|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta koristite kao zastitu ??
27.6.2014 13:00:46   
almondray

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Šta koristim kao zaštitu ? user posted image
Oklagiju user posted image



kažu da je dobra i andol zaštita

staviš andol izmedju dva koljena i držiš da ne padne

user posted image što mi ne reče prije user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: sta koristite kao zastitu ??
5.8.2014 2:23:12   
Neky
Molim vas za savjete za privatnog ginekologa za određivanje kontracepcije... koje ste nalaze radile, i koja je cijena?

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: sta koristite kao zastitu ??
5.8.2014 8:08:05   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Neky

Molim vas za savjete za privatnog ginekologa za određivanje kontracepcije... koje ste nalaze radile, i koja je cijena?

UZ,papa test i UZ dojki....ja sam to radila prije nekih 13 god ako se nije šta mjenjalo....u to vrijeme sam se privatno obratila Sabini Čengić mada ih sad ima sijaset privatnika,da biraš.. a svaki će ti preporučiti ono što smatra da je najbolje....user posted image
ja sam promijenila 3 vrste,6 godina sam ih koristila.....nikad ti ne bih savjetovala da to radiš...imam po dojkama sada ciste i fibroadenome kao posljedicu hormonalne terapije.....tako da....kako hoćeš....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Neky)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: sta koristite kao zastitu ??
6.8.2014 23:11:46   
Mamica24
Prije god i po radila papa o kks i stavila spiralu obicnu. Sad za sad radi super :-)

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: sta koristite kao zastitu ??
7.8.2014 8:30:30   
mimi_2in1
Neky meni je dr pored ovoga sto je beba napisala trazila i nalaz uormona. Ja na kraju nisam uzela pilule, sreca jer sam i ovako dobila trombozu, a pilule i onako remete zgrusnjavanje krvi. Elem kad odes kod dr reci ce ti sve sta treba.

Mi za sada kondome stalno, a najcesce uz niih i kontracepcijske vaginalete. Nikad dosta zastite user posted image i opet kad mi kasni hocu iz koze da iskocim user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: sta koristite kao zastitu ??
10.8.2014 22:23:23   
bebaa

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

Neky meni je dr pored ovoga sto je beba napisala trazila i nalaz uormona. Ja na kraju nisam uzela pilule, sreca jer sam i ovako dobila trombozu, a pilule i onako remete zgrusnjavanje krvi. Elem kad odes kod dr reci ce ti sve sta treba.

Mi za sada kondome stalno, a najcesce uz niih i kontracepcijske vaginalete. Nikad dosta zastite user posted image i opet kad mi kasni hocu iz koze da iskocim user posted image

user posted image user posted image
meni se sve ovaj andol vrti kao ideja....ali me počesto glava zaboli pa ni njega nemam baš...može li apaurin ikako....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: sta koristite kao zastitu ??
6.10.2014 19:10:20   
Almasa_T
Najbolji odgovor ubjedljivo! I sama sam takva!
IZVORNA PORUKA: Amrino

Ja ne koristim nista- kao ni prije trdnoce.
Ustvari, metoda kontracepcije je ona klasicna- vadi ga! user posted image
Valjda se nece nista desiti a i ako desi...tako je valjda sudjeno user posted image
Voljela bih troje djece a ni sama ne znam kad cu to sve stici- pa bi mozda i bilo bolje da sve prepustimo slucaju...jer covjek sto vise konta i planira- sve se teze odluci za te stvari.



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 832
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *