napredovao.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2011 13:42:26   
Anoniman
nerazumim se ja u taj hiip ja sam davala aptamil.
Mozes li prec na hiip 1. od kad on ide znasli ?
Kako ti bebac napreduje ?

(odgovor članu lepao)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2011 13:45:04   
škorpija
lepao ma kakav hipp pre,nema potrebe,  koliko beba ima kg i koliko je stara, probajte rozi hipp 1 (to je probiotik)

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2011 14:48:40   
lepao
hip1 je isto kao svaka jedinica (mi davali po preporuci doktorice bebelac1 ne znam sto je tu marku izabrala ali mi smo slusali) stim da nije imao stolicu danima sto ga je mucilo...
dobio je po kilu u 1 i u 2 mjesecu..prvi mjesec je bio na mom mlijeku a drugi na prehipu...
i prehip i hip1 su od 0-6 mjeseci

IZVORNA PORUKA: felix

nerazumim se ja u taj hiip ja sam davala aptamil.
Mozes li prec na hiip 1. od kad on ide znasli ?
Kako ti bebac napreduje ?


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2011 14:49:15   
lepao
ima 2.5 mjeseca...dali naglo ili da mijesam jedan obrok prehip drugi hip probiotik ili po kasikama?

IZVORNA PORUKA: škorpija

lepao ma kakav hipp pre,nema potrebe,  koliko beba ima kg i koliko je stara, probajte rozi hipp 1 (to je probiotik)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2011 14:50:59   
Anoniman
pa onda radije uzmi sta ti je rekla Skorpija .
Mada svako vodi svoju reklamu ..... al eto ..... mislim na ad....pa naravno da ce ti rec proizvodjaci hiipa da dajes hiip ne bebalacuser posted image logicno....
Ajd bitno da napreduje..... samo ja nebi tako mogla da mi svako malo trazi.
Ja sam jedva cekala da odemo na 1.
Nemoj mjesat nista!
Koliko ti popije ml ?


< Poruku je uredio felix -- 20.3.2011 14:51:40 >

(odgovor članu lepao)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2011 14:55:37   
škorpija
nemoj miješati i pređi odmah na 1 koju hoćeš, hipp pre ste davno prevazišli,  a što se tiče stolice u svakom slučaju će beba ispočetka imati problema dok se ne anvikne na naovu hranu, pazi dobro na mjere, nemoj stavljati ni mrvicu više praha nego što treba, to može izazvati zatvor

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
20.3.2011 23:36:04   
lepao
ne nije mi dopktorica iz hippa rekla da ne dajem bebalac vec mi je rekla da ne dajem jedinicu jeli to bila ocibna ili probitotik..nisam joj ni rekla za bebelac samo sam je pitala dali da predjem sa pre na 1..
znaci da ne mijesam hmmm...ti kad si presla na 1 manje ti je obroka dnevno beba jela?
popija 80 svaka 2 sata ili 100 svaka 3...
inace ne znam koliko i kako da racunam kolicinu koju bi trebali jesti u ovom periodu (2 mjeseca puna)...na kutijama pise 170 ali 5 obroka sto bi bilo po 100 8 obroka...ne znam jesu li mjere na kutiji tacne..neko kaze jesu neko kaze nisu..hmmm

IZVORNA PORUKA: felix

pa onda radije uzmi sta ti je rekla Skorpija .
Mada svako vodi svoju reklamu ..... al eto ..... mislim na ad....pa naravno da ce ti rec proizvodjaci hiipa da dajes hiip ne bebalacuser posted image logicno....
Ajd bitno da napreduje..... samo ja nebi tako mogla da mi svako malo trazi.
Ja sam jedva cekala da odemo na 1.
Nemoj mjesat nista!
Koliko ti popije ml ?


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
28.3.2011 12:34:34   
edinna
mi smo samo malo koristili prehipp i bili smo zadovoljni al kasnije je malac samo poceo dojiti i izbacili smo dohranu inace koristim hipp proizvode i zadovoljna sam jest da su malo skuplji al mogu biti duzi period,a sto se tice dohrane nama je rekla dr da nije problem ako nema stolicu pa i do 5 dana da je normalno jer treba da se navikne na novu hranu..............a mislim da je vrijeme za hipp1 ipsk njemu je 2 i po mjeseca a hipp jedan se daje od mjesc dana.........

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
2.4.2011 20:31:53   
ladyblue RR
moja mala bi trebala snimiti reklamu za Hippuser posted image . sve što ona voli da jede je hipp-ova hrana. hapa, kašice slane i slatke, baby riža, žitarice. ja joj nešto napravim, to je borba da pojede a kada joj dam bilo šta Hipp-ovo jede bez problema. tako da imam super iskustvo sa svim njihovim proizvodima

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu edinna)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
14.6.2011 18:10:26   
ElRa
dali ste davali bebi hipp caj od maline i sipka? kakvog je ukusa?

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
14.6.2011 18:50:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ElRa

dali ste davali bebi hipp caj od maline i sipka? kakvog je ukusa?
ja jesam...obogacen je vitaminom c...meni nije ukusan kao od komoraca...ni priblizno...poprilicno je bljutav...moje dijete ga je pilo

(odgovor članu ElRa)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
14.6.2011 19:21:46   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: ladyblue

moja mala bi trebala snimiti reklamu za Hippuser posted image . sve što ona voli da jede je hipp-ova hrana. hapa, kašice slane i slatke, baby riža, žitarice. ja joj nešto napravim, to je borba da pojede a kada joj dam bilo šta Hipp-ovo jede bez problema. tako da imam super iskustvo sa svim njihovim proizvodima


Isto ovako moja. Prvi mjesec i pol bila na Hipp Pre roza kutija. Onda je vise pre nije zasitio, jela svaki sat i onda smo presli na 1. Od 6. mjeseca smo na Hipp 2 Combiotik i moja mala ima SVAKI dan stolicu po 2, 3 puta na dan. Ja sam super zadovoljna sa Hipp i samo mogu preporuciti. A ovde je Hipp proglasena kao najcistija Marka, znaci bez hemije, korzevanasa itd, sve BIO

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
14.6.2011 19:22:32   
HAHA
IZVORNA PORUKA: ladyblue

moja mala bi trebala snimiti reklamu za Hippuser posted image . sve što ona voli da jede je hipp-ova hrana. hapa, kašice slane i slatke, baby riža, žitarice. ja joj nešto napravim, to je borba da pojede a kada joj dam bilo šta Hipp-ovo jede bez problema. tako da imam super iskustvo sa svim njihovim proizvodima
kao da sam sama pisala ove riječi,isto i Harun,Hamza ih je također volio,osim ovih suhih što se prave,te nikako nije htio.


_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
24.8.2011 15:49:05   
mimikimi
ja zadovoljna hippom,doji cura ali sve ostalo jede super i voli,onu  kasicu za laku noc od jabuke u kutiji  jede nemogu je nateci,svaku noc ceka svoju turu i smaze pun tanjir

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: sta mislite o HIPP proizvodima???
27.8.2011 1:39:09   
mamichy
moj bebac ima 6 mj i vec duze vrijeme je na hipp1.
sa hipp2 se moze poceti od 6 mj. kada ste vi presli na hipp2 i kakva su iskustva?
trebam napomenuti da sa stolicom nemamo problema...

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *